تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4006 از 4105 اولاول ... 3006350639063956399640024003400440054006400740084009401040164056 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,051 به 40,060 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

۱-اینکه شما از شهر خودتان فرستادند شهر دیگر به این معنی است که کمیسیون پزشکی شهر شما نتوانسته دز موزد بیماری شما تصمیم بگیرد احتمالا نظر تخصصی لازم دارند
    ۲-معاف از رزم دست شما نیست که بخواهید رد کنید پزشک پای پرونده می نویسد و می فرستد تهران اما در خدمت می توانید به فرمانده نگوید، کارت پایان خدمت الکترونیکی است و داخل اطلاعات شما ثبت می شود چسزی روی کارت از معاف رزمی نوشته نمی شود
    ۳-از خدمت معاف شوید منع قانونی برای ادامه تحصیل وجود ندارد
    خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز. فقط اینکه من پرسیده بودم "اگه معاف نشدم" ادامه تحصیل چطور میشه اطلاعی در این مورد دارید؟ اگه حین خدمت ارشد قبول شم اون موقع چطور میشه؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز. فقط اینکه من پرسیده بودم "اگه معاف نشدم" ادامه تحصیل چطور میشه اطلاعی در این مورد دارید؟ اگه حین خدمت ارشد قبول شم اون موقع چطور میشه؟
    با گواهی قبول از دانشگاه ترک خدمت می کنید و پس از پایان تحصیل ادامه خدمت می دهیذ

3. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام
    من 05 کرمان اعزامم
    میخواستم بدونم اونجا چه وسایلی میدن که نبرم.
    لوازم شوینده مثل تاید و شامپو و خمیردندان و صابون
    لباس چی میدن شلوار راحتی برای داخل آسایشگاه میدن یا نه
    به جز قاشق چنگال و لیوان بشقاب هم بیارم یا میدن
    واکس؟
    اگه نکته دیگه هم هست ممنون میشم بگید
    Last edited by alis93; 17-12-2017 at 16:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام. اموزشی ولیعصر تبریز نیروی انتظامی اعزام 1 دی 96، کسی نبوووووووووووووووود؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خرید خدمت برای مشولان دیپلمی است که هشت سال از زمان غیبت داشته باشد یعنی فرد هشت سال از سن قانونی اعزامش گذشته باشد اما هیچ وقت اعزام نشده باشد.هنگامی که سربازی محل خدمت را بدون اجازه فرمانده و بدون موجه ترک می کند تا ۱۴ روز در غیبت است با اغاز روز۱۵ وارد فاز فراری می شود که نام او از سمت پادگان به نظام وظیفه بع عنوان سرباز فراری ارسال می شود.هر هنگام فرد دستگیر شود یا خودش را دوباره به یگان خدمتی اش معرفی کند ابتدا به دادگاه نظامی می رود تا علاوه بر جزای نقدی اضافه خدمت و بازداشت نیز شامل ان می شود.خلاصه کلام این که این قانون خرید شامل سربازان فراری نمی شود و تنها مربوط به غایبین است که ابتدا دیپلم داشته باشند و همچنین هشت سال از زمان غیبت انها گذشته باشد

پادگان 05 کرمان به نسبت پادگان 01و02 امکانات کمتری دازد اما کمبودهای ان نسبت به قدیم کمتر شده در زمستان شب هایی سردی دارد البسه گرم به همراه داشته باشید تک فرزندی می توانید در شهر تهران یا استان تهران خدمت کنید
    ممنونم از جوابت رفیق,ی سوال دیگه داشتم اینکه به هیچ وجه امکان نداره من بتونم الان که 2-3 روز مونده به اعزامم تمدید کنم تاریخ اعزاممو ؟؟ از طریق سایت درخواست فرستادم رد کردن برم پلیس +10 فرقی میکنه ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من 05 کرمان اعزامم
    میخواستم بدونم اونجا چه وسایلی میدن که نبرم.
    لوازم شوینده مثل تاید و شامپو و خمیردندان و صابون
    لباس چی میدن شلوار راحتی برای داخل آسایشگاه میدن یا نه
    به جز قاشق چنگال و لیوان بشقاب هم بیارم یا میدن
    واکس؟
    اگه نکته دیگه هم هست ممنون میشم بگید
    داداش نگران نباش همه چی بهت میدن فقط شلوار راحتی برای داخل آسایشگاه رو کجای دلم بذارم ؟ داداش شما فقط قبل از حموم رفتن مجوز داری لباسات رو در بیاری . شبا هم حتی باید لباس نظامی بپوشی دکمه هاشم ببندی بخوابی وگرنه توبیخ میشی . لیوان ببر قاشق چنگال هم میدن ولی ببر . صابون یکی دو تا دیگه ببر همراه تاید . مسواک خوب با خمیر دندون خوب ببر . چیزایی که اونا میدن اشغاله . واکس میدن ولی جنسش افتضاحه واکس مایع ببر با براق کننده . ناخن گیر ببر . قرص سرما خوردگی ویتامین ث خوب خارجی ببر . خواراکی هم هرچی دوس داشتی . آجیل خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام. اموزشی ولیعصر تبریز نیروی انتظامی اعزام 1 دی 96، کسی نبوووووووووووووووود؟
    آقا لیسانس هستی؟ از تبریز؟

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان اعزامی پادگان محمد رسول( ولیعصر). سپاه تهران هستم. کلا چه جور جایی هست. لیسانسه و متاهل هستم. خودم ام استان تهران هستم. شهریار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

آقا لیسانس هستی؟ از تبریز؟
    ارشدم. تبریز ولیعصر افتادم. شما چی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

اقا کسی خبر نداره حقوق سرباز چنده تقریبا؟ سایت ها رو نگاه کردم چرت و پرت نوشته بودن متوجه نشدم اخرش چند میدن حدودا. من ارشدم و امریه نیروی انتظامی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •