تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 124 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این لگنا که احتیاج به آببندی نداره
    اتفاقا برعکس ، ماشینای به قول شما لگن به آب بندی نیاز دارن و ماشینای خارجی خود کارخانه آب بندیشون میکنه .

2. 3 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان وتبریک سال نو
    شب عید بی وسیله شدم یه 131 اس ای خریدم تو تعطیلات عید باطریش خراب شدفعلا یه باطری روش انداختم تا بعدا برم برا باطری گارانتی استفاده کنم آخه تو دفترچه نوشته 12 ماه یا 24000 کیلومتر برای باطری.
    هفته دوم عید رفتم مسافرت از اصفهان به خرم آباد کرمانشاه گیلانغرب جوانرود و بلعکساکثر مسیر کوهستانی بود و سر بالایی های زیادی داشت تو سربالایی ها ماشینه کم میاورد بقیه پراید ها چه جدیدا چه قدیمیا راحت ازمن سبقت میگرفتند
    رفتم تعمیرگاه دستگاه گزاشت گفت خطا و مشکلی نداره استپر رو هم بازدید کرد فقط گفت پایش سوخت باید 2.5 باشه ولی رو 3.2 هست تو خلاص که گاز میدی ول میکنی صدای پارق پارق از تو اگزوز میاد
    بنظر دوستان مشکل چیه؟
    مصرف سوخت تو شهر 8 بوده و تو این مسافرت 7 بوده ماشین 2500 کیلومتر کار کرده
    شنبه میخوام ببرم نمایندگی برای گارانتی باطری و بد کار کردن موتور
    دوست عزیز منم 131exدارم 5000بیشتر کار نکرده دقیقا عین شما تو سربالایی ها نسبت به ماشینهای دیگه(پراید)شدیداکم میاره به طوری که فقط دنده سه پر میکنه تا 4میکنم کم میاره.
    نمایندگی هم بردم گفت درستش میکنم ولی فرقی نکرد.ولی همه پرایدهای جدید همینطورن .
    کلا عیبهای عجیب غریب تو پرایدهای جدید زیاده نباید زیاد اهمیت داد.
    مصرف سوخت منم تو شهر تقریبا 11تا 12تاست ولی تو اتوبان تو ایام عیدتقریبا 7تا سوزوند اونم با دنده 5که الان جاده ها انقدر شلوغه که خیلی کم میشه تو تهران بادنده5رفت .

فقط من یه چیزیبگم اینکه میگن مصرف سوخت پراید پایین کاملا اشتباه ن با پزو هم تو اتوبان8تا سوزوندم یعنی تقریبا یک لیتر بیشتر ازپراید تو شهرم 11تا بازم مثل پراید لااقل پرایدهای جدید ضمن اینکه شما دارید پژو سوار میشید با موتور1800
    وایمنی بیشتر که کلی میچربه به یکی دولیترمصرف کمتر پراید.فقط یکی قیمت اولیه پژو دیگه دست نیافتنی شده یکی هم هزینه های جانبیش وگرنه امروز بنزین کمترین هزینه ماشینه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز منم 131exدارم 5000بیشتر کار نکرده دقیقا عین شما تو سربالایی ها نسبت به ماشینهای دیگه(پراید)شدیداکم میاره به طوری که فقط دنده سه پر میکنه تا 4میکنم کم میاره.
    نمایندگی هم بردم گفت درستش میکنم ولی فرقی نکرد.ولی همه پرایدهای جدید همینطورن .
    کلا عیبهای عجیب غریب تو پرایدهای جدید زیاده نباید زیاد اهمیت داد.
    مصرف سوخت منم تو شهر تقریبا 11تا 12تاست ولی تو اتوبان تو ایام عیدتقریبا 7تا سوزوند اونم با دنده 5که الان جاده ها انقدر شلوغه که خیلی کم میشه تو تهران بادنده5رفت .

فقط من یه چیزیبگم اینکه میگن مصرف سوخت پراید پایین کاملا اشتباه ن با پزو هم تو اتوبان8تا سوزوندم یعنی تقریبا یک لیتر بیشتر ازپراید تو شهرم 11تا بازم مثل پراید لااقل پرایدهای جدید ضمن اینکه شما دارید پژو سوار میشید با موتور1800
    وایمنی بیشتر که کلی میچربه به یکی دولیترمصرف کمتر پراید.فقط یکی قیمت اولیه پژو دیگه دست نیافتنی شده یکی هم هزینه های جانبیش وگرنه امروز بنزین کمترین هزینه ماشینه.
    سلام چند تا از دوستام 131 و 111 صفر تا 12000 تا کارکرد دارن پشت ماشیناشون نشستم خیلی عالی بودن تو سربالایی هم کم نمیاوردن حتی صدا موتور وگریبوکسشون هم کمتر بود
    من فعلا3300 تا باش رفتم رو 4500 میرم گارانتی اولیه اگه دیدم درست نشد میفروشمش یه 206 یا 405 یا سمند بر میدارم سه سال 405 داشتم هفت سالم سمند داشتم غیر از مصرفش از همه چی راضی بودم مخصوصا تو جاده

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام چند تا از دوستام 131 و 111 صفر تا 12000 تا کارکرد دارن پشت ماشیناشون نشستم خیلی عالی بودن تو سربالایی هم کم نمیاوردن حتی صدا موتور وگریبوکسشون هم کمتر بود
    من فعلا3300 تا باش رفتم رو 4500 میرم گارانتی اولیه اگه دیدم درست نشد میفروشمش یه 206 یا 405 یا سمند بر میدارم سه سال 405 داشتم هفت سالم سمند داشتم غیر از مصرفش از همه چی راضی بودم مخصوصا تو جاده
    ببین دوست عزیز من خودم 131 دارم و 18000 تا کارکرده . از این 18000 تا کارکرد 15000 تاش تو جاده بوده و دقیقا میدونم چی میگی . خودم تو سربالایی تو جاده بعضی وقت ها کاملا احساس میکنم ماشین داره کم میاره و مجبورم از دنده 5 بیام رو 4 ولی بازم ماشین مرده حرکت میکنه .
    البته راه کارشو فهمیدم ، اگه قبل از سربالایی پر گاز حرکت کنی اصلا نیاز به معکوس کردن نداری و میبینی ماشین نه تنها دوره موتور کم نمیکنه بلکه خیلی جوندار هم سربالایی رو میره بالا .
    حالا این چیزی بود که من به ذهنم رسید و احساس میکنم مشکلم حل شده .

6. این کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تمام این مشکلات که دوستان میگن به صورت 100 درصد نیست، متاسفانه کیفیت تولید خودرو (بر خلاف تبلیغات خودروسازان!) به شدت پایین اومده نسبت به چند سال قبل. نوع قطعاتی که استفاده میکنن هم کاملا تغییر کرده، برای پراید دیگه هیچ قطعه ساخت کره (مگر به صورت استثنایی تو انبار باشه از قبل) نه وارد میشه و نه موجوده و نه کره میسازه! تمام لیبل های تولید کره دروغ و جعلیه
    بیشتر قطعات یا تولید ایران هست یا تولید چین و هند.
    با این اوصاف حرف بنده اینه که خودروی مثل پراید کاملا شانسی و هندونه دربسته است تا سوار پراید صفر نشی نمی تونی بفهمی خوب کار میکنه یا نه!بنده در طی 2 سال اخیر 3 تا پراید صفر داشتم که تفاوت سواری هر کدوم از زمین تا آسمون فرق داشتن. برای یکیشون با 10000 کیلومتر کارکرد 3 میلیون خرج تعمیر کردم ولی درست نشد فروختمش. برای این آخری با 25000 کارکرد تا حالا فقط 11000 تومن خرج تعمیر دادم (برای فشنگی رادیاتور!)

8. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم برای سرویس اولیه پراید نمایندگی ها پول میگیرن یکی از دوستان رفته بود 50000 تمن ازش گرفته بودن حتی برای دستگاه دیاگ 5000 تمن گرفتن
    قبلا کاملا رایگان بود

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله دوست عزیز هزینه داره.

Sent from my LT29i using Tapatalk

11. این کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم برای سرویس اولیه پراید نمایندگی ها پول میگیرن یکی از دوستان رفته بود 50000 تمن ازش گرفته بودن حتی برای دستگاه دیاگ 5000 تمن گرفتن
    قبلا کاملا رایگان بود
    والا من که برای سرویس اولیه رفتم فقط پول تعویض روغن رو ازم گرفت ، البته کلا به جز تعویض روغن هیچ کاری هم نمیکنن .

13. این کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

من هفته ی پیش تیبا رو بردم مرکزی،قطعه هم عوض شد
    پولی نگرفتن به جز پول فیلتر روغن
    البته خودم گفتم روغن رو عوض نکنن

کلا ۱۵۶ تومن شده بود،اما ۴ تومن گرفتن
    با توجه به اوضاع خر تو الاغ فعلی ماشین رپ یا باید مرکزی برد برای گارانتی یا نمایندگی آشنا

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باندهای فابریک جلوی پراید میشه عوض کرد؟ اهل سیستم بستن نیستم. همین ضبط ساده پراید به سرمم زیاده، فقط میخوام باند جلو سمت راننده عوض کنم، چون خر خر می کنه. اصولا باند با کیفیت تری هست که بشه بهش خوروند؟؟؟

Sent from my LT29i using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •