تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 4105 اولاول ... 340345349349950050150250350450550650751355360310031503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اخه من این 2 ماه تا سربازی بیکارم و مهمتر از اون اینکه میخوام به خاطر تعریق دست معافی بگیرم . زمستون تعریق دستام خیلی کم میشه و نمیتونم کمیسیون رو قانع کنم و مجبورم تا اواسط بهار صبر کنم ، اونوقت هم اگه اقدام کنم یه 2-3 ماه طول میکشه و تازه اگه بتونم معافی بگیرم موقعی گرفتم که حداقل نصف سربازیم طی شده !( با توجه به کسری و ... ).
    حالا میتونم اقدام کنم یا نه ؟

راستی یه سوال دیگه ، مدت سربازی واسه لیسانسه ها 17 ماهه ؟ بدون دوره اموزشی یا با احتساب اموزشی و ... ؟
    ممنون میشم دوستان پاسخ بدند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

همه جوره داشتیم تهران، بجنورد شیراز پرندک کردستان خوزستان مراغه

باورتون نمیشه اما اینی که میگن لیسانسه ها شهر خودشون میافتند دروغ محضه

شاید فوق لیسانسها رو بندازن اما تا لیسانس هیچی تضمین نداره

راستش رشته هایی که کد میخورند رو یه سرچ بزنی پیدا میکنی مال شمام فکر کنم بخوره مگه اینکه فوق لیسانس باشی
    فوق لیسانس کد نمیخوره

در ضمن اگه بتونید برای یه جای درست درمون مثل عقیدتی سیاسی یا ستاد مشترک و این جور جاها پذیرش بگیرید کد نمیخورید منتها یه کم سخته سه تا چیز میخواد:
    1) توکل به خدا
    2)دوندگی
    3) پارتی

می گن سالی که نکوست...
    من تو وزارت دفاع، سپاه ، و ارتش نیروی هوایی و دریایی آشنا داشتم
    حتی نیرو انتظامی هم داشتم
    جز نیرو زمینی ارتش
    دقیقا هم افتادم نیرو زمینی ارتش!!!
    واسه همین به توصیه دوستان گوش می کنم: هر چقدر سخت بگیری همون قدر سخت می گذره.
    اگرم قسمته کد بخوریم باکی نیست هر چند تلاش می کنیم آسون تر بشه خدمت ولی اگرم نشد مهم نیست چون تلاشمونا کردیم.
    اونم که گفتی یه سرچ بزن خیلی گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم اوناییم که پیدا کردم گفتن میکروبیولوژی
    کد نمیخوره!
    اگر جایی چشت خورد مطلب مفیدی بود در مورد کد خوردن تو ارتش ممنون میشیم بزاری همه استفاده کنن

بچه های 8/1 آموزشگاه نظامی نزاجا بگین آشنا شیم اعزامیای قبل ما تو یه فروم دیگه همه آشنا شدن با هم رفتن کلی هم بهشون خوش گذشته
    من یک ماهه اینترنتو جویدم واسه خدمت و آخرش به این نتیجه رسیدم مثه دوران دنشجویمون آخرش فقط رفاقتا واسمون می مونه

3. این کاربر از eee_3e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

تختهای 06 اراک سیستمش چطوریه... تمیز هست؟ با خودمون ملافه ببریم سنجاق کنیم؟
    پتو هاش چطوریه؟ تمیز هست؟ چطوره با خودمون پتو ببیریم
    من رو زمین می خوابم.... اونجا میشه رو زمین خوابید؟

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید این کد که میگن چیه؟
    تو برگه سفید مشخص میشه؟
    ما رشتت اگه به درد ارتش بخوره بعد دوره اموزشی میری شروع 15 ماه خدمتت رو تو یه پادگانی چیزی شروع یکنی

مثل کامپیوتر و حقوق

اگه رشتت به درد ارتش نخوره و استفاده ای براش پیدا نکن میری یه دوره دو ماهه دیگه تخصصی نظامی میبینی که مثلا تو اون فیلد ازت استقاده کنند مثل نگهداری تویپخانه و موارد مشابه اون هم دو ماه دیگه داره مثل اموزشیه تو یه شهر دیگه احتمالا اما با شرایط اسون تر

مثلا عمران یه وقت کد میخوره یه وقت نمیخوره
    مکانیک معمولا کد میخوره
    برق معمولا میخوره

رشته هایی مثل زیست و موارد مشابه احتمال کد خوردنشون بیشتره چون کاربردش برای ارتش کمتره

پروفشنال Luxe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    LuXe LaNd

پيش فرض

خوب ما واکسن زدیمو هفته دیگه دفترچه رو میفرستیم.کی اعزام میشیم 1 دی ماه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba6682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

10/1 شهید هاشمی نژاد نیشابور نبود؟؟؟

پروفشنال ha789di's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کـــــــــــــــــــــــــــازرون

پيش فرض

دوستان برگ سفید من اومد تا حدودی با قبلی تفاوت داره در قسمت کسری چیزی ننوشته در صورتی که به خاطر لیسانس یکماه کم میشه به نظرتون مشکلی نداره؟

آخر فروم باز secretman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

دوستان برگ سفید من اومد تا حدودی با قبلی تفاوت داره در قسمت کسری چیزی ننوشته در صورتی که به خاطر لیسانس یکماه کم میشه به نظرتون مشکلی نداره؟
    نه ، موقع ترخیص تو برگه درخواست کارتت یک ماه کسری مدرک واست در نظر میگیرن مشکلی نداره

10. این کاربر از secretman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان در مورد امریه جهاد کشاورزی اطلاعاتی دارین ؟
    سوالم اینه که من با داشتن 82 روز خدمت قبلی (تازه ترخیص شدم) میتونم بعد از گرفتن فوق لیسانس برا امریه ی کشاورزی اقدام کنم ؟ با توجه به اینکه ارگانم نیرو انتظامی هست ، اصلا نیرو انتظامی امریه ی جهاد کشاورزی رو قبول میکنه ؟
    اگه امریه نتونم بگیرم ، نیروی انتظامی فوق لیسانس ها رو (بدون داشتن مسنثنیات تک پسر و متاهل و پدر نظامی و ...) کجا معمولا تقسیم میکنه ؟

تختهای 06 اراک سیستمش چطوریه... تمیز هست؟ با خودمون ملافه ببریم سنجاق کنیم؟
    پتو هاش چطوریه؟ تمیز هست؟ چطوره با خودمون پتو ببیریم
    من رو زمین می خوابم.... اونجا میشه رو زمین خوابید؟
    تختا که تو همه ی پادگانها فلزیه و روش یه تشک یونولیتی یا ابری که دورش رو با ملافه ی پارچه ای (معمولا کثیف) پوشوندن ، میندازن . به خودت هم دو تا پتو و دو تا ملافه میدن (به ما نو دادن) ، که باید یه پتو رو قیمت زیرین بذاری و روش یه ملافه بکشی و دوباره یه ملافه ی دیگه روی اون بکشی و بعد هم پتوی دوم رو روی همه ی اونها که به این کار آنکارد میگن .
    فقط یه پتوی مسافرتی کوچیک (اگه نبری هم مهم نیست) ببر .
    منم رو زمین راحت تر میخوابم ولی متاسفانه اجازه نمیدن .
    راستی سنجاق با خودت ببر ولی ملافه خودشون میدن .
    کسری لیسانس جایی درج نمیشه . موقعی که دفترچه ی بیمت اومد ، ببین تاریخ انقضاش کی هست ؟ اگر یه ماه لیسانست کم شده بود مشکلی نیست .
    یه سوالی دارم لطفا راهنمایی کنید من در حال خدمتم اگر ارشد قبول شم . می تونم تو این دو سال ارشد بسیجی فعال بگیرم تا کسر خدمت بهم بخوره ؟؟؟ یا دیگه نمی شه ؟
    سوال منم هست . راستی فرقی بین بسیج دانشجویی با بسیج مثلا مسجد سر کوچه هست ؟ کدومش بهتره ؟
    اخه من این 2 ماه تا سربازی بیکارم و مهمتر از اون اینکه میخوام به خاطر تعریق دست معافی بگیرم . زمستون تعریق دستام خیلی کم میشه و نمیتونم کمیسیون رو قانع کنم و مجبورم تا اواسط بهار صبر کنم ، اونوقت هم اگه اقدام کنم یه 2-3 ماه طول میکشه و تازه اگه بتونم معافی بگیرم موقعی گرفتم که حداقل نصف سربازیم طی شده !( با توجه به کسری و ... ).
    حالا میتونم اقدام کنم یا نه ؟

راستی یه سوال دیگه ، مدت سربازی واسه لیسانسه ها 17 ماهه ؟ بدون دوره اموزشی یا با احتساب اموزشی و ... ؟
    فک میکنم توی این دو ماه هم بتونی اقدام کنی . یه سر میدون سپاه بری ضرر نمیکنی . هوام که سرد شده . تا سردتر نشده برو .
    دوره ی سربازی با احتساب دو ماه آموزشی برای لیسانسه ها 17 ماه هست .
    آقا این امریه هم همچین چیز تحفه ای نیست ها !
    من خودم سرباز نیروی زمینی هستم برادرم امریه وزارت جهاده! الان من ساعت 3 میرسم خونه برادرم ساعت 5 چون ما ساعت 2 تعطیل میشیم اونها ساعت 3.5 . فقط ما در ماه چند تا نگهبانی و مداوتکاری می خوریم .اونها نمیخورن. ضمن اینکه حقوقشون کاملا با حقوق سرباز هم درجه شون یکی هست. برادر من با فوق لیسانس 80-90 تومن میگیره. فکر نکنید الان حقوق ها بالا میدن.
    بازم از کارایی که تو نیروی انتظامی از آدم میکشن یا حتی ارتش که بهتره . بهتر نیست ؟
    تازه کارم یاد میگیری و برای استخدام تو وزارت جهاد کارت راخت تر میشه . نمیشه ؟ از داداشت بپرس .
    Last edited by imanpod; 06-10-2011 at 16:13.

12. این کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه مدیر‌سایت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

داشتن مقام قهرمانی کشور در رشته ورزشی مزیتی برای خدمت سربازی داره ؟ و از این مزیت چطور باید استفاده کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •