تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4055 از 4105 اولاول ... 305535553955400540454051405240534054405540564057405840594065 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,541 به 40,550 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

در مورد سوال دو اینکه پارتیه خیلی کلفت میخاد برا اینکه الان بتونی امریت رو عوض کنی.
    در مورد سوال سوم هم اینکه راه پزشکی یکی از بهترین راه ها برای انتقالی گرفتنه، آره از طریق نیرو میتونی از تهران درخواست بدی. اونجا هم رفتی از همین راه پزشکی سریع برا انتقال اقدام کن البته موانع خیلی زیاده سر راهت و بعیده زیره 6 ماه بتونی انتقالی بگیری حداقل شش ماه علافی داره اگه تازه زود انجام بشه
    برای همین راه پزشکی از تهران کجا برم ؟ نیرو انسانی یا بازرسی ستاد ؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

3 ماه از خدمتم گذشت و کارتم نیومد ...
    اعتبار گواهی موقت پایان خدمتم تموم شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    بعد از دوره کد بی سیم یگان افتادم تیپ 258 شهید مصطفی پژوهنده 40 دختر
    با درجه ستوان 3
    1-کسی اونجا خدمت کرده ؟ اطلاعاتی درباره اینکه چه جور جایی هست داره ؟

2-در کل راهی وجود داره برای عوض کردن امریه ؟
    3-می تونم به خاطر مشکلات پزشکی در خواست انتقالی بدم ؟اگه میشه از تهران می تونم قبل از اعزام در خواست بدم ؟
    سلام برادر من 40 دختر خدمت کرده سال 88 اون زمان که تعریف میکرد جای جالبی نبود یعنی رک بگم تبعیدگاه هست بهتره سعی کنی انتقالی بگیری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من ارشد کامپیوتر هستم و قبلا پنج ماه خدمت قبلی داشتم
    الان می خوام اعزام مجدد بشم

1- الان دوباره باید آموزشی برم یا نیازی نیست و مستقیم امریه رو می دن؟
    2- با توجه به اینکه می گن در ادامه همان نیروی قبلی (یعنی نیرو زمینی ارتش) باید خدمت کنی، آیا پادگان هم تغییر می کنه یا همان پادگان قبلی است؟
    3- من می توان معافیت از رزم (عینک) بگیرم به نظرتون این کار رو انجام بدم یا نه؟ آیا معافیت از رزم مزیت و معایبی هم داره؟ در میزان درجه سرباز تاثیر داره یا نه؟

ممنون
    سوال سوم بله معاف از رزم خیلی مزایا داره بهترینش این هست چه با اسلحه و بدون اسلحه نگهبانی نمیدی و معمولا تو قسمت اداری فعالیت میکنی
    هر موقع هم خواستن ازت بیگاری بکشن میتونی بهونه بیاری من معاف از رزمم نمیتونم کار کنم

5. این کاربر از Dimitris بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    بعد از دوره کد بی سیم یگان افتادم تیپ 258 شهید مصطفی پژوهنده 40 دختر
    با درجه ستوان 3
    1-کسی اونجا خدمت کرده ؟ اطلاعاتی درباره اینکه چه جور جایی هست داره ؟

2-در کل راهی وجود داره برای عوض کردن امریه ؟
    3-می تونم به خاطر مشکلات پزشکی در خواست انتقالی بدم ؟اگه میشه از تهران می تونم قبل از اعزام در خواست بدم ؟
    سلام بنده یک سال پیش اونجا خدمت کردم قدیم بهش تبعیدگاه میگفتن و مرکز اموزشی بود ولی الان شرایط بهتری داره اما از خود شاهرود 50 کیلیومتر فاصله داره وداخل صحرا هست نزدیک یه روستا به اسم کلاته خیج.
    هوای بسیار متغییر داره و زمان ما 3 ماه کسری خدمت داشت به خاطر همین موضوع .
    من جای شما بود همونجا میموندم و سعی میکردم اداری خدمت کنم چون به شدت نیاز به سربازانی داره که در امورم ختلف تجربه داشته باشن مثلا اون زمان در حال چاپ نشریه داخلی پادگان بودن که نیاز به طراح گرافیک نویسنده و... داشتن
    بچه های تهران -مازندران-زابل بیشتر و مشهدی هم هستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام بنده یک سال پیش اونجا خدمت کردم قدیم بهش تبعیدگاه میگفتن و مرکز اموزشی بود ولی الان شرایط بهتری داره اما از خود شاهرود 50 کیلیومتر فاصله داره وداخل صحرا هست نزدیک یه روستا به اسم کلاته خیج.
    هوای بسیار متغییر داره و زمان ما 3 ماه کسری خدمت داشت به خاطر همین موضوع .
    من جای شما بود همونجا میموندم و سعی میکردم اداری خدمت کنم چون به شدت نیاز به سربازانی داره که در امورم ختلف تجربه داشته باشن مثلا اون زمان در حال چاپ نشریه داخلی پادگان بودن که نیاز به طراح گرافیک نویسنده و... داشتن
    بچه های تهران -مازندران-زابل بیشتر و مشهدی هم هستن
    از چهار شنبه بعدظهر تا شنبه مرخصی میدن معمولا ؟
    کجا پزیرش بشم از رزم شبانه و اردوگاه صحرایی معاف می شم ؟
    برخوردشون با کسایی که مشکل پزشکی دارند چطوره ؟
    Last edited by bizak72; 06-09-2018 at 19:27.

در آغاز فعالیت CoffeeAddicted's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان داشتن مدرک ارتباطی یا تاثیری داره که محل آموزش یا خدمت نزدیک خونه باشه ؟مدرکم لیسانس هست،شمال کشور :/
    Last edited by CoffeeAddicted; 08-09-2018 at 01:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان داشتن مدرک ارتباطی یا تاثیری داره که محل آموزش یا خدمت نزدیک خونه باشه ؟مدرکم لیسانس هست،شمال کشور :/
    سلام تاثیری نداره به شخصه خیلیا رو دیدم که مدرکشون بالای لیسانس بوده ولی شهر غریب خدمت کردن شما بگرد دنبال اشنای برش دار
    ----------------------------------------------------
    دیدی باز اون طرف بنم کردن ثبت نام کردم ولی ایمیل فعال سازی نمیدن بهم فعال بشم میام خدمتشون

در آغاز فعالیت CoffeeAddicted's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام تاثیری نداره به شخصه خیلیا رو دیدم که مدرکشون بالای لیسانس بوده ولی شهر غریب خدمت کردن شما بگرد دنبال اشنای برش دار
    ----------------------------------------------------
    دیدی باز اون طرف بنم کردن ثبت نام کردم ولی ایمیل فعال سازی نمیدن بهم فعال بشم میام خدمتشون
    نه متاسفانه آشنا ندارم،کلا هر کی خواست تو زندگی پارتی من بشه گند زد رفت،فقط نمیدونم چرا شمالیا رو راه دور نمیدازن یعنی من یه نفر ندیدم تو شمال بیوفته راه دور همشون شهر های نزدیک خونه میوفتن این واسم خیلی جالبه :/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نه متاسفانه آشنا ندارم،کلا هر کی خواست تو زندگی پارتی من بشه گند زد رفت،فقط نمیدونم چرا شمالیا رو راه دور نمیدازن یعنی من یه نفر ندیدم تو شمال بیوفته راه دور همشون شهر های نزدیک خونه میوفتن این واسم خیلی جالبه :/
    البته این رو هم بگم اشنای برش دار به این معنی نیست که حتما درجه سرهنگی یا سرتیپی داشته باشه
    طرف ممکنه درجه اش استوار یا ستوان سوم باشه ولی تو اختیاراتش باشه که شمارو شهر خودش نگه داره
    Last edited by Dimitris; 08-09-2018 at 15:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •