تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3930 از 4105 اولاول ... 29303430383038803920392639273928392939303931393239333934394039804030 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,291 به 39,300 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اقا یکی از دوستان برای ادامه تحصیل رفته امریکا مقطع کتری.. 15 میلیون وثیقه گذاشته میگه نمیخوام برگردم بنابراین با 15 میلیون سربازیشو خرید درسته؟ یا باید بعد دکتری 8 سال غیبت کنه و 50 میلیون بده؟ وثیقه چی میشه ؟ بالا میکشن؟
    سلام
    اگر توی مدت که به خاطرش وثیقه گذاشتش برنگرده 15 میلیون ضبط میشه به نفع نظام وظیفه و تا بعد 8 سال اگه قانون و تورم تغییر نکنه بله باید 50 تومن هم بده دکتر عزیزمون

2. 2 کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان.
    م
    یک سوال داشتم ، هم مشکل خودم هست هم مشکل دوستم!!

دوستم 20 بهمن 94 از دانشگاه انصراف داد برای کنکور 95 شرکت قبول نشد ، حالا برای کنکور 96 دوباره میخواد کنکور بده ، و سربازیش هم 19 دو یعنی چند روز دیگه هست چطور میتونه سربازی شو دو ماه عقب بنداره که بتونه این دوماه رو خدمت نره و بشینه بخونه در صورتی که یک بار سال 92 از تمدید دوماهی که برای هر سربازی که میخواد عقب بندازه استفاده کرده!! دیگه نمیتونه استفاده کنه از دوماه عقب انداختن!! باس چیکار کنه؟؟؟

................................

مشکل خودمم همینه منم 9 بهمن 95 انصراف دادم از دانشگاه (که کاری بسیار اشتباهیی انجام دادم) میخوام برای 97 شرکت کنم و سربازیم میفته 19 فروردین 97 جیکار کتم بتونم سه ماه عقب بندازم تا تیرماه 97 درصورتی که یکبار از دوماه عقب انداختن استفاده کردم!!! باتچکر
    دوست شما بايد زودتر اقدام مى كرد در اين دو روز باقى مانده احتمالا نمى تواند به موقع دفترچه را ارسال كند و ممكنه وارد غيبت شود . اعزام بچه هاى ديپلم ١٩ هر ماه و اگر تاريخ اعزام قبل از كنكور بود مى توانست درخواست تعويق تا دوبار را داشته باشد
    شما خودت هم ممكنه تاريخ اعزام با توجه به حجم زياد سربازان در حال اعزام بعد از كنكور باشد اما به نظر من در يك دانشگاه بدون كنكور ثبت نام كنيد تا از معافيت ان استفاده و سپس با خيال راحت در كنكور شركت كنيد

داره خودمونی میشه Snake5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

دوستان اگه کسی تو موعد مقرر دفترچه فرستاده باشه و یک بار تمدید زده باشه ، بخواد بار دوم تمدید بزنه مثلا دوماه قبل اعزام ، غیب میخوره؟؟ (من با یک بار تمدید برج4 باید برم . الان تمدید دوم رو از سایت میخوام بزنم برای برج8. ارسال دفترچه هم دی ماه بود). سوال دومم اگه درخواست سرباز معلمی یا امریه بدیم برای جایی ، بعد تمدید بزنیم مشکلی پیش میاد؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان اگه کسی تو موعد مقرر دفترچه فرستاده باشه و یک بار تمدید زده باشه ، بخواد بار دوم تمدید بزنه مثلا دوماه قبل اعزام ، غیب میخوره؟؟ (من با یک بار تمدید برج4 باید برم . الان تمدید دوم رو از سایت میخوام بزنم برای برج8. ارسال دفترچه هم دی ماه بود). سوال دومم اگه درخواست سرباز معلمی یا امریه بدیم برای جایی ، بعد تمدید بزنیم مشکلی پیش میاد؟
    خير مشكلى ندارد

6. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Snake5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

آقا از سیستم نمیشه بیشتر از 2 ماه تمدید زد . راهی نیست بشه 4 ماه تمدید بزنیم؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

آقا از سیستم نمیشه بیشتر از 2 ماه تمدید زد . راهی نیست بشه 4 ماه تمدید بزنیم؟؟
    سلام متاسفانه خیر هیچ راهی نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ببخشید راهی برای لغو معافیت از رزم قبل از اعزام هست؟ تاریخ اعزام خورده 6/1، قرار بود برای گرفتن امریه از معاف از رزمی استفاده کنم که نشد و با توجه به مدرک کارشناسی ارشد فک کنم معاف از رزم نباشم خیلی بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند روز پیش در مقطع فوق لیسانس تربیت بدنی فارغ التحصیل شدم و میخوام دفترچه ام رو پست کنم. به نظرتون الان پست کنم ممکنه تاریخ اعزام 1/4 یا 1/6 بیافته؟ و یه سوال دیگه اینکه این سرباز معلمی که می گیرند یکی از شرط های فرزند فرهنگی بودنه و من پدر و مادرم فرهنگی نیستن به نظرتون راهی (پارتی یا...) وجود داره که بتونم بهش امیدوار باشم؟
    لطفا اگر کسی اطلاع داره پاسخ بده. لطفا!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ببخشین هیچ راهی نداره بشه مدرک معادلی رو که گرفتیم بشه باطلش کرد شامل طرح جریمه بشیم اگه کسی اطلاعی داره خداوکیلی کمک کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی راجع به قوانین کسر خدمت جبهه جدید اطلاعی داره؟ اینکه کی اجرایی میشه؟ من الان سربازم و برای کسر خدمت جبهه پدرم اقدام کردم اگه نامه های کسر خدمتم رو ببرم یگان ثبت شه بعد امکانش هست که بتونم دوباره بر اساس قوانین جدید هم اقدام کنم؟
    سلام

داخل نامه نوشته میشه برای کسری خدمت یا مغافیت مهلت نامه هم 6 ماه هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •