تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4042 از 4105 اولاول ... 3042354239423992403240384039404040414042404340444045404640524092 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,411 به 40,420 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

متولد ۱۳۷۳ هستم. خرداد سال گذشته (۹۶) فارغ‌التحصیل کارشناسی شدم. تا ۳۱ خرداد امسال مهلت یکساله فراغت از تحصیل برای معرفی دارم. در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده‌ام. برای غیبت نخوردن و معرفی، با تلفن مشاوره نظام وظیفه صحبت کردم (سه بار) و هربار به من گفتند که تا ۳۱ شهریور فرصت معرفی دارم. متاسفانه در هیچ بخشی از سایت نظام وظیفه صحبتی از این امکان نشده، مگر در یکی از جوابهای سوالهای متداول که مبهم است و صریحا مشخص نکرده که شامل حال فارغ‌التحصیلان کارشناسی هم میشود یانه. از مسئولان سه شعبه پلیس +۱۰ هم سوال کردم، همگی آخرین مهلت را همان ۳۱ خرداد اعلام کرده‌اند. دوستان اگر اطلاع دقیقی دارند، راهنمایی کنند. اگر هم منبعی یا خبری و یا سایتی سراغ دارند که در مورد این مهلت اضافه نوشته، اطلاع دهند. ممنون.
    در کل من متوجه سوال شما ندشم.
    اینو بگم که شما بعد فارغ التحصیلی 1 سال مهلت دارید که برید پلیس +10 تا سربازیو مشخص کنید.
    اگر در این بین کنکور ارشد دادید هم مشکلی نداره. شما برگه سربازیو پر می کنید و وقتی جواب ارشد اومد اگر رفته بودید سربازی ترخیص میشید و میزارن که برید دانشگاه.
    اگر هم زودتر دانشگاه مشخص شد که هیچی. میرید دانشگاه و در قسمت مشمولین میگید که فلان موقع رفتنی به خدمت بودم که دانشگاه قبول شدم. اونا هم لغو میکنن و همه چیز تموم میشه.

در ضمن شما میتونید تا 1-2 مرتبه زمان سربازیو بعد رفتن به پلیس +10 به جلو و عقب بندازید. یعنی مثلا برج 10 باید برید و میتونید بکنید برج 12 یا بکنید برج 8 اعزام رو. کافیه برید پلیس +10 تا انجام بدن براتون .
    Last edited by iran4moderntalking; 11-05-2018 at 01:18.

2. این کاربر از iran4moderntalking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام
    سوالی از دوستانی که کارت پایان خدمت گرفتن داشتم (کارت پایان خدمت جدید)، آیا روی کارت شما یگانی (یا رسته ای) که در اون خدمت کردید رو مشخص کرده؟ منظورم فرضا نیروی دریایی، پایگاه بوشهر نیست، منظورم اینه که فرضا شما در نیروی دریایی ارتش، پایگاه بوشهر، در رسته (نمیدونم اسم دقیقش چی هست.) حفاظت اطلاعات بودید، آیا در کارت پایان خدمت، درج میشه که شما در رسته حفاظت اطلاعات بودید؟
    چون زمان تقسیم ما رسیده، یکی از دوستان می گفت در کارت پایان خدمت های قدیمی، رسته هم درج میشده و می گفتن که ایشان در رسته حفاظت اطلاعات بوده و این میتونه برای مسافرت، مهاجرت یا ادامه تحصیل دردسر ساز بشه، برای همین گفت که اگر احیانا سمت رسته ای مثل حفاظت اطلاعات، اطلاعات یا همچین چیزهایی افتادم، انتقالی به رسته دیگری بگیرم تا در آینده دردسری برام درست نکنه.

ممنون میشم راهنمایی نمایید.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام
    سوالی از دوستانی که کارت پایان خدمت گرفتن داشتم (کارت پایان خدمت جدید)، آیا روی کارت شما یگانی (یا رسته ای) که در اون خدمت کردید رو مشخص کرده؟ منظورم فرضا نیروی دریایی، پایگاه بوشهر نیست، منظورم اینه که فرضا شما در نیروی دریایی ارتش، پایگاه بوشهر، در رسته (نمیدونم اسم دقیقش چی هست.) حفاظت اطلاعات بودید، آیا در کارت پایان خدمت، درج میشه که شما در رسته حفاظت اطلاعات بودید؟
    چون زمان تقسیم ما رسیده، یکی از دوستان می گفت در کارت پایان خدمت های قدیمی، رسته هم درج میشده و می گفتن که ایشان در رسته حفاظت اطلاعات بوده و این میتونه برای مسافرت، مهاجرت یا ادامه تحصیل دردسر ساز بشه، برای همین گفت که اگر احیانا سمت رسته ای مثل حفاظت اطلاعات، اطلاعات یا همچین چیزهایی افتادم، انتقالی به رسته دیگری بگیرم تا در آینده دردسری برام درست نکنه.

ممنون میشم راهنمایی نمایید.
    با تشکر
    خیر . حتی سازمانی هم که درش خدمت کردین درج نمیشه چه برسه به رسته.
    فقط تاریخ شروع و پایان و درجتون روی کارت نوشته میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من اعزام 1/4 هستم و مدرک لیسانس دارم. یه آشنا دارم که میتونه پذیرش سپاه رو برام اوکی کنه. ولی خودم خیلی مرددم چون شنیدم سپاه هم خیلی آسونتر از ارتش نیست و مدرک تحصیلی هم تاثیری نداره (بر خلاف ارتش) برای خدمت سپاه.
    میخواستم تجربه و راهنمایی شما رو هم بدونم. سپاه یا ارتش؟ مسئله اینست
    سپاس.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من اعزام 1/4 هستم و مدرک لیسانس دارم. یه آشنا دارم که میتونه پذیرش سپاه رو برام اوکی کنه. ولی خودم خیلی مرددم چون شنیدم سپاه هم خیلی آسونتر از ارتش نیست و مدرک تحصیلی هم تاثیری نداره (بر خلاف ارتش) برای خدمت سپاه.
    میخواستم تجربه و راهنمایی شما رو هم بدونم. سپاه یا ارتش؟ مسئله اینست
    سپاس.
    سلام

از من به شما صحبت دوستانه که این صحبت هارو ول کنید و اگر آشنا دارید بگید سفارش کنه در همونجا خدمت کنید و در شهر خودتون. سپاه جاهای زیادی داره برای خدمت. از دم در یک پایگاه بسیج گرفته تا ناحیه های محلی بسیج و امثالوهوم. در کل اگر آشنا دارید چون میندازه در شهر خودتون پس سختیش هیچی نیست.

از همین الان بگم که برید ارتش ممکنه خیلی راحت برید شهرهای دیگه برای خدمت . پس آشناتون اولویت داره و شک نکنید.

سربازی اگر سه فرسخ زیر زمین باشه اگر در شهر خودتون باشه هیچی نیست.

7. 2 کاربر از iran4moderntalking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    من آخر شهریور معافیت تحصیلیم تموم میشه.شنیدم که 2 3 ماه زودتر باید دفترچه رو پست کرد.آیا اینطوریه؟یا همون شهریور هم میشه فرستاد(آخرین روز شهریور هم مشکلی نداره)؟ کی باید اقدام کرد؟
    Last edited by hamedfunnyboy; 20-05-2018 at 04:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام دوستان چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید

1 - من لیسانس نرم افزار هستم برای امریه تمام اداره های اصفهان و شرکت صاایران را رفتم هیچ کدوم پذیرش ندارن
    رزومه ی کاری خوبی دارم ولی بهم گفتن ما سهمیه نداریم نمیگیریم !!!‌ کجاها باید برم ؟

2 - حدود 2 سال پیش تقاضای معافیت پزشکی کردم و فقط معاف از رزم شدم و بعدش ادامه تحصیل دادم . حالا که میخوام درخواست اعزام بزنم این معافیت از رزمم سر جاشه یا باید دوباره برم دنبالش ؟

3 - پدر من 8 ماه جبهه داره . این قانون کسر خدمت ایثارگران که تغییر کرد دیگه هیچی بهم نمیدن ؟

4 - توی دفترچه قسمت سازمان پیشنهادی کدومارو بزنم بهتره ؟ وزارت دفاع چطوریه ؟

سپاس
    Last edited by hosseinonline8000; 23-05-2018 at 12:46.

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

سلام، من سه برادر بزرگتر از خودم دارم که خدمت رفتند و دوتای بزرگتری ازدواج کردند و سرخونه و زندگیشونند (خواهر ندارم) و پدرم فوت کرده
    داداشم میگه فعلا نرو خدمت تا من ازدواج کنم تا تو بتونی معافیت کفالت مادرمون رو بگیری
    میگم میشه معافیت کفالت مادرم رو بگیرم بعد از ازدواج داداشم یا فرقی نمیکنه به حالم؟
    مادرمم دیابت و مشکل قلبی داره
    میگم اگه خدمت رفتم ممکنه بخاطر پدر فوتی شهر خودم بیفتم؟
    لطفا جواب بدین واقعا نمیدونم چیکار کنم

داره خودمونی میشه smock-74's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم؟!!

پيش فرض

اول اینکه انشاال... پدر شما سالم و سلامت باشن .

و بعد اینکه به احتمال خیلی زیاد بتونید کفالت پدر رو بگیرید. لازمش اینه پیگیری کنید این موضوع رو. اگر اقدام کردید برای خدمت و رفتید پپلیس +10 که الان حتما پیگیر باشید. اگر هم نرفتید برید نظام وظیفه شهرتون و بپرسید و موضوعتون رو بگید. در نظام وظیفه مرکزی شهرتون مشاوره هست.

البته با این شرایطی که دارید اگر هم اعزام بشید در دوره آموزشی فرم های خاصی به شما میدن که محل خدمتتون در شهر سکونت شما باشه. باید پیگیر این هم باشید. برگه ای میدن به شما که شامل موارد خاصیه و ازدواج، تک فرزندی و فوت پدر و مادر و کفالت و ازین دست شاملشه.
    سلام، من شنیدم هیچ مدرکی نمیتونی اموزشی ببری چطور بهشون ثابت کنم پدرم فوتی هستند و مادرم دیابت و مشکل قلبی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من آخر شهریور معافیت تحصیلیم تموم میشه.شنیدم که 2 3 ماه زودتر باید دفترچه رو پست کرد.آیا اینطوریه؟یا همون شهریور هم میشه فرستاد(آخرین روز شهریور هم مشکلی نداره)؟ کی باید اقدام کرد؟
    سلام
    خیر همون موقع که معافیت تحصیلی تمام میشه میشه اقدام کرد.منتها نه اینکه بزارید تموم بشه. هفته آخری برید پلیس +10 .
    تازه گویا بعد اتمام معافیت تحصیلی میشه باز دوره ای تمدید کرد. برید پلیس +10 بپرسید.
    Last edited by iran4moderntalking; 24-05-2018 at 20:41.

13. این کاربر از iran4moderntalking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •