تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4065 از 4105 اولاول ... 306535653965401540554061406240634064406540664067406840694075 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,641 به 40,650 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

درود و سپاس دوست عزیز بابت گذاشتن وقت و نوشتن توضیحات کامل، ان شاالله که موفق باشی.

برای من تاریخ اعزام یکم آبان ساعت 7 صبح از محل نظام وظیفه استان خوزستان اهواز زدن. من میخوام با وسیله شخصی با یکی از آشناها برم. به نظرتون باید حتما تو محل اعزام حاضر بشم؟؟
    ممنون.
    اگه می خوایین همون روز اول آبان پادگان باشین با اتوبوس نظام وظیفه برید خیلی بهتره بهرحال تا 3 روز نیروانسانی پادگان منتظر جذب نیروی جدید هست. یعنی شما روز سوم آبان هم که برید پادگان مشکلی براتون پیش نمیاد و غیبت نمی خورین. نهایتا اگه سخت گیری هم کردن بگین تو راه ماشینم خراب شد.
    اونجا پارکینگ برای سربازها نداره. کنار خیابون می تونین ماشین تون رو پارک کنین ولی دیگه با خداست دزدی ازش بشه یا نه. کسی مسئولیت قبول نمی کنه.

یادم رفت تو پست قبلی بگم حتما دو تا کش زیرشلواری 40 سانتی (برای گتر شلوار نظامی) و یه تعداد چسب زخم (روزهای اولی که پوتین بهتون میدن پشت پا رو بدجوری زخم می کنه) همراتون ببرین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    بلاخره نامه اومد و افتادم 01 نزاجا
    هر اطلاعاتی لازمه بدونم بهم بگید(چطوریه؟با معاف از رزم ها چطور برخورد می کنن؟چیا ببرم؟چیا میدن؟اصلاح صورت به چه نحو هست؟و...)
    البته لیسانس کامپیوتر هستم و معاف از رزم
    با تشکر
    سلام
    من هر چی شنیدم پادگان خوبی هست و برای آموزشی اذیت نمی کنن ولی خب بعدش رو نمی دونم.
    چیزهایی که برای آموزشی به دردتون می خوره:
    1. سس فلفل یا آبلیمو (ظرف حتما پلاستیکی باشه)
    2. یه لیوان دسته دار (پلاستیکی)
    3. دو تا کش زیرشلواری 40 سانتی (برای گتر شلوار)
    4. قفل کمدی خوب
    5. دو تا کارت بانکی از بانک های مختلف با حدود 200 تومن پول تو هر کدوم (بیشتر نبرید که اگه کارت گم شد دردسر نباشه، اونجا هر جور آدمی پیدا میشه) با 150 تومن پول نقد که تو جیب های مختلف جاساز کنین. اگه هزینه رفت و آمدتون زیاده مبلغ بیشتری ببرین و تو کارت بذارین
    6. ناخن گیر ساده (بدون چاقو)
    7. یه مقدار تنقلات مثل نخودچی کشمش یا انجیرخشک
    8. ساعت مچی چراغدار یا یه چراغ قوه کوچک سرسویچی
    9. خودکار و دفترچه یادداشت (به اندازه ای باشه که تو جیب تون جا بشه چون سرکلاس ممکنه بخوایین جزوه بنویسین)
    10. قرص سرما خوردگی و ویتامین سی
    11. دستمال مرطوب برای تمیز کردن دست و صورت
    12. چند بسته دستمال کاغذی جیبی
    13. 10-12 تا کیسه فریز
    14. یه کیسه پلاستیک بزرگ (برای وقتی خواستین کفش تون رو توش بذارین)
    15. کتاب یا مجله برای خوندن تو وقتای بیکاری یا پاس
    16. قاشق و چنگال (ممکنه بهتون فقط قاشق بدن ممکن هم هست ندن) اشکالی نداره اگه فلزی باشه
    17. چند تا چاقو پلاستیکی یه بار مصرف برای پوست کندن میوه
    18. چند تا سنجاق قفلی برای آنکارد تخت (ضروری نیست ولی صبح ها کارتون رو خیلی کم می کنه. باید مخفی کنین مگه نه موقع ورود ازتون میگیرین)

چیزهایی که به هیچ وجه نباید ببرید:
    • گردنبند، دستبند، انگشتر یا حلقه (دردسر میشه، ممکنه گم بشه یکی گیر بده یادگاری بدش به من و...)
    • وسایل فلزی یا شیشه ای (چاقو، لیوان، ظرف و ...)
    • وسایل برقی حتی کابل شارژ (به جز ساعت و چراغ قوه کوچک)
    • قرص های اعصاب یا مربوط به بیماری های روانی (مثل ترومادول و ...) با نسخه پزشک ممکنه بهتون اجازه بدن ولی اینجور مواقع معافیت گرفتن بهتره
    • وسایل گرانبها (احتمال سرقت زیاده)
    • چیزهای عجیب غریب که هی بخوایین توضیح بدین چیه (مثلا یکی یه مبل بادی آورده بود مدام ازش می پرسیدن چیه، آخرشم ازش گرفتن)
    • سیگار و هر جور دخانیات
    • شطرنج و پاسور (و کلا وسایل بازی حتی توپ)

3. این کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

[*]چیزهای عجیب غریب که هی بخوایین توضیح بدین چیه (مثلا یکی یه مبل بادی آورده بود مدام ازش می پرسیدن چیه، آخرشم ازش گرفتن)[*]شطرنج و پاسور[/LIST]
    مبل بادی خخخخخخخ،حتما طرف فکر کرده اومده پیک نیک

5. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    بلاخره نامه اومد و افتادم 01 نزاجا
    هر اطلاعاتی لازمه بدونم بهم بگید(چطوریه؟با معاف از رزم ها چطور برخورد می کنن؟چیا ببرم؟چیا میدن؟اصلاح صورت به چه نحو هست؟و...)
    البته لیسانس کامپیوتر هستم و معاف از رزم
    با تشکر
    سلام، معاف از رزم و غیره تفاوتی نداره، اصلا نگید به نظرم بهترم هست. اونجا ولی با احترام باهاتون برخورد میشه، اصلاح سر رو حتما خودتون قبلش انجام بدین چون اونجا هم علاف میشید هم بهداشت رعایت نمیشه مشکل براتون ایجاد خواهد شد. البته 1 آبان برید احتمالا چند روزی بهتون مرخصی میدن که برید لباس هاتون رو اندازه کنید و سرتون رو بزنید.
    فقط چند مورد رو به لیستی که دوستمون معرفی کردن اضافه میکنم. اول اینکه حتما یه مقدار مواد مغزی مثل خرما خشک که انرژی زیادی داشته باشه و بشه راحت تو جیب ریخت ببرید که خیلی لازم میشه.
    دوم مواد خوراکی مثل لواشک و آلو و چیزهایی که شکم رو راه میندازه حتما ببرید چون اونجا با مشکل یوبوست مواجه میشید و لواشک و آلو چاره کاره. سوم اینکه چنتا از این صابون های خمیردندونی حتما ببرید چون مواقع دست شستن صابون پیدا نمیشه و صابون جامد هم سخته همش همراهتون باشه و کثیف کاریه ولی این صابون خمیردندونی ها رو راحت تو جیبت میزاری هر موقع لازم شد استفاده میکنی و کثیف کاری هم نداره

7. 2 کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، معاف از رزم و غیره تفاوتی نداره، اصلا نگید به نظرم بهترم هست. اونجا ولی با احترام باهاتون برخورد میشه، اصلاح سر رو حتما خودتون قبلش انجام بدین چون اونجا هم علاف میشید هم بهداشت رعایت نمیشه مشکل براتون ایجاد خواهد شد. البته 1 آبان برید احتمالا چند روزی بهتون مرخصی میدن که برید لباس هاتون رو اندازه کنید و سرتون رو بزنید.
    فقط چند مورد رو به لیستی که دوستمون معرفی کردن اضافه میکنم. اول اینکه حتما یه مقدار مواد مغزی مثل خرما خشک که انرژی زیادی داشته باشه و بشه راحت تو جیب ریخت ببرید که خیلی لازم میشه.
    دوم مواد خوراکی مثل لواشک و آلو و چیزهایی که شکم رو راه میندازه حتما ببرید چون اونجا با مشکل یوبوست مواجه میشید و لواشک و آلو چاره کاره. سوم اینکه چنتا از این صابون های خمیردندونی حتما ببرید چون مواقع دست شستن صابون پیدا نمیشه و صابون جامد هم سخته همش همراهتون باشه و کثیف کاریه ولی این صابون خمیردندونی ها رو راحت تو جیبت میزاری هر موقع لازم شد استفاده میکنی و کثیف کاری هم نداره
    منونم دوستان
    فقط چرا نگم معاف از رزم؟(به سه دلیل معاف از رزم شدم تازه دلایل بیشتری هم دارم)مهمش چاقی و آسم هست که حتی پیاده روی طولانی هم نمیتونم برم!
    یه سوال که فکر منو درگیر کرده به دلیل اینکه سایز پام بزرگ هست(46 47) احتمالا پوتین گیرم نمیاد(از قبل تهیه کردم ببرم؟) و نکته دوم اینکه بلند ترین بند پوتین رو گرفتم ولی تا بالا نمیرسه!میشه بند کش بست چون اون میرسه!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منونم دوستان
    فقط چرا نگم معاف از رزم؟(به سه دلیل معاف از رزم شدم تازه دلایل بیشتری هم دارم)مهمش چاقی و آسم هست که حتی پیاده روی طولانی هم نمیتونم برم!
    یه سوال که فکر منو درگیر کرده به دلیل اینکه سایز پام بزرگ هست(46 47) احتمالا پوتین گیرم نمیاد(از قبل تهیه کردم ببرم؟) و نکته دوم اینکه بلند ترین بند پوتین رو گرفتم ولی تا بالا نمیرسه!میشه بند کش بست چون اون میرسه!
    اگه از نظر سلامتی خیلی وضعت خرابه باید نامه همراهت باشه همینجوری طبق گفته های خودت کاری نمیکنن اینقدر راه میبرنت تا یه بلایی سرت بیاد اون موقع دیگه میگن این آقا مشکل داره!! اگه از قبل نامه پزشک بتونی ببری بهتره. روز اول که تقسیمات رو انجام میدن میپرسن کیا معاف از رزم هستن اونجا شرایطت رو بگو بهشون.
    حالا روز اول که لباس دادن ببین شاید سایز پات بود اگه نبودم یه پوتین بگیر فوقش میری بیرون عوض میکنی یه چیز سر میدی. آره اگه از قبل تهیه کردی که میتونی ببری مشکلی نداره البته روز اول که نمیخاد چیزی ببری. تو حسن آباد معمولا همه سایز بند پیدا میشه اگه نبود که چاره نیست بند کشی ببند.

10. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان اینی که سازمانهای امریه پذیر میگن باید برای اعزامت حد اقل 3 ماه مونده باشه چطوری باید اینکارو بکنیم؟ وقتی دفترچه رو پر میکنیم جایی هست که درخواست بدیم سه ماه عقب بندازن؟؟

داره خودمونی میشه sbpf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان من مشکل پارگی رباط و منیسک دارم به نظرتون برای معاف از رزم اقدام کنم؟ البته میدونم که معافی کامل نمیدن بهم ضایعه اش به اون اندازه نیست
    یکی از دوستان میگفت اقدام نکن چون اونجا فرقی با یه سرباز عادی نداری فقط توی پرونده ات یه نمره منفی میشه حالا به نظر شما اقدام کنم یا نه؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه از نظر سلامتی خیلی وضعت خرابه باید نامه همراهت باشه همینجوری طبق گفته های خودت کاری نمیکنن اینقدر راه میبرنت تا یه بلایی سرت بیاد اون موقع دیگه میگن این آقا مشکل داره!! اگه از قبل نامه پزشک بتونی ببری بهتره. روز اول که تقسیمات رو انجام میدن میپرسن کیا معاف از رزم هستن اونجا شرایطت رو بگو بهشون.
    حالا روز اول که لباس دادن ببین شاید سایز پات بود اگه نبودم یه پوتین بگیر فوقش میری بیرون عوض میکنی یه چیز سر میدی. آره اگه از قبل تهیه کردی که میتونی ببری مشکلی نداره البته روز اول که نمیخاد چیزی ببری. تو حسن آباد معمولا همه سایز بند پیدا میشه اگه نبود که چاره نیست بند کشی ببند.
    ممنونم
    چشم ولی نامه از چه پزشکی اون پزشک هایی که من اول رفتم پروندمو بهم ندادن و مستقیم فرستادن شورا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنونم
    چشم ولی نامه از چه پزشکی اون پزشک هایی که من اول رفتم پروندمو بهم ندادن و مستقیم فرستادن شورا
    آموزشی رفتی جا افتادی برو بهداری پادگان از همونجا بگیر، البته 01 پادگان خوبیه به حرف شما اهمیت میدن روز اول هم که تقسیم شدی معااف از رزم هارو جدا میکنن. در کل اگه تو آموزشی دیدی خیلی فشار میارن فیلم بازی کنی که مثلا حالت بد شد و به قولی تمارض کنی خیلی بیشتر جواب میده تا نامه بازی
    تو آموزشی به مشکل نمیخوری ولی در یگان دیگه مثل آموزشی نیست و شرایط متفاوت میشه و اونجا یه پروسه دیگه ای رو باید طی کنی تا بتونی فعالیت های بدنی و نگهبانی رو بتونی بپیچونی که حالا آموزشی رو برو پروسه اون رو اون موقع بهت میگم بهتر متوجه میشی.

15. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •