تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 4105 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

کـاربـر بـاسـابـقـه dizgah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

سلام اطلاعات کاملی در مورد امریه میخواستم
    کلا یعنی چی ؟ چطور میشه امریه گرفت ؟ و به کدوم سازمانها
    ممنون

2. این کاربر از dizgah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من نمیدانم برای چی باید به دولت و نظام بیگاری داد الان دیگه اکثر کشورهای دنیا سربازی اجباری رو برداشتن اما در این کشور بازم این میراث رضاخانی همچنان پابرجاست . نمیدانم چرا ما پسرها اینقدر بدبختیم که اجازه می دهیم به ما یک مشت انسانهایی که تابع نفس خود هستند زور بگن . ما گناهمون چی بوده که پسر به دنیا آمدیم ؟ ما باید تاوان چی رو بدیم ؟ برای چی باید بهترین زمان عمرمون رو این طوری با خم و راست شدن پیش یک سری آدم که گوسفند از اونها باهوشتره حروم کنیم ؟ این اختلاف درجات بین تحصیل کرده ها و نکرده ها برای چیه ؟ احمق ها استناد می کنند به آیه قرآن و می گویند " آیا آنها که می دانند با آنها که نمی دانند یکی هستند ؟‌ " در صورتیکه قضاوت کردن در مورد آنهایی که نمی دانند با آنها که می دانند فقط کاره خداست نه خلق خدا , خلق خدا از کجا بداند چه کسی می داند و چه کسی نمی داند . آیا مدارک دانشگاهی که دیگه به عنوان کاغذ پاره شناخته می شوند و در بازار خرید و فروش می شوند می تواند ملاک دانستن و ندانستن باشد ؟‌ و هزار و یک سوال دیگه که هنوز جوابش برای من مشخص نشده . مهمترین و بزرگترین علتی که می تونه برای ابقا کردن سربازی مطرح باشه اینه که با برداشتن سربازی خیلی از آقایون از کار بیکار می شوند و دیگه فقط باید در محل کار خودشون پشه کیش کنند اینه که براشون خیلی زور داره که سربازی رو حذف کنند , واقعا مخم سوت می کشه که به خاطر اینکه تن به سربازی اجباری نمی دهم و زیر بار خفت نمی روم از ابتدایی ترین حقوق انسانی محروم هستم , دعا می کنم خدا خودش نجاتمون بده
    بله دوستان من مشمول غایب دیپلم هستم . و تا الان نتونستم خودمو قانع کنم برم سربازی چون اصلا هیچ دلیل قانع کننده ای برای رفتن به سربازی پیدا نمی کنم . من در مورد مخالفت با سربازی چند تا وبلاگ پیدا کردم که امیدوارم روز به روز این وبلاگ ها گسترش پیدا کنه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    Last edited by am_64; 04-11-2010 at 12:32.

4. 6 کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

الان دیگه اکثر کشورهای دنیا سربازی اجباری رو برداشتن اما در این کشور بازم این میراث رضاخانی همچنان پابرجاست .
    الان فقط تا اونجایی که من میدونم تو آمریکا خدمت سربازی اجباری نیست و به داوطلبان خدمت در ارتش مث یه کارمند عادی حقوق میدن. ولی تو خیلی از کشورهای دیگه (من جمله کشورهای اروپایی) خدمت سربازی اجباریه.

6. 2 کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

من نمیدانم برای چی باید به دولت و نظام بیگاری داد الان دیگه اکثر کشورهای دنیا سربازی اجباری رو برداشتن اما در این کشور بازم این میراث رضاخانی همچنان پابرجاست . نمیدانم چرا ما پسرها اینقدر بدبختیم که اجازه می دهیم به ما یک مشت انسانهایی که تابع نفس خود هستند زور بگن . ما گناهمون چی بوده که پسر به دنیا آمدیم ؟ ما باید تاوان چی رو بدیم ؟ برای چی باید بهترین زمان عمرمون رو این طوری با خم و راست شدن پیش یک سری آدم که گوسفند از اونها باهوشتره حروم کنیم ؟ این اختلاف درجات بین تحصیل کرده ها و نکرده ها برای چیه ؟ احمق ها استناد می کنند به آیه قرآن و می گویند " آیا آنها که می دانند با آنها که نمی دانند یکی هستند ؟‌ " در صورتیکه قضاوت کردن در مورد آنهایی که نمی دانند با آنها که می دانند فقط کاره خداست نه خلق خدا , خلق خدا از کجا بداند چه کسی می داند و چه کسی نمی داند . آیا مدارک دانشگاهی که دیگه به عنوان کاغذ پاره شناخته می شوند و در بازار خرید و فروش می شوند می تواند ملاک دانستن و ندانستن باشد ؟‌ و هزار و یک سوال دیگه که هنوز جوابش برای من مشخص نشده . مهمترین و بزرگترین علتی که می تونه برای ابقا کردن سربازی مطرح باشه اینه که با برداشتن سربازی خیلی از آقایون از کار بیکار می شوند و دیگه فقط باید در محل کار خودشون پشه کیش کنند اینه که براشون خیلی زور داره که سربازی رو حذف کنند , واقعا مخم سوت می کشه که به خاطر اینکه تن به سربازی اجباری نمی دهم و زیر بار خفت نمی روم از ابتدایی ترین حقوق انسانی محروم هستم , دعا می کنم خدا خودش نجاتمون بده
    بله دوستان من مشمول غایب دیپلم هستم . و تا الان نتونستم خودمو قانع کنم برم سربازی چون اصلا هیچ دلیل قانع کننده ای برای رفتن به سربازی پیدا نمی کنم . من در مورد مخالفت با سربازی چند تا وبلاگ پیدا کردم که امیدوارم روز به روز این وبلاگ ها گسترش پیدا کنه
    کد:
    کد:
    سلام

دوست عزیز فرمایش شما متین
    ولی خب به نظرم این راهش نیست
    یعنی تو این شرایط فقط خود شما ضرر میکنید
    استرس و فشارهای روحی از یک طرف
    از طرف دیگه هم به قول خودتون محروم بودن از ابتدایی ترین حقوق انسانی

من هم با سربازی به این شکل مشکل دارم چون واقعا هیچ ارتباطی با خدمت کردن به کشورم نداره!!
    ولی خب در حال حاظر چاره ای نیست متاسفانه
    و با سربازی نرفتن و غیبت خوردن هیچ چیزی حل نمیشه

8. 2 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من دو سه تا سوال داشتم :

1) توی برگه ارائه به خدمتم که دانشگاه به عنوان گواهی موقت بهم داده تاریخ 15/6/89 خورده همین میشه تاریخ فارغ التحصیلی ام؟

2) هنوز مهلت اعزام برای ارسال دفتر چه همون 6 ماهه ست؟ یعنی من تا 15/12 باید دفترچه ام پست شده باشه؟

3) قبل از ارسال دفترچه چه کارایی باید بکنم و این کارا چقدر طول میکشه؟؟

و آخریش که خیلی مهمه برام

4) من اگه حدود اسفند دفترچه ام رو بفرستم با مدرک لیسانس نرم افزار حدودا چه ماهی اعزام میشم؟؟

ممنون

10. این کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

سلام

من دو سه تا سوال داشتم :

1) توی برگه ارائه به خدمتم که دانشگاه به عنوان گواهی موقت بهم داده تاریخ 15/6/89 خورده همین میشه تاریخ فارغ التحصیلی ام؟

2) هنوز مهلت اعزام برای ارسال دفتر چه همون 6 ماهه ست؟ یعنی من تا 15/12 باید دفترچه ام پست شده باشه؟

3) قبل از ارسال دفترچه چه کارایی باید بکنم و این کارا چقدر طول میکشه؟؟

و آخریش که خیلی مهمه برام

4) من اگه حدود اسفند دفترچه ام رو بفرستم با مدرک لیسانس نرم افزار حدودا چه ماهی اعزام میشم؟؟

ممنون
    1- آره
    2- آره
    3- یکی زدن واکسنهای مننژیت و دوگانه است. یکی پر کردن برگه های مورد نیاز که تو دفترچه ی سربازیه. کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس 2*3 تمام رخ با زمینه سفید به مقدار لازم (بیشتر از 3 چهار تا احتیاج نمیشه)
    4- تو دفترچه نوشته. دقیقشو نمیدونم ولی احتمالا میفته برای مرداد.

12. این کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MZN84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

حذف..........................

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون

تو دفترچه نوشته. دقیقشو نمیدونم ولی احتمالا میفته برای مرداد.
    می شه بگی تو دفترچه چی نوشته؟؟ یعنی بازه تعیین کرده یا مثلا چجوریاس؟؟؟

15. این کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ممنون

اگه دفترچه رو بفرستی بعد 1 - 2 ماه یه برگه میاد به ادرسی که دادی و زمان اعزام مشخص میشه و بعد 1 ماه دیگه باز یه نامه میاد که توش یه کد هست که اون کد مشخص میکنه که به کجا افتادی

17. 2 کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

ممنون

نوشته اگه فارغ التحصیل خرداد باشی یا بهمن، چه زمانی اعزام میشی. (بسته به مدرکت) (فکر کنم ترم خرداد، بهمن ماه اعزام میشن و فارغ التحصیلای بهمن، مردادماه اعزام میشن)
    دفترچه سربازی تو هر اداره ی پلیس +10 به راحتی و با پرداخت 500 تومن قابل خریداریه. بالاخره که باید این دفترچه رو بخری و پست کنی. خب یکم زودتر برو بگیر و مطالعه کن. همه ی شبهه ها و سوالات توش پاسخ داده شده و از این لحاظ جامع هستش

19. این کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •