تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4083 از 4105 اولاول ... 308335833983403340734079408040814082408340844085408640874093 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,821 به 40,830 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوست گرامی سپاس.29 سالمه و ارشد هستم و 2 سال هم غیبت دارم.فقط برای پاسپورت دارم میرم
    حیف،شما خیلی دیر رفتید براش،برادر من همسن شماست،سال ۸۸رفت براش تمومش کرد،،،منظورم اینه الان شما با این سن براتون خیلی سخت میشه برید،خیلی افت داره یه ادم بلانسبت مفنگی بیاد قلدری بکنه و داد بزنه و از شما چیزایی بخاد که باباتونم جرات نداره بگه،ولی خب دیگه کاریش نمیشه کرد،تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدمتو جدی نگیرید،وگرنه خیلی میره تو اعصابتون

2. 4 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

حیف،شما خیلی دیر رفتید براش،برادر من همسن شماست،سال ۸۸رفت براش تمومش کرد،،،منظورم اینه الان شما با این سن براتون خیلی سخت میشه برید،خیلی افت داره یه ادم بلانسبت مفنگی بیاد قلدری بکنه و داد بزنه و از شما چیزایی بخاد که باباتونم جرات نداره بگه،ولی خب دیگه کاریش نمیشه کرد،تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدمتو جدی نگیرید،وگرنه خیلی میره تو اعصابتون
    من خودم ارشدم 28 سالمه همین الان در شرف اتمام دوره ی آموزشی ارتش عجب شیر هستم . برای فوق لیسانسها کلا یه حساب و کتاب جدا قائل هستن و خیلی با احترام برخورد میکنن @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفیق اصلنم نگران نباش میری میبینی خدمت اصلانم قلدر بازی و اینا نیس به اندازه ی کافی زندگی قلدری کرده و گ.ا.ده میبینی خدمت از اون خیلی محترمانه تره در ضمن تو هم دوره ای هام 29 ساله و 30 ساله هم هست نگران نباش اصلا سن مطرح نیست. تشخیصم نخواهی داد که کی چن سال داره همه همسن به نظر میان . تازه یه مرد 50 ساله هم تو گردان دیپلم ها هم هست که خیلی هم راحته فرماندهان و هم دوره ای هاشم هواشو شدید دارن
    Last edited by Переклад не; 02-04-2019 at 09:16.

4. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تو سپاه آشنا داره؟
    دنبال کسری پدرم هستم
    کلا پی گیر جبهش نبوده و الان تو پروندش چیز آنچنانی نیست جز یه استشهاد برای 24.5 جبهه (حدود 35-36 ماه جبهه داشته)
    و اینکه برای کسری بسیج مسیرش چیه و مهمه از کدوم حوزه پی گیری کنی؟
    اگه اصلا فعالیت نداشته باشی چقدر کسری میدن؟(اصلا کسری میدن؟)(10 سال بسیج فعال مدرسه و دانشگاه تو شهر های مختلف)
    ممنونم
    وقتی میرید یگان اونجا بهتون میگن . نامه از یگان میگیرید به سپاه . اما در مورد پرونده ی جبهه مشکلی نیست باید برید اونجایی که پدر گرامی اون موقع خدمت کرده بودن و از اونجا اعزام شدند پیگیر موضوع باشید . پروندشون همونجاست.اگرم بصورت بسیجی اعزام شدن باید از لشگر و ستاد (کلا مرکز سپاه شهرتون) پیگیر باشید

6. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من خودم ارشدم 28 سالمه همین الان در شرف اتمام دوره ی آموزشی ارتش عجب شیر هستم . برای فوق لیسانسها کلا یه حساب و کتاب جدا قائل هستن و خیلی با احترام برخورد میکنن @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفیق اصلنم نگران نباش میری میبینی خدمت اصلانم قلدر بازی و اینا نیس به اندازه ی کافی زندگی قلدری کرده و گ.ا.ده میبینی خدمت از اون خیلی محترمانه تره در ضمن تو هم دوره ای هام 29 ساله و 30 ساله هم هست نگران نباش اصلا سن مطرح نیست. تشخیصم نخواهی داد که کی چن سال داره همه همسن به نظر میان . تازه یه مرد 50 ساله هم تو گردان دیپلم ها هم هست که خیلی هم راحته فرماندهان و هم دوره ای هاشم هواشو شدید دارن
    بله شما ارتش هستید،و بعد اموزشی هم نسبت به درجتون باتون برخورد میکنن،،،اما در نیرو انتظامی درجه معنایی نداره،اونایی که بودن میدونم چی میگم،تو اموزشی بودیم یه فوق لیسانسه ای بود ارشد گروهانشون بود ایستاده بود جفت یه استوار کادریه (یه لاغر مردنی معتاد نعشه)یجوری با اون صدا خماریش داد زد رو ارشده همه اعصابشون خراب شد،،تو یگان هم فقط زور و قلدری برا مردم ملاکه و هر کی برا مردم بیشتر شاخ و شونه بکشه کادریا بیشتر دوستش دارن و هواشو دارن،بین سربازا البته هیچ پایه بازی و گنده بازی ای نیست اینش خوبه(البته ستاد حالت پادگانی داره خدمتش،خ.ایمالو پایه بازی خیلی زیاده)
    در کل ایشون نباید با این مدرکشون بیوفتن نیرو انتظامی ،اگه افتاد کارش زاره
    Last edited by silvermanhhh; 02-04-2019 at 09:58.

8. 3 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم من الان 5 ماهه یگانم و برگ اشتغال به خدمت بهم میدن مشکلی نیست این اطلاعاتی که شما گفتید رو میدونم ولی مسیر دقیق میخوام یعنی اگر کسی انجام داده برای منم توضیح بده به خصوص بسیج دانش آموزی رو!

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

در تکمیل حرفای دوستان
    بزرگوار شما ارتش خدمت کردی و ارتش حسابش جداست
    من خودمم ارتش بودم و این مسئله که مدرک چقدر تاثیر داره رو به چشم میدیدم
    فرق بین یه دیپل ( سرباز صفر ) با یه لیسانس ( ستوان سوم ) زمین تا آسمون بود

ولی تو نیروی انتظامی نه تنها بین سربازا درجه مطرح نیست بلکه در بعضی مواقع بین کادری ها هم اختلافی بین درجات نیست
    همه رو به یه چشم میبینن
    سر میدون هم یه سرباز صفر میتونه با یه لیسانس پست بده !

این در حالی هست که تو ارتش کارهای همه تفکیک شده هست ( بجز آموزشی )
    سرویس بهداشتی و کارهای نظافتی و .... به عهده سرباز صفر
    و بچه های لیسانس و فوق هم کارهای خودشون رو دارن

حتی نوع حرف زدنشون هم فرق داره
    با سرباز صفر مثل یه کارگر صحبت میکنن و بی احترامی میکنن
    ولی با بچه های لیسانس تفاوت رفتاریشون خیلی فرق میکرد و احترام زیادی میزاشتن

حتی بین کادری ها هم اختلاف درجات مهم بود - فرق بین یه استوار دو و یه استوار یک ! اگه اشتباه به استوان یک میگفتی استوار دو ناراحت میشد
    اختلاف درجه اینقدر بود که مثلا اگه یه گروهبان با یه استوار دو و یه استوار یک بود به ترتیب ارشدیت باید حرفشون رو گوش میکردی !!
    و همون کادری ها به این دلیل بین سرباز صفر و لیسانس اختلاف میزاشتن و احترام نگه میداشتن چون همون لیسانس هم بیاد و احترام اینا رو نگه داره ! واسشون مهم بود اگه درجش ستوان سوم ( دریایی میشد ناوبان سوم ) بهشون بگی جناب ! ولی استوار و گروهبان میشدن همون استوار و گروهبان !!! ولی اگه به یه استوار میگفتی جناب از نظر روحی و روانی ارضا میشد و خوشحال بود !
    اختلاف تا این حد زیاد بود !

کلا خدمت خیلی بستگی داره که کجا باشی ( نیروی انتظامی یا ارتش ؟ )
    و حتی در بعضی مواقع تو یه ارگان اختلاف بین پادگان های آموزشیش هم وجود داره ( ما که نیروی دریایی بودیم بین پادگان ما تو انزلی و پادگان سیرجان خیلی اختلاف کیفیتی بود )

کلا خدمت یعنی شانس و محل خدمت
    Last edited by albertxx; 03-04-2019 at 14:11.

11. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم من الان 5 ماهه یگانم و برگ اشتغال به خدمت بهم میدن مشکلی نیست این اطلاعاتی که شما گفتید رو میدونم ولی مسیر دقیق میخوام یعنی اگر کسی انجام داده برای منم توضیح بده به خصوص بسیج دانش آموزی رو!
    چنتا موضوع فهمیدم که گفتنش خالی از لطف نیست
    بسیج دانش آموزی پشیزی ارزش نداره
    اصلا سیستم بسیج سامانه سراسری نداره و هنوز میشه با روش هایی بسیج محله جور کرد(البته از شانس ما امکانش برای من موجود نیست(بند پ و ظ لازمه رو ندارم))
    فقط پرونده بسیج مهمه پس اگر دنبال کسری بسیج (هر سال 1 ماه تا 6 ماه کسری میدن) هستید پرونده از بسیج محله جور کنید با اطلاعات موجود تو سامانه کسری نمیدن
    برای بسیج محله به حوزه و ناحیه بسیج منطقه حوزه مراجعه کنید و برای بسیج دانشجویی(البته اگر کسری بهش تعلق بگیره) به بسیج دانشگاه و سازمان بسیج دانشجویی مراجعه کنید

همچنان به پاسخ و راهنمایی نسبت به مطالب دو پست قبلم نیازمندم
    موفق و پیروز باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

درود بر همه ی دوستان
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیق داره جواب سوالامو بده
    1- من سرباز نزاجا هستم ، برای انجام عمل جراحی می تونم کاری بکنم که در بیمارستان نداجا عمل بشم و استلا جی رو هم بگیرم ؟ اگه امکانش هست هزینه بیشتری داره یا نه ؟

2- کسری خدمت شامل کسانی هم میشه که پدرشون در منطقه درگیر ( خارج از سال های جنگ ، سال 69 ) خدمت کرده ؟

با تشکر
    Last edited by bizak72; 06-04-2019 at 20:00.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

درود بر همه ی دوستان
    1- من سرباز نزاجا هستم ، برای انجام عمل جراحی می تونم کاری بکنم که در بیمارستان نداجا عمل بشم و استلا جی رو هم بگیرم ؟ اگه امکانش هست هزینه بیشتری داره یا نه ؟

2- کسری خدمت شامل کسانی هم میشه که پدرشون در منطقه درگیر ( خارج از سال های جنگ ، سال 69 ) خدمت کرده ؟

با تشکر
    1
    بله میتونید تو بیمارستان ارتش عمل بشید
    در زمان خدمت یکی از دوستان تو بیمارست گلستان تهران ( نداجا ) عمل کتف انجام داده بود و کاملا رایگان بود
    و بعدش استعلاجی و بعد استعلاجی یک ماه هم مرخصی استحقاقی خودشو گرفت و زندگی کرد ( حدود 2.5 ماه خدمت نبود )
    شما بعد اینکه عمل میشید با توجه به نوع عمل به شما استعلاجی میدن

شما اول با توجه به مشکلی که دارید اعزام بهی میگیرید و میرید بیمارستان تا مراحل زمان تا عمل و خود عمل
    عمل که شدید میشه شروع استعلاجی که در واقع زمان استراحت هست
    حالا اگه تو پایان استعلاجی حس کردید که بازم باید استراحت کنید میتونید از استحقاقی استفاده کنید ( که البته بستگی به پادگان و فرمان و یه سری مسائل دیگه داره )

هرکدوم از اینا زمان خاصی داره
    مثلا زمان ما فکر کنم حداکثر میزان اعزام بهی 15 روز و استعلاجی 45 روز ( که بعد شد 30 ) بود ( در کل خدمت از این بیشتر نباید بشه
    الان نمیدونم چطوره و حداکثر روز عوض شده یا نه

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

درود بر همه ی دوستان

با تشکر
    کسری خدمت تو مناطق عملیاتی درگیر (غرب و شمالغرب)تا سال 75 به صورت 80 درصد میدن(80 درصد مدت حضور)....البته تمام اینا باز هم بستگی به یگان پدرتون داره و ممکنه تغییراتی تو چیزایی که گفتم بدن .بهترین مرجع برای دونستن جبهه و کسری پدر یگان خدمتی ای که خدمت کردن هست خارج از اون همه صرفا حرفه و بگیر نگیر داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •