تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4063 از 4105 اولاول ... 306335633963401340534059406040614062406340644065406640674073 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,621 به 40,630 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

راستی یادم رفتم اینم بپرسم، با توجه به اینکه سپاه افتادم آیا برای آموزشی باید ریشم رو هم بزنم؟؟؟
    ته ریش شماره ۲یا ۳به بالا بزار اگه میخای بزنی،البته اگه اینقد داری
    بنظر من دست بشون نزن

2. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نبووود ؟؟؟نبود ۲۷ روز؟؟؟
    ولی خو چه فایده ،نه به وضع اونموقه که رفتیم خدمت نه به وضع الان...

26 روز دیگه خدمت دارم 21 ماه بدون کسری
    شما تموم کردین؟

یادش بخیر، 20 ماه از اون موقع میگذره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روبروی قسمت مرکز آموزش چیزی ننوشته؟؟ فردا برو نظام وظیفه شهرتون.
    کلا استعلامش 6تا قسمت هست ولی همش خالیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

برادرای گل لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

آقا بالاخره قسمت شد آموزشی رو برم. امروز رفتم برای تمدید تاریخ اعزام که گفتن چون دیر داری اقدام میکنی و کد خوردی سیستم تمدیدت رو قبول نمیکنه مگه برای موارد خاص. یکی پیشنهاد داد دستمو الکی گچ بگیرم و با یه گواهی از پزشک معتمد تمدید کنم که از آشنایی پرسیدم گفت همون بری آموزشی بهتره، بالاخره 2 ماه از کارت جلو میوفتی. خلاصه اینکه قرار شد 1/8/97 آموزشی رو برم تا ببینم کارهای معافیت کفالتم به کجا میرسه.

آموزشی کد 82 خوردم که میشه مرکز آموزشی نیروی دریایی سپاه مرودشت شیراز. شنیدم جای بدی نیست، اگر کسی از دوستان هم اونجا بوده و تجربه ای داره ممنون میشم در اختیار بنده بذاره.

دوستان سوالاتی دارم ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید:

1 - دوستانی که مال اون منطقه ن لطفا بگن بین برج 8 تا 10 آب و هوای اون منطقه چقدر سرد میشه؟؟ در چه حد لباس گرم ببرم؟؟ کلاه، دستکش، لباس و شلوار گرم چسبون و ... ؟؟

2 - آیا مجاز به بردن لباس شخصی بیرونی و راحتی هستیم؟؟؟ مثلا شلوار راحت یا پیراهن؟ یا اینکه خودشون لباس برای آسایشگاه میدن؟؟؟؟

3 - آیا بردن گوشی کلا ممنوعه یا میشه برد و تحویلشون داد تا موقعی که میخوایم از پادگان بیایم بیرون؟؟؟ گوشی هوشمند میشه برد؟؟؟

4 - آیا توی آسایشگاه کمد قفل داری چیزی برای نگهداری وسایل هست یا اینکه باید مواظب باشیم وسایل و آذوقه مون به تاراج نره؟

5 - برای سپاه ریش رو هم باید تراشید یا میشه ریش گذاشت؟

6 - کلا اگر نکته یا مطلب دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

26 روز دیگه خدمت دارم 21 ماه بدون کسری
    شما تموم کردین؟

یادش بخیر، 20 ماه از اون موقع میگذره
    منم تقریبا همینقدر دارم،البته یه نقدار استحقاق طلب دارم ،کم میکنم از خدمت،گذشت هان،اما به سختی،خیلی سخت...

7. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

برادرای گل لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

آقا بالاخره قسمت شد آموزشی رو برم. امروز رفتم برای تمدید تاریخ اعزام که گفتن چون دیر داری اقدام میکنی و کد خوردی سیستم تمدیدت رو قبول نمیکنه مگه برای موارد خاص. یکی پیشنهاد داد دستمو الکی گچ بگیرم و با یه گواهی از پزشک معتمد تمدید کنم که از آشنایی پرسیدم گفت همون بری آموزشی بهتره، بالاخره 2 ماه از کارت جلو میوفتی. خلاصه اینکه قرار شد 1/8/97 آموزشی رو برم تا ببینم کارهای معافیت کفالتم به کجا میرسه.

آموزشی کد 82 خوردم که میشه مرکز آموزشی نیروی دریایی سپاه مرودشت شیراز. شنیدم جای بدی نیست، اگر کسی از دوستان هم اونجا بوده و تجربه ای داره ممنون میشم در اختیار بنده بذاره.

دوستان سوالاتی دارم ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید:

1 - دوستانی که مال اون منطقه ن لطفا بگن بین برج 8 تا 10 آب و هوای اون منطقه چقدر سرد میشه؟؟ در چه حد لباس گرم ببرم؟؟ کلاه، دستکش، لباس و شلوار گرم چسبون و ... ؟؟

2 - آیا مجاز به بردن لباس شخصی بیرونی و راحتی هستیم؟؟؟ مثلا شلوار راحت یا پیراهن؟ یا اینکه خودشون لباس برای آسایشگاه میدن؟؟؟؟

3 - آیا بردن گوشی کلا ممنوعه یا میشه برد و تحویلشون داد تا موقعی که میخوایم از پادگان بیایم بیرون؟؟؟ گوشی هوشمند میشه برد؟؟؟

4 - آیا توی آسایشگاه کمد قفل داری چیزی برای نگهداری وسایل هست یا اینکه باید مواظب باشیم وسایل و آذوقه مون به تاراج نره؟

5 - برای سپاه ریش رو هم باید تراشید یا میشه ریش گذاشت؟

6 - کلا اگر نکته یا مطلب دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ۱.من شیراز نبودم کرمان بودم که به نسبت ابو هوای افتضاح تری داره،خودتونو برای اب و هوای چهار فصل در روز اماده کنید،ظهرش تابستون،شبش زمستون،،لباس گرم فقط جوراب ضخیم و گرم ببرید،چیز دیگه ای نبرید چون دزد زیاده،بقیه چیزا رو بتون میدن از گرم کن و اورکت و چیزای دیگه میدن
    ۲.مجاز هستین ببرید،اما نه اینکه بپوشید!ینی نبرید بهتره،زیر پیرهنی میدن،لباس گرم کن ها هم حکم لباس راحتیو دارن
    ۳.پیشنهاد میدم اصلن نبرید،دردسر داره،از ممنوعیتش مطمئن باشید منظورم از دردسرش اینه که نمیدونید به کی اعتماد کنید گوشیو نگه داره براتون،بازم میگم دزد زیاده،سربازا قرارگاه و دژبانیا به ک.س.ک.شی معروفن
    ۴.نه اموزشی کمد ندارین،ساک انفرادیه،یه فقل خوب براش بخرید که کلیدای بقیه بش نخوره،البته نه از خوده پادگان که همشون با یه کلید باز میشن،من به شخصه اصلن قفل نخریم کسی هم ازم ندزدید!
    ۵.ریش بزارید نتراشید،ارتش باید ریش بزنید اونم نه از ته!ته ریش باید باشه
    ۶.نکته اموزنده:اموزشی رو به ت.خ.متون بگیرید اینو جدی میگم،بعد اموزشی میفهمید

9. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

۱.من شیراز نبودم کرمان بودم که به نسبت ابو هوای افتضاح تری داره،خودتونو برای اب و هوای چهار فصل در روز اماده کنید،ظهرش تابستون،شبش زمستون،،لباس گرم فقط جوراب ضخیم و گرم ببرید،چیز دیگه ای نبرید چون دزد زیاده،بقیه چیزا رو بتون میدن از گرم کن و اورکت و چیزای دیگه میدن
    ۲.مجاز هستین ببرید،اما نه اینکه بپوشید!ینی نبرید بهتره،زیر پیرهنی میدن،لباس گرم کن ها هم حکم لباس راحتیو دارن
    ۳.پیشنهاد میدم اصلن نبرید،دردسر داره،از ممنوعیتش مطمئن باشید منظورم از دردسرش اینه که نمیدونید به کی اعتماد کنید گوشیو نگه داره براتون،بازم میگم دزد زیاده،سربازا قرارگاه و دژبانیا به ک.س.ک.شی معروفن
    ۴.نه اموزشی کمد ندارین،ساک انفرادیه،یه فقل خوب براش بخرید که کلیدای بقیه بش نخوره،البته نه از خوده پادگان که همشون با یه کلید باز میشن،من به شخصه اصلن قفل نخریم کسی هم ازم ندزدید!
    ۵.ریش بزارید نتراشید،ارتش باید ریش بزنید اونم نه از ته!ته ریش باید باشه
    ۶.نکته اموزنده:اموزشی رو به ت.خ.متون بگیرید اینو جدی میگم،بعد اموزشی میفهمید

دوست عزیز از راهنماییتون کمال تشکر رو دارم. اینطور که من شنیدم پادگان احمد بن موسی نسبت به جاهای دیگه بهتره ولی باز باید برم از نزدیک ببینم چجوریاس. من که دارم با مدرک فوق میرم ان شاالله که بخیر بگذره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    از دوستان کسی اعزامش آبان امسال هست؟برگه معرفی به آموزشی تون اومده؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوست عزیز از راهنماییتون کمال تشکر رو دارم. اینطور که من شنیدم پادگان احمد بن موسی نسبت به جاهای دیگه بهتره ولی باز باید برم از نزدیک ببینم چجوریاس. من که دارم با مدرک فوق میرم ان شاالله که بخیر بگذره.
    خواهش میکنم موفق باشید،همه جا اموزشی سختی خودشو داره اما شما چون سپاه افتادید یگان براتون خیلی خوب میگذره ،البته ممکنه جایی بیوفتید که بازم اب و هوای خوبی نداشته باشه،اما خب سپاهه دیگه بد نمیگذره بتون،البته بستگی داره توقعتون چقد باشه مثلا من الان تو پاسگاهم ۳ به ۳پست میدم ۳ ساعت پست ۳ساعتم استراحت،یه حوزه بسیج هست همین نزدیکیا سربازاش روز با دمپایی ولن شبم یدونه پست دوساعتی بدون اسلحه و مسئولیت دارن،بازم مینالن از این پست!بماند مرخصی که من سه ماه پر میکنم یه هفته میرم ،اینا همشون بومین دوروز اونجان دوروز خونه اون دوروز خدمتشونم ساعتی جیم میزنن

13. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    از دوستان کسی اعزامش آبان امسال هست؟برگه معرفی به آموزشی تون اومده؟!
    آره من امروز رفتم گرفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •