تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3946 از 4105 اولاول ... 29463446384638963936394239433944394539463947394839493950395639964046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,451 به 39,460 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت بخیر
    رفیقم تا بهمن ماه امسال فرصت داره و از بهمن به بعد باید بره خدمت ( بهمن 95 از دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی پیوسته انصراف داده )
    میخواد کنکور 97 شرکت کنه.
    تک پسره و هیچ خواهر و برادری نداره.
    پدرشم 56 سالشه و بیماری " کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک " داره اما هنوز پیشرفت نکرده. اما دیواره قلبش ضخیم شده و حتی یکی دو مرتبه هم کارشون به بیمارستان کشیده.
    هیچ راهی هست بتونه بصورت دائم یا حتی موقت معافیت بگیره که بتونه کنکور 97 رو شرکت کنه و بعد از قبولیش بره دانشگاه ؟
    بهمن دفترچه بفرسته احتمالا اردیبهشت یا تیر اعزامش باشه که با توجه به اینکه کنکور توی تیر هست میتونه دوباره درخواست عقب انداختن تاریخ اعزام برای شهریور رو بده و بعد از اعزام در صورتی که دانشگاه قبول شد تسویه حساب میکنه میره دانشگاه. فقط همه اینا احتمالات هست و 100% قطعی نیست.

2. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

بهمن دفترچه بفرسته احتمالا اردیبهشت یا تیر اعزامش باشه که با توجه به اینکه کنکور توی تیر هست میتونه دوباره درخواست عقب انداختن تاریخ اعزام برای شهریور رو بده و بعد از اعزام در صورتی که دانشگاه قبول شد تسویه حساب میکنه میره دانشگاه. فقط همه اینا احتمالات هست و 100% قطعی نیست.
    سلام ممنون
    بهمن دفترچه بفرسته فکر کنم 19 فروردین نهایتا اردیبهشت اعزام میخوره خیلی خیلی بعید میدونم به تیر بخوره

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اقا کمک کنید
    امروز که رفتم دنبال کارهای پایان خدمت گفتن پروندت گم شده
    هیچکس مسولیت قبول نمیکنه الکی میگن از استان نفرستادن در حالی که خودم با چند تا از دوستام با هم رفتیم دو سال پیش تحویل دادیم
    حالا اینکه چجوری میشه که پرونده رو گم کنن بماند،الان تکلیف چی میشه؟ باید کجا مراجعه کنم؟ خدا لعنتشون کنه همش استرس وارد میکنن دو سال کم نبود هنوزم باید استرس بدن
    شما كجا خدمت مى كرديد؟ اگر به فرض هم پرونده گم شده باشد مى توانند از نظام وظيفه استعلام بگيرند
    سلام
    برای تک پسر ها توی سربازی تفاوتی هست با بقیه مثلا تو شهر خودشون خدمت کنن یا حداقل به محل زندگی نزدیک باشن ؟

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk
    تك اولاد ذكور در استان يا شهر خودش خدمت مى كند البته استثنا هم است كه اگر در استان شما يگانى نيرو نداشته باشد در نزديكترين استان خدمت خواهيد كرد

5. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام من
    بیماری کهیر و آنژیوادم دارم اما قرص که میخورم در بیشتر موارد باد نمی کنم یعنی مشکلی ندارم اما نخورم جوری پام باد می کنه که نمی تونم را برم.می خوام چند روز قرص نخورم باد کنم برم پیش دکتر .حالا دوستان بگن برای این که معاف از سربازی بشم باید به دکتر بگم قرص تاثیری در بیماریم نداره یا از آزمایش متوجه میشه تاثیر داره؟قرص بده نخورم بگم خوردم به نظرتون متوجه میشه یا نه؟اگه کسی با این بیماری معافیت گرفته بگه چجوری این کار رو کرده.ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من
    بیماری کهیر و آنژیوادم دارم اما قرص که میخورم در بیشتر موارد باد نمی کنم یعنی مشکلی ندارم اما نخورم جوری پام باد می کنه که نمی تونم را برم.می خوام چند روز قرص نخورم باد کنم برم پیش دکتر .حالا دوستان بگن برای این که معاف از سربازی بشم باید به دکتر بگم قرص تاثیری در بیماریم نداره یا از آزمایش متوجه میشه تاثیر داره؟قرص بده نخورم بگم خوردم به نظرتون متوجه میشه یا نه؟اگه کسی با این بیماری معافیت گرفته بگه چجوری این کار رو کرده.ممنون

سلام اگه اینطوری باشه کسی که صرع داره باید قرص نخوره تا تشنج کنه تا بفهمند نه این واقعا صرع داره

شما قرص هاتو بخور

اگه جزو بیماری هایی باشه که خود نظام وظیفه اعلام کرده شامل معافیت میشه بهتون معافیت میدن

من تجربه خودمو بگم که قرص مصرف میکنم ولی قسمت آخر که کمیسیون نظامی بود بهم شک کرد و گفت اگر قرص میخوری و حالت بد نمیشه پس میشه خدمت کنی

آخرش شک کردند و منو بردند مرکز استان.اونجا سرهنگش هیچی نپرسید و فقط نامه پزشکمو بهش نشون دادم و معافیمو صادر کرد و تمام

من بیماری شما رو ندارم ولی اگه بیماریتون جزو بیماری هایی باشه که خود نظام وظیفه اعلام کرده که معافی بهش تعلق میگیره نباید نگران باشید

با این حال صبر کنید شاید کسی از دوستان بیماری شما رو داشته باشه.اون مسلما بهتر میتونه راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما.بله این بیماری شامل معافیت میشه
    بند ۱۹- کهیر.الف) همراه با آنژیوادم معاف دائم.
    ب) در سایر موارد خدمات غیررزمی
    اگر دوستان دیگه تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند

9. این کاربر از aliii12447 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahmank750's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

خب ما بعد کلی استرس و انتظار از کد مازاد آموزشی افتادیم نیروی انتظامی مالک اشتر اراک گروهان ذوالفقار -_-

تو همین ۳ روز پوست مارو کندن فعلا لباسا رو دادن اومدیم درست کنم سایز و اتیکت هاشو سه شنبه برگردیم

اگه کسی چیزی نکته ای میدونه بگه ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    تفاوت برگ سفید و برگ سبز سربازی چی هست؟
    چون من الان یکی میخواد کسری خدمتش رو ثبت کنه یه سری میگن باید برگ سبز داشته باشی یه سری میگن برگ سفید... منظورشون چی هست؟ اعزامش اول ابان هست
    Last edited by mehdi_mh71; 25-06-2017 at 17:10.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شما كجا خدمت مى كرديد؟ اگر به فرض هم پرونده گم شده باشد مى توانند از نظام وظيفه استعلام بگيرند

تك اولاد ذكور در استان يا شهر خودش خدمت مى كند البته استثنا هم است كه اگر در استان شما يگانى نيرو نداشته باشد در نزديكترين استان خدمت خواهيد كرد
    سرباز معلم بودیم زیر نظر سپاه
    یعنی مدارکی توی پرونده بودن مشکل ایجاد نمیکنه؟
    اصلا سابقه داره پرونده گم بشه ؟

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پرونده در سپاه گم شده يا اموزش پرورش؟
    در سازمان هاى نظامى مانند ارتش و سپاه به محض ورود شما به اين سازمان ها و تقسيم بعد از اموزشى فايل از طرف ستاد نيرو هر ارگان به پادگان مربوطه ارسال مى شود و هم در سيستم و هم به صورت چاپى بايگانى مى شود و اگر شما در اين مدت غيبت يا اضافه خدمت داشته باشيد در هر دو جا ثبت مى گردد بنابراين احتمال گم شدن مدارك خبلى كم هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •