تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3991 از 4105 اولاول ... 29913491389139413981398739883989399039913992399339943995400140414091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,901 به 39,910 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان.

نمیدونم شنیدید یا نه اما یه قانون تصویب شده که الحمدلله فعلا به صورت مشروط و منوط به اذن فرماندهی کل قوا هست...
    بدین صورت که به فرزندان جانبازان به ازای هر یه درصد جانبازی 1 ماه کسر خدمت میدن... و به فرزندان رزمندگان به ازی هر یه ماه منطقه یه ماه کسر خدمت و ...
    که میتونید متن مصرح قانون رو از سایت رسمی روزنامه ی رسمی کشور دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و به ماده ی 88 مراجعه کنید.

حقیقت امر این هست که شخصا موافق با خدمت سربازی نیستم... اما از طرفی هم حتی بدون یک روز استعلاجی و مسخره بازی الان چند ساله خدمتم تموم شده و ازش گذشته اما مساله ای که من رو آزار میده این هست که افرادی رو میشناسم که با تایید این بند از قانون معاف میشن که حقیقت امر اگر بخوایم مطابق ارمانشهر افلاطون به اینا امتیاز بدیم ... امتیاز طبقه صفر رو هم نمیارن چه برسه بالاتر...
    به قول یکی از دوستان میگفت موفقیت اجباری رو دیگه ندیده بودیم به این بها مثلا:
    ازمون وکالت یکی از سخت ترین آزمون هایی هست که هر ساله برگزار میشه و من افرادی رو میشناسم که آذز امسال برای بار چهارم هست که میخوان شرکت کنن! و امیدوارم که قبول شن...
    اما نمونه ای از کارنامه فرزندان برادران ایثارگر رو میتونید از این سایت ببینید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اگر مقایسه ای با کارنامه افراد بدون سهمیه صورت بگیره اوج حمایت از این عزیزان اظهر من الشمس میشه.
    که من نمونه ای رو میزارم.

نفر دوم در کانون وکلای مرکز با نمره 8000 قبول نشده و رتبه 800 آورده ... و اما نفر اول با این درصد ها و نمره 4000 کانون خوزستان رو قبول شده که طبیعتا اگر برای مرکز هم امتحان میداد قبول میشد.
    حالا بحث من این هست که کاملا واضح هست با تصویب چنین قانونی تمام فشار های خدمت سربازی رو باید افرادی تحمل کنند که یا پدر جانباز ندارن یا پدر جبهه رفته یا ...
    به نظر من اگر میخواید معاف کنید ملاک رو برتری شخصی بزارید نه برتری نَسَبی! یه بیت بود که میگفت : گیرم که پدر بود فاضل *از فضل پدر تو را چه حاصل... اما الان اگر پدر فاضل نباشه انگار به کسی امتیازی نمیدن! هیچ مخالفتی با معاف کردن افراد نخبه و افرادی که میتونن از توانایی هاشون استفاده کنن و طرحی بدن و چندین ماه کسری و حتی معافی بگیرن نیست... اما واقعا اگر بخوان در ازای یه ماه جبهه یه ماه کسری بدن یا به ازای یه درصد جانبازی یه ماه کسری... خب همین الان که پادگان ها خالی میشن آخه! ... خدمت رو هم خیلی زیبا از 21 ماه بیشتر میکنن...
    حالا من میگم دوستانی که سربازی رفتن و میدونن و یا دوستانی که در حال حاضر سربازن و کسری ندارن و ... به هر طریق به گونه ای اگر دسترسی به افراد دست اندر کار دارید صحبت کنید حداقل چنین طرحی تصویب نشه...
    کل ناراحتی من از این هست که در صورت تایید این قانون افرادی معاف میشن که واقعا شایستگی خاصی ندارن...اگر نه من خودم 4.5 سال پیش تموم کردم خدمتم رو . یا کلا خدمت رو بردارن یا این فشار رو به افراد عادی نیارن...

2. 4 کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان.

نمیدونم شنیدید یا نه اما یه قانون تصویب شده که الحمدلله فعلا به صورت مشروط و منوط به اذن فرماندهی کل قوا هست...
    بدین صورت که به فرزندان جانبازان به ازای هر یه درصد جانبازی 1 ماه کسر خدمت میدن... و به فرزندان رزمندگان به ازی هر یه ماه منطقه یه ماه کسر خدمت و ...
    که میتونید متن مصرح قانون رو از سایت رسمی روزنامه ی رسمی کشور دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و به ماده ی 88 مراجعه کنید.

حقیقت امر این هست که شخصا موافق با خدمت سربازی نیستم... اما از طرفی هم حتی بدون یک روز استعلاجی و مسخره بازی الان چند ساله خدمتم تموم شده و ازش گذشته اما مساله ای که من رو آزار میده این هست که افرادی رو میشناسم که با تایید این بند از قانون معاف میشن که حقیقت امر اگر بخوایم مطابق ارمانشهر افلاطون به اینا امتیاز بدیم ... امتیاز طبقه صفر رو هم نمیارن چه برسه بالاتر...
    به قول یکی از دوستان میگفت موفقیت اجباری رو دیگه ندیده بودیم به این بها مثلا:
    ازمون وکالت یکی از سخت ترین آزمون هایی هست که هر ساله برگزار میشه و من افرادی رو میشناسم که آذز امسال برای بار چهارم هست که میخوان شرکت کنن! و امیدوارم که قبول شن...
    اما نمونه ای از کارنامه فرزندان برادران ایثارگر رو میتونید از این سایت ببینید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اگر مقایسه ای با کارنامه افراد بدون سهمیه صورت بگیره اوج حمایت از این عزیزان اظهر من الشمس میشه.
    که من نمونه ای رو میزارم.

نفر دوم در کانون وکلای مرکز با نمره 8000 قبول نشده و رتبه 800 آورده ... و اما نفر اول با این درصد ها و نمره 4000 کانون خوزستان رو قبول شده که طبیعتا اگر برای مرکز هم امتحان میداد قبول میشد.
    حالا بحث من این هست که کاملا واضح هست با تصویب چنین قانونی تمام فشار های خدمت سربازی رو باید افرادی تحمل کنند که یا پدر جانباز ندارن یا پدر جبهه رفته یا ...
    به نظر من اگر میخواید معاف کنید ملاک رو برتری شخصی بزارید نه برتری نَسَبی! یه بیت بود که میگفت : گیرم که پدر بود فاضل *از فضل پدر تو را چه حاصل... اما الان اگر پدر فاضل نباشه انگار به کسی امتیازی نمیدن! هیچ مخالفتی با معاف کردن افراد نخبه و افرادی که میتونن از توانایی هاشون استفاده کنن و طرحی بدن و چندین ماه کسری و حتی معافی بگیرن نیست... اما واقعا اگر بخوان در ازای یه ماه جبهه یه ماه کسری بدن یا به ازای یه درصد جانبازی یه ماه کسری... خب همین الان که پادگان ها خالی میشن آخه! ... خدمت رو هم خیلی زیبا از 21 ماه بیشتر میکنن...
    حالا من میگم دوستانی که سربازی رفتن و میدونن و یا دوستانی که در حال حاضر سربازن و کسری ندارن و ... به هر طریق به گونه ای اگر دسترسی به افراد دست اندر کار دارید صحبت کنید حداقل چنین طرحی تصویب نشه...
    کل ناراحتی من از این هست که در صورت تایید این قانون افرادی معاف میشن که واقعا شایستگی خاصی ندارن...اگر نه من خودم 4.5 سال پیش تموم کردم خدمتم رو . یا کلا خدمت رو بردارن یا این فشار رو به افراد عادی نیارن...
    دوست عزیز همه این افراد پدرانی دارند که در سال های که همه از جنگ و موشک باران فرار میکرند رفتن و جنگیدن و از نظام حمایت کردن طبیعتا نظام هم باید براشون جبران کنه چون اگه اینا نبودن الان نظام هم نبود
    حالا نظام داره به اون افراد ی هدیه میده که بچه هاشون سختی کمی در جامعه بکشن در حقیقت این امتیازا به پدارن کسانی که میرن سربازی داده میشه نه ب خودشون چون فرزند یکی بره سربازی خیلی براش سخت میگزره تا خود بچه اش
    این امتیازا در همه جای جهان به افرادی که در شرایط سخت کشور را تنها نگزاشتن داده میشه و چیزغیر عادلانه و عجیبی نیست

ی بچه پول دار میره پول میده سربازی رو میپیچونه (به هر شکلی ) یا برای کار رشوه میده که جای بره سرکار نمونش هم فراون دیدم و دیدید
    میدونی نا عدالتی تو جامعه هست چه بخوای و چ نخوای پس بهتره قوانینی مثل ایثار گران باشه که حداقل معرفت نظام حفظ بشه که پس فردا جنگی شروع شد جوری نباشه که هیچ کی نیاد وسط

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز همه این افراد پدرانی دارند که در سال های که همه از جنگ و موشک باران فرار میکرند رفتن و جنگیدن و از نظام حمایت کردن طبیعتا نظام هم باید براشون جبران کنه چون اگه اینا نبودن الان نظام هم نبود
    حالا نظام داره به اون افراد ی هدیه میده که بچه هاشون سختی کمی در جامعه بکشن در حقیقت این امتیازا به پدارن کسانی که میرن سربازی داده میشه نه ب خودشون چون فرزند یکی بره سربازی خیلی براش سخت میگزره تا خود بچه اش
    این امتیازا در همه جای جهان به افرادی که در شرایط سخت کشور را تنها نگزاشتن داده میشه و چیزغیر عادلانه و عجیبی نیست

ی بچه پول دار میره پول میده سربازی رو میپیچونه (به هر شکلی ) یا برای کار رشوه میده که جای بره سرکار نمونش هم فراون دیدم و دیدید
    میدونی نا عدالتی تو جامعه هست چه بخوای و چ نخوای پس بهتره قوانینی مثل ایثار گران باشه که حداقل معرفت نظام حفظ بشه که پس فردا جنگی شروع شد جوری نباشه که هیچ کی نیاد وسط
    دوست عزیز اولین کسی که این قانون در صورت تایید شامل حالش میشه برادر خودم هست. چون پدرم بیشتر از دوسال جبهه داره.
    کارت ایثار هم داره و منم کارت پایان خدمت دارم و فرزند اول هم هستم(جزو نوادر هست ! ) ! اینقدر هم که بابام برام کار کرده و زیر دینش هستم به هیچ احد و ناسی نه خورده دارم و نه برده اما این مسایل فرق دارن. شاید هم اگر من نیز خدمت نرفته بودم نظرم با شما یکی بود.
    متاسفانه امروزه اطلاعات خیلی افراد مستخرج از تلگرام و اینستاگرام هست و بیشتر بر اساس احساس و هیجان نظر میدن! دوست گرامی فرض کن من پول دارم برم و خدمتم رو بخرم 30 میلیون ! چه بسا که کمکی هم کرده باشم به حفظ نظام ... مگر یه سرباز طی دو سال خدمت اندازه 30 میلیون تومن خدمات ارایه میده به جامعه؟ اگر بگی اره که متوجه میشم رنگ خدمت هم ندیدی شما.
    بله افرادی هستن مثل یکی از دوستان خودم که توی 110 خدمت میکرد و بعضا شیفت ساعت 8 شب تا 8 صبح توی مرکز بود و... ولی مقایسه میکنیم با حقوق و اضافه کاری یه فرد که شاغل هست ... اگر یه نفر رو بخوان استخدام کنن جهت پاسخگویی در 110 به نظر شما برجی چند میدن بهش؟ اینقدر بیکاری بیداد میکنه که هستن افرادی که با برجی 800 از خداشون هم هست که چنین شغلی داشته باشن... با این شرایط 12 ساعت کار 12 ساعت هم آف...
    اما اگر بخوان مطابق با امار تعداد افراد شرکت کرده در جنگ بخوان به بچه هاشون کسر خدمت بدن طبق چیزی که خودشون اعلام کردن بالای دو سه میلیون نفر معاف میشن همین الان!! مطابق با این قانون ... خب به نظر شما چی میشه؟ متن و منطوق قانون به این صورت هست که خدماتی به ایثارگران ارایه دادیم. اما مفهومش اینه که طول خدمت بیشتر میشه و به ضرر افراد عادی میشه...
    اگر بیان امتیازاتی نظیر خدمت در محل سکونت و ... در نظر بگیرن که پدر ایثارگر هم نخواد ازرده خاطر شه بهتره تا اینکه بخوان به ازای هر ماه جبهه یه ماه کسر خدمت بدن.
    باز هم میگم در صورت تایید این قانون اولین نفری که میشناسم برادرم هست که از خدمت کردن راحت میشه ... اما من مخالفم.
    کثرت اندر و حدت است و وحدت اندر کثرت است... طبیعتا نظرات مختلفه .

5. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کارت معافیت پزشکی حدودا چند روز بعد از قبول شدن تو کمیسیون پزشکی میاد ؟

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

میترسم ثبت اینم 10 15 روز طول بکشه
    نه گویا از این بابت مشکلی نیست خدا رو شکر و اون سنگ بزرگ سر راه، همون ثبت سیستمشون بود چون از من امروز که مراجعه کردم پلیس +10 خدا رو شکر ثبت شده بود و فردا برگ اعزامو با اصل نامه اهواز ببرم بدم پادگان و آخر هفته هم ان شاء الله بریم برای پایان دوره.

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

.................................................. .....
    سلام
    این پدرانی که شما میگین رفتن و جنگیدن، شغل شریفشون نظامی گری بوده و باید هم می رفتن، همون موقعی که زمان صلح میرن و در ارگان نظامی عضو میشین و هر ماه سر برج حقوقشون رو میگیرن و مفت و مجانی دارن میچرخن و بازو های خودشون رو کلفت میکنن، جنگ که بشه باید تشریف ببرن جنگ.

ولی در عوض کسانی که پدرشون نرفتن، هیچ امتیازی به اونها داده نشد، مثلا پدر خودم چون نرفته بود جبهه من مثل یه حیوان 21 ماه در پادگان محترم این آقایون مصیبت کشیدم و بی احترامی دیدم و تحقیر شدم و خر حمالی دادم.

پس خواهشا صحبت از عدالت و این حرفا در این جامعه نزنید.
    Last edited by donnie yen; 22-10-2017 at 02:11.

9. 4 کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

با سلام خدمت همه.من امروز کارای اعزامم رو کردم وقتی تو سیستم برام ثبت کرد تاریخ اعزامم رو اسفند امسال نشون داد ولی وقتی برگه اماده به خدمتو گرفت خورده بود برج دو سال دیگه بعد بهم گفت دو سه روز دیگه برات درستش میکنم پروندتو برگردوندم میخواستم ببینم ایا واقعا تاریخ اعزام درست میشه که اسفند بخوره یانه؟ بعد سوال دوم اینکه من فوق لیسانس مکانیک دارمو ساکن تهران هستم و پذبرش سپاه هم ندارم چقدر احتمال اینکه تهران بیفتم هست؟ممنون میشم پاسخ بدید

پروفشنال portal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

اين قانون هر ماه جبهه كه يك ماه از سربازى كم ميكنه تصويب شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

با سلام خدمت همه.من امروز کارای اعزامم رو کردم وقتی تو سیستم برام ثبت کرد تاریخ اعزامم رو اسفند امسال نشون داد ولی وقتی برگه اماده به خدمتو گرفت خورده بود برج دو سال دیگه بعد بهم گفت دو سه روز دیگه برات درستش میکنم پروندتو برگردوندم میخواستم ببینم ایا واقعا تاریخ اعزام درست میشه که اسفند بخوره یانه؟ بعد سوال دوم اینکه من فوق لیسانس مکانیک دارمو ساکن تهران هستم و پذبرش سپاه هم ندارم چقدر احتمال اینکه تهران بیفتم هست؟ممنون میشم پاسخ بدید

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

دوستان این واکسنی که قبل از ارسال دفترچه باید زد، به کسایی که سرما خوردن هم میزنن؟ یا باید سرما خوردگی رفع شه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •