تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4079 از 4105 اولاول ... 307935793979402940694075407640774078407940804081408240834089 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,781 به 40,790 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تک پسر خانواده بودن هم میتونه باعث بشه یگان شهر خودمون بیوفتیم؟ این اطلاعات در نظام وظیفه ثبت شده دیگه نه؟
    بله اینم جزو شرایط هست ولی جزو شرایط با اولویت پایینتر هست، تک پسرها بیشتر تو استان خودشون میوفتن.
    برای اینم باید مدارک ببرین که تو آموزشی میگن چه مدارکی میخاد.
    میگم که دیگه شما با پلیس +10 کاری ندارین و پادگان هم با پلیس +10 ارتباطی نداره، هرکاری بخایی تو پادگان انجام بدی باید مدارک ببری، حتی کسری خدمت داشته باشی و تو پلیس +10 ثبت شده باشه بازم باید مدارک تحویل پادگان بدی.

2. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بله اینم جزو شرایط هست ولی جزو شرایط با اولویت پایینتر هست، تک پسرها بیشتر تو استان خودشون میوفتن.
    برای اینم باید مدارک ببرین که تو آموزشی میگن چه مدارکی میخاد.
    میگم که دیگه شما با پلیس +10 کاری ندارین و پادگان هم با پلیس +10 ارتباطی نداره، هرکاری بخایی تو پادگان انجام بدی باید مدارک ببری، حتی کسری خدمت داشته باشی و تو پلیس +10 ثبت شده باشه بازم باید مدارک تحویل پادگان بدی.
    خیلی ممنون از راهنماییاتون

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

دوستان سلام یک سوال خیلی مهم داشتم میشه بپرسم
    من با مدرک فوق دیپلم نه از خدمت میترسم نه از رژه هاش فقط یه مشکل پزشکی دارم به اسم روده تحریک پذیر اونم اسهال و نفخ شدید با درد (استرسم بدترش میکنه) اونم به مدت 7 سال اما فکر نکنم معافم کنند فوقش معاف از رزم (در این حد بده که خانوادمم و اقوامم میگن نرو یه وقت اونجا حالت بد نشه دیگه کسی نیست به دادت برسه)
    حالا یه ساله دارم قرص اعصاب از دکتر مغز و اعصاب میخورم برا روده هام و خداروشکر خیلی بهتر شدم یه 70 درصد میترسم برم سربازی همون روز اول دژبانی قرصام رو بگه مجاز نیست و نمیتونی ببری داخل چون اکثرا مال اعصابن اونوقت چه خاکی بسرم کنم بدون قرص ها بعد از یه روز دوباره اسهال و درد شدید شروع میشه(زیاد امتحان کردم میدونم نمیشه فعلا ترک کنم) اونوقت شما بگید چطور خدمت کنم چطور قرصام رو بدون دردسر ببرم داخل (از دژبانی)؟
    تو رو خدا یه جواب مفصل بدید کل پست های سربازی تو اینترنت جوابی نداشت واسم

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درود دوستان
    من از طریق کمیسیون ماده 6 بهزیستی اقدام کردم و بعد از طی 5تا کمیسیون (3تا توی بهزیستی و 2تا نظام وظیفه) بالاخره معاف اعلام شدم. کل پروسه تقریباً 6 ماه طول کشید، که البته میتونست کمتر هم باشه.
    تجربیاتم رو هم به زودی بعد از گرفتن کارت اینجا باهاتون به اشتراک میزارم.
    حالا 2تا سؤال داشتم:
    1) آیا امکانش هست الآن که من معاف اعلام شدم و توی سامانه هم زده، دوباره منو واسه کمیسیون بخوان؟!
    2) حالا توی سامانه که چک میکنم نوشته "معرفی به واحد صدور کارت"؛ میخواستم ببینم چقدر دیگه زمان میبره تا کارتم به دستم میرسه؟! (با توجه به اینکه پایان سال هستیم، چون گفتن ممکنه برج 12 کارت دیگه صادر نشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام ببخشید یه سوال داشتم
    تا اونجایی که من شندیدم بدی آب و هوا و مناطق محروم خودش برای غیر بومی ها 2 ماه کسری داره
    سوال من اینه که آیا این 2 ماه از 21 ماه هست یا اینکه اگر که 12 ماه خدمت داشته باشی( با اعمال کسری) یا کمتر یا بیشتر آیا بازم 2 ماه شامل کسری بدی آب و هوا بهت میخوره؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من با مدرک فوق دیپلم نه از خدمت میترسم نه از رژه هاش فقط یه مشکل پزشکی دارم به اسم روده تحریک پذیر اونم اسهال و نفخ شدید با درد (استرسم بدترش میکنه) اونم به مدت 7 سال اما فکر نکنم معافم کنند فوقش معاف از رزم (در این حد بده که خانوادمم و اقوامم میگن نرو یه وقت اونجا حالت بد نشه دیگه کسی نیست به دادت برسه)
    حالا یه ساله دارم قرص اعصاب از دکتر مغز و اعصاب میخورم برا روده هام و خداروشکر خیلی بهتر شدم یه 70 درصد میترسم برم سربازی همون روز اول دژبانی قرصام رو بگه مجاز نیست و نمیتونی ببری داخل چون اکثرا مال اعصابن اونوقت چه خاکی بسرم کنم بدون قرص ها بعد از یه روز دوباره اسهال و درد شدید شروع میشه(زیاد امتحان کردم میدونم نمیشه فعلا ترک کنم) اونوقت شما بگید چطور خدمت کنم چطور قرصام رو بدون دردسر ببرم داخل (از دژبانی)؟
    نامه از دکتر بگیر با خودت ببر. تو هر پادگانی به بهداری هست که اونجا دکتر دارن صحت نامه رو بررسی می کنه. هر چند برای اینکه خیالت راحت باشه می تونی نامه دکترت رو ببری بدی یه دکتر تو بیمارستان های نظامی (مثل بیمارستان ارتش) تایید کنه ولی خب لازم نیست همون نامه دکتر و نسخه که همرات باشه کافیه

9. این کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

کاملا مشکل دارن و فلج شدن از خوده مامورین نظام وظیفه پرسیدم البته اول اعتراف نمیکردن بعد که دیدن همه ارگان ها و ادارات مختلف رفتم پرسیدم اطلاع دارم زبونشون باز شد . فعلا که بیشتر از 6 ماهه گواهینامه نیومده قبلا نهایت 1 ماهه میومد . کارت ملی هوشمند هم همینطور .
    خودت داری میگی طرف سرباز شعبه صدور کارت بوده بنابر این احتمالا با پارتی بازی کارش رو جلو انداختن . تهران هم بری مخابرات برا اینترنت اسم مینویسه اما خودش میگه معلومه نیس کی اوکی بشه مورد داشتیم بیشتر از 1 سال هم بهش نت ندادن میگن port نداریم ابزار و وسایلش نیومده برامون هروقت اومد برات وصل میکنیم!! . اما همون زمان کس دیگه که پارتی داشت 3 روزه براش وصل کردن . اینایی که میگی ملاک نیس پشت قضیه ماجرای دیگه ای هست که شما زود باورها زارتی سرتون شیره میمالن حالیتونم نمیشه . وقتی میری به پلیس +10 و راهنمایی و رانندگی و نظام وظیفه و سایر مامورین مربوطه مساله رو میگی و متوجه میشن قضیه رو فهمیدی قیافشون دیدنیه و حرکات بدن و صورتوشون به رتع تع پتع می یفتن خودم حضوری رفتم و حرف من رو تایید کردن شما دیگه کی باشی که بخوای رو حرف اونا حرف بزنی . پس چیزی که من گفتم حقیقت داره تحریم هستن و چیپست ها داره تموم میشه سرعت صدور کارت های چیپست دار رو پایین اوردن تا ببینن باس چه خاکی به سرشون کنن یا یچی تو همین مایه ها . اونایی که سریع براشون کارت میاد پارتی دارن مثه همون جریان اینترنت مخابرات که گفتم . ادم نباس انقد شیرین عقل باشه یکم باس تحقیق کنه بعد جرف بزنه.

راهنمایی و رانندگی / ثبت احوال / نظام وظیفه - به صورت خیلی اتفاقی بعد از خروج امریکا از برجام تصمیم گرفتن تنبل بشن و 6/7 ماه دیرتر از قبل از برجام کارت صادر کنن . همه شونم به طور اتفاقی هستشا یوقت فک نکنین برجام و تحریما تاثیر داشته و چیپست بهشون ندادن . شعب صدور هر 3 سازمان کاملا باهمدیگه تنبل شدن و احتمالا با خودشون گفتن همیشه بموقع کارت صادر کردیم کجارو گرفتیم بذار یه مدت 6/7 ماه دیرتر صادر کنیم چیع میشه مگه!!! خخخ چقد بعضیا ساده لوح هستن

سرباز کم نیس که 3/4/5/6 ماهه کارتش نیومده.
    گواهینامه قبلی رو گرفتن برای صدور . از اون زمان 6 ماه میگذره. اگه بخوای رانندگی کنی تقریبا هر ماه باس بری راهنمایی روی یک کاغذ A4 سرهنگ برات مهر و امضا میکنه همون میشه گواهینامت . تا گواهینامه چیپست دار اصلی بیاد که اونم به نظر حالا حالاها نمیاد تا وضع تحریما مشخص بشه. گمونم برا کارت ملی و کارت پایان خدمت ام اخرش همین سیستم رو پیاده کنن!!! . کم کم داریم برمیگردیم به 80 سال پیش . کارت ملی / گواهینامه و کارت پایان خدمت از نوع کاغذ A4 !!!! بقوله جناب وزیر همینکه گوشت هس اما قیمتش 100 هزاره خدارو شکر کنید . کم مونده بیان بگن: برید خدارو شکر کنید هنوز کاغذ A4 هست!!!

خوده سرهنگ راهنمایی کمبود چیپست در هر 3 سازمان رو تایید کرد حالا بعضیا میان از رو شیکم یچی میپرونن دوستان جدی نگیرن.
    2 سال که سرباز بودم تو 5 تا پادگان هیچ بیشتر از 2 سال هست دارم تو حوزه سربازی فعالیت میکنم گروهی دارم که توش تا 2500 سرباز هم بوده همینطور کانال 10 هزار نفری در همین رابطه داشتم بالای 1000 تا سوال در حوزه سربازی و کسری خدمت جواب دادم تا الان پس نمیخواد ادعا داشته باشی و جوگیر بشی ......کارت ملی به من ربطی نداره که داری به من میگی اینارو اینجا در مورد کارت پایان خدمت باهات بحث کردم و گفتم از زمانی باز دقت کن نصفه و نیمه نخون از زمانی که که شعبه صدور کارت برات درخواست کارت بده ظرف 15 روز کارت صادر و پست میشه در خونت ممکنه که شعبه وظیفه حتی یادش بره برات صادر کنه که کم اتفاق نیفتاده پس بدون پیگیری همون 5-6 ماهتو باید صبر کنی....آره پارتی داشته باشی 15 روزم زودتر از اینکه خدمتت تموم شه یا مثلا فردای خدمتت برات صادر میشه(من شک دارم تو حتی سربازی رفته باشی که داری اینجوری بحث میکنی .... چون شعبه صدور کارت درخواست صدور کارت رو میکنه فقط نه اینکه بیاد خودش کارت رو بزنه که حرف پارتی داشتن میزنی...آره یارو اهواز خدمت میکنه بعد تو تهران رفیق جینگ داره که براش کارت رو 15 روز قبل تموم شدن خدمت چاپ کنه) .....اگر شعبه صدور کارت پایان خدمت تو رو بزنه بدون کارت میتونی به راحتی برای پاسپورت و هرمورد دیگه ای اقدام کنی پس اینجا هم مشکل رفع شده.....دلیل اینکه دیر کارتا میاد اینه که سیستم به صورت آنلاین برای حقوقا آپدیت نمیشه و تا حقوقم قطع نشه برای تو کارت صادر نمیکنن چون بدهی برات میاد و اگر از تو نگیرن دستشون به جایی بند نیست.(ارتش بیشتر این مشکل رو داره)

در کل توهیناتو نادیده میگیرم و برات آرزو میکنم جو گیر نباشی
    Last edited by E.G_band; 18-02-2019 at 17:09.

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

دوست عزیز حتما برای معافیت یا حداقل برای معافیت از رزم اقدام کن در ابتدا به دلیل حاد بودن مشکلت در مرحله دوم وارد یگان(بعد از آموزشی که شدی)که شدی تشریف میبری بهداری یگان و درخواست میکنی که اعزام بشی به بیمارستان(خودشون میدونن چه بیمارستانی بفرستنت)یه برگه اعزام میگیری حالا طبق قانون پادگان فرداش یا همون روز میری معاینه میشی در صورتی که مشکل رو حاد تشخیص بدن شورا تشکیل میدن و معاف از تمامی امور سخت و مخصوصا نگهبانیت میکنن و حق ندارن دیگه برات مشکل درست کنه یگانت اما اینا به شرط تشخیص پزشک ها هست

برای قرص هات هم نگران نباش کافیه نسخه پزشک رو با خودت همراه داشته باشی دژبان باز هم تو این مورد حق نداره دخالت کنه.....اگر نذاشت از طریق بازرسی یا بهداری یگان اقدام میکنی حتما

12. این کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

ادمین محترم لطفا پاک کنید اشتباه شد.
    Last edited by moh72; 17-02-2019 at 21:25.

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ
    قفل چی با خودم ببرم برای کمدم؟؟ قفل اویز یا قفل کتابی
    موقع ورود به اموزشی تو پادگان به قرصای ادم گیر نمیدن چون چندتاش مال اعصابه؟؟
    من شهید بیگلری بودم کلا کمد نداشت، ولی جاهای دیگه شنیدم داره. قفل‌های کوچیک اکثرا کلیداشون به هم میخورن سعی یه چیزی بگیری که مد قفل و کلیدش خاص باشه مثلا یه مدل هست کلیدش حالت انحنا داره اونا خوبن. قرصم نه زیاد گیر نمیدن. ترامادول اینا نباشه فقط

Sent from my G620S-L02 using Tapatalk

15. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •