تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4077 از 4105 اولاول ... 307735773977402740674073407440754076407740784079408040814087 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,761 به 40,770 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

منظورتون از مرکز استان همون حوزه نظام وظیفه شهرم هستش دیگه؟!
    بعد برم اونجا بگم که گواهی معافیت کفالت میخواستم واسه اداره گذرنامه و دانشگاه؟!
    نه منظورم مرکز استان خودتونه مثلا من اهواز رفتم.البته من میخواستم پزشکی بگیرم و اینقدر منو اذیت کردند که آخر سر منو ارجاع دادن به مرکز استان و و تو خود نظام وظیفه مرکز استان بود که منو معاف تشخیص داد. و چون چند ماه بعدش دانشگاه قبول شدم ، مجبور شدم برم اهواز یه گواهی بگیرم مبنی بر اینکه معافیت پزشکی دارم.

الان شما اولش برید شهر خودتون اگر دادند که هیچ اگر نه احتمالا میگن برید حوزه نظام وظیفه مرکز استان

چون معافیت شما تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده مشکلی نداره و براتون گواهی صادر میکنند.

الان یادم نمیاد که یه گواهی کلی صادر میکنن یا جداگانه؛یعنی برای هر اداره و سازمانی جدا جدا صادر میکنند .ولی مهم نیست شما برید گواهی رو بگیرید تا کارتون راه بیفته

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه منظورم مرکز استان خودتونه مثلا من اهواز رفتم.البته من میخواستم پزشکی بگیرم و اینقدر منو اذیت کردند که آخر سر منو ارجاع دادن به مرکز استان و و تو خود نظام وظیفه مرکز استان بود که منو معاف تشخیص داد. و چون چند ماه بعدش دانشگاه قبول شدم ، مجبور شدم برم اهواز یه گواهی بگیرم مبنی بر اینکه معافیت پزشکی دارم.

الان شما اولش برید شهر خودتون اگر دادند که هیچ اگر نه احتمالا میگن برید حوزه نظام وظیفه مرکز استان

چون معافیت شما تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده مشکلی نداره و براتون گواهی صادر میکنند.

الان یادم نمیاد که یه گواهی کلی صادر میکنن یا جداگانه؛یعنی برای هر اداره و سازمانی جدا جدا صادر میکنند .ولی مهم نیست شما برید گواهی رو بگیرید تا کارتون راه بیفته
    درسته ممنونم و متوجه شدم؛ آخه من توی همون مرکز استان خودمون زنگی میکنم و از همونجا هم اقدام کردم؛
    سؤآل دیگه این هست که چقدر بعد از اینکه گفتن معاف شدم و فیش ها رو واریز کردم باید برم واسه گواهی؟!
    من چهارشنبه فیش ها رو واریز کردم و گفتن اگه مشکلی پیش نیاد کارت تا 20 روز دیگه پست میشه به آدرس منزل؛حوزه و
    حالا میخواستم ببینم زودتر از اون 20 روزی که گفتن، اگه برم حوزه، بهم گواهی میدن یا باید حداقلش همون 20 روز رو صبر کنم؟!

4. این کاربر از toolesag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درسته ممنونم و متوجه شدم؛ آخه من توی همون مرکز استان خودمون زنگی میکنم و از همونجا هم اقدام کردم؛
    سؤآل دیگه این هست که چقدر بعد از اینکه گفتن معاف شدم و فیش ها رو واریز کردم باید برم واسه گواهی؟!
    من چهارشنبه فیش ها رو واریز کردم و گفتن اگه مشکلی پیش نیاد کارت تا 20 روز دیگه پست میشه به آدرس منزل؛حوزه و
    حالا میخواستم ببینم زودتر از اون 20 روزی که گفتن، اگه برم حوزه، بهم گواهی میدن یا باید حداقلش همون 20 روز رو صبر کنم؟!
    خیلی یادم نمیاد آخه سال 88 بود،من عید نوروز معاف شدم و گفتند 6 ماه طول میکشه فکر کنم(دقیق یادم نمیاد) شهریور هم قبول شدم دانشگاه و چون کارتم نیومده بود رفتم گواهی رو گرفتم ولی حالا شما اگر نیاز داشتید برید بپرسید،امکانش هست که بهتون گواهی بدن و نیاز نیست منتظر کارت معافیت بمونید.به هر حال معافیت شما تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده حالا چه کارت پایان خدمت زود بیاد چه دیر
    Last edited by محمد7966; 09-02-2019 at 16:08.

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ، بنده امریه وزارت نفت هستم با مدرک ارشد 1 اسفند 01 نزاجا تهران
    میتونید یه راهنمایی بکنید بنده رو که چیا با خودم ببرم و مو ها رو آیا با نمره 4 بزنم یا برم اونجا تا خودشون بگن؟
    1 ام میشه چهارشنبه ، بریم لباس و این چیز ها رو تحویل بدن میگن شنبه بیاید درسته؟
    میشه تکی رفت اونجا؟ من از شهرستان دارم میرم و از یه هفته قبلش دارم میرم تهران کار دارم، میتونم خودم همون 1 ام برم اونجا یا باید برگردم شهرمون دوباره با بقیه برگردم؟
    کدوم گروهان بهتره؟ میتونیم خودمون انتخاب بکنیم اگر کسی رو بشناسیم بریم تو گروهان اون طرف؟
    میگن گروهان های سری 500 بهتره این درسته؟
    مسئول آموزش گروهان آشنا باشه تاثیری داره؟
    امریه دار بودن فرقی ایجاد میکنه اونجا؟
    ممکنه امریه دار ها رو همه بفرستن یه گروهان؟ برای این میپرسم که اگر برم خودم یه گروهان دیگه مشکلی پیش نیاد!
    در کل من یه مسئول اموزش گروهانی میشناسم میخوام برم اونجا پیشش بهم گفت بیا اونجا، اینکار رو بکنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟یا بزارم خودشون تقسیم بکنن؟
    نکته ای چیزی هست که باید رعایت بکنم؟
    تشکر فراوان پیشاپیش
    Last edited by Sorena_777; 09-02-2019 at 20:10.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ، بنده امریه وزارت نفت هستم با مدرک ارشد 1 اسفند 01 نزاجا تهران
    میتونید یه راهنمایی بکنید بنده رو که چیا با خودم ببرم و مو ها رو آیا با نمره 4 بزنم یا برم اونجا تا خودشون بگن؟
    میشه تکی رفت اونجا؟ من از شهرستان دارم میرم و از یه هفته قبلش دارم میرم تهران کار دارم، میتونم خودم همون 1 ام برم اونجا یا باید برگردم شهرمون دوباره با بقیه برگردم؟
    کدوم گروهان بهتره؟ میتونیم خودمون انتخاب بکنیم اگر کسی رو بشناسیم بریم تو گروهان اون طرف؟
    ممکنه امریه دار ها رو همه بفرستن یه گروهان؟ برای این میپرسم که اگر برم خودم یه گروهان دیگه مشکلی پیش نیاد!
    در کل من یه مسئول اموزش گروهانی میشناسم میخوام برم اونجا پیشش بهم گفت بیا اونجا، اینکار رو بکنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟یا بزارم خودشون تقسیم بکنن؟
    تشکر فراوان پیشاپیش
    موهاتو خودت بزن، اونجا بهداشت درست رعایت نمیشه و با یه ماشین موی هزار نفر رو میزنن.
    بعد که پذیرش میشی یک اسفند یه مرخصی میدن، کم مرخصی بدن شنبه میرید احتمال داره تا یکشنبه دوشنبه هم مرخصی بدن، البته شاید نگهبانی بخوره به شما و مجبور بشید بمونید.
    شما خودت روز یکم میتونی بری اونجا، اون روز هم که رفتی 7 صبح پادگان باش و اون روز چند ساعت علاف هستی و گشنه و تشنه باید سر کنید تا بعدازظهر.
    شما کوچکترین آشنایی داری ازش استفاده کن، در کل تو آموزشی تفاوت و سختی بین گروهان ها و گردان ها ناچیزه ولی آشنا داشته باشه خوبه میتونی نگهبانی کمتر بدی و شرایطت یکم بهتر باشه نسیت به بقیه.
    لیست لوازمی هم که با خودت ببری خیلی اینجا گفتن یه سرچ کنی پیدا میکنی.

9. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

موهاتو خودت بزن، اونجا بهداشت درست رعایت نمیشه و با یه ماشین موی هزار نفر رو میزنن.
    بعد که پذیرش میشی یک اسفند یه مرخصی میدن، کم مرخصی بدن شنبه میرید احتمال داره تا یکشنبه دوشنبه هم مرخصی بدن، البته شاید نگهبانی بخوره به شما و مجبور بشید بمونید.
    شما خودت روز یکم میتونی بری اونجا، اون روز هم که رفتی 7 صبح پادگان باش و اون روز چند ساعت علاف هستی و گشنه و تشنه باید سر کنید تا بعدازظهر.
    شما کوچکترین آشنایی داری ازش استفاده کن، در کل تو آموزشی تفاوت و سختی بین گروهان ها و گردان ها ناچیزه ولی آشنا داشته باشه خوبه میتونی نگهبانی کمتر بدی و شرایطت یکم بهتر باشه نسیت به بقیه.
    لیست لوازمی هم که با خودت ببری خیلی اینجا گفتن یه سرچ کنی پیدا میکنی.
    تشکر عزیز جان
    پس بنده موها رو میزنم خودم و 7 صبح میرم اونجا، این از این، گفتین که استفاده بکنم از آشنا درسته؟ به بنده اسم و فامیل و گردان و گروهانش رو داد گفت اومدی میای سمت خودم، اما یادم رفت بپرسم چجوری!
    صبح که رسیدم میگید علاف هستم دیگه درسته؟ پس خودم میتونم برم پیداش بکنم یا از همون در پادگان که وارد شدم به دژبان بگم میخوام برم اونجا؟ کلا چجوری باید بیافتم اون گروهانی که میخوام؟ مدارکم رو تحویل خود طرف بدم وقتی پیداش کردم؟
    با تشکر.
    Last edited by Sorena_777; 09-02-2019 at 21:48.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تشکر عزیز جان
    پس بنده موها رو میزنم خودم و 7 صبح میرم اونجا، این از این، گفتین که استفاده بکنم از آشنا درسته؟ به بنده اسم و فامیل و گردان و گروهانش رو داد گفت اومدی میای سمت خودم، اما یادم رفت بپرسم چجوری!
    صبح که رسیدم میگید علاف هستم دیگه درسته؟ پس خودم میتونم برم پیداش بکنم یا از همون در پادگان که وارد شدم به دژبان بگم میخوام برم اونجا؟ کلا چجوری باید بیافتم اون گروهانی که میخوام؟ مدارکم رو تحویل خود طرف بدم وقتی پیداش کردم؟
    با تشکر.
    بله از آشنا استفاده کن، به دژبان چیزی نگو چون ممکنه مانع ایجاد کنه، اونجا هم که میری داخل یه جا همرو جمع میکنن نمیزارن کسی پراکنده بشه، دیگه داخل که شدی زرنگی خودته چجوری بری آشنارو پیدا کنی، قبلش اگه میتونی زنگ بزنی هماهنگ کنی با آشنات بهتره. فقط از طریق آشنا میتونی بیوفتی اون گروهانی که میخایی

12. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه M_F_GAMER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کسی تا الان برای دیابت انسولینی 48 ساعت بستری شده برای معافیت؟
    قبلا دیابت نوع 1 رو بستری نمیکردن الان بستری میکنن. گفتن 48 ساعت بستری بشم تو بخش غدد بیمارستان غیر نظامی.
    رفتم بستری بشم تخت خالی نداشتن تو نوبتم تا تخت خالی بشه. طی این چند روز نمیدونم انسولین بزنم نزنم. چکار کنم. اصن اونجا انسولینم رو با خودم ببرم نبرم. داروهام رو چطور
    Last edited by M_F_GAMER; 11-02-2019 at 01:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

تشکر فراوان پیشاپیش
    هنوز محل آموزشی اعزامی های اسفند مشخص نشده، شما چطور از الان خودتو واسه 01 آماده کردی؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها اینجا چطور جاییه؟
    آموزشگاه شهيد سرلشكر شعبان برخورداري نزاجا (03)
    مدرکمم فوق لیسانسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •