تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4080 از 4105 اولاول ... 308035803980403040704076407740784079408040814082408340844090 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,791 به 40,800 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت ultra2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من سابقه بیش از 70 روز خدمت (نیروی انتظامی) رو دارم و و به دلیل قبولی در دانشگاه و ایست خدمتی، دوباره قراره اول اسفند مجدد اعزام بشم. وقتی با کد سخا وارد سامانه می‌شم، در بخش امریه و جذب مواردی برای من به صورت زیر ثبت شده:

سازمان: ستاد کل، وضعیت: تنظیم شده، نوع: جذبی.

آیا معنی خاصی داره یا برای همه همینطوریه؟ لازمه این رو هم بگم که من برای امریه هیچ اقدامی نکردم.
    ممنون از پاسختون
    Last edited by ultra2014; 18-02-2019 at 16:37.

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام ببخشید یه سوال داشتم
    تا اونجایی که من شندیدم بدی آب و هوا و مناطق محروم خودش برای غیر بومی ها 2 ماه کسری داره
    سوال من اینه که آیا این 2 ماه از 21 ماه هست یا اینکه اگر که 12 ماه خدمت داشته باشی( با اعمال کسری) یا کمتر یا بیشتر آیا بازم 2 ماه شامل کسری بدی آب و هوا بهت میخوره؟؟
    تا قبل از قانون جدید ایثارگری(12 روز)از 19 ماه کم میکردن یگان ها اما بعد از اون یه سری مشکلا پیش اومد که تصمیم گرفتن به نسب خدمتی که تو منطقه محروم کردی بهت کسری تعلق بگیره....کم و زیادشم بستگی به یگان ها داره که چقدر باهات راه بیان

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام ببخشید یه سوال داشتم
    تا اونجایی که من شندیدم بدی آب و هوا و مناطق محروم خودش برای غیر بومی ها 2 ماه کسری داره
    سوال من اینه که آیا این 2 ماه از 21 ماه هست یا اینکه اگر که 12 ماه خدمت داشته باشی( با اعمال کسری) یا کمتر یا بیشتر آیا بازم 2 ماه شامل کسری بدی آب و هوا بهت میخوره؟؟
    میزان کسری خدمت بستگی به زمان خدمت داره
    مثلا خودم رو مثال میزنم که شامل همین قانون میشدم

زمان خدمت مدت خدمت 21 ماه بود که رفتم چابهار ( 3 ماه کسری داشت خدمت تو اون منطقه )
    یعنی ما باید 18 ماه خدمت میکردیم تا 3 ماه کسری رو بگیریم
    حالا چطور بود ؟

به ازای هر 1 ماه خدمت 5 روز کسری داده میشد
    یعنی من بعد 18 ماه خدمت 18*5 روز کسری داشتم که 18 ضربدر 5 میشه 90 روز یا همون 3 ماه کسری ( نکته اینه که آموزشی هم هرجا باشید جزو خدمت تو همون منطقه بد و آب هوا محسوب میشه )

حالا مثلا من اگه 12 ماه کسری میبردم که باید 9 ماه خدمت میکردم اینور میشد ( که میشه کلا 21 ماه )
    بعد 7 ماه خدمت من 7 تا 5 روز کسری داشتم که میشد 35 روز کسری - حالا با اون 7 ماه جمع میشد میشه 8 ماه و 5 روز که باید 25 روز دیگه خدمت میکردم
    7 ماه و 25 روز خدمت میکردم و 1 ماه و 5 روز کسری میخوردم

4. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کسی برای معاف از رزم اقدام کرده؟ من یک سری مشکلات کوچیک دارم مثل کف پا وزن زیاد و ... ولی هیچکدوم به حدی نیست که معاف کنند. الان 13ماهه برجک میرم دیگه واقعا نمیتونم . چجوری باید اقدام کنم برای معاف از رزمی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

کسی برای معاف از رزم اقدام کرده؟ من یک سری مشکلات کوچیک دارم مثل کف پا وزن زیاد و ... ولی هیچکدوم به حدی نیست که معاف کنند. الان 13ماهه برجک میرم دیگه واقعا نمیتونم . چجوری باید اقدام کنم برای معاف از رزمی؟
    اگه راهی داشته باشه از طریق بهداری یگانت باید اقدام کنی.....دکتر سازمان اگه تشخیص بده معاف از نگهبانیت میکنه

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان عزیز برای درست کردن و همچنین تعویض با سایز دیگه لباس ارتش تو تهران کجاها باید رفت؟
    باید تا شنبه لباسا رو آماده بکنم.
    با تشکر
    Last edited by Sorena_777; 21-02-2019 at 17:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

کودوم منطقه ای؟ همه نظامی فروشا لباس تعویض میکنن واسه سایز کردن هم خیاطی

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان عزیز برای درست کردن و همچنین تعویض با سایز دیگه لباس ارتش تو تهران کجاها باید رفت؟
    باید تا شنبه لباسا رو آماده بکنم.
    با تشکر
    گمرک تهران
    حد فاصل حسن آباد تا ابتدای منیریه
    میدان امام حسین

حواست باشه به شدت بههه شدددت خدانشناس هستن(پوتینی که قیمتش 50 تا 60 تومن بود اون زمان رو میخواست بالای 100 به من بفروشه دوست عزیزی(بخونید کثیفی) تو حسن اباد)

10-15 تومن برای تعویض لباس کافیه (به شرط اینکه جنس بهتر نخوای که البته برای آموزشی فرقی نمیکنه کیفیت لباس از بس که استفاده میشه و برای یگانت میتونی لباس خوب بخری(دست دومی که بهتون احتمالا اواسط آموزشی میدن))و برای دوخت و دوز هم سعی کن از خیاطی یگانت استفاده کنی چون به شدت گرونتر از عرف میگیرن

موفق باشی
    Last edited by E.G_band; 23-02-2019 at 23:46.

10. این کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز، والله بنده رفتم میدان امام حسین، چونکه سایز من بیشتر از 54 بود گفتن باید بدوزیم و چونکه خیاطی پادگان به شدت شلوغ بود برای مارک ها و نشان و اسم همه رو دادم یه جا 150 تومن، کاریش نمیشد کرد. خدا ازشون نگذره در کل.
    برای قفل کمد و اینها، باید چه مدل قفلی بگیرم برای پادگان 01 ارتش؟ اگر شنبه برم دیگه تا یه هفته کم و بیش نمیتونم بیام بیرون میخوام قفل بگیرم اما نمیدونم چه مدلی میخوره به کمد های 01. بعدشم اینها فقط یه دست لباس دادن و پوتین و نه ساکی و نه کولی هیچی ندادن گفتن بعدا خورد خورد میدیم، بخدا سرویس شدم با این همه چیز میز تو دستم تو شهر راه افتادم به دنبال نظامی فروشی ها.
    Last edited by Sorena_777; 22-02-2019 at 09:31.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ممنون دوست عزیز، والله بنده رفتم میدان امام حسین، چونکه سایز من بیشتر از 54 بود گفتن باید بدوزیم و چونکه خیاطی پادگان به شدت شلوغ بود برای مارک ها و نشان و اسم همه رو دادم یه جا 150 تومن، کاریش نمیشد کرد. خدا ازشون نگذره در کل.
    برای قفل کمد و اینها، باید چه مدل قفلی بگیرم برای پادگان 01 ارتش؟ اگر شنبه برم دیگه تا یه هفته کم و بیش نمیتونم بیام بیرون میخوام قفل بگیرم اما نمیدونم چه مدلی میخوره به کمد های 01. بعدشم اینها فقط یه دست لباس دادن و پوتین و نه ساکی و نه کولی هیچی ندادن گفتن بعدا خورد خورد میدیم، بخدا سرویس شدم با این همه چیز میز تو دستم تو شهر راه افتادم به دنبال نظامی فروشی ها.
    ۱۵۰هزززززززاااااااااررررر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینا دیگه چه حروم لقمه هایین،اومدی خدمت بعد تازه از جیب خودت باید بدی خرج کنی اونم اییینننققققدددد؟؟؟بابا خدمت نرین دفترچه پست نکنین این بیشرفا برا یه کارت بدردنخور چقدر خون مردمو میکنن تو شیشه،یه اشغالی که اخرم باش نمیشه رفت سر کار،،الان من خودم دارم افتاده تو کمد بدرد هیچی نمیخوره

13. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •