تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 124 اولاول ... 1868108114115116117118119120121122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ظاهر موتور که داره داد میزنه که یورو 4پراید تغییر کرده...حرفتون در مورد عدم تفاوت خاص بین یورو2 و یورو4 برای تمام ماشینهای داخلی درسته بجز پراید،چون کمی در طراحی موتور هم دستکاری شده و به همین خاطر هم در اطلاعیه فنی سایپا اومده که پرایدهای یورو4 باید از روغن10-40 استفاده کنند....شما گه از اعضای TT هستین،دیگه واقعا خنده داره که این حرفا را بزنید
    من کاری به اطلاعیه و و کاتالوگ های سایپا ندارم . چیزی که گفتم تجربی هست و واقعا از این ماشین کلافه شدم الان ۴۵ هزارتا باهاش رفتم فکر نمیکنم تا ۱۰ هزارتا دیگه بیشتر کار بده . یا موتورش منفجر میشه یا رینگ میشکونه از بس تحت فشاره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کرلجزس ( کرج )

پيش فرض

موتور یورو 4 کاملا فرق داره و قدرت و شتابش خیلی بهتره شما ماشینت مشکل داره !

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

موتور یورو 4 کاملا فرق داره و قدرت و شتابش خیلی بهتره شما ماشینت مشکل داره !
    باشه
    شما یه سر به سایت کار دات آی آر بزن نظر بقیه رو هم بخون .
    هر تغییری هم بر فرض محال داشته ربطی به یورو ۴ نداره دوست من .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کرلجزس ( کرج )

پيش فرض

نظرات صد من یه غاز اونا برا من مهم نیست ! چیزی که خودم دیدم و تست کردم مهمه به راحتی پرایدهای معمولی و اچ پی رو قورت میده ! تغییرات کلی در سر سیلندر داره البته اینم کار مهندسین جوان و هسته ایی ساپیا نیست بلکه یه شرکت آلمانی براشون اینکارو کرده ! در ضمن با اضافه شدن سنور دوم اکسیژن برداشتن کالتالیزر اختلال جدی مثل افزایش مصرف کم شدن توان موتور و شتاب داره !
    به راحتی در شتاب اولیه تا 100 کیلومتر سمند و 405 رو باهاش گرفتیم !
    ایجاد استاندارد جدیدتر یورو 4 روی موتوری با تکنولوژی 30 سال پیش ! نشدنی هست و با یه کالتالیزر نمیشه ! در استاندارد جدید باید مصرف سوخت کمتر و آلایندگی کمتر باشه که بدون تغییر موتور امکان پذیر نیست یاد وانت پیکان افتادم که ایران فرغون یه شبه براش استاندارد یورو 4 گرفت !
    ================
    نکته مهم اینایی که پراید یورو 4 دارن حتما حتما از از روغن 10-40 و به هیچ عنوان از نظرات کارشناسان تعویض روغنی در مورد ریختن روغنهای دیگه خودداری کنید !
    موتور جدید در صورت پاره شدن تسمه تایم سوپاپ کج میکنه پس حواستون به تسمه تایم باشه
    Last edited by Mohammad 1985; 18-03-2015 at 12:51.

5. این کاربر از Mohammad 1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه john nash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    سال نو مبارک
    1. این کیلومتر شمار جدیدا برای پرایدا زدن به 132 مدل 90 میخوره؟؟
    تقریبا مثل هم هستن فکر کنم
    اگه آره قیمتش رو هم میگین لطفا؟
    چند وقتیه بعضی وقت ها سرعتش از کار میفته بعد خودش درست میشه! آیا باید تعویض کرد؟
    یه نکته اینکه وقتی اینجوری میشه (از کار میفته) و در حین راه رفتن میخواد درست بشه، یه دفعه ماشین هی ریپ میزنه انگار میخاد وایسه هی هر چی گاز میدم میخواد وایسه هی. آیا اینا میتونن ربطی به هم داشته باشن؟!! اگر نه مشکل از کجاست به نظرتون؟

2. کلاچم یه چند وقته سفت شده تا حدی که اذیت میشم تو ترافیک پام درد میگیره، رفتم مکانیک گفت صفحه کلاچت تموم شده باید عوض کنی. بهش گفتم اخه 24000 تا بیشتر کار نکرده ماشینم گفت ربطی به کیلومتر نداره به نحوه رانندگی ربط داره. به هر حال شتاب و اینا خوبه فقط بحث سفت شدنه. نظر شما چیه؟؟
    اگه باید صفحه عوض بشه آیا نوع خاصی برای پراید پیشنهاد میدید؟ قیمتش رو هم بگید ممنون میشم

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    باسال نو شما هم مبارک
    1.کیلومترو نشون بده ممکنه سنسوری چیزی خراب شده و با یه خرج کم درست بشه
    2.سیم کلاجو عوض کن احتمال زیاد خوب میشه

8. این کاربر از hosein002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام بر دوستان عید شما مبارک.
    عید رو که رفتیم سفر مشکل کندی 131SE خیلی اذیتم کرد. رو جاده بدون شیب با 3 نفر سرنشین حداکثر سرعتی که می‌تونستم برم 125 بود. ماشینم مدل 93 هست. از خیلیا شنیدم که یورو 4 اونا هم این مشکلاتو داره.
    کسایی که این مشکل رو تونستن حل کنن لطفا راهنمایی کنن.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عید رو که رفتیم سفر مشکل کندی 131SE خیلی اذیتم کرد. رو جاده بدون شیب با 3 نفر سرنشین حداکثر سرعتی که می‌تونستم برم 125 بود. ماشینم مدل 93 هست. از خیلیا شنیدم که یورو 4 اونا هم این مشکلاتو داره.
    بله این مشکل در تمامشون هست . فکر کنم کاتالیزور رو بردارید مشکل حل بشه من امتحان نکردم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام سال نو شما هم مبارک
    منم 92 دارم دقیقا همین مشکلمه نه نمایندگی نه تعمیرکارهای بیرون نتونسته کار مفیدی انجام بدن
    اگه شما مشکلتون حل شد لطفا بقیه رو هم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کرلجزس ( کرج )

پيش فرض

منم 131 صفر گرفتم نزدیک 2000 تا باهاش رفتم ولی خودم با جی پی اس تو اتوبان تهران کرج 145 کیلومتر باهاش رفتم بیشتر هم میرفت من دیگه گاز ندادم تنها تغییری که دادم 4 تا لاستیک کره ایی 175 انداختم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •