تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4049 از 4105 اولاول ... 3049354939493999403940454046404740484049405040514052405340594099 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,481 به 40,490 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به امید کار دولتی نباش .
    بنده هم همین رو میگم . کار دولتی دیگه تمام شد و درکار نیست.
    از آن طرف من اگر هر کاری تو این دوسال انجام بدم سود و منفعتش بیشتر از اینکه دو سال برم و یک کارت بهم بدن که اصلا به کار نمیاد! هر چی فکر میکنم میبینم منفعتی برام ایجاد نمیکنه.
    یکی از بچه ها لیسانس هست رفته سربازی الان مرغ فروشی کار میکنه. اون یکی تو اموزشگاه زبان کار میکنه. اصلا کارت به کارشون نیومده.
    مگر کسانی که رفتن تو ادارات که دیگه هم نیست ظاهرا

از طرفی هم فشار خانواده هست و میگن برو!
    نمیدانم چی کار کنم.
    خیلی ظلم هست 2 سال بری سربازی بعد آقازاده ها نه خدمت میرن نه چیزی...

- - - Updated - - -

به امید کار دولتی نباش .
    از آن طرف من اگر هر کاری تو این دوسال انجام بدم سود و منفعتش بیشتر از اینکه دو سال برم و یک کارت بهم بدن که اصلا به کار نمیاد! هر چی فکر میکنم میبینم منفعتی برام ایجاد نمیکنه.
    یکی از بچه ها لیسانس هست رفته سربازی الان مرغ فروشی کار میکنه. اون یکی تو اموزشگاه زبان کار میکنه. اصلا کارت به کارشون نیومده.

نمیدانم چی کار کنم.

- - - Updated - - -

به امید کار دولتی نباش .

نمیدانم چی کار کنم.

- - - Updated - - -

به امید کار دولتی نباش .

نمیدانم چی کار کنم.

2. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نمیدانم چی کار کنم.
    دوست عزیز من خدمتم این هفته تموم میشه. 21 ماه تمام . احتمالا تنها نفعی که برام داشته پاسپورت بوده.
    که برای کسی که سفر خارجی نمیخاد بره اصلا و ابدا ارزش نداره 2 سال زندگیشو حروم کنه.
    من اگر قصدم سفر نبود هیچوقت 2 سال از زندگیمو نمیرفتم اینطوری از بین ببرم.

با شرایطی هم که شما داری و تجربه ای که خودم دارم با اینکه یکی از بهترین و راحت ترین جاها خدمت کردم اصلا توصیه نمیکنم بری.
    به قول خودت برو دنبال یه حرفه ای چیزی.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام برای اعزام چطوری میشه کاری کرد که حداقل 4 ماه بعد اعزام رو بزنن؟

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام برای اعزام چطوری میشه کاری کرد که حداقل 4 ماه بعد اعزام رو بزنن؟
    باید برین پلیس +۱۰ درخواست تمدید بزنید،پول هم فکر کنم بگیرن برا کارش

6. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نمیدانم چی کار کنم.

- - - Updated - - -

نمیدانم چی کار کنم.
    برادر نرو خدمت نرو،این اقا که جوابتو داد رفت ،منم رفتم ابان همین سال تموم میکنم،
    سودی توش نیست به خونوادت بگو افکارشونو عوض کنن،زورت نمیاد یه نظامی بی سروپا بات جروبحث کنه،بگه بیا زیر پامو طی بکش؟بگه میز اطاقمو پارچه بکش؟داد و فریاد و قلدری کنه برات؟بزنی تودهنش اونم از اونور دست به قلم بشه برات؟نکن دایی فایده نداره خدمت
    البته برا من فایده ای داشت حداقل اون حقوق خنده دارشو یواش یواش جمع میکردم سیستمم تو خونه رو ارتقا میدادم الان فقط کافیه بیام خونه بشینم پشت سیستم خخخخخ،ولی در کل نرو بدرد نمیخوره

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام.

بنده متولد 71 هستم و دارای مدرک لیسانس. شرایط کاریم آزاد هستش و درآمدم به یورو. الحمد الله وضعیت قیمت ارزهارو که دارین میبینین. این شهریور قراره اعزام بشم. میخواستم ببینم آیا برای بنده که غیبت سربازی هم ندارم امکان خرید سربازی هستش یا خیر.

البته دلیل این کارم, عجله برای خروج از کشور هستش. با یکی از این مراکز راهنمای مشاوره مهاجرت صحبت که میکردم میگفتن دو سال پیش شما دو تا سه هفته قبل از رفتنتون برای وقت سفارت اقدام میکردین و حداکثر 14 روز بعد جوابش میومد. اما الان اینقدر وضعیت ممکلت افتضاح شده و از بس درخواستها زیاد شده که شما باید یک سال قبل وقت سفارت بگیرین و چند ماهش بعد جواب میدن. یعنی من 4 سال از وقتم الکی تلف میشه اگر بخوام برم سربازی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.

بنده متولد 71 هستم و دارای مدرک لیسانس. شرایط کاریم آزاد هستش و درآمدم به یورو. الحمد الله وضعیت قیمت ارزهارو که دارین میبینین. این شهریور قراره اعزام بشم. میخواستم ببینم آیا برای بنده که غیبت سربازی هم ندارم امکان خرید سربازی هستش یا خیر.

البته دلیل این کارم, عجله برای خروج از کشور هستش. با یکی از این مراکز راهنمای مشاوره مهاجرت صحبت که میکردم میگفتن دو سال پیش شما دو تا سه هفته قبل از رفتنتون برای وقت سفارت اقدام میکردین و حداکثر 14 روز بعد جوابش میومد. اما الان اینقدر وضعیت ممکلت افتضاح شده و از بس درخواستها زیاد شده که شما باید یک سال قبل وقت سفارت بگیرین و چند ماهش بعد جواب میدن. یعنی من 4 سال از وقتم الکی تلف میشه اگر بخوام برم سربازی
    سلام

رفتن و یا نرفتن سربازی دست خودتونه.
    رفتنش هزار درده سره و نرفتنش هم ده هزار دردسره. اگر واقعا قصد رفتن دارید که هیچ ، البته من توصیه میکنم برید و کنار بیایید باهاش. خبری نیست و نترسید و توکل کنید به خدا. خیلی ساده تر از اونیه که فکر می کنید.

خرید سربازی هم برای شما مقدور نیست و اصلا برداشته شده و برای غایبینی هست که بیش از 8 سال غیبت دارند.

اگر آشنا دارید بسپرید سپاه بندازن شمارو و در شهر خودتون که خدمت راحتی داشته باشید. الان که برگه سبز نیمده راحته اما بعدش خیلی سخت میشه جابجایی.
    Last edited by iran4moderntalking; 21-07-2018 at 00:07.

پروفشنال 8-1kel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    7kl

پيش فرض

سلام دوستان، برای درخواست تمدید توی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه دلیلی انتخاب کنم که شانس موافقت با تمدید بیشتر باشه؟ من میخواستم برای امریه قرارگاه خاتم ثبتنام کنم اما برای اول شهریور که تاریخ اعزام من هست جذب نداره و باید بندازم آبان.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام

رفتن و یا نرفتن سربازی دست خودتونه.
    رفتنش هزار درده سره و نرفتنش هم ده هزار دردسره. اگر واقعا قصد رفتن دارید که هیچ ، البته من توصیه میکنم برید و کنار بیایید باهاش. خبری نیست و نترسید و توکل کنید به خدا. خیلی ساده تر از اونیه که فکر می کنید.

خرید سربازی هم برای شما مقدور نیست و اصلا برداشته شده و برای غایبینی هست که بیش از 8 سال غیبت دارند.

اگر آشنا دارید بسپرید سپاه بندازن شمارو و در شهر خودتون که خدمت راحتی داشته باشید. الان که برگه سبز نیمده راحته اما بعدش خیلی سخت میشه جابجایی.
    دوست عزیز بحث راحتیش نیست بحث زمانش هست. دو سال خدمت کنم بعدش شهریور 99 خدمتم تموم میشه بخوام دانشگاه خارجی اپلای کنم اگر معجزه بشه و درگیر کارای اداری مزخرف نشم برای فروردین 1400 میتونم تحصیلم رو شروع کنم. تازه عامل قیمت دلار رو هم در نظر نگرفتیم
    Last edited by Public Enemy; 21-07-2018 at 21:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان، برای درخواست تمدید توی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه دلیلی انتخاب کنم که شانس موافقت با تمدید بیشتر باشه؟ من میخواستم برای امریه قرارگاه خاتم ثبتنام کنم اما برای اول شهریور که تاریخ اعزام من هست جذب نداره و باید بندازم آبان.
    سلام
    پلیس +10 برید اونجا تمدید کنید. هرکس میتونه دو بار تمدید بزنه
    اونجا زودتر نتیجش معلوم میشه
    شاید مجبور باشید چندین بار سر بزنید تا سایت باز بشه برای تمدید یا تعجیل

13. این کاربر از iran4moderntalking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •