تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3968 از 4105 اولاول ... 29683468386839183958396439653966396739683969397039713972397840184068 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,671 به 39,680 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان برای دریافت کد سخا از پلیس +10 فقط همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه کافی هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام عزیزان
    من چن روز دیگه فارغ التحصیل میشم چه مدارک هایی باید ببرم پلیس +10 برای کارای اعزام و سربازی؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام عزیزان
    من چن روز دیگه فارغ التحصیل میشم چه مدارک هایی باید ببرم پلیس +10 برای کارای اعزام و سربازی؟
    شما بايد تمام كارهاى فارغ التحصيلى را انجام دهيد در پايان دانشگاه نامه اى به شما مى دهد براى نظام وظيفه كه در ان ناريخ اتمام تحصيل درج شده است.براى ثبت نام در سامانه پليس +١٠ شما بايد دفترچه خدمت را تهيه كنيد سپس فرم هاى ان را تكميل كنيد معاينه پزشك را انجام دهيد واكسن ها را بزنيد به همراه عكس و ان نامه دانشگاه به پليس +١٠ مراجعه مى كنيد

4. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

ارشد قبول شی بخوای ایست خدمت بزنی روند اداریش چجوریه؟ کسی اگه انجام داده لطفا توضیح بده چون اعلام نتایج نزدیکه

در آغاز فعالیت reza_03304's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ارشد قبول شی بخوای ایست خدمت بزنی روند اداریش چجوریه؟ کسی اگه انجام داده لطفا توضیح بده چون اعلام نتایج نزدیکه
    دانشگاهی که قبول شدی میری یه نامه برای معافیت تحصیلی میگیری اون نامه را میبری پلیس +10 اونجا خودشون برای درست میکنن کارتو

در آغاز فعالیت reza_03304's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مهم مهم لطفا پاسخ دهید توجه:

سلام، من میخوام در سپاه خدمت کنم، تاریخ اعزامم 7/19 هست و از الان رفتم سپاه و فرم هارو پر کردم و کارهای بهداشت و...... خلاصه تو سپاه پذیرش انجام دادم همه کارهای بسیجی اینارو کردم هر چیزی که ممکنه به فکرتون بیاد الان، مشکلم اینه که پلیس به علاوه ده وقتی برگه اعزامی رو بهم داد گفت معلوم نیست کجا بیوفتی
    الان من یه ماه بیشتر مونده اعزام بشم کاری میشه کرد که فقط سپاه بیوفتم ؟؟؟؟
    فقط با پارتی میتونی جایی که میخوای بیوفتی . کاغذ بازی ها همشون الکیه و فقط میتونی 60% امیدوار بمونی یه چیز دیگه هم که هست اینه که زیاد رو حرف مسئول پلیس +10 حساب نکن . من خودم میخواستم تعجیل بزنم چند بار رفتم گفتم زود تر میخوام برم میگفت راه نداره زود بری و پادگان ها پره و .... . خودم رفتم تو سامانه درخواست تعجیل زدم هفته بعد قبول شد درخواستم رفتم پلیس +10 گفتم جواب تعجیل میخوام گفت قبول نمیکنن و بعیده قبول شده باشه تا بلاخره چک کرد دید قبول شده ... پس رو حرف اونا اصلا حساب نکن

در آغاز فعالیت sepehrtaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مهم مهم لطفا پاسخ دهید توجه:

سلام، من میخوام در سپاه خدمت کنم، تاریخ اعزامم 7/19 هست و از الان رفتم سپاه و فرم هارو پر کردم و کارهای بهداشت و...... خلاصه تو سپاه پذیرش انجام دادم همه کارهای بسیجی اینارو کردم هر چیزی که ممکنه به فکرتون بیاد الان، مشکلم اینه که پلیس به علاوه ده وقتی برگه اعزامی رو بهم داد گفت معلوم نیست کجا بیوفتی
    الان من یه ماه بیشتر مونده اعزام بشم کاری میشه کرد که فقط سپاه بیوفتم ؟؟؟؟
    سلام.
    اگه واقعا پذیرش گرفته باشی تو سپاه دیگه مشکلی نست و میوفتی سپاه.
    علت اینکه پلیس +10 اینو گفته اینکه اون که نمیدونسته شما این کارا رو کردی.
    اگرم میدونسته واسه اینکه بعدا اگه احیانا نشد نری طلبکار اون بشی.

در آغاز فعالیت sepehrtaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یادش بخیر.وقتی میخواستم اعزام بشم کلی از توی این فروم تحقیق کردم راجع به خدمت و 04.

چه روزای بدی بود.

اعزامی 93/10/1 کسی هست هنوز اینجا؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یادش بخیر.وقتی میخواستم اعزام بشم کلی از توی این فروم تحقیق کردم راجع به خدمت و 04.

چه روزای بدی بود.

اعزامی 93/10/1 کسی هست هنوز اینجا؟
    من 93/8/1 بودم چند بار تمدید زدم 10/1 نشد یادش بخیر عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود! الان که تموم شده وقتی نگاه می کنم هیچ خاطره خوشی نه از آموزشی نه از یگان ندارم، اگه میشد اون قسمت خاطرات از شروع خدمت پاک بشه خیلی خوب بود!

11. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

من 93/8/1 بودم چند بار تمدید زدم 10/1 نشد یادش بخیر عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود! الان که تموم شده وقتی نگاه می کنم هیچ خاطره خوشی نه از آموزشی نه از یگان ندارم، اگه میشد اون قسمت خاطرات از شروع خدمت پاک بشه خیلی خوب بود!
    ...............................................
    سلام

یادش به خیر نمیشه گفت، یادش به خیر زمونی میگن که آدم خاطره ی خوب و خوشی از یه دوارن زندگیش داشته باشه

ولی با این گفته ی شما که "عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود!" کاملا موافقم.

بله اگه میشد من کلا خاطرات خدمت سربازی در ارتش رو از هارد زندگیم پاک میکردم

مرگ بر اون دوران
    Last edited by donnie yen; 19-08-2017 at 16:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •