تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4099 از 4105 اولاول ... 30993599399940494089409540964097409840994100410141024103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,981 به 40,990 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام *فوری

ببخشید من رفتم نظام وظیفه ، شورای پزشکی داشتم ...

بعد بررسی معاف از رزم اعلام کردند ... چون فکر کنم در پرونده نوشته بود که فلان جا سالم سالم است اما بیماری دارد ... از کجا میتونم بفهمم که رای و حکم شون درست بوده؟ گفتن اگر داخل سربازی مشکلی بود اقدام کنید آیا جای اعتراض هست و تاثیر داره؟ معاف از رزم هم سختی داره

و اینکه نمیدونم انواع بیماری من چیه و کدوم نوعش حقیقی است...
    تمامی مدارک مربوط به بیماری هنگام اعزام با خودتون ببرین اونجا برین بهداری پادگان و مدارکتون ارائه بدین براتون برگه اعزام تنظیم میکنن به بیمارستان ارگان مربوطه و اونجا تصمیم میگیرن که شما شرایط معافیت دائم دارین یا نه.

2. 2 کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوستان التماس میکنم جواب بدید...10 ماهه دارم خدمت میکنم...6 ماه اضاف خدمت دفترچه دارم....بهم گفته بودن 4 ماهشو میبخشیم و 2 ماهشو باید بکشی....امروز یه خبری اومده مبنی بر بخشش اضاف خدمت....متن خبر ابهام داره.....میشه بگید بخشیده شد یا نه؟پیشاپیش سپاس

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان آیا در حین دو ماهِ "آموزشی" هم میشه با اقدام برای معافیت تحصیلی جهت کارشناسی ارشد خدمت رو متوقف کرد؟ یا آموزشی در هر صورت باید دو ماهش تکمیل بشه؟
    ضمنا اینکه گفته میشه در نوبت اسفند ۱۵ روز تعطیلی عید میدن آیا صحت داره یا خیر؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ویرایش شد ...
    Last edited by Iloveu-ALL; 17-02-2020 at 14:29.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ویرایش شد ...
    Last edited by Iloveu-ALL; 17-02-2020 at 14:30.

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان آیا در حین دو ماهِ "آموزشی" هم میشه با اقدام برای معافیت تحصیلی جهت کارشناسی ارشد خدمت رو متوقف کرد؟ یا آموزشی در هر صورت باید دو ماهش تکمیل بشه؟
    ضمنا اینکه گفته میشه در نوبت اسفند ۱۵ روز تعطیلی عید میدن آیا صحت داره یا خیر؟
    بله
    میشه ایست خدمتی بزنین و مشکلی نیس.
    در مورد قسمت دوم سوالتون ارتش کل عید میفرسته مرخصی البته در دوران آموزشی.

8. این کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان التماس میکنم جواب بدید...10 ماهه دارم خدمت میکنم...6 ماه اضاف خدمت دفترچه دارم....بهم گفته بودن 4 ماهشو میبخشیم و 2 ماهشو باید بکشی....امروز یه خبری اومده مبنی بر بخشش اضاف خدمت....متن خبر ابهام داره.....میشه بگید بخشیده شد یا نه؟پیشاپیش سپاس
    شما اینو باید از مسئول نیروی انسانی وظیفه ها بپرسی.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سازمان وظیفه عمومی ناجا شایعه بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان حین خدمت را تکذیب کرد.
    Last edited by mojt90; 18-02-2020 at 15:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    دو ماه از گرفتن گواهی موقت ترخیص من میگذره. زیر برگه نوشته در صورتیکه بعد از دو ماه اطلاعات در سامانه ناجا ثبت نشد تماس بگیرید. چطور چک کنم اطلاعات ثبت شده یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    دو ماه از گرفتن گواهی موقت ترخیص من میگذره. زیر برگه نوشته در صورتیکه بعد از دو ماه اطلاعات در سامانه ناجا ثبت نشد تماس بگیرید. چطور چک کنم اطلاعات ثبت شده یا نه؟
    می تونیم با کد سخا داخل سایت نظام وظیفه ببینی ولی به نظرم بهتره بری پلیس 10+
    اول برو پلیس 10+ بگو دوماهه ترخیص شدم ولی کارتم هنوز نیومده می خوام ببیتم وضعیتم چیه اگر گفت وضعیتت پایان خدمته و در جال صدور کارته که هیچ اگر گفت وضعیتت هنوز اعزام به خدمته، یا هنوز تو سیستمشون نیومده یا مشکلی برای ثبت ترخیصیت وجود داشته و یگانت ترخیصیتو ثبت نکرده
    می تونی بری از نظام وظیفه شهرتون بپرسی وضعیتم چیه چون سیستمشون بروزه ولی ممکنه جوابتو ندن
    پس اگر پادگان نزدیکتونه بهتری بری پادگان(کارت ملی ببر بگو کارتم نیومده می خوام برم شعبه وظیفه) شعبه وظیفه (صدور کارت) بپرس چرا کارتم نیومده اونجا بهت می گن معمول ترین دلیلش داشتن بدهی(اضافه حقوق ریختن) هست
    اگر پادگان دوره می تونی زنگ بزنی پادگان بگی وصل کنن همون شعبه وظیفه (صدور کارت) ببینی چرا کارتت نیومده یا می تونی مستقیما با شعبه حقوقی وظیفه تماس بگیری بگیری بگی کارتم نیومده می خوام ببینم بدهی دارم یا نه
    اگه بدهی داشتی که اونا خودشون می گن باید جیکار کنی
    Last edited by musican33; 22-02-2020 at 02:57.

13. این کاربر از musican33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •