تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 124 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

شاید ارتقاء یافته شده صدا میده....اما در کل اولشه مثل صدای سوت ترمزها....مهم اینه که کیفیت حس لذت رانندگی و امنیتو 131به ما هدیه کرده....
    کیفیت و امنیت!!!!!اونم پراید!!!!

2. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    کسی تونسته بلاخره 131 پایه گازسوز تحویل بگیره؟! 1 ماه پیش گفتن شماره گذاریش شروع شده هنوز از دعوتنامه خبری نیست! ماشین ما تحویل آبان بود.

داره خودمونی میشه Rahmani1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

کیفیت و امنیت!!!!!اونم پراید!!!!
    کیفیت:
    کیفیت پراید های 131 نسبت به صبا 24 درصد بشتر شده.
    امنیت:
    امنیت هم خودت باید یه بار بشینی و نسبت به صبا مقایسه اش کنی تا متوجه بشی.

داره خودمونی میشه majidgooly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    گوهردشت كرج

پيش فرض

من فقط از اين تعجب مي كنم كه چرا بايد هزينه ي رفع عيب از خودروهايي كه سايپا توليد مي كنه رو مردم بايد بپردازند؟ خب اگه ايراد داره، براي رضايت مشتري و تجربه كاري خودتون بهتره كه رفع ايراد بكنيد. ديگه چرا اين ارتقا يافتن ها رو از مردم پولش مي گيرين؟
    يك پرايدي كه 3 يا 4 ميليون بيشتر نمي ارزه رو به مردم 9 الي 10 ميليون مي فروشين. از بالا تا پايين هم از بيت رهبري گرفته تا بنياد جانبازان همه رو دمشون زور زوركي بايد ببينيم. تازه وقتي اين خودرو ها رو بهترش مي كنن، ما بايد جورش بكشيم. آخه اين كجاش انصافه؟ كجاش مسلمونيه ؟‌

6. این کاربر از majidgooly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من فقط از اين تعجب مي كنم كه چرا بايد هزينه ي رفع عيب از خودروهايي كه سايپا توليد مي كنه رو مردم بايد بپردازند؟ خب اگه ايراد داره، براي رضايت مشتري و تجربه كاري خودتون بهتره كه رفع ايراد بكنيد. ديگه چرا اين ارتقا يافتن ها رو از مردم پولش مي گيرين؟
    يك پرايدي كه 3 يا 4 ميليون بيشتر نمي ارزه رو به مردم 9 الي 10 ميليون مي فروشين. از بالا تا پايين هم از بيت رهبري گرفته تا بنياد جانبازان همه رو دمشون زور زوركي بايد ببينيم. تازه وقتي اين خودرو ها رو بهترش مي كنن، ما بايد جورش بكشيم. آخه اين كجاش انصافه؟ كجاش مسلمونيه ؟‌
    ما داريم لگن سوار ميشيم.
    يكي از رفيق هاي ما ماشين خارجي خريده وقتي ميشيني . آدم تازه ميفهمه سوار اتومبيل شده.
    يك مشت گاري مي اندازن به ما با قيمت9 ميلوين تومن
    9 خورده هم شنيدم رسيده.

من خودم ماشين ندارم و يك پرايد مال پدرم هست.
    اما خودم به هيچ وجه حاضرم نيستم كار كنم و زحمت بكشم و 10 ميليون تومن بدم گاري بخرم.
    پياده و تاكسي ميرم هم اعصابم راحت تره هم پولم رو نريختن دور

8. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir@sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    PERSIAN GULF

پيش فرض

سلام بلاخره رفتم 132sxرو خريدم ولي معموليشو.از لحاظ ظاهري كه تحويل گرفتم مشكل نداشتو نداره.ولي وقتي ماشينو اوردم خونه.فرداش كه روشن كردم يه صداي جرجر از تو موتور مياد كه وقتي كه كلاچ ميگيرم ديگه ان صدا نمياد.رفتم نمايندگي از شانس منم تازه داشتن ماشينارو كه از تهران اورده بودنو خالي ميكردن.يكي شون كه روشن بود همين صدا رو ميداد.خلاصه بردم تو نشون بدم يكي برگشت كفت بلبرينگ كلاچه.يكي گفت گيربكسه.نميدونم چه كار كنم.يكي از اشناهم ميگفت دس نزن بدتر ميشه.نميدونم ان صدايه چيه وقتي كلاچ ميگيرم صدايي نمياد
    .در ضمن تو شتابش"قدرتش"بي سرو صدا بودنش"شكي نيست فقط اين صدا كاره سايپارو زيره سوال ميبره كه يه ماشين صفرو خشك اينجوري صدا بده
    متاسفانه اکثر پرایدها این مشکل رو دارن که برمیگرده به بلیرینگ کلاچ چونکه نوع دیسک و صفحه ای که کارخونه روی پراید میزاره اصلا مرغوب نیست و اگر از همون اول صدا نده در اکثر مواقع بعد از یکسال به صدا میاد و دوستانی که این مشکل رو دارن با مراجعه به یک تعمیرکار خبره یه دیسک و صفحه سیکو اصل با بلیرینگ ژاپنی روش بندازن کلاچتون خیلی خوب میشه نرم و بیصدا که با دست هم میتونین فشارش بدین این وسایلی که گفتم حدودا 40 تومن قیمتشه که با هزینه تعمیرکار 60 تومن خرج داره ولی ارزششو داره من خودم روی دو تا پرایدی که داشتم امتحان کردم عالی شده

10. این کاربر از amir@sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    گوهردشت كرج

پيش فرض

در مورد ارتقا يافته يا نيافته وقتي كه ماشين مي خريم چطوري مي تونيم مطمئن بشم ارتقا يافته هست يا نه؟ من از يكي دو تا نمايشگاه پرسيدم اونها حتي نمي دونستن ارتقا يعين چي؟!!!
    بر فرض به من يه پرايد صفر دادن كه ميگن اين ارتقا يافته است ، من از كجا بفهمم. كجاي ماشين سركشي كنم؟ غير از اين مورد، آيا توي سند ذكر ميشه يا نه؟ يكي توضيح بده.
    در ضمن سوال دارم چرا نمايشگاه پرايد صفر رو از خود سايپا ارزون تر ميده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    گوهردشت كرج

پيش فرض

سلام
    کسی تونسته بلاخره 131 پایه گازسوز تحویل بگیره؟! 1 ماه پیش گفتن شماره گذاریش شروع شده هنوز از دعوتنامه خبری نیست! ماشین ما تحویل آبان بود.
    نه فعلا كسي نگرفته. ولي توصيه مي كنم سراغ گاز سوز نرين. استاندارد نيست. همينجوريش آدم با خدا و پيامبر و يا ابالفضل و اينا سوار خودروهاي داخلي ميشه . چه برسه وقتي كه بگن اين خودرو دست كاري شده گاز سوزش كردن. يعني يك بمب متحرك كه البته فضاي داخل ماشين هم اشغال مي كنه كپسولش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بهترین روغن وضد یخ برای سایپا 131 sl چیه ؟

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

بهترین روغن وضد یخ برای سایپا 131 sl چیه ؟
    مارکشون که هیچ فرقی نمی کنه هر چی ریختی بریز
    برای مارک خارجی الکی پول نده ایرانی بزن مطمئن تره
    ایرانول 8000 خودم می ریزم راضیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •