تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3980 از 4105 اولاول ... 29803480388039303970397639773978397939803981398239833984399040304080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,791 به 39,800 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

من نیروی دریایی ارتش خدمت میکردم (( 20 روز پیش ترخیص شدم ))
    منطقه ما خدمت 18 ماه بود (( خدمت کل 21 ماهه هست ))

تا برج 10 قانون اینطور بود که اگه شما 6 ماه کسری بسیج می آوردی از 18 ماه کم میشد و باید 12 ماه خدمت میکردی

ولی بعد از برج 10 قانون جدید اومد به ازای هر ماه خدمت تو منطقه 5 روز از خدمت اصلی کم میشه
    یعنی خدمت قانونی تو منطقه 18 ماه بود (( آموزشی هم جزو منطقه حساب میاد )) که با ضربدر 5 میشد 90 روز و در واقع همون 3 ماه کسری میشد
    حالا اگه شما 6 ماه کسری می آوردی 6 ضربدر 5 باید 30 روز بیشتر خدمت میکردی
    18 ماه خدمت منهای 6 میشد 12 به اضافه 1 ماه اضافه خدمت طبق قانون میشد 13

یکی از بچه ها فکر کنم 10 ماه کسری آورد 50 روز اضافه موند
    یکی 5 ماه اورد و 25 روز اضافه موند (( خروجش اول فروردین بود که چون تعطیل بود میشد 30 اسفند با 25 روز اضافه تا 25 یا 28 فروردین موند (( 2 3 روزی اضاف داشت ))

باید ببینید این قانون تو منطقه شما اجرایی شده یا نه

ستاد کل بسیج آشنا داشته باشه روزانه میتونه بگیره

آشنا داریم ستاد کل خدمت میکنه با ه تلفن سرباز رو از جنوب میفرسته شمال
    آشنا داری کل هنرش اینه سفارش کنه طرف 5 دقیقه بیشتر دوش بگیره
    سلام داداش نه منظورم اینه این رفیق ما که آشنا داره و بهش گفته براش کسری جور میکنه همچین چیزی کلا مگه ممکنه ؟؟! یعنی بدون فعالیت براش فعالیت بزنه ؟ بعد کسی متوجه نمیشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام بچه ها یکی از دوستانم یکی از آشناهاش براش کسری بسیج گرفته میخواد ببینه مراحل انجامش چه جوریه ؟ آشناش گفته که تا 3-4 ماه برات کسری جور میکنم اصلا اینکار ممکنه ؟
    سلام باید پرونده داشته باشه در حوزه و ناحیه سپاه، اگر نباشه میشه پرونده سازی! اگر حفاظت یا بازرسی متوجه بشن اونوقت.......... اون ها خوارکشون این چیزاس ار قواعد اخلاقی قانونی خارج نشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من سرباز فراري هستم ، ميخوام خدمت رو بخرم ، ثبت نام كردم براي خريد خدمت بعد يك ماه جواب اومد نقص پرونده ، حالا بايد برم ميدان سپاه سازمان نظام وظيفه،
    اگر برم دستگيرم ميكنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام باید پرونده داشته باشه در حوزه و ناحیه سپاه، اگر نباشه میشه پرونده سازی! اگر حفاظت یا بازرسی متوجه بشن اونوقت.......... اون ها خوارکشون این چیزاس ار قواعد اخلاقی قانونی خارج نشید.
    این رفیقم پرونده میگه دارم فقط فعالیت نداشته و این آشناش میگه واسش ثبت فعالیت میزنه این هم مشکل ساز میشه واسش ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان دوره تربیت تعالی چطور دوره ای هست ؟ کیا برگزار میشه برای سربازای سپاه ؟ الزامیه بریم ؟ ما قرارگاه خاتم الانبیا هستیم هم باید لباس بپوشیم ؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام. دوستان من شنیدم فقط از استان محل سکونت و یا استانی که توش متولد شدیم باید خودمون رو معرفی کنیم به نظام وظیفه. می خواستم بدونم اگه کسی بخواد به دلایلی از یه استان متفرقه (که تا حالا توش زندگی نکرده) خودش رو معرفی کنه به نظام وظیفه آیا راهی واسش هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام. دوستان من شنیدم فقط از استان محل سکونت و یا استانی که توش متولد شدیم باید خودمون رو معرفی کنیم به نظام وظیفه. می خواستم بدونم اگه کسی بخواد به دلایلی از یه استان متفرقه (که تا حالا توش زندگی نکرده) خودش رو معرفی کنه به نظام وظیفه آیا راهی واسش هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

این رفیقم پرونده میگه دارم فقط فعالیت نداشته و این آشناش میگه واسش ثبت فعالیت میزنه این هم مشکل ساز میشه واسش ؟
    خب در اینصورت بله میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

شنیدن کی بود مانند دیدن! اشتباه به عرض رسوندن؛ میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اشنا پیدا کنی حتی میتونی معاف هم بشی ! هیچ مشکلی ایجاد نمیشه مگر اینکه در اینده از مدیران رده بالا و سران مملکت بشی که مثل مدرک های تقلبی ، سربازیتم لو بره وگر نه برای افراد عادی نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •