تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4082 از 4105 اولاول ... 308235823982403240724078407940804081408240834084408540864092 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,811 به 40,820 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بچه ها من یه سوالی داشتم. من افراد زیادی رو شنیدم که ۱۵ کیلو یا بیشتر توی آموزشی وزنشون کم شده. من فقط ۵۲ کیلو هستم (با قد ۱۸۰). من اگر برم سربازی و قرار باشه اینقدر وزن از دست بدم مسلما نمیتونم ادامه حیات عادیم رو داشته باشم چه رسد به اون کارها.. خواستم بپرسم اگر من سربازی برم و نتونم ادامه بدم چی کار میکنن؟ معاف میکنن یا مثلا می برنت بیمارستان تا چند روز که بعد دوباره بیارنت؟.. من در حال اپلایم و توی یه شرایطی هستم که باید انتخاب کنم بین دانشگاه اولم و ریسک اینکه نشه و برم سربازی و سال بعد دوباره تلاش بکنم، و یا یه دانشگاه پایین تر و با اطمینان بیشتر

ادیت: بعد یه چیز دیگه؛ اینایی که توی آیین نامه زده معافیت از رزم میگیرن اینا آموزشی رو به همون صورتی که بقیه میرن دارن یا دیگه آموزشی ندارن؟
    سلام دوستان تجربیاتشونو گفتن ،منم بگم برای محکم کاری!

در مورد کاهش وزن،باید بگم که نه،شما با این وزن کاهش وزن ندارید!شاید افزایش هم داشته باشید،چرا که تو اموزشی فعالیتتون زیاده و بیشتر تمایل به غذا خوردن دارید،البته اینم بگم ،من خودم قبل اموزشی ۵۷کیلو بودم حین اموزشی شدم ۵۴،و دلیلشم این بود،کلا تو وعده ی غذایی من گوشت وجود نداره،و چون تو خدمت زیاد گوشت تو غذا و چیزا وجود داشت،من مجبور میشدم برم بجا وعده غذایی فقط یدونه کلوچه بخورم!چهار روز اول که کلا اشتهام داغون بود...

منظورتونو دقیقا از ادامه ندادن نگفتید،اگه منظورتون اینه که وسط کار از هوش برید،که یه فکر اساسی به حالتون میکنن،اما اگه فقط نمیتونید که فنس های باز و راه های مخفی تو پادگان رو باید پیدا کنید
    در مورد سوال اخر باید بگم که یه چیزی هست تو پادگان به اسم پا طلایی،که همون معاف از رزم هان،اگه رفتید خدمت اگه مشکلی دارید بیان کنید تا رسیدگی کنن اگه نکردن و اصرار داشتن که با مریضی که دارید باید کار کنید،زیر زیرکی در برید،مخصوصا موقه ای که همیار اشپز میخان ،یه مشت بچه ک.و.نی سرباز خا..یمال ریخته تو اشپز خونه تا سرباز اموزشی ساده میبینن پدرشو در میارن همش کار میخان ازش........
    در کل اگه دفترچه نفرستادید،نفرستید!کارتش اونقد که فکر میکنی ارزش وقت و دوسال جنگ اعصابو نداره،وضع کشور خودش به اندازه کافی شخمی هست....

2. 5 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

من تهران خدمت می‌کنم دنبال یه جایگزین از اردبیل میگردم
    اگه کسی هست بهم خبر بده.

Sent from my G620S-L02 using Tapatalk

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

من تهران خدمت می‌کنم دنبال یه جایگزین از اردبیل میگردم
    اگه کسی هست بهم خبر بده.

Sent from my G620S-L02 using Tapatalk
    قانون جابه جایی دیگه وجود نداره دوست عزیز.....فقط وفقط در صورت داشتن شرایط خاص امکان انتقالی گرفتن هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تو سپاه آشنا داره؟
    دنبال کسری پدرم هستم
    کلا پی گیر جبهش نبوده و الان تو پروندش چیز آنچنانی نیست جز یه استشهاد برای 24.5 جبهه (حدود 35-36 ماه جبهه داشته)
    و اینکه برای کسری بسیج مسیرش چیه و مهمه از کدوم حوزه پی گیری کنی؟
    اگه اصلا فعالیت نداشته باشی چقدر کسری میدن؟(اصلا کسری میدن؟)(10 سال بسیج فعال مدرسه و دانشگاه تو شهر های مختلف)
    ممنونم
    Last edited by MrezaMoradi; 30-03-2019 at 14:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

درود . ایا این گفته که اگه سه یا چها روز دیر بری اموزشی کاریت ندارن درسته؟به نظر شما در طول دوره اموزشی امکان مطالعه روزی یک یک ساعت وجود داره؟(صرف نظر از خستگی.منظورم زمان ازاده).توی ماه رمضون اموزشی چه قدر متفاوت هست؟...سپاس فراوان

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

درود . ایا این گفته که اگه سه یا چها روز دیر بری اموزشی کاریت ندارن درسته؟به نظر شما در طول دوره اموزشی امکان مطالعه روزی یک یک ساعت وجود داره؟(صرف نظر از خستگی.منظورم زمان ازاده).توی ماه رمضون اموزشی چه قدر متفاوت هست؟...سپاس فراوان
    سلام
    سه چهار روز اولو تازه تقسیم بندی میکنن،برا ما که ۱هفته فقط با لباس شخصی دور میزدیم تو پادگان،احتمالا مشکلی پیش نمیاد اگه فقط همین سه چهار روز باشه

برای مطالعه بله،ولی خب خودتون که رفتین خدمت میفهمین که اصلا حال و حوصله درسو اینا رو نخواهید داشت حین اموزشی،واعصابتونم کلا خرابه یا به معنای دیگه تو کما هستید
    ماه رمضون خب دیگه از ناهار خبری نیست،و برای فبل نماز صبح صبحانه و وعده ی ناهارو باهم باید بدن،برای خوردن در ساعات روزه هم دیگه باید قایموشک بازی و زیرزیرکی بخورید،،،،خ.ایمال فت و فراوونه خخخ،اینقد زیاده که فکر میکنید باید از گردان ،یه گروهان خ.م اختصاصی در نظر گرفته بشه خخخ،ولی خب هر کاریم بکنید ،بازم هیچ غلطی نمیتونن بکنن نهایتش بازداشتیه،اضافم تو اموزشی نمیخورید،،،کلا اموزشیو جدی نگیرید اولو اخرش جکه ،،،ولی همونطور که به همه میگم،به شما هم میگم ،خدمت نرید ارزش نداره،همین

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

انقدر خسته میشید و فعالیت میکنید التماس 5 دقیقه استراحت وخواب ، اما نمیزان به هیچ عنوان !کتاب خونی و مطالعه تو آموزشی ؟!!!

به قول silvermanhhh بهتره برید تا متوجه بشید.
    Last edited by mojt90; 01-04-2019 at 17:05.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوست گرامی سپاس.29 سالمه و ارشد هستم و 2 سال هم غیبت دارم.فقط برای پاسپورت دارم میرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

انقدر خسته میشید و فعالیت میکنید التماس 5 دقیقه استراحت وخواب ، اما نمیزان به هیچ عنوان !کتاب خونی و مطالعه تو آموزشی ؟!!!

به قول silvermanhhh بهتره برید تا متوجه بشید.
    درود و سپاس.راستش من یک اردیبهشت اعزامم و چون از 16 اردیبهشت ماه رمضونه گفتم شاید اسون تر بگیرن.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

درود و سپاس.راستش من یک اردیبهشت اعزامم و چون از 16 اردیبهشت ماه رمضونه گفتم شاید اسون تر بگیرن.
    بله . درسته نسبت به ماه های دیگر کمی کمتر سختی میبینید . ولی کلا آموزشی خیلی سخته . ولی یگان خیلی خیلی بهتر میشه .

اما آموزشی خاطره سازه که هیچ وقت یادتون نمیره خاطره هاتون .

از قسمت مخفی زیر تجربه منو ببین به دردتون میخوره

محتوای مخفی: نکات مفید برای اعزامی های ماه رمضان 98 

سعی کنید چون ماه رمضون هست به دلیل فعالیت زیاد گرسنه میشید خیلی خیلی ! پس با خودتون خیلی مواد خوراکی ببرید داخل کیفتون . یادت نره حتما زیاد ببر .
    سعی کنید حتما حتما یک قفل محکم داشته باشید آموزشی خیلی دزدی میشه .اسمتون رو روی همه وسایل بنویسید که دزدی زیاده .
    سعی کنید کیف های قفلی زیپی نخرید خیلی راحت بازشون میکنن . سعی کنید کیف جوری باشه به هیچ عنوان با زدن قفل باز نشه . . سنجاق و نخ و سوزن یادت نره .

سعی کنید تا اون موقع ورزش زیاد کنید آمادگی جسمانیتون بالا بره وگرنه خیلی اذیت میشید . مخصوصا ورزش 2 ! دو

به شایعات توجه نکنید . شایعات هیچ وقت پایه و اساس ندارند .

همیشه تو تنهایی با خدا حرف بزنید و درد و دل کنید . شما تنها نیستید بقیه هم شرایط شما را دارند . پس به خدا توکل کنید .

انشالله موفق باشید

Last edited by mojt90; 01-04-2019 at 19:45.

12. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •