تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3923 از 4105 اولاول ... 29233423382338733913391939203921392239233924392539263927393339734023 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,221 به 39,230 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsaaaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من 14 فروردین سربازیم تموم شد و تسویه هم کردم بهم گفتن حدود یک ماه بعد کارت میاد در خونه
    اما دیروز برام حقوق ریختن.
    اینکه حقوق ریخته شده یعنی نا الان هیچ اقدامی برای صدور کارت انجام ندادن؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

یعنی تک پسر باشه و پدر و مادرش فوت شده باشه، نمیشه معاف شد؟
    تك پسر هنگامى معنى داره كه فرد كمك حال پدر و مادر خانواده باشد ، در هيچ جا نيامده و گفته نشده كه تك پسر معاف مى شود تنها اين امكان را دارد در شهر يا استان محل سكونت خودش خدمت كند، هنگامى كه پدر و مادر هر دو فوت كرده باشند فرد باز هم سرباز محسوب مى شود مگر اينكه سرپرست برادر معلول يا خواهر را بر عهده داشته باشد
    سلام دوستان من 14 فروردین سربازیم تموم شد و تسویه هم کردم بهم گفتن حدود یک ماه بعد کارت میاد در خونه
    اما دیروز برام حقوق ریختن.
    اینکه حقوق ریخته شده یعنی نا الان هیچ اقدامی برای صدور کارت انجام ندادن؟
    خير
    تازه تسويه خساب كردن و بعد از ان مدارك به نظام وظيفه ارسال مى گردد

3. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه faz2rap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ایران - تــهران

پيش فرض

من با اینکه یه برادر بزرگتر از خودم دارم و بابت کم توانی ذهنیش معاف شده و با اینکه پذرم بالای 70 داره زنگ نظام وظیغه استانمون گفت نه نمیشه باید برادرت از کار افتاده باشه تا معاف شی
    استشهاد همسایه ها به درد میخوره؟
    مدارک پزشکی
    اسشتهاد محلی با امام جمعه مسجد محله و هر جا که میتونید مثل بهزیستی و ... داشته باشید...
    پدر هم 71 سال باشه معافیت تعلق میگیره...حتما پیگیر باشید و حضوری برید خدمت اومدن شما با این وضیعت اصلا صحیح نیست...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

مدارک پزشکی
    اسشتهاد محلی با امام جمعه مسجد محله و هر جا که میتونید مثل بهزیستی و ... داشته باشید...
    پدر هم 71 سال باشه معافیت تعلق میگیره...حتما پیگیر باشید و حضوری برید خدمت اومدن شما با این وضیعت اصلا صحیح نیست...
    دوست عزیز ممنون بابت راهنماییت حقیقتش من دو سال و خرده ای غایبم اما زمان ورود به غیبتم همین شرایطم بود و پدرم هفتاد داشت و نظام وظیفه میگفت که میتونم درخواست بدم و نکته ای که میمونه اینه که برادرم از لحاظ جسمی سالمه و فقط از ذهنی مشکل داره و از پس خودش برمیاد ولی اینکه سرپرستی خونواده رو بشه بهش سپرد نمیتونه حالا شما نظرتون چیه از طرفی نگرانم درخواست کفالت بدم و رد شه و برام تاریخ اعزام بخوره
    -لطف کردی دوست گلم
    Last edited by Brbr80; 24-04-2017 at 22:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    Miandoab

پيش فرض

سلام دوستان،وقت بخیر

من میخوام با مدرک دیپلم دفترچه رو تو این هفته بفرستم ! به نظرتون الان این کارو کنم میتونم جایه خوبی بیفتم ؟ از شهرستان های ارومیه هستم.

گواهینامه ماشین و موتور و مدرک کامپیوتر دارم به نظرتون اینا تو خدمت به درد میخورن ؟

خیلیا میگن راننده شدن بده تو خدمت ؟

به نظرتون من میتونم تو دوره خدمت وقت اضافه داشته باشم برای مطالعه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان،وقت بخیر

من میخوام با مدرک دیپلم دفترچه رو تو این هفته بفرستم ! به نظرتون الان این کارو کنم میتونم جایه خوبی بیفتم ؟ از شهرستان های ارومیه هستم.

گواهینامه ماشین و موتور و مدرک کامپیوتر دارم به نظرتون اینا تو خدمت به درد میخورن ؟

خیلیا میگن راننده شدن بده تو خدمت ؟

به نظرتون من میتونم تو دوره خدمت وقت اضافه داشته باشم برای مطالعه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان عزیز کلن راننده شدن یک سری مزایا و معایبی داره تاره اونم بستگی داره کجا بیفتین

ولی در کل مزایاش اینه که وقت به سرعت برای شما میگذره از شر نگهبانی تقریبا خلاص میشین اگه راننده فرمانده بشین که نونتون تو روقنه (من خودم در ارتش راننده بودم 24 ساعته داخل شهر هر چی دوست داشتم میخریدم برای 1 نخ سیگارم التماس کسی رو هم نمیکردم خودم پخش میکردم )

اما در مقابل مزایای زیادش معایبش هم تقریبا مشخصه که خطر همیشه با شماست 1 لحظه غفلت مساوی با چند میلیون غرامتی شدن خیلی باید مراقب باشین که تصادف نکنین

موقع تحویل گرفتن وسیله با دقت ماشین رو چک کنید ابزار جک لاستیک زاپاس و .... کلا هر ایرادی دیدین داخل صورتجلسه بنویسین که موقع تسویه حساب به مشکل بر نخورین

مطالعه هم باز بستگی داره کجا بیفتین شانسیه کامپیوتر هم که همه جا کاربرد داره سعی کنین وردو کامل یاد بگیرین.

دوستان زیاد سخت نگیرین من خیلی ابتدا بدبین بودم به خدمت ابتدا هم افتضاح ترین جای ممکن افتادم ولی بعد بصورت اتفاقی منتقل شدم جای دیگه با لباس شخصی خدمت میکردم در کل خوب بود.

امیدتون به خدا باشه.

سوالی داشتین در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    Miandoab

پيش فرض

دوستان عزیز کلن راننده شدن یک سری مزایا و معایبی داره تاره اونم بستگی داره کجا بیفتین

ولی در کل مزایاش اینه که وقت به سرعت برای شما میگذره از شر نگهبانی تقریبا خلاص میشین اگه راننده فرمانده بشین که نونتون تو روقنه (من خودم در ارتش راننده بودم 24 ساعته داخل شهر هر چی دوست داشتم میخریدم برای 1 نخ سیگارم التماس کسی رو هم نمیکردم خودم پخش میکردم )

اما در مقابل مزایای زیادش معایبش هم تقریبا مشخصه که خطر همیشه با شماست 1 لحظه غفلت مساوی با چند میلیون غرامتی شدن خیلی باید مراقب باشین که تصادف نکنین

موقع تحویل گرفتن وسیله با دقت ماشین رو چک کنید ابزار جک لاستیک زاپاس و .... کلا هر ایرادی دیدین داخل صورتجلسه بنویسین که موقع تسویه حساب به مشکل بر نخورین

مطالعه هم باز بستگی داره کجا بیفتین شانسیه کامپیوتر هم که همه جا کاربرد داره سعی کنین وردو کامل یاد بگیرین.

دوستان زیاد سخت نگیرین من خیلی ابتدا بدبین بودم به خدمت ابتدا هم افتضاح ترین جای ممکن افتادم ولی بعد بصورت اتفاقی منتقل شدم جای دیگه با لباس شخصی خدمت میکردم در کل خوب بود.

امیدتون به خدا باشه.

سوالی داشتین در خدمتم
    درود

ممنون از لطفتون

بله معایبی داره ولی خب من تقریبا راننده ماهری هستم و از این بابت نگران نیستم ولی خب اتفاق ممکنه بیافته ! اینم شنیدم تو ماموریت اتفاقی بیفته مشکلی پیش نمیاد !

من راستش سنم کوچیکه ولی خب برای تحصیل تو رشته مورد علاقم مجبورم خدمت رو برم چون امسال هم پشت کنکور بودم و ..... (البته اگر قبول نشم )

شما تو فرمی یک که خودمون باید پر کنیم نوشته بودید گواهینامه دارید ؟ یا خودشون ازمون میپرسن که گواهینامه داریم یا نه ؟ شده کسی گواهینامه داشته باشه و پست بده یا فرقی نمیکنه ؟

فقط نمیدونم چرا فامیل میگن برو لیسانس شو بعد برو یعنی اینقدری فرق میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

درود

ممنون از لطفتون

بله معایبی داره ولی خب من تقریبا راننده ماهری هستم و از این بابت نگران نیستم ولی خب اتفاق ممکنه بیافته ! اینم شنیدم تو ماموریت اتفاقی بیفته مشکلی پیش نمیاد !

من راستش سنم کوچیکه ولی خب برای تحصیل تو رشته مورد علاقم مجبورم خدمت رو برم چون امسال هم پشت کنکور بودم و ..... (البته اگر قبول نشم )

شما تو فرمی یک که خودمون باید پر کنیم نوشته بودید گواهینامه دارید ؟ یا خودشون ازمون میپرسن که گواهینامه داریم یا نه ؟ شده کسی گواهینامه داشته باشه و پست بده یا فرقی نمیکنه ؟

فقط نمیدونم چرا فامیل میگن برو لیسانس شو بعد برو یعنی اینقدری فرق میکنه
    نمیشه گفت راننده حتما پست میده یا نه ولی انصافا نباید بده بعضی مواقع نصف شب ماموریت میدن!!

آشپز ها رو که مطمئنم پست نگهبانی ندارن.

فرم ثبت نام کلن کشکه راجب مهارتهای شما ....

ما که با لیسانس رفتیم خیلی بهمون فشار اومد اصلا این مدرک میشه بلای جون شما همه ازتون انتظار دارن تا اشتباه میکردی این مدرک میزدن تو فرق سرت

تازه معلوم نیست تا شما درستون تموم بشه چه بلایی سر درجه ها میاد همینجوریش که تو بعضی پادگانها لیسانس مساوی سرباز صفر شده

کلن مزایای تحصلیل کرده نسبت به سرباز صفر افسر نگهبانی -گروهبان نگهبانی- پاسبخش شدن- بیشتر کارای اداری انجام میدن (البته اینا ماله ارتشه که به تحصیل کرده بیشتر اهمیت میدن)
    (درجه دارا تو نظام از تحصیل کرده ها بدشون میاد اینو خودم تجربه کردم )
    Last edited by behnamlider; 25-04-2017 at 19:21.

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

دوستان کسی تو سن 35 سالگی بخواد بره خدمت چطوریاست پشیمون نمیشه اونجا مراعات حال ادمو میکنن؟
    سلام عزیز جان . طوری نیست برادر . من 29 سالگی رفتم خدمت . الکی از خدمت می ترسیدم . کاشکی بعد دیپلم گرفتن تو همون 18 سالگی میرفتم خدمت .

سختی که داره . ولی وقتی رفتی یه مدت که سختیش برات عادی شد و قابل تحمل تازه میفهمی چه اشتباهی کردی دیر رفتی . خوده بچه ها مراعات میکنن .. کادری زیاد براش فرقی نمیکنه جوون باشی یا مسن . بابا آدم داشتیم 45 ساله رفته خدمت .

شرایط شما چجوریه . تحصیلات؟؟؟ . بتونی بیفتی سپاه شاید خدمتت راحت تر بگذره . هیچ شرایطی قابل پیش بینی نیست . شاید سخت ترین خدمت رو تو سپاه داشته باشی و شاید اسون ترین خدمت تو نطقه صفر مرزی . به خودتم بستگی داره چجوری خدمت رو بگیری . کلا حرف برای گفتن زیاده
    Last edited by TATU_TATY; 25-04-2017 at 21:25.

11. این کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

دوستان من چند روز دیگه باید خودم رو به یگان معرفی کنم. مدرکم هم لیسانس هست. تو برگه امریه ام نه کلمه عملیات درج شده و نه اینکه دوره کد خوردم . با این وضعیت چند ماه اول رو حتما پاسدار یا پاسبخش باید باشم؟ یا ممکنه بلافاصله بعد از معرفی تو بخش دیگه ای مشغول به کار بشم. و اینکه من کوررنگی هم دارم ولی خب فرصت نکردم برای معاف از رزمی اقدام کنم. تو یگان برم دنبالش دیگه ارزشی داره به نظرتون و یا اینکه یک گواهی از پزشک متخصص ببرم و نشون فرمانده بدم قبول میکنه کور رنگم یا حتما باید مراحل معاف از رزمی طی بشه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •