تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چند سوال در مورد فلوکستین و کلرودیاز پوکساید

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

14 چند سوال در مورد فلوکستین و کلرودیاز پوکساید

سلام

من به خاطر افسردگی و یه سری استرس ها و ناراحتی های عاطفی دکتر برام فلوکستین و کلرودیاز پوکساید تجویز کرده .
    حالا چندتا سوال:

- مصرف اینا با هم تداخل نداره؟

- فلوکستین ایرانی با خارجی چقدر تفاوت داره؟

- احتمال بروز عوارض فلوکستین چند درصده و بیشتر چه چیزایی احتمال بروز عوارض رو به وجود میاره؟

- من حدود 2سال پیش چند ماه سیتالوپرام ایرانی مصرف کردم که زیاد تاثیر نداشت - حدود 1ماه و نیم پیش رفتم خارجیشو گرفتم اما از روز دوم یک دفعه معدم به هم ریخت و دچار بیقراری و بی خوابی هم شدم که مصرفش رو قطع کردم ، الان ممکنه فلوکستین هم همین بلا رو سرم بیاره؟ (از نوع ایرانیشه) - آخه من استرس و غم از یه موضوعی تو زندگیم دارم که میترسم یه موقع استرس و بیقراریم تشدید بشه اونوقت نابود میشم .

یه اتفاق بد یعنی یه جدایی تا 2-1 ماه دیگه قراره که برام اتفاق بیوفته که از همین الان اضطراب و غم و ناراحتی و فشار روحیش اذیتم میکنه .

2. این کاربر از EhsanEricsson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

فلوكستين از داروهاي ضد افسردگي هست كه عوارض خيلي كمي داره كه اكثر عوارضش هم بعد از چند هفته از بين ميره و مصرفش اعتياد اور نيست
    به نظر من نوع ايرانيش بهتره اگه گرفتي مال شركت سبحان دارو يا عبيدي رو بگير
    اما کلرودیاز پوکساید از خانواده بنزوديازپانها هست كه مصرفش نبايد بيشتر از 10 روز ادامه پيدا كنه چون اعتياد اوره و از عوارضشم خواب آلودگي-ضعف-تاري ديد هست
    اما موضوع مهم اينه كه اين دو تا دارو باهم نداخل دارن چطور دكتر شما براتون اينا رو باهم تجويز كرده

4. 3 کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

فلوكستين از داروهاي ضد افسردگي هست كه عوارض خيلي كمي داره كه اكثر عوارضش هم بعد از چند هفته از بين ميره و مصرفش اعتياد اور نيست
    به نظر من نوع ايرانيش بهتره اگه گرفتي مال شركت سبحان دارو يا عبيدي رو بگير
    اما کلرودیاز پوکساید از خانواده بنزوديازپانها هست كه مصرفش نبايد بيشتر از 10 روز ادامه پيدا كنه چون اعتياد اوره و از عوارضشم خواب آلودگي-ضعف-تاري ديد هست
    اما موضوع مهم اينه كه اين دو تا دارو باهم نداخل دارن چطور دكتر شما براتون اينا رو باهم تجويز كرده
    ممنونم از جوابت - من کلرودیاز پوکساید رو از حدود 16-15 روز پیش شبا استفاده میکنم که الان 3 روزه فلوکستین هم صبحا مصرف میکنم ، فعلا اتفاقی برام نیوفتاده ، یعنی ممکنه از این تداخل بعدا چه مشکلی برام پیش بیاد؟!

دیگه اینکه کلرودیاز پوکساید رو من چجوری ترک کنم؟ البته فعلا به خاطر مشکلی که تو زندگیم هست مجبورم بخورم شب حد اقل آروم باشم خوابم ببره
    Last edited by EhsanEricsson; 27-10-2010 at 00:06.

6. این کاربر از EhsanEricsson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

یگه اینکه کلرودیاز پوکساید رو من چجوری ترک کنم؟ البته فعلا به خاطر مشکلی که تو زندگیم هست مجبورم بخورم شب حد اقل آروم باشم خوابم ببره
    تو 15 روز اعتياد يادي ايجاد نميكنه اما يه دفعه مصرفشو قطع نكن هر 3 روز 10 درصد كل مصرفتو قطع كن

8. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •