تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3989 از 4105 اولاول ... 29893489388939393979398539863987398839893990399139923993399940394089 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,881 به 39,890 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

- - - Updated - - -

ببخش داداش یه سوال ستاد نیروی زمینی همه روزه فرد عادی رو راه میدن داخل ؟ یکس بهم گفت همه روزه راه نمیدن
    خیر، والا دوست من، اگه دقت کنید قبلا اشاره کردم یکشنبه بره.

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خیر، والا دوست من، اگه دقت کنید قبلا اشاره کردم یکشنبه بره.
    اها . مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان اون فرصت یک ساله بعد از فارغ التحصیلی دقیقا از چه زمانی شروع میشه؟
    از زمانی که درخواست فارغ التحصیلی میدیم؟ یا از زمانی که مدرک موقت کارشناسی رو میگیریم؟؟

الان من مرداد ماه درخواست فارغ التحصیلی دادم و کارام هم انجام دادم ولی گفتن مدرک موقت دو سه ماه دیگه آماده میشه.
    الان یک سال مهلت من شروع شده؟؟ یا بعد از گرفتن مدرک شروع میشه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان اون فرصت یک ساله بعد از فارغ التحصیلی دقیقا از چه زمانی شروع میشه؟
    از زمانی که درخواست فارغ التحصیلی میدیم؟ یا از زمانی که مدرک موقت کارشناسی رو میگیریم؟؟

الان من مرداد ماه درخواست فارغ التحصیلی دادم و کارام هم انجام دادم ولی گفتن مدرک موقت دو سه ماه دیگه آماده میشه.
    الان یک سال مهلت من شروع شده؟؟ یا بعد از گرفتن مدرک شروع میشه؟؟
    به محض لغو معافیت تحصیلی یا همون آخرین روز ترمی که درش فارغ شدی. اگر در ترم بهمن فارغ شدی زمان فرصت یکساله از 31 خرداد برات شروع شده .

5. این کاربر از ariajoker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوستان تروخدا کمک کنید تروخدا جواب بدید

من باید از تهران برم سیرجان . تنهایی هم باید برم .پادگان نیروی دریایی سیرجان.برای تسویه گرفتن .

1 - آیا پادگان پنجشنبه و جمعه بازه؟ یعنی اگر فردا اتوبوس سیرجان سوار شم پنجشنبه برسم سیرجان کارمو راه میندازن؟ برگه ترخیص بدم بهشون تسویه بهم میدن یا میگن برو شنبه بیا

دوستان تروخدا جواب بدید

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

دوستان تروخدا کمک کنید تروخدا جواب بدید

من باید از تهران برم سیرجان . تنهایی هم باید برم .پادگان نیروی دریایی سیرجان.برای تسویه گرفتن .

1 - آیا پادگان پنجشنبه و جمعه بازه؟ یعنی اگر فردا اتوبوس سیرجان سوار شم پنجشنبه برسم سیرجان کارمو راه میندازن؟ برگه ترخیص بدم بهشون تسویه بهم میدن یا میگن برو شنبه بیا

دوستان تروخدا جواب بدید
    سلام

برای تسویه گرفتن 1 روز کارت انجام نمیشه با این همه امضا

جمعه حرکت کن شنبه پادگان باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام

برای تسویه گرفتن 1 روز کارت انجام نمیشه با این همه امضا

جمعه حرکت کن شنبه پادگان باشی
    ممنون که پاسخ دادید

به نظرتون چند روز طول میکشه تسویه بگیرم؟

من کلا 10 روز اون پادگان بودم آموزشی هم بودم اسلحه هم اصلا نگرفتم.

یعنی منی که اسلحه نگرفتم باید امضا مسئول اسلحه خانه رو هم بگیرم؟

ممنون میشم دوباره کمک کنید

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببخش داداش یه سوال ستاد نیروی زمینی همه روزه فرد عادی رو راه میدن داخل ؟ یکس بهم گفت همه روزه راه نمیدن

اینی که میفرمایید کسی رو داخل راه میدن یا خیر، مربوط به این کار ثبت کسری شما نیستش، اون برای افرادی هست که برای مثلا انتقالی و ... میخواند برند اونجا که اونها فقط باید شنبه ها برند (که من اردیبهشت ماه رفتم اونجا برای تاییده انتقالی گرفتنم از گروه 22 شهرضا به خود اصفهان که خب خدا رو شکر با زرنگی و ... کار رو خودم همون روز راه انداختم و تاییدیه رو گرفتم).

در مورد کسری، شما باید بری مدیریت وظیفه (همونجا هستش، پله میخوره و میره پایین، کنارش هم بانک حکمت هستش)، فقط باید صبح اول وقت اونجا باشی، همین و بس، میتونی مثلا شنبه هم نری که خلوت تر باشه.

از اونجایی که شما شرایطتت تا حدود بسیار زیادی مثل من هست (فقط من با کسری 34 روز دیگه خدمت دارم، ولی از این ناراحتم که شما الکی توی اضاف ایستادی)، راهنماییت میکنم و حرف اول و آخر رو بهت میزنم، اگر خودت پیگیری نکنی، این کسری حالا حالا ها ثبت نمیشه.

ببین، پدر من من حدود 50 روز پیش این نامه که الان شما هم داریش رو از اهواز گرفت و هنوز که هنوزه کسری ثبت سیستم نشده. پدر من امروز رو رفته بود تهران، همین مدیریت وظیفه و آخر به صورت دستی نامه رو برد اونجا تا کسری رو واسم ثبتش کنند و همین الان هم در ترمینال جنوب در حال برگشت به اصفهان هست ، پس ببین عملا کاری که بهت میگم رو خودم امروز کردم، شما اگر میخوای جواب بگیری، باید بری تهران.

این نامه ای که دست شما هست (بعدا با برگ اعزام از پلیس +10 که کسری ثبت شده توی سیستم رو باید ببری و بدی به عملیات نیروی انسانی پادگانت) شما (من میگم شما، میتونی پدرت رو بگی که مثل من بره) یه کپی ازش میگیری، میری تهران، مدیریت وظیفه، میری پشت پنجرش (فقط قبلش برو 401 مخابرات [همونجا بپرسی، میگن کجاست و چطوری بری] و اگر پدرت کارت ایثار نداره، کارای کارت ایثار رو انجام بده که پست بفرسته دم خونتون و توی سیستم هم بخوره)، همین، طرف کپی رو ازت میگیره، کسی رو میزنه توی سیستم و امروز به پدر من گفته شنبه برین پلیس +10 و دیگه حله. اگر به امید اهواز میخواستیم بمونیم، حالا حالاها این کار حل بشو نبود، فقط باید زحمتشو بکشی و یه روز صبح اول وقت اداری اونجا باشی، کارت حله، اگرم این زحمت رو نکشی و به امید اهواز بمونی، 2 ماه دیگه کم کم در خدمتشون هستی.

موفق باشی، یا حق.
    Last edited by Lord Farshad; 18-10-2017 at 12:45.

10. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

میتونم پدرم رو بفرستم از تهران به سیرجان برای تسویه گرفتن یا حتما باید خودم برم؟ پدرم میتونه بره پادگان امضا جمع کنه یا بهش نمیدن؟

خواهش میکنم پاسخ بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوستان جریمه فرار از پادگان چه قدره؟ دادسرا چه قدر تعیین میکنه؟ 10 روز پادگان آموزشی بودم. کیف و وسایل هم گرفتم لباس هم گرفتم. 10 روز هم صبحانه نهار شام خوردم تو پادگان و فرار کردم.جریمش چه قدر میشه حدودا؟

میخوام بدونم موقعی که میرم واسه ی تسویه چه قدر باید پول همراهم باشه؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •