تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4017 از 4105 اولاول ... 3017351739173967400740134014401540164017401840194020402140274067 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,161 به 40,170 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

بنده 12.1 اعزامم از چندم این ماه مشخص میشه کجا افتادیم؟
    باید از پلیس +10 بپرسیم یا سایت هم دقیقا همزمان با +10 آپدیت میشه؟
    یا سایت آفلاین هست و دیرتر آپدیت میشه؟
    ممنون میشم دوستان جواب بدن

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

دیگه 10 روز تا یک هفته مونده مشخص میشه...زمان دقیقی نداره....مثلا شاید 20 روزم مونده مشخص بشه.... شما هر روز چک کن سایت رو....سایت فکر کنم آنلاین نیست ولی همچینم دیر اپدیت نمیشه...به نظرم روزانه اپدیت میشه.... تو از سایت پیگیر باش.... هر روز که نمیتونی بری پلیس 10+ بگی برات چک کنن...اونا میگن یک هفته مونده بیا...
    قسمت مرکز آموزش الان باید خالی باشه...احیانا هر وقت دیدی قسمت مرکز آموزش نقطه چینه ینی مازاد خوردی....ینی مشخص نیست کجا افتادی....باس بری استان از اونجا تقسیم بشی...مثلا یهو میبینن اتوبوسه ارتش تهران یکی جا داره...تورو میفرستن تو اون ماشین میری ارتش تهران.

3. این کاربر از Reza kheyri1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali-mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مربع برمودا

پيش فرض

سلام
    مادر من حدودا یک ساله جدا شده
    دو برادر هستیم ، بردارم سربازه و من هم تو همین چند روزه باید دفترچه رو بفرستم.
    معافیت کفالت مادر شامل حال بنده میشه ؟ ( مادرم تحت پوشش کمیته امداد هست )
    من سرپرست خانواده هستم
    لطفا بنده رو راهنمایی کنین ، من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
    خیلی ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان کسی توی بیمه تامین اجتماعی وزارت دفاع خدمت کرده؟ چجوریه؟ خوبه؟ کلا اگه کسی افتاده اونجا یک ذره از محیطش و اینکه اونجا چه کاری انجام میدیم بگه ممنون میشم.

پروفشنال portal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سايت service.epolice هست فكر مى كنم توى اون به روز هست
    اما به هر حال بايد برگ سفيد اعزام رو از پليس +١٠ بگيريد تو پادگان مى خوان از شما

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. این کاربر از portal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال portal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان روز بخیر

یه سوال داشتم، با توجه به اینکه یکم اسفند که اعزام ما هست سه شنبه و تعطیل رسمی هستش ( شهادت حضرت فاطمه ) میخواستم بدونم اعزام میوفته چهارشنبه ؟ چون کسایی که ماه های قبل اعزام بودن و اعزامشون جمعه افتاده بود ( روز تعطیل ) افتاد برای شنبه. میخواستم بدونم در مورد تعطیلی وسط هفته هم همین قانون صادقه چهارشنبه میوفته یا همون سه شنبه اعزام هست ؟ ( کسایی که یکم دی ماه اعزام بودن چون روز یکم جمعه بود شنبه اعزام شدن، دوست خودم همین شرایط رو داشت حتی توی برگه ی سفیدش زده بودن جمعه ولی دقیقه ی 90 پنجشنبه که دوباره رفت برگه ی سفید رو گرفت آپدیت شده بود به شنبه )
    قراره ٢١ ماه خدمت كنيد ، با اين صحبت هايى كه يك روز دير و زود بريد فقط خدمت رو براى خودتون سخت تر مى كنيد ، دقيقا همون تاريخى كه تو سايت و برگه سفيد هست به پادگان مراجعه كنيد
    تو كل ٢ ماه آموزشى فقط همين صحبت ها هست كه كى مرخصى ميدن كى ميان دوره و پايان دوره ميدن
    كه فقط يه بحث فرسايشى هست

9. این کاربر از portal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

قراره ٢١ ماه خدمت كنيد ، با اين صحبت هايى كه يك روز دير و زود بريد فقط خدمت رو براى خودتون سخت تر مى كنيد ، دقيقا همون تاريخى كه تو سايت و برگه سفيد هست به پادگان مراجعه كنيد
    تو كل ٢ ماه آموزشى فقط همين صحبت ها هست كه كى مرخصى ميدن كى ميان دوره و پايان دوره ميدن
    كه فقط يه بحث فرسايشى هست

برادر برای من دیر و زودش مهم نیست به من بگن همین امروز بیا برو سربازی میرم ! موضوع اصلی صحبت من این هست که دوستان گفته بودن نظام وظیفه جمعه ها اعزام نداره و وقتی زمان اعزامشون افتاده بود جمعه شنبه اعزام شدن. من میخواستم ببینم این موضوع برای روزای تعطیل رسمی هم صدق میکنه یا نه. چون ما مستقیم پادگان نمیریم بلکه میریم مرکز استان و اعزام میشیم از اونجا. و وقتی تعطیل باشه ممکنه این همه راه رو بریم و بگن امروز اعزام نیست. بحث این بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

برادر برای من دیر و زودش مهم نیست به من بگن همین امروز بیا برو سربازی میرم ! موضوع اصلی صحبت من این هست که دوستان گفته بودن نظام وظیفه جمعه ها اعزام نداره و وقتی زمان اعزامشون افتاده بود جمعه شنبه اعزام شدن. من میخواستم ببینم این موضوع برای روزای تعطیل رسمی هم صدق میکنه یا نه. چون ما مستقیم پادگان نمیریم بلکه میریم مرکز استان و اعزام میشیم از اونجا. و وقتی تعطیل باشه ممکنه این همه راه رو بریم و بگن امروز اعزام نیست. بحث این بود.
    نظام وظیفه خودش اینارو میدونه نگران نباش تو برگه سفید که بری بگیری تاریخ اگر قرار بر تعطیلی باشه عوض میشه روزای تعطیل هم اعزام ندارن چون کسی داخل پادگان نیست شما رو پذیرش کنه.

12. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام، من مدرک کارشناسی از غیرانتفاعی دارم اگه بخوام یه کارشناسی دیگه بخونم چون ماه دیگه اعزام میشم میتونم وسط خدمت برم دانشگاه؟ اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوستان تک فرزند بودن چقدر تاثیر داره که کجا خدمت کنیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •