تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4005 از 4105 اولاول ... 3005350539053955399540014002400340044005400640074008400940154055 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,041 به 40,050 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

یرای تک فرزندی قانون هست که باید استان خودش باشه؟ 100% هست یا در صورت امکان؟
    تک فرزند در شهر یا استان خودش خدمت می کند البته یک استثنا هم دارد و ان این است که ان یگان یا نیرو خدمتی در استان ان سرباز پادگان یا مجموعه داشته باشد مثلا نیروی دریای ارتش بیشتر یگانش هایش در حنوب یا شمال کشور است ذر این صورت سعی می شود فرد نزدیکترین استان به استان خودش تقسیم شود

2. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

تک فرزند در شهر یا استان خودش خدمت می کند البته یک استثنا هم دارد و ان این است که ان یگان یا نیرو خدمتی در استان ان سرباز پادگان یا مجموعه داشته باشد مثلا نیروی دریای ارتش بیشتر یگانش هایش در حنوب یا شمال کشور است ذر این صورت سعی می شود فرد نزدیکترین استان به استان خودش تقسیم شود
    من نیرو دریایی سیرجان آموزشی افتادم خودم هم جنوب کرمانم فاصله شهر ما تا بندرعباس ۱۰۰ کیلومتره مدارکم رو تکمیل کنم امکانش هست بندرعباس باشم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    من اعزام 10/1 هستم،پادگان(آموزشگاه؟) شهید مدرس کرج
    کسی میدونه چجور جاییه؟
    طول مدت آموزشی چقدره؟
    من شنیدم همون روزای اول بعد از انجام کارهای ثبت نام چندروز مرخصی میدن،درسته یا نه؟

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام من در حال خدمتم و سه ماه دیگه مونده تموم بشه یه مشکلی برام پیش اومده و هم توی پادگان کارم زیاد شده میخاستم بیست سی روز استعلاجی بگیرم میشه پامو گچ بگیرم و هزینه هم شده میکنم که بتونم بیست سی روز رو بپیچونم آیا راهی هست کسی آشنایی داره بهم کمک کنه هزینش مهم نیست فقط هر جور شده بتونم به کارم برسم حتی حاضرم پام رو هم بشکنم بدجور گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    من اعزام 10/1 هستم،پادگان(آموزشگاه؟) شهید مدرس کرج
    کسی میدونه چجور جاییه؟
    طول مدت آموزشی چقدره؟
    من شنیدم همون روزای اول بعد از انجام کارهای ثبت نام چندروز مرخصی میدن،درسته یا نه؟
    سلام من بچه کرج هستم و تعدادی از دوستانم پادگان مدرس بودن .. جای خوبی هست و بعد تقسیم استحقاقی ها بهتون چند روز مرخصی میدن اما شما وسایل ضروری رو ببر چون بستگی به دوره داره یه وقت میبینی بهتون دو هفته اول مرخصی نمیدن ... جای خوبیه خیالت راحت دوست عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

[emoji778] سلام ، دوستان یه مشکل عجیب ؟! من سرباز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هستم نزدیک به یک سال هست خدمت میکنم ، محلی که ما خدمت میکنیم قصرشیرین لبه مرزه امروز بخشنامه آمده که دیگ اینجا منطقه عملیاتی نیست و تبدیل شده به منطقه محروم [emoji58] حالا این برای همه صدق میکنه یعنی منی که یک سال عملیاتی بودم برام محروم میخوان بزنند ایا کسی اینطوری بوده الان ده روز مانده خدمتم تموم بشه بر اساس این بخشنامه یک ماه دیگ تمدید شده [emoji848] چرا اینطوریه مگ نباید برای جدید اعمال بشه تا قدیم

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام یه سوال داشتم معافیت پزشکی بعد از معاینه و کمیسیون مرحله دیگه ای هم داره؟ کمیسیون منو واسه معاینه فرستاد یه شهر دیگه(تبریز) الان اینجا دکترش تایید کنه معافی میدن؟ یا دوباره کمیسیون شهر خودم باید بررسی کنه؟
    یه سوالم داشتم اگه یه موقع معاف از رزم دادن میتونم بگم نمیخوام؟ چون از بعضیا شنیدم بهتر یا راحتتر از خدمت معمولی نیست و تو کارت پایان خدمتم قید میشه معاف از رزم.
    و اینکه من بیشتر از یکسال غیبت دارم اگه معاف نشدم دیگه نمیتونم ارشد بخونم؟ راهی هست واسه این کار؟
    معافیتم واسه چشم هستش
    ببخشید زیاد شد اگه میشه به هر 3تا جواب بدید

9. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

[emoji778] سلام ، دوستان یه مشکل عجیب ؟! من سرباز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هستم نزدیک به یک سال هست خدمت میکنم ، محلی که ما خدمت میکنیم قصرشیرین لبه مرزه امروز بخشنامه آمده که دیگ اینجا منطقه عملیاتی نیست و تبدیل شده به منطقه محروم [emoji58] حالا این برای همه صدق میکنه یعنی منی که یک سال عملیاتی بودم برام محروم میخوان بزنند ایا کسی اینطوری بوده الان ده روز مانده خدمتم تموم بشه بر اساس این بخشنامه یک ماه دیگ تمدید شده [emoji848] چرا اینطوریه مگ نباید برای جدید اعمال بشه تا قدیم

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    جالبه یک سری شایعات هم داره در مورد معاف از رزم ها میشه
    مثلا طرف معاف از رزمه سه تا پنج ماه بیشتر خدمت کنه یعنی 24 ماه براش حساب کنن
    ظاهرا این بیست هزارتا معافی که میخوان بدن رو دارن یک جوری تامین میکنن تا پادگان ها خالی نشه

11. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من نیرو دریایی سیرجان آموزشی افتادم خودم هم جنوب کرمانم فاصله شهر ما تا بندرعباس ۱۰۰ کیلومتره مدارکم رو تکمیل کنم امکانش هست بندرعباس باشم ؟
    بله
    اگر در استان کرمان هم نیروی دریایی مجموعه ای داشته باشد مثلا مهمانسرا می توانید داخل استان خودتان هم باشید
    سلام من در حال خدمتم و سه ماه دیگه مونده تموم بشه یه مشکلی برام پیش اومده و هم توی پادگان کارم زیاد شده میخاستم بیست سی روز استعلاجی بگیرم میشه پامو گچ بگیرم و هزینه هم شده میکنم که بتونم بیست سی روز رو بپیچونم آیا راهی هست کسی آشنایی داره بهم کمک کنه هزینش مهم نیست فقط هر جور شده بتونم به کارم برسم حتی حاضرم پام رو هم بشکنم بدجور گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید ممنون
    استعلاجی گرفتن باید با تایید پزشک بیمارستان همان سازمان باسد مثلااگر شما سرباز ارتش هستید باید پزشک بیمارستان ارتش برای شما درخواست استعلاجی کند که معمولا برای شکستگی استعلاجی کم می دهند

سلام یه سوال داشتم معافیت پزشکی بعد از معاینه و کمیسیون مرحله دیگه ای هم داره؟ کمیسیون منو واسه معاینه فرستاد یه شهر دیگه(تبریز) الان اینجا دکترش تایید کنه معافی میدن؟ یا دوباره کمیسیون شهر خودم باید بررسی کنه؟
    یه سوالم داشتم اگه یه موقع معاف از رزم دادن میتونم بگم نمیخوام؟ چون از بعضیا شنیدم بهتر یا راحتتر از خدمت معمولی نیست و تو کارت پایان خدمتم قید میشه معاف از رزم.
    و اینکه من بیشتر از یکسال غیبت دارم اگه معاف نشدم دیگه نمیتونم ارشد بخونم؟ راهی هست واسه این کار؟
    معافیتم واسه چشم هستش
    ببخشید زیاد شد اگه میشه به هر 3تا جواب بدید
    ۱-اینکه شما از شهر خودتان فرستادند شهر دیگر به این معنی است که کمیسیون پزشکی شهر شما نتوانسته دز موزد بیماری شما تصمیم بگیرد احتمالا نظر تخصصی لازم دارند
    ۲-معاف از رزم دست شما نیست که بخواهید رد کنید پزشک پای پرونده می نویسد و می فرستد تهران اما در خدمت می توانید به فرمانده نگوید، کارت پایان خدمت الکترونیکی است و داخل اطلاعات شما ثبت می شود چسزی روی کارت از معاف رزمی نوشته نمی شود
    ۳-از خدمت معاف شوید منع قانونی برای ادامه تحصیل وجود ندارد

13. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید خیلی مهمه سوالم
    من الان 22 سالمه تا 20 سالگی مشغول درس خوندن بودن الان یک سال هست که مشمول غایب شدم
    متولد 74 هستم پدرم هم 20 ماه ایثارگری داره فردا میرم پلیس+10 برای ثبت نام کسر از خدمت.
    به نظرتون کسر خدمت به من تعلق میگیره؟
    ساکن کرج هستیم اموزشی مهم نیست کجا باشم بعدش میشه بیوفتم تو همین کرج؟
    تو دوره خدمت تو پادگان چند روز یا چند ساعت هستیم شنیدم سربازا الان صبح میرن تا ظهر درسته؟
    میخام هم سربازی برم هم غروبا که خونم یا روزایی ک خونم دانشگاه برم درس بخونم به نظر شما شدنی هست یا خیلی سخته؟
    خیلی خیلی ممنونم از پاسخ هاتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •