تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3948 از 4105 اولاول ... 29483448384838983938394439453946394739483949395039513952395839984048 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,471 به 39,480 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون ازت، فقط یه سوال
    این قانون
    2/3 که گفتی، کجا اعلام شده؟
    میشه منبعش رو معرفی کنی؟
    دوست من دو سوم برای کسانی هست که در حال حاضر مشغول به خدمت هستن و شامل شما نمیشه . حقیقتش من در نت جایی رو ندیدم که در این مورد صحبتی کرده باشن ولی من خودم بخشنامه ی مربوط به این قانون رو دیدم.
    برای کسانی هم که 6 ماه اضاف دارن 4 ماهش بخشیده میشه تحت شرایط خاص .
    ولی معلوم نیست تا زمان خدمت شما این قانون پابرجا باشه یا نه . پیشنهاد من اینه که هر چه سریعتر قبل از اینکه اضافتون به 6 ماه برسه دفترچه بفرستین اگر قصد خدمت رو دارین امیدوارم که تا اون موقع اضافتون بخشیده بشه .
    اگر هم کلا قصد خدمت ندارین دیگه بیخیال شین تا شرایط برای خرید خدمت براتون محیا بشه.

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

توی سپاه منطقه گم شده، وقتی مراجعه کردم فرد مسؤل بعد از کلی گشتن گفت پرونده ات گم شده، خودمم تعجب کردم
    یعنی اطلاعات توی سیستم هست؟ پرونده رو خودم تحویل دادم یعنی اول رفتیم سپاه استان اونا تکمیل کردن بعد اوردم سپاه منطقه خودمون تحویل دادم
    برای کارت پایان خدمت باید چکار کنم؟ اینا هی میگن برو بعدا بیا تا پیدا کنیم اما پیدا نمیشه
    از یک تیر ما ترخیص شدیم اما نپرورانده تکمیل نیست یعنی کلا خودش نیس

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk
    پس اين كم كارى مسول مربوطه است اگر هچنان كار شكنى مى كنند با ستاد همان نيرويي كه بوديد با تهران تماس بگيريد تا پرونده كامل نشود به نظام وظيفه ارسال نمى شود و كارت هم صادر نمى شود اما تعجب مى كنم چه طور ثبت سيستم نشده
    چندتا سئوال داشتم
    اول اینکه روز چهرشنبه تا جمعه انتخابی تیم ملی دارم آیا تو آموزشی مرخصی میدن؟

دوم اینکه چه جوری mp3 plauer ببرم داخل؟

برای روز برگ شدن باید چه جوری اقدام کنم؟
    بايد براى مرخصى با فرمانده يگان صحبت كنيد، روزبرگى دست شما نيست كه درخواست بدهيد بستگى به تعداد سربازهاى يگان و تعداد نگهبانى ها دارد

3. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چندتا سئوال داشتم
    اول اینکه روز چهرشنبه تا جمعه انتخابی تیم ملی دارم آیا تو آموزشی مرخصی میدن؟

دوم اینکه چه جوری mp3 plauer ببرم داخل؟

برای روز برگ شدن باید چه جوری اقدام کنم؟
    برا ورودی دژبانی به لواشک گیر میدن،بعد میخای mp3 بیاری
    اموزشی که روزبرگ نیست ،یگانت هم بستگی به جایی که میوفتی و فرماندش داره،مثلا من که تو پاسگاه خدمت میکنم،یکی برا خودش تو چهار ماه یکماهشو مرخصی رفته،اون یکی هم انگاری کادره ،۴۸ به۴۸خدمت میکنه،بعد بقیه سربازا که یکیشونم منم باید به پا اینا بسوزیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

با سلام
    alireza-1991 و sunshineboy بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردید ممنونم.این بیماری من حساسیت غذایی هست تقریبا بیشتر غذا هایی که می خورم باعث میشه گوش.دست.پا.شکم.کمر و... کهیر بزنه و بعد ورم کنه.البته غذا هایی هستن که با خوردن اون ها قرص هم جلوی ورم من رو نمیگیره فکر نکنم نخوردن قرص در آزمایش ثبت بشه.می تونم چند ساعت قبل از آزمایش قرص بخورم که اگر تو نتیجه آزمایش تاثیر داره باشه.برای این بیماری بیشتر از ۲۰ دکتر مختلف رفتم هیچ کدوم نگفتن آزمایش بگیر میگن درمانی نداره تا آخر عمر باید قرص مصرف کنی.alireza-1991 و sunshineboy شما تونستین معافیت بگیرین؟آزمایش هم میگیرن؟من ۴سال غیبت سربازی دارم تاثیری تو گرفتن معافیت نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام
    محل تقسیم رو برای من نوشته پلیس پیشگیری، حالا اگر برم پلیس پیشگیری معرفی چند ساعت طول میکشه؟
    بعدش من امریه محیط زیست هستم باید حتما با لباس نظامی برم؟ یا شخصی هم میتونم برم؟
    تنها برگه ای که پادگان به من داده یک برگه کوچیکه که نوشته محل تقسیم پلیس پیشگیری و یک مهر و امضای پادگان و نیرو انسانی هست روش آیا برگه دیگه هم باید میدادند؟ چه مدارکی باید با خودم ببرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من اموزشیم تو کچویی تموم شد و الان 15 روزه اومدم تو یگان. میخام بگم سخت ترین و بدترین جا واسه خدمت زندانه! تا الان سه نفرمون تو این 15 روز فرار کرده! از سختیاش فقط اینو بگم که تو 24 ساعت فقط 2 ساعت خوابیدم [emoji53] به قول خودشون دارن اش خوری میکشن ازمون یه چیزیه که بهش میگن پایه بازی! سربازای قدیمی اذیتت میکنن بهت توهین میکنن و...
    اینش جهنم روز اول که اومدم برام گزارش نوشتن اونم به دروغ که طرف خودش بتونه یه نصف روز بره مرخصی! خدا به دادم برسه یا معتاد میشم یا فراری یا ک...
    فکر نکنم اسرای جنگ عراق این همه فشار اینهمه توهین این همه بیخوابی کشیده باشن
    Sent fr چه غلطی کردم خداااااااااااا
    om my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk
    Last edited by aalpsat; 27-06-2017 at 17:22.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من اموزشیم تو کچویی تموم شد و الان 15 روزه اومدم تو یگان. میخام بگم سخت ترین و بدترین جا واسه خدمت زندانه! تا الان سه نفرمون تو این 15 روز فرار کرده! از سختیاش فقط اینو بگم که تو 24 ساعت فقط 2 ساعت خوابیدم [emoji53] به قول خودشون دارن اش خوری میکشن ازمون یه چیزیه که بهش میگن پایه بازی! سربازای قدیمی اذیتت میکنن بهت توهین میکنن و...
    اینش جهنم روز اول که اومدم برام گزارش نوشتن اونم به دروغ که طرف خودش بتونه یه نصف روز بره مرخصی! خدا به دادم برسه یا معتاد میشم یا فراری یا ک...
    فکر نکنم اسرای جنگ عراق این همه فشار اینهمه توهین این همه بیخوابی کشیده باشن
    Sent fr چه غلطی کردم خداااااااااااا
    om my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk
    کدوم ارگانی؟انتظامی؟ یه عقیدتی چیزی برو،موضوع رو بشون بگو،درضمن کسی نمیتونه ازت اشخوری بکشه مگه اینکه راه رو براش باز کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان! آموزشیم توی 01 بود و الانم افتادم ( آجا ) ستاد مشترک!
    خواهشی که از دوستان دارم اینکه ، هر اطلاعاتی در این مورد (آجا) دارن مثلا روز اول با چی مواجه میشم؟ لباس؟ جایی برای تحویل گوشی؟ آسایشگاهش کجاس و حالت پادگانی داره؟ مثلا میشه گوشی برد آسایگاه نگه داشت؟ کارای روتینی که هر روز باید انجام داد و ... رو بگن
    خیلی ممنون
    Last edited by sahand very shey; 27-06-2017 at 19:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

کدوم ارگانی؟انتظامی؟ یه عقیدتی چیزی برو،موضوع رو بشون بگو،درضمن کسی نمیتونه ازت اشخوری بکشه مگه اینکه راه رو براش باز کنی
    ارگانم که میشه یگان حفاظت سازمان زندانها. خود عقیدتی سیاسیش پایست. اصن بی دروپیکرترین جا همین جاست! من اشخوری نمیدادم واسه همین ارشدی که لوحه نگهبانی رو مینویسه 10 روزه منو میزاره پاس سه! که استراحتش همش متهم میدن ببری دادگاه از ساعت 8صبح که از برجک میای بعدشم که از دادگاه میای میری ناهار نظافت هم با توعه و سریع دوباره باید 4ساعت بری بالا برج تا شام! شام میخوری نظافت میکنی یه ساعتی میخابی تا دوباری بری بالا برج و داستان ادامه داره....
    اره اینجوریه ک کشا راهشو بلدن زیر ابی اش خوری میدن! پایه ها هم همه پاس یک میرن که اعزام نداره و خوابش ۶ ساعته
    لامصب زندانش 20 تا برجک داره 50تا سرباز روزا 4ساعتس پستاش شبا سه پاس دوساعته!
    بدترین جاست هرکس اموزشیش افتاد کچویی تمدید بزنه که بدبخته
    نمیدونم اونایی که رفتن پذیرش کردن واسه خدمت تو زندان با خودشون چی فکر کردن؟!
    ادم تو زندان یه چیزایی میبینه که...

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk
    Last edited by aalpsat; 27-06-2017 at 19:37.

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

سلام دوستان! آموزشیم توی 01 بود و الانم افتادم ( آجا ) ستاد مشترک!
    خواهشی که از دوستان دارم اینکه ، هر اطلاعاتی در این مورد (آجا) دارن مثلا روز اول با چی مواجه میشم؟ لباس؟ جایی برای تحویل گوشی؟ آسایشگاهش کجاس و حالت پادگانی داره؟ مثلا میشه گوشی برد آسایگاه نگه داشت؟ کارای روتینی که هر روز باید انجام داد و ... رو بگن
    خیلی ممنون
    خير گوشى كه نمى توانيد داخل ببريد چون ستاد مشترك ارتش است از لحاظ امنيتى سطح بالايي دارد روز اول حتما با لباس درست يعنى داراى ارام و نشان و رسته و نام خانوادگى برويد در انجا بعد از چند روز مجدد تقسيم خواهيد شد يا در همان ستاد مشترك مى مانيد يا به پادگان هاى شهرستان هاى اطراف فرستاده خواهيد شد
    Last edited by mani6606; 27-06-2017 at 19:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •