تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4070 از 4105 اولاول ... 307035703970402040604066406740684069407040714072407340744080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,691 به 40,700 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه mehr463's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان آدرس معاونت احتیاط نیروی زمینی ارتش رو داره ؟
    ممنون

در آغاز فعالیت ultra2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان،
    من دو ماه دوره آموزشی و دو هفته در یگان، در نیروی انتظامی خدمت کردم. به دلیل قبولی در دانشگاه (مقطع ارشد مهندسی پزشکی) معافیت تحصیلی گرفتم و پس از فارغ‌التحصیلی باید دوباره اقدام کنم.
    سوال 1 - باید دوباره دوره آموزشی رو طی کنم؟ (اگه جواب مثبته برای چه مدت؟)
    سوال 2 - با توجه به مشخص بودن ارگان خدمت سربازی (نیروی انتظامی) و اینکه من دوره آموزشی رو گذروندم، آیا امکان گرفتن امریه سربازی وجود داره؟ اگه جواب مثبته باید چه اقدامی انجام بدم و به کدوم سازمان‌ها مراجعه داشته باشم و شرایط رو جویا بشم؟

با تشکر
    Last edited by ultra2014; 08-12-2018 at 10:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان،
    من دو ماه دوره آموزشی و دو هفته در یگان، در نیروی انتظامی خدمت کردم. به دلیل قبولی در دانشگاه (مقطع ارشد مهندسی پزشکی) معافیت تحصیلی گرفتم و پس از فارغ‌التحصیلی باید دوباره اقدام کنم.
    سوال 1 - باید دوباره دوره آموزشی رو طی کنم؟ (اگه جواب مثبته برای چه مدت؟)
    سوال 2 - با توجه به مشخص بودن ارگان خدمت سربازی (نیروی انتظامی) و اینکه من دوره آموزشی رو گذروندم، آیا امکان گرفتن امریه سربازی وجود داره؟ اگه جواب مثبته باید چه اقدامی انجام بدم و به کدوم سازمان‌ها مراجعه داشته باشم و شرایط رو جویا بشم؟

با تشکر
    سلام
    1. شما آموزشی رو کامل کردید و دو هفته هم خدمت کردید ، من یه بار پرسیدم از نظام وظیفه گفتن زیر هفت ماه باید مجدد آموزش ببینن ولی معمولا پادگان های آموزشی نگه شون نمی دارن و امریه شون رو می دن، تجربه بچه های که آموزشی رو تموم کرده بود اینه که بعدش دیگه آموزشی نرفتن، ولی بعضی مواقع بگیر نگیر داره یهو مثلا دو هفته نگه می دارن
    2. من یه بار نظام وظیفه که پرسیدم گفتن شما به به همان نیرو اعزام می شید ولی پادگانش احتمال داره عوض بشه یا همون پادگان باشه، من یه جا درباره قوانین امریه خوندم یکی از شرایطش این بود که خدمت قبلی نداشته باشید(دقیق نمی دونم شاید منظورش حین خدمت باشه) ولی اینو می دونم که کار نشد نداره، برید دنبالش انشالله یه راهی پیدا می شه
    به نظرم اولین کاری که باید بکنید اینه که به نظام وظیفه ی شهر مراجعه و شرایط خودتو توضیح بدی بگی می شه امریه بگیرم یا نه، اگر گفت نمی شه باز هم دلسرد نشده و برو سازمان ها یا ادارات دولتی که امریه پذیرش می کنن ازشون سوال کن
    Last edited by musican33; 11-12-2018 at 00:24.

4. این کاربر از musican33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان

من یک دی اعزامم من جایی پذیرش نگرفتم ولی در سیستم در قسمت امریه نوشته ستاد کل جذبی
    ممنون می شم اگر کسی در موردش اطلاعاتی داره به من بده

ممنون

در آغاز فعالیت ultra2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    1. شما آموزشی رو کامل کردید و دو هفته هم خدمت کردید ، من یه بار پرسیدم از نظام وظیفه گفتن زیر هفت ماه باید مجدد آموزش ببینن ولی معمولا پادگان های آموزشی نگه شون نمی دارن و امریه شون رو می دن، تجربه بچه های که آموزشی رو تموم کرده بود اینه که بعدش دیگه آموزشی نرفتن، ولی بعضی مواقع بگیر نگیر داره یهو مثلا دو هفته نگه می دارن
    2. من یه بار نظام وظیفه که پرسیدم گفتن شما به به همان نیرو اعزام می شید ولی پادگانش احتمال داره عوض بشه یا همون پادگان باشه، من یه جا درباره قوانین امریه خوندم یکی از شرایطش این بود که خدمت قبلی نداشته باشید(دقیق نمی دونم شاید منظورش حین خدمت باشه) ولی اینو می دونم که کار نشد نداره، برید دنبالش انشالله یه راهی پیدا می شه
    به نظرم اولین کاری که باید بکنید اینه که به نظام وظیفه ی شهر مراجعه و شرایط خودتو توضیح بدی بگی می شه امریه بگیرم یا نه، اگر گفت نمی شه باز هم دلسرد نشده و برو سازمان ها یا ادارات دولتی که امریه پذیرش می کنن ازشون سوال کن
    از راهنمایی‌تون سپاسگزارم
    Last edited by ultra2014; 11-12-2018 at 12:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام دوستان

من یک دی اعزامم من جایی پذیرش نگرفتم ولی در سیستم در قسمت امریه نوشته ستاد کل جذبی

ممنون
    پروژه داشتین؟

8. این کاربر از mjavad205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام دوستان

ممنون
    چیز خاصی نیست، برای همه میزنه. واسه منم زده.

10. این کاربر از ستوان یکم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

محل آموزشی اعزامی های برج 97/10/01 مشخص شد. هر کسی بگه کجا افتاده.

واسه من نوشته کد کمکی توزیع 1 - نمیدونم منظورش چیه. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نه پروژه نداشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چیز خاصی نیست، برای همه میزنه. واسه منم زده.
    شما اقدام نکرده بودی برای پذیرش یا امریه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •