تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4075 از 4105 اولاول ... 307535753975402540654071407240734074407540764077407840794085 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,741 به 40,750 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: یکی از فامیل هام پدر اش دیسک کمر داشت و میخواست جراحی کند و پسره گفت چون پدرم دیسک کمر داره من را معاف کردند !!!! تک پسر نبود و یک برادر داشت که در حال درس خواندن در دانشگاه بود و پدر اش هم از کار افتاده نبود و الان سالم هست و مثل فرد عادی داره راه می رود!!! پسره میگه چون برادرم در حین تحصیل بود من را معاف کردند چون بچه بزرگتر خانواده هستم !! بنظر شما این حرف ها دروغ و مخرف نیست!؟؟ مگه به همین راحتی معاف می کنند!!؟
    نه به همین راحتی نیست، یه بندی وجود داره که از طریق بهزیستی میرن برای سرپرست خانوار بودن اقدام میکنن که دقیقا نمیدونم چه پروسش چجوریه، ولی باید آشنا داشته باشی تو بهزیستی و کمیسیون اون که معاف کنن و پروسه ساده و روتینی نداره.

2. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

نه به همین راحتی نیست، یه بندی وجود داره که از طریق بهزیستی میرن برای سرپرست خانوار بودن اقدام میکنن که دقیقا نمیدونم چه پروسش چجوریه، ولی باید آشنا داشته باشی تو بهزیستی و کمیسیون اون که معاف کنن و پروسه ساده و روتینی نداره.
    ممنون دوست عزیز: کسی که خوداش را به همین راحتی معاف می کند یا پارتی کلفتی داره یا پول زیادی داده که به نظر من با پول :خیلی از کار ها میشه حل کرد! ملت رشوه بگیر و گرسنه هستند ! نمونه اش توی کار های اداری و.. قایل رویت هست

4. 2 کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان

خدمتم اول آذر تموم شد اما هنوز خبری از کارت نیست حتی کارت بقیه سربازایی که چند ماه پیش تموم کردن نیومده
    چجوری باید پیگیری کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان

خدمتم اول آذر تموم شد اما هنوز خبری از کارت نیست حتی کارت بقیه سربازایی که چند ماه پیش تموم کردن نیومده
    چجوری باید پیگیری کرد؟
    سلام، از طریق نیرو انسانی پادگان باید پیگیری کنی
    از این سایت هم چک ببین تحویل پست شده یا نه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

سلام ببخشید سوالم یخورده احمقانست اما بعد از هر کلاسی چه عملی چه تئوری در خدمت پنج دقیقه و ده دقیقه اجازه میدن ادم بره دست به اب(دستشویی) یا هر کار دیگه ای مثل خوردن قرصاش چون من گوارشم زیاد خوب نیست؟؟
    بین کلاس چی میشه اجازه گرفت؟؟

راسته اسلحه که میدن باید بیست و چهار ساعت پیش خودمون باشه یا تو کمد خودمون مگه بعد از استفاده اونو مستقیم تحویل اسلحه خونه نمیدیم؟؟؟ چون یکی از اشناها چند وقت پیش که رفته بود اموزشی تو سپاه میگفت اسلحه همیشه پیشش بوده نه تو اسلحه خونه
    Last edited by smock-74; 13-01-2019 at 01:15.

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام ببخشید سوالم یخورده احمقانست اما بعد از هر کلاسی چه عملی چه تئوری در خدمت پنج دقیقه و ده دقیقه اجازه میدن ادم بره دست به اب(دستشویی) یا هر کار دیگه ای مثل خوردن قرصاش چون من گوارشم زیاد خوب نیست؟؟
    بین کلاس چی میشه اجازه گرفت؟؟

راسته اسلحه که میدن باید بیست و چهار ساعت پیش خودمون باشه یا تو کمد خودمون مگه بعد از استفاده اونو مستقیم تحویل اسلحه خونه نمیدیم؟؟؟ چون یکی از اشناها چند وقت پیش که رفته بود اموزشی تو سپاه میگفت اسلحه همیشه پیشش بوده نه تو اسلحه خونه
    معمولا یه چند دقیقه وقت میدن، میتونی اجازه‌ام بگیری .
    من که نیروی انتظامی بودم اسلحه رو قبل صبحگاه تحویل میگرفتیم بعد صبحگاه تحویل می‌دادیم، یکی از فامیلام که چند سال پیش تو همین پادگان خدمت کرده بود می‌گفت اسلحه زمان ما دائم دستمون بود مثل اینکه قبلا اونجوری بوده. سلاحم همیشه خالیه از اون بابت نگرانی نداشته باش.

Sent from my G620S-L02 using Tapatalk

9. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

معمولا یه چند دقیقه وقت میدن، میتونی اجازه‌ام بگیری .
    من که نیروی انتظامی بودم اسلحه رو قبل صبحگاه تحویل میگرفتیم بعد صبحگاه تحویل می‌دادیم، یکی از فامیلام که چند سال پیش تو همین پادگان خدمت کرده بود می‌گفت اسلحه زمان ما دائم دستمون بود مثل اینکه قبلا اونجوری بوده. سلاحم همیشه خالیه از اون بابت نگرانی نداشته باش.

Sent from my G620S-L02 using Tapatalk
    ممنون بابت پاسخ
    قفل چی با خودم ببرم برای کمدم؟؟ قفل اویز یا قفل کتابی
    موقع ورود به اموزشی تو پادگان به قرصای ادم گیر نمیدن چون چندتاش مال اعصابه؟؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان سربازي كه قبلا فرار كرده باشه اگه دوباره بره خودشو معرفي كنه و شرايط معافيت رو داشته باشه بهش تعلق ميگيره؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان سربازي كه قبلا فرار كرده باشه اگه دوباره بره خودشو معرفي كنه و شرايط معافيت رو داشته باشه بهش تعلق ميگيره؟
    فکر کنم بستگی به نوع معافیت داره از نظام وظیفه پیگیری کنید

13. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ei8ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان این قضیه که میگن اگر دو جا درخواست امریه رو تایید کنن کارت به مشکل میخوره و دوتاش لغو میشه چقدر جدیه؟ آیا مورد مشابهی دیدین که از دوتاش محروم شده باشن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •