تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4015 از 4105 اولاول ... 3015351539153965400540114012401340144015401640174018401940254065 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,141 به 40,150 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من هم 12/1 اعزامم .. با مدرک لیسانس ..
    آموزشی کلاً‌ چجوریه؟ چون من در حال حاضر فعالیت بدنی ندارم .. بیشتر پشت میز هستم و کار انجام میدم ..
    چه کنم کمتر اذیت شم تو آموزشی؟ از لحاظ بدنی عرض میکنم ..
    بخش زیاد اموزشی فعالیت فیزیکی است حداقل پنج روز هفته هر روز صبح حدود یک ساعت ورزش دارید و دو ساعت صبح و غروب تمرین رژه
    یک ماه که پیش روی دارید حداقل کمی فعالیت بدنی داشته باشید تا ماهیچه کمی امادگی داشته باشند

2. 2 کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مرخصی تحصیلی شما شهریور ۹۷ به اتمام می رسد به عبارتی از هنگامی که اخرین نمره درسی یا دفاع شما تایید و ثبت شود شما وارد فرجه یک ساله می شوید.برای امریه گرفتن شما باید ابتدا توجه کنید که ان سازمانی که درخواست امریه دارید در چه تاریخ هایی جذب امریه دارد گاهی ممکن است از الان دو ماه یا چهارماه اینده اش پر باشد سپس به گونه ای دفترچه را ارسال کنید تا تاریخ اعزام با تاریخ ان سازمان یکی باشد.بعد از ثبت مشخصات در سامانه پلیس +۱۰ با پرینت برگه اعزام که در ان تاریخ اعزام درج شده بزای امریه اقدام می کنید
    چیز جالبی که وجود داره اینه که من اون فرصت یکسالمو موقع دیپلم استفاده کردم یعنی دیپلم گرفتم یکسال نرفتم
    الان برگه 10+ بهم داده پایان فرجه تحصیلی من در مقطع ارشد تا 19/12/96 هست
    من میخواستم اگر بشه امریه رو بگیرم حالا برای الان یا دو ماه دیگه فرق نداره نمیخوام این شیش ماه رو بشینم تو خونه الکی
    سوال اصلی من اینه که اصلا امکانش هست من برم دنبال امریه یا نه چون یک سازمانی یه آشنایی دارم میتونه تا یکی دو ماه دیگه جور کنه ولی خب من میخوام ببینم قوانین اجازه میده در حین خدمت امریه فقط پایانامه رو بگذرونم ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

چیز جالبی که وجود داره اینه که من اون فرصت یکسالمو موقع دیپلم استفاده کردم یعنی دیپلم گرفتم یکسال نرفتم
    الان برگه 10+ بهم داده پایان فرجه تحصیلی من در مقطع ارشد تا 19/12/96 هست
    من میخواستم اگر بشه امریه رو بگیرم حالا برای الان یا دو ماه دیگه فرق نداره نمیخوام این شیش ماه رو بشینم تو خونه الکی
    سوال اصلی من اینه که اصلا امکانش هست من برم دنبال امریه یا نه چون یک سازمانی یه آشنایی دارم میتونه تا یکی دو ماه دیگه جور کنه ولی خب من میخوام ببینم قوانین اجازه میده در حین خدمت امریه فقط پایانامه رو بگذرونم ؟
    بعد از هر مقطع تحصیلی یک سال فرجه وجود دارد اگر یک نفر بعد از دیپلم یک سال پشت کنکور بوده و قبل از اتمام ان وارد دانشگاه شده بعد از پایان هر مقطع دانشگاهی هم یکسال فرجه مجدد دارد
    شما چه زمانی وارد مقطع فوق لیسانس شدید؟در مقطع فوق لیسانس حد مجاز تحصیل ۶ ترم است بعد از ان دانشگاه نامه جهت معافیت تحصیلی به نظام وظیفه نمی زند و عملا ادامه تحصیل شما برای بعد از اتمام خدمت می شود در چنین شرایطی شما با مدرک لیسانس اعزام می شوید ختما این موضوع را بررسی کنید چون بعد از این تازیخ و در صورت عدم معرفی به نظام وظیفه وارد غیبت می شوید و اضافه خدمت می خورید
    در دوران خدمت نمی شود ادامه و یا یک مقطع تحصیلی را به پایان رساند در خصوص امریه هم بله امکان دارد اگر اشنا داشته باشید که امریه شما سریعتر درست می شود اما قبل از ان شما به عنوان مثال سرباز ارتش یا نیروی انتظامی می شوید که ابتدا دو ماه اموزشی خواهید داشت سپس سرباز وظیفه در ان سازمان مشغول می شوید اما یکی از شروط مهم امریه نداشتن غیبت است.

5. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بعد از هر مقطع تحصیلی یک سال فرجه وجود دارد اگر یک نفر بعد از دیپلم یک سال پشت کنکور بوده و قبل از اتمام ان وارد دانشگاه شده بعد از پایان هر مقطع دانشگاهی هم یکسال فرجه مجدد دارد
    شما چه زمانی وارد مقطع فوق لیسانس شدید؟در مقطع فوق لیسانس حد مجاز تحصیل ۶ ترم است بعد از ان دانشگاه نامه جهت معافیت تحصیلی به نظام وظیفه نمی زند و عملا ادامه تحصیل شما برای بعد از اتمام خدمت می شود در چنین شرایطی شما با مدرک لیسانس اعزام می شوید ختما این موضوع را بررسی کنید چون بعد از این تازیخ و در صورت عدم معرفی به نظام وظیفه وارد غیبت می شوید و اضافه خدمت می خورید
    در دوران خدمت نمی شود ادامه و یا یک مقطع تحصیلی را به پایان رساند در خصوص امریه هم بله امکان دارد اگر اشنا داشته باشید که امریه شما سریعتر درست می شود اما قبل از ان شما به عنوان مثال سرباز ارتش یا نیروی انتظامی می شوید که ابتدا دو ماه اموزشی خواهید داشت سپس سرباز وظیفه در ان سازمان مشغول می شوید اما یکی از شروط مهم امریه نداشتن غیبت است.
    من چند ماه پیش رفتم نظام وظیفه گفتند شما یک سال فرجه رو استفاده کردید همون زمان دیپلم و پیش دانشگاهیم یک سال وقفه افتاد اونو میگفت
    واقعا یک سال فرجه دارم؟!!!
    البته پدر من یک سال و نیمه فوت شده نمیدونم معافیت میدن بهم یا تعلق نمیگیره بهم ؟
    سال 93 وارد مقطع فوق شدم
    یعنی امریه هم اموزشی باید رفت؟
    غیبت ندارم و کارت فعال و سبز هم دارم

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من چند ماه پیش رفتم نظام وظیفه گفتند شما یک سال فرجه رو استفاده کردید زان دیپلم و پیش دانشگاهیم یک سال وقفه افتاد واقعا یک سال فرجه دارم؟!!!
    البته پدر من یک سال و نیمه فوت شده نمیدونم معافیت میدن بهم یا تعلق نمیگیره بهم ؟
    سال 93 وارد مقطع فوق شدم
    یعنی امریه هم اموزشی باید رفت؟
    غیبت ندارم و کارت فعال و سبز هم دارم
    بله شما یک سال فرجه دارید بعد از هر مفطع تحصیلی من خودم یکسال بعد از دیپلم وارد دانشگاه شدم و از یکسال بعد از مقطع لیسانس هم استفاده کردم هیچ مشکلی هم وجود نداشته
    شرایط کفالت مادر یا خواهر منوط به این است که برادری به سن قانونی نداشته باشید حتی اگر برادر در شهر دیگر باشد باز هم نمی توانید کفیل شوید
    امریه در حقیقت همان سربازی است یعنی شما سرباز یک نهاد نظامی هستید که برای زمان مشخصی در اختیار یک سازمان دیگری تحت عنوان امریه هستید
    با کارت فعال بسیج شانس بیشتری بزای امریه دارید

8. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    آموزشی کلاً‌ چجوریه؟ چون من در حال حاضر فعالیت بدنی ندارم .. بیشتر پشت میز هستم و کار انجام میدم ..

بخش زیاد اموزشی فعالیت فیزیکی است حداقل پنج روز هفته هر روز صبح حدود یک ساعت ورزش دارید و دو ساعت صبح و غروب تمرین رژه
    یک ماه که پیش روی دارید حداقل کمی فعالیت بدنی داشته باشید تا ماهیچه کمی امادگی داشته باشند
    البته این در مورد همه پادگان ها صدق نمیکنه
    هستن جاهایی که عملا هتل تشریف دارن و اصلا چیزی به اسم سختی وجود نداره
    من خودم حسن رود انزلی بودم ( نیروی دریایی ارتش )
    اون یک ساعت ورزش 5 روز در هفته رو ما تو آموزشی شاید 1 تا 2 روز داشتیم اونم به زور
    تمرین رژه هم فقط 4 5 روز داشتیم اونم آخرای آموزشی واسه رژه پایان دوره
    صبحانه نون بربری و همه چی به راه ... - بعد ساعت 5 هم راحتی
    این در حالی بود که هم خدمتی های ما تو یگان خیلی ها آموزشی سیرجان بودن و از جهنم بودن اونجا میگفتن ( عملا وقتی ما از آموزشی تعریف میکردیم واسشون حکم بهشت رو داشت )
    کل دریایی ارتش 2 تا پادگان آموزشی داره

اینا رو گفتم واسه اینکه مشخصه هر یگان نظامی هم حتی 2 تا پادگانش میتونه زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشه ( حالا چه برسه ارگان های مختلف - سپاه و ارتش و نیروی انتظامی )

کلا سخت نگیرید

10. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

سلام
    داوش منم پشت میز نشین بودم چون رشته تحصیلیمم کامپیوتر بود و اکثرا پشت میز بودم... ولی مهم اینه که چاغ نباشی....چون فعالیت رو کم کم ردیف میشی...کم کم بدن عادت میکنه...با اونهمه رژه و ورزش هایی که میکنی بدنت راه میفته.... هر روز صف جمع باهاتون کار میکنن ( حرکات نظامی....مثله قدم رو...بدو رو و چیزای دیگه). کلا اونجا توی تحرکی برا همین اگر چاغ باشی حرکت برات سخت میشه...مثلا با کلی شکم نمیتونی پاهاتو موقع رژه رفتن بالا بیاری....نمیتونی بدوییی...نمیتونی وزنتو کنترل کنی و سخت میشه...
    ( البته اینم بگم که همه مراکز آموزشی برنامه هاشون شبیه هم نیست.... یکی سخت میگیره و یکی آسون تر....یه فرمانده خوبه و یه فرمانده بد....یکی شانس داره و یکی بدشانسه)

خلاصه اینکه چه چاق و چه لاغر و چه خنگ و چه زرنگ....همه بعده 2 ماه ترخیص میشن و میرن سره یگان خدمتی شون تا 19 ماه باقی مونده رو پشت سر بزارن.... هر وقت حس کردی خدمت سخته به این فکر کن که اطرافیانت و آشناهایی که میشناسی حتی اون خنگاش تونستن خدمت رو تموم کنن ، پس چرا تو نتونی؟

البته منظورم از این حرفا فقط شما نیستین.... برای همه سربازان آینده ای هست که با کلی استرس میان تو این تایپیک و پستای بچه هارو میخونن تا بفهمن چجوری باید این خدمت اجباری رو به پایان برسونن.

12. این کاربر از Reza kheyri1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

درود بر شما...امکانش هست من رو هم راهنمایی کنید؟من اگه بخوام اول شهریور ماه اعزام شم باید کی دفترچه بفرستم؟میشه حساب کرد؟من 2 سال غیبت دارم و اگه تا 22 بهمن دفترچه بفرستم اضافه خدمت بخشیده میشه ولی از شانس بد اون موقع اردیبهشت و یا تیر اعزام میشم و به هیچ وجه امکان اینکه قبل از شهریور برم رو ندارم....از اون طرف میگن دیگه با درخواست تمدید هم موافقت نمیشه...راهی برای مدیریت این موضوع وجود داره به نظرتون؟اگه با اضافه خدمت برم چه قدر امکان داره بخشیده شه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

بله شما یک سال فرجه دارید بعد از هر مفطع تحصیلی من خودم یکسال بعد از دیپلم وارد دانشگاه شدم و از یکسال بعد از مقطع لیسانس هم استفاده کردم هیچ مشکلی هم وجود نداشته
    شرایط کفالت مادر یا خواهر منوط به این است که برادری به سن قانونی نداشته باشید حتی اگر برادر در شهر دیگر باشد باز هم نمی توانید کفیل شوید
    امریه در حقیقت همان سربازی است یعنی شما سرباز یک نهاد نظامی هستید که برای زمان مشخصی در اختیار یک سازمان دیگری تحت عنوان امریه هستید
    با کارت فعال بسیج شانس بیشتری بزای امریه دارید
    درود بر شما...امکانش هست من رو هم راهنمایی کنید؟من اگه بخوام اول شهریور ماه اعزام شم باید کی دفترچه بفرستم؟میشه حساب کرد؟من 2 سال غیبت دارم و اگه تا 22 بهمن دفترچه بفرستم اضافه خدمت بخشیده میشه ولی از شانس بد اون موقع اردیبهشت و یا تیر اعزام میشم و به هیچ وجه امکان اینکه قبل از شهریور برم رو ندارم....از اون طرف میگن دیگه با درخواست تمدید هم موافقت نمیشه...راهی برای مدیریت این موضوع وجود داره به نظرتون؟اگه با اضافه خدمت برم چه قدر امکان داره بخشیده شه؟

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

سلام...

اره حدودا اگر تا 22 بهمن دفترچه رو بفرستی طبق تجربه اردیبهشت یا تیر اعزامی.... ولی خب میتونی تمدید بزنی...کی گفته با درخواست تمدید موافقت نمیشه؟ اگر خیلی نزدیک به اعزام تمدید بزنی قبول نمیشه...خوده پلیس 10+ راهنماییت میکنه با تجربه ای که داره....
    در هر صورت به جز تمدید راه دیگه ای نداری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •