تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4101 از 4105 اولاول ... 31013601400140514091409740984099410041014102410341044105 آخرآخر
نمايش نتايج 41,001 به 41,010 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

...................
    Last edited by شهرنوش.انوار; 09-05-2020 at 20:18.

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام
    توی سپاه نمیفتی. معمولا نیرو انتظامی یا ارتش هر کدوم که بیفتی سرباز عقیدتی سیاسی میشی تا با تبلیغاتشون مسلمونت کنن. عملا خدمتت میشه زجر روحی روانی

برای اینکه لب مرز بیفتی هم تو دوره ی آمورشی می تونی درخواست بدی وارد دوره تکمیلی (اسم دوره تفنگداری یا تو همین مایه هاست) بشی. خودشون تو دوره (معمولا آخری دوره) میگن هر کسی داوطلبه بیاد اسم نویسی کنه. بهرحال تیراندازیت باید خیلی خوب باشه

یه چیز کلی هم بگم: تو خدمت نگاه می کنن از چی بدت میاد که همون بلا رو سرت بیارن! اگه ببینن از خدمت لب مرز خوشت میاد حتی برای رزمایش هایی که کل پادگان رو میبرن لب مرز، تو رو نمیبرن. برعکس اگه ببینن لب مرز می ترسی یا متنفری، برای ماموریت هم که شده میفرستنت اونجا
    دم شما گرم
    فقط درست نگرفتم یعنی وانمود کنم که از خدمت تو مرز متنفرم, از طرفی هم برای مرز رفتن اسم نویسی کنم؟
    یه سوال دیگه هم اینکه این بحث عقیدتی سیاسی , مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مثلا تو آینده برای استخدام, تو کارت معافیت همچین چیزی ثبت میشه؟
    کلا مشکلاتش...
    +
    این رزمایش هایی که فرمودی لب مرز میبرند تو همین دوره آموزشیِ انجام میشه؟
    یکم دیگه این آخریه رو توضیح میدی ممنون میشم
    Last edited by donkeyoxte; 09-05-2020 at 21:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دم شما گرم
    فقط درست نگرفتم یعنی وانمود کنم که از خدمت تو مرز متنفرم, از طرفی هم برای مرز رفتن اسم نویسی کنم؟
    یه سوال دیگه هم اینکه این بحث عقیدتی سیاسی , مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مثلا تو آینده برای استخدام, تو کارت معافیت همچین چیزی ثبت میشه؟
    کلا مشکلاتش...
    +
    این رزمایش هایی که فرمودی لب مرز میبرند تو همین دوره آموزشیِ انجام میشه؟
    یکم دیگه این آخریه رو توضیح میدی ممنون میشم
    ممنون
    ببین اون قسمت که گفتم (در مورد اینکه می بینن از چی بدت میاد) برای توی یگان (بعد از دوره آموزشی هست). اسم نویسی برای دوره تکمیلی تو دوره آموزشی انجام میشه و باعث میشه حداقل یه ماه به دوره آموزشیت اضافه بشه.
    برای رفتن لب مرز همونطور که گفتم نمره تیراندازیت باید خیلی بالا باشه. اگه تا الان تفنگ دست نگرفتی و تیراندازیت خوب نیست کلا فکر لب مرز رو بذار کنار. مطلقا کسی که تیراندازیش خوب نباشه رو لب مرز نمی فرستن! به زور هم بری فرمانده پاسگاه برت میگردونه. بحث امنیت کشوره! لب مرز با آدم عادی که سروکار نداری. یا از این گروه های تروریستی هست میخواد خرابکاری کنه یا قاچاقچی مواد مخدره! یه نفر بدون اجازه از مرز رد بشه ممکنه به چند نفر آدم بیگناه صدمه بزنه!
    معمولا هر پادگان آموزشی یه سهمیه ای برای پاسگاه های مرزی داره (مثلا هر دوره 100 نفر) که این افراد رو براساس نمره های میدون تیر مشخص می کنن

مذهب روی کارت ثبت نمیشه ولی تو پرونده الکترونیکی هست و هر جایی کارتت رو وارد دستگاه کنن می تونن پرونده ت رو ببینن. حالا چه کارت پایان خدمت باشه چه کارت معافیت. چند سالی هست کارت ها شدن مثل کارت ملی و گواهینامه که تراشه دارن.
    بخاطر مذهب هم معافیت نمیدن ولی نوع معافیت به صورت کلی رو کارت معافیت نوشته میشه (مثلا میزنه بند الف یا موارد خاص) تو پرونده الکترونیکی هم کامل توضیخ داده میشه

نه توی آموزشی شدیدا می ترسن سرباز دردسر درست کنه برای همینم رزمایش نمیبرن. نهایتا برای رژه 31 شهریور یا روز ارتش و از این چیزا داخل شهر ببرن.

اون آخریه منظورت همین که می بینی از چی بدت میاد هست؟ ببین کادری ها برای اینکه بتونن سرباز رو خوب کنترل کنن باید مجازات موثر سرباز رو بلد باشن. برای همینم می بینن طرف از چی بدش میاد که با همون تهدید یا مجازاتش کنن. مثلا می بینن سرباز متاهل نگران زن و بچه ش هست می خواد بعدازظهرها بره خونه، برای تنبیه ش بعدازظهر تو پادگان نگهش میدارن یا تهدیدش می کنن نگهت می داریم. یا می بینن سرباز از بازداشتگاه می ترسه هی تهدیدش می کنن میفرستیمت بازداشتگاه. یا می بینن سرباز از تاریکی می ترسه، تنظیم می کنن پست نگهبانیش نصفه شب یه گوشه پادگان که پرنده هم پر نمیزنه باشه!
    مثلا یه سرباز مجردی که با باباش دعوا داره و خودش بعدازظهرها تو پادگان می مونه، رو هیچ وقت تهدید نمی کن تو پادگان نگهت میداریم! یا بازداشتت می کنیم چون می دونن از خداشم هست!
    تو سربازی تشویق کردن فقط دو راه داره: مرخصی تشویقی/ درجه تشویقی. یعنی اینجوری نیست بگن چون سرباز خوبی بودی هر جایی خواستی می تونی خدمت کنی یا نمی دونم صبح ها هر وقت خواستی بیا یا می تونی لباس کادری ها رو بپوشی و .... برای همینم هست کاری ندارن از چی خوشت میاد
    تنبیه کردن هست که روش های مختلفی داره. یکی رو با بازداشت کردن تنبیه می کنن. یکی رو با کلاغ پر رفتن، یکی رو هم برای تنبیه میفرستن جای بد آب و هوا و ... برای همینم هست نگاه می کنن از چی بدت میاد که همون رو سرت بیارن

4. این کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان سلام

من تقریبا ۱ ساله فک کنم غیبت دارم 6 ماهی که اضاف رو میدونم میخورم ولی سوالم اینه چقدرش قابل بخشش حین خدمت هست باز بنظرتون عفو میخوره؟

صحبت از بحث دوباره خرید سربازی بود میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره ؟

برا پاس نیاز دارم از ی طرف هم افسردگی شدید دارم درس رو هم تا دیپلم گرفتم

از ی طرف هم پدرم تو جهاد بوده داوطلب ولی مدارک کلا رفته فقط عکس و پلاکش گمونم هست دنبال جانبازیت رو نگرفته دندون ها ریه شیمیایی شده میدونم نمیشه بخشید بخاطر ایثارگری ولی سوال اینجاس بهتره پیگیرش باشم یا نه ؟

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

شرایط افتادن تو استان خودت بعد از اموزشی (من تو ناجا هستم) {شرایط 1 و 2 و 3 فقط قبولند بقیه رو دیگه قبول نمیکردند اما به هرحال مینویسمشون}
    1- متاهل : کپی برابر اصل شده صفحات اول و دوم شناسنامه خود و همسر 2- کپی برابر اصل شده چهار صفحه سند ازدواج
    2- بی سرپرست، فوت پدر یا والدین: 1- کپی برابر اصل شده فوت نامه پدر یا والدین 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
    3- پدر نظامی (فقط ناجا) {مادر نظامی ناجا هم فکر کنم قبوله} : 1- نامه از محل خدمت پدر یا کانون بازنشستگان 2- کپی شناسنامهو کارت ملی خود و پدر و مادر
    {بقیه رو دیگه قبول نمیکنند}
    4- خانواده درجه یک شهدا : 1- پدر، مادر، خواهر، برادر نامه از بنیاد شهید شهرستان 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
    5- جانباز درجه یک : 1- نامه از بنیاد جانبازان شهرستان 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
    6- تک فرزند ذکور : 1- کپی برابر اصل شده صفحات اول و دوم والدین و سرباز اموزشی 2- نامه از اداره ثبت احوال شهرستان
    ..... راه های دیگر که بعضی از بچه ها ازش حرف میزنند و هیچ رسمیتی ندارد : 1- پارتی 2- پذیرش 3- خدمت همزمان دو برادر

در ضمن کپی برابر با اصل زیاد با خودتون ببرید ضرر نمیکنید اونجا، از مدارک و کارت های بانکیتون به شدت مراقبت کنید اونجا تا دلتون بخواد دزد داره
    موفق باشید

7. این کاربر از smock-74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    آیا نظام وظیفه برای شرایط مربوط به کرونا تغییری در سیاستهاش داشته؟ مثلا جوری هست که ساده تر معافیت بده؟ من با ۵۰ کیلو وزن تصورم اینه که اگر مبتلا بشم ممکنه جونم در خطر باشه و پادگان های اونام که فکر نکنم مراعاتی داشته باشند در این زمینه.. آیا ممکنه بابت ضعف جسمی برای شرایط خاصی که الان هست به من معافیت بدن؟

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان
    یگانم پرندک - تیپ 123 افتاده, کسی اطلاعاتی از این تیپ داره؟
    از طرفی هم شنیده بودم پرندک پادگان آموزشیه, یعنی امکان تقسیم دوباره در روز معرفی به یگان وجود داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان سلام

من تقریبا ۱ ساله فک کنم غیبت دارم 6 ماهی که اضاف رو میدونم میخورم ولی سوالم اینه چقدرش قابل بخشش حین خدمت هست باز بنظرتون عفو میخوره؟
    سلام.
    من به خاطر غیبت، 6 ماه اضافه خدمت داشتم. حین خدمت، کُلش عفو رهبری خورد.

11. این کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کسی اخیرا آموزشی رفته؟ آیا هیچ اقدام مراقبتی برای جلوگیری از دچار شدن به کرونا صورت میگیره؟

13. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان سلام

صحبت از بحث دوباره خرید سربازی بود میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره ؟

برا پاس نیاز دارم از ی طرف هم افسردگی شدید دارم درس رو هم تا دیپلم گرفتم

از ی طرف هم پدرم تو جهاد بوده داوطلب ولی مدارک کلا رفته فقط عکس و پلاکش گمونم هست دنبال جانبازیت رو نگرفته دندون ها ریه شیمیایی شده میدونم نمیشه بخشید بخاطر ایثارگری ولی سوال اینجاس بهتره پیگیرش باشم یا نه ؟
    ببین دوست عزیز شما غیبت رو داری خواه ناخواه پس به نظرم فعلا نرید خدمت مخصوصا که دیپلم دارید شرایط بدتر میشه شانس بیارید ارتش بیففتید و دوره کد بخورید در این صورت بعد از اموزشی میرید دوره کد دو ماه بعدش میشید گروهبان به ججای درجه سرباز که زمان ما توی ارتش گروهبان پاس بخش میشد نه نگهبان البته جا تا جا فرق میکنه ولی خوب توی ارتش به درجه اهمیت زیادی میدن سال 89 خدمت رفتم

ولی به نظرم بزارید این کرونا به سر بشه بعدا برید شاید تاا سال دیگه دوباره خریدن سربازی بیاد و....

در مورد اضافه خدمت مال من هم بخشیده شد کلا به خاطرر عف رهبری اون موقع سه ماه بود

ولی اگر اشنا دارید بتونه امریه تون رو سپاه بزنه خیلی بهتر از ارتش و نیروی انتظامی هست حتی به نظرر شخص خودم ارتش هنوز از نیروی انتظامی بهتره چون خیلی با مردم سروکار ندارید و بیشتر توی پادگان هستید ولی بازم سختی ها خودشو داره و کجا بیوفتی هم مهمه من خودم کازرون خدمت میکردم بالای سر اموزشی ها بودم که خیلی سخت بود اون زمان ولی حسن های خودشو هم داشت

ایثار گری پدرتونم فکرکنم مقداری ازخدمت کم بشه که باید از حوزه نظام وظیفه بپرسید

چیز دیگری بود در خدمتم

15. این کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •