تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4081 از 4105 اولاول ... 308135813981403140714077407840794080408140824083408440854091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,801 به 40,810 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

ممنون دوست عزیز، والله بنده رفتم میدان امام حسین، چونکه سایز من بیشتر از 54 بود گفتن باید بدوزیم و چونکه خیاطی پادگان به شدت شلوغ بود برای مارک ها و نشان و اسم همه رو دادم یه جا 150 تومن، کاریش نمیشد کرد. خدا ازشون نگذره در کل.
    برای قفل کمد و اینها، باید چه مدل قفلی بگیرم برای پادگان 01 ارتش؟ اگر شنبه برم دیگه تا یه هفته کم و بیش نمیتونم بیام بیرون میخوام قفل بگیرم اما نمیدونم چه مدلی میخوره به کمد های 01. بعدشم اینها فقط یه دست لباس دادن و پوتین و نه ساکی و نه کولی هیچی ندادن گفتن بعدا خورد خورد میدیم، بخدا سرویس شدم با این همه چیز میز تو دستم تو شهر راه افتادم به دنبال نظامی فروشی ها.

داداش من که هشدار داده بودم تو پست قبلیم و روشن کرده بودم براتون مسئله رو

ای کاش بیشتر میگشتی و یه سری به گمرک میزدی....ارزشش رو داشت

قفل رو نمیدونم چون 01 نبودم.....اما ساک و بقیه استحقاقی هات رو بهت میدن تا اخر اموزشی
    Last edited by E.G_band; 23-02-2019 at 23:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

من از سربازی معاف شدم و تجربه خودم رو در قالب فیلم گذاشتم توی یوتیوب. این روش شامل خیلی‌ها میشه اما خیلی‌ها خبر ندارن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از zusammen2019@gmail بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بچه ها من یه سوالی داشتم. من افراد زیادی رو شنیدم که ۱۵ کیلو یا بیشتر توی آموزشی وزنشون کم شده. من فقط ۵۲ کیلو هستم (با قد ۱۸۰). من اگر برم سربازی و قرار باشه اینقدر وزن از دست بدم مسلما نمیتونم ادامه حیات عادیم رو داشته باشم چه رسد به اون کارها.. خواستم بپرسم اگر من سربازی برم و نتونم ادامه بدم چی کار میکنن؟ معاف میکنن یا مثلا می برنت بیمارستان تا چند روز که بعد دوباره بیارنت؟.. من در حال اپلایم و توی یه شرایطی هستم که باید انتخاب کنم بین دانشگاه اولم و ریسک اینکه نشه و برم سربازی و سال بعد دوباره تلاش بکنم، و یا یه دانشگاه پایین تر و با اطمینان بیشتر

ادیت: بعد یه چیز دیگه؛ اینایی که توی آیین نامه زده معافیت از رزم میگیرن اینا آموزشی رو به همون صورتی که بقیه میرن دارن یا دیگه آموزشی ندارن؟
    Last edited by Nocturne; 18-03-2019 at 00:05.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها من یه سوالی داشتم. من افراد زیادی رو شنیدم که ۱۵ کیلو یا بیشتر توی آموزشی وزنشون کم شده. من فقط ۵۲ کیلو هستم (با قد ۱۸۰). من اگر برم سربازی و قرار باشه اینقدر وزن از دست بدم مسلما نمیتونم ادامه حیات عادیم رو داشته باشم چه رسد به اون کارها.. خواستم بپرسم اگر من سربازی برم و نتونم ادامه بدم چی کار میکنن؟ معاف میکنن یا مثلا می برنت بیمارستان تا چند روز که بعد دوباره بیارنت؟.. من در حال اپلایم و توی یه شرایطی هستم که باید انتخاب کنم بین دانشگاه اولم و ریسک اینکه نشه و برم سربازی و سال بعد دوباره تلاش بکنم، و یا یه دانشگاه پایین تر و با اطمینان بیشتر

ادیت: بعد یه چیز دیگه؛ اینایی که توی آیین نامه زده معافیت از رزم میگیرن اینا آموزشی رو به همون صورتی که بقیه میرن دارن یا دیگه آموزشی ندارن؟
    من در حدی که خودم میدونم خدمتتون میگم
    اونایی که 15 کیلو وزن کم می کنن اون مقدار یا بیشتر رو اضافه داشتن که کم کردن یعنی شما فرض کن حداقل 80 بودن
    ضمن اینکه با توصیفی که شما از خودتون کردین دارای لاغری مفرط هستین و قبل اعزام میتونید درخواست کمیسیون پزشکی بدین و "معاف از رزم" بشین

7. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من در حدی که خودم میدونم خدمتتون میگم
    اونایی که 15 کیلو وزن کم می کنن اون مقدار یا بیشتر رو اضافه داشتن که کم کردن یعنی شما فرض کن حداقل 80 بودن
    ضمن اینکه با توصیفی که شما از خودتون کردین دارای لاغری مفرط هستین و قبل اعزام میتونید درخواست کمیسیون پزشکی بدین و "معاف از رزم" بشین
    خب همین من پرولاپس هم دارم و خود به خود معاف از رزم میشم، اما این توی دوره آموزشی چه تفاوتهایی دقیقا ایجاد میکنه؟ یعنی واقعا ملاحظه نشون میدن و برای سلامتیم خطرناک نیست؟
    Last edited by Nocturne; 18-03-2019 at 20:31.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام

15 کیلو وزن کم کرد دوست شما ؟؟ کجا رفته بود خدمت ؟؟ کف اقیانوس داشت جوشکاری میکرد ؟

ولی جدا از شوخی
    باید دید وزن دوست شما قبل خدمت چقدر بوده و الان چقدر بوده ؟؟ ضمنا شرایط خدمت تو هر منطقه با منطقه دیگه فرق میکنه
    ولی خودم خدمت نیروی دریایی ارتش بودم و الان نزدیک به 1 ساله و نیم هست که خدمتم تموم شده
    تو این 1 سال و نیم از اضافه وزنی که گرفتم ناراحت هستم و دارم تلاش میکنم که کمش کنم !
    سخت بودن و یا آسون بودن خدمت همه چی بستگی به این داره کجا خدمت کنید
    اون دوستتون هم باید دید قبل خدمت چه شرایطی داشته و بعدش چی شده - شاید اصلا قبل خدمت از جاش تکون نمیخورد و بعدش خدمت با کمی فعالیت وزنش کم شد
    من افرادی رو میشناختم که تو سیرجان آموزشی بودن ( شرایط بد آب و هوایی ) ولی نه 15 کیلو وزن کم کردن و نه مشکل داشتن

در مورد معاف از رزم
    بازم حرف بالا رو تکرار میکنم - همش بستگی داره کجا و کدوم پادگان خدمت کنید
    تو پادگان ما کسایی که معاف از رزم بودن زمانی که بقیه میرفتن واسه رژه و ..... معاف از رزم ها میرفتن آشپزخونه واسه شستن ظرف و .....
    تو رژه هم اینا پشت سر بقیه آروم پیاده می اومدن
    همه چی به این داره که کدوم ارگان ( ارتش و نیروی انتظامی و .... ) باشید
    حتی خدمت تو همین ارگان ها هم میتونه متفاوت باشه
    مثلا کسی که نیروی دریایی حسن رود انزلی آموزشی بوده خیلی بیشتر خوش گذشته بهش تا کسی که سیرجان نیروی دریایی آموزشی بوده

----------

ولی به طور کل
    زیاد سخت نگیرید ( خدمت دیگه مثل سابق اون غول سختی و .... نیست )
    نسبت به زمانی که ملت میرفتن خدمت و دهنشون سرویس میشد تقریبا میشه گفت گذشته ( اگرچه همچنان بازم هستن )
    خیلی از پادگان ها ( از جمله پادگان خودمون ) قسمت عقیدتی پادگان زمانی که دید با سرباز تو آموزشی بد رفتاری میشه طوری برخورد کرد که دیگه اون توهین و .... ها حذف شد

خدمت خبری نیست
    برم 15 کیلو وزن کم کنم و نتونم به حیاتم ادامه بدم و ...... بیشتر تلقین ذهنی شما هست از سختی خدمت
    در واقعیت شرایط فرق داره و اینقدر با اطرافیان صمیمی میشید که خیلی مراحل آسون میشه واستون

موفق باشید

10. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مشکلی پیش نمیاد منم قبل از خدمت همین فکرو میکردم اما رفتم اموزشی فقط 1 کیلو وزن کم کردم
    بستگی به نوع تیپ بدنی داره بعضی ها خیلی زود وزن کم میکنن بعضی ها وزنشون تکونم نمیخوره
    فکر نکنم بیشتر از این وزن کم کنی

12. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان من سرباز امریه هستم و یه سال از خدمتم مونده و ئچار حادثه شدم و دو تا از مهره های کمرم شکسته و عمل کردم حالا میخاستم بدونم تکلیف خدمتم چی میشه ایا امکان معافیت برام وجود داره؟ لطقا راهنمایی کنین

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان من سرباز امریه هستم و یه سال از خدمتم مونده و ئچار حادثه شدم و دو تا از مهره های کمرم شکسته و عمل کردم حالا میخاستم بدونم تکلیف خدمتم چی میشه ایا امکان معافیت برام وجود داره؟ لطقا راهنمایی کنین
    بستگی به رای کمیسیون پزشکی داره پزشکی که اونجا نشسته اگه تشخیص بده توانایی خدمت نداری معافت میکنه
    در زمان خدمت دوستی داشتم تشنج کرد از رو تخت افتاد و مهره کمرش اسیب دید اما معاف نشد فقط معاف از رزم شد چند ماه بعد دوباره تشنج کرد با سر تو خیابون خورد زمین و یه طرف صورتش کلا زخمی شد نمیدونم چرا یاد این قضیه افتادم معافیت بستگی به شدت اسیب دیدگی داره امیدوارم اسیب دیدگیت جدی نباشه چون خدمت تموم میشه اما اگر اسیب دیدگی شدید باشه تا اخر عمر باهات میمونه فعلا به سلامتی خودت اهمیت بده
    امشب بدجور یاد خدمت افتادم دلم واسه دوستای خدمتم تنگ شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •