تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4088 از 4105 اولاول ... 308835883988403840784084408540864087408840894090409140924098 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,871 به 40,880 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوستان سپاس از راهنماییتون....این پرسش هم خیلی برام مهمه...من ابتدا نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان افتاده بودم اما به علت یک سری مشکلات خانوادگی تونستم انتقالی خودم رو به شهر شیراز بگیرم.گفتن نامت ظرف 24 یا 48 ساعت میاد استان فارس...تو نامه هم قید شده که باید خدمت رو تو شهر خودم بگذرونم...الان 24 ساعت گذشته...من هیچ نامه معرفی دستم نیست...همه رو تهران ازم گرفتن و گفتن خودمون میفرستیم شیراز...الان فردا مراجعه کنم به ستاد شیراز یا نامه رو پیگیری کنم؟ در ضمن روز اول که رفتیم تو ستاد تقسیممون میکنن یا چند روز نگه میدارن؟من مادرم بیماره و نمیتونم خیلی تنهاش بذارم...اگه اهل خود شیراز باشم بازم چند روز نگه میدارن؟خواهش میکنم هر چه زود تر جواب بدید...سپاس

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بچه ها من دارم میرم کمیسیون پزشکی. برام خیلی مهمه که قبل از رفتن تجربیاتتون رو بدونم که خطا نکنم لطفا تجربه تون رو بهم بگید

من چندین آیتم دارم که بابتشون معاف رزم خواهم شد اما با قد ۱۸۰ وزن ۵۱ دارم و فکر کنم قبلا گفتم، اصلا اوضاع بدنیم اوکی نیست. میخواستم بدونم اون آدمها آیا امیدی هست که بهشون توضیح بدم و تصمیم به معاف دائم بگیرن؟ ضمنا من مقاله در دست تالیف دارم، کارآفرینم و حتی با دانشگاهم فعالیت آموزشی دارم. اگه ارشد بودم تو خود دانشگاه امریه میگرفتم اما من کارشناسی ام و علت سربازی رفتنمم فقط یه مشکلی بود که برای اپلای برام پیش اومد و حالا دارم مجددا اپلای میکنم و مجبور چند وقت از سربازیم رو برم.. خواستم بدونم اینا رو اگر اونجا توضیح بدم بهشون آیا اصلا تاثیری داره؟ واقعا نمیدونم که من به چه درد اونها میخورم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

یادش بخیر، 21 ماه پیش بود میومدم کامنتای اینجا رو میخوندم که ببینم کجا میوفتمو کجا خوبه و چه وسایلی وردارم برای آموزشی و معاف از زمی خوبه یا نه و .......
    تموم شد اقا، اصلا متوجه نمیشی عمرت با چه سرعتی داره میگذره، تا به خودت میای میبینی دوره دوره ی زندگیت از تحصیل و سربازی و ازدواجو کارو جوونی و میانسالی و پیری داره میگذره و هیچی ازش نمیفهمی. اصن باورت نمیشه چطوری اینقد سرعتش زیاده. آقا نکته مهم اینه که جوش خدمتو نزنین، هر جا که افتادین سعی کنین همین دو سالی هم که درگیرش هستین خوش بگذرونین، تو بدترین جاها و بدترین شرایطم میشه خوش بود و خوش گذروند. حیفه دو سال از زندگیت الکی الکی بگذره و حروم شه، باور کنید اینقد خاطرات خوب از خدمت براتون میمونه که بدی هاش که شاید 1000 برابر بیشتر از خوبیاش بودنو فراموش میکنین. همینطور که الان که به دوران دانشجویی فک میکنم چیزی از سختی درسا و امتحانا یادم نیستو همیشه خوش گذرونیا تو یادمه

4. 2 کاربر از realcore بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان سپاس از راهنماییتون....این پرسش هم خیلی برام مهمه...من ابتدا نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان افتاده بودم اما به علت یک سری مشکلات خانوادگی تونستم انتقالی خودم رو به شهر شیراز بگیرم.گفتن نامت ظرف 24 یا 48 ساعت میاد استان فارس...تو نامه هم قید شده که باید خدمت رو تو شهر خودم بگذرونم...الان 24 ساعت گذشته...من هیچ نامه معرفی دستم نیست...همه رو تهران ازم گرفتن و گفتن خودمون میفرستیم شیراز...الان فردا مراجعه کنم به ستاد شیراز یا نامه رو پیگیری کنم؟ در ضمن روز اول که رفتیم تو ستاد تقسیممون میکنن یا چند روز نگه میدارن؟من مادرم بیماره و نمیتونم خیلی تنهاش بذارم...اگه اهل خود شیراز باشم بازم چند روز نگه میدارن؟خواهش میکنم هر چه زود تر جواب بدید...سپاس
    داداش پستو نقل قول میکردی میفهمیدم ،الان چند روز گذشته؟من هیچ نفهمیدم کی سوال پرسیدید نمیدونم الان دیره یا نه جواب بدم

ستاد استان مراجعه یا تلفن قسمت کارگزینی رو بگیرید بپرسید ببین نامه رو گرفتن گذاشتن پشت گوش یا از اونور هنوز نفرستادن،اگه اهل شیراز باشید با مسئول یا افسر دژبانی هماهنگ کنید میرید خونه و سر میزنید روزای بعد که چیکار کردن،تقسیم کردن یا نه،ممکنه اصلن همه رو بفرستن برن خونه تا هر وقت کارو بار و درست کردن ،مثلا میگن برید شنبه هفته بعد بیاین،خلاصه زیاد سخت نگیرید دیرم برید ستاد استان،نهایت تذکری چیزی میدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

سلام.دوستان من معاف شدم الان باید برم معاونت نیروی انسانی نیروی هوافضای سپاه
    میگن چیتگره
    کجای چیتگر میشه ممنونم جواب بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه M O H A MM A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

هر شروعی یک پایانی داره. بالاخره پایان ما هم رسید.
    21 ماه صبر و حوصله و استقامت

امیدوارم زودِ زود همگی بهش برسید.

مخلصیم بروسلی جان! واسه ما هم تموم شده

8. این کاربر از M O H A MM A D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اعضای گرامی ! بعد از سه سال دوباره اینجا پیام میدم
    معافیت پزشکی چه بدی هایی داره؟
    شنیدم که الان اگه معاف از رزم بگیریم روی کارت درج میشه آیا این بدی داره؟
    من بشدت حس میکنم شرایط سربازی رو ندارم!
    از این رو میترسم کاستی های معافیت پزشکی که اگه بتونم بگیرم یقه ام رو بگیره ! ممنونم
    Last edited by Iloveu-ALL; 06-08-2019 at 21:47.

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

از این رو میترسم کاستی های معافیت پزشکی که اگه بتونم بگیرم یقه ام رو بگیره ! ممنونم
    اگر در اینده قصد کارمند شدن داشته باشید در ایران، احتمال اینکه بعضی ارگان ها مخصوصا دولتی ها شما رو به دلیل معافیت پزشکی پذیرش نکنند هست. ایرادش همینه
    بستگی داره قصد شما در اینده چی باشه

11. این کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

سلام
    من خودم تجربه ای ندارم و اینی که میگم از شنیده هام از افراد دور و نزدیک هست.

اگه رشتۀ فنی درس خواندید و محل هایی هم که قصد دارید برید سر کار محل های کارخانه ای و کارگاهی هست که قبل از امضای قرارداد شما را به طب صنعتی میفرستند احتمالا در اولین برخورد به محض اینکه بفهمند شما معافیت پزشکی دارید از جذب شما صرف نظر میکنن.
    ولی اگر میخواهید کارهای دفتری انجام بدید، (حسابداری، معماری، امور پرسنلی، مدیریتی و...) خیلی مهم نیست چون اصلا تست پزشکی برای جذب در اغلب این کارها وجود نداره.

13. این کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    In Your Heart

پيش فرض

حذف شود....
    Last edited by Homayun Khan; 14-08-2019 at 10:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •