تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3570 از 4105 اولاول ... 257030703470352035603566356735683569357035713572357335743580362036704070 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,691 به 35,700 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من برگه سبزمو همین چهارشنبه ای که گذشت گرفتم، به مسئل پلیس+10 گفتم بزنه برای ماه 6، زد ولی جا نداشت افتادم برای ماه 8
    من فوق لیسانس دارم و ساکن تهرانم، بنظرتون الان با توجه به شرایطم تعجیل بزنم میفته ماه 6 ؟ "گفتن باید 48 ساعت بگذره از درخواست اولیه برای درخواست تعجیل دادن یعنی یکشنبه درخواست بدهم "
    من ماه 8 برایم خیلی دیره، دوستان اطلاع دارن تعجیل الان بزنم ماه 6 میفتم یا نه؟ احتمالش چقدره؟
    دم همتون گرم
    سلام
    بستگی داره که تعجیل برا برج 6 یا 4 باز باشه یا نه ! حالا خیلی مونده تا برج 6 ، شما دو سه روز دیگه برو برا تعجیل اما مطمئن باش که تعجیلت رو برا برج 6 زده باشن نه 4 !
    الان همه دنبال تعجیل برا برج 4 هستن تا 6 !
    کلا تو نظام وظیفه هیچی قابل پیش بینی نیست ! شاید قبل شما نفری شرایط مشابه شما زده باشه و با تعجیل یه نتیجه گرفته باشه اما نتیجه ای که شما میگیری کاملا عکس نتیجه ی اون فرد باشه ! سیستمشون این مدلیه ! قابل پیش بینی نیست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دست شما درد نکنه بابت راهنمایی، خیلی ممنونم
    بنظرتون الان اقدام بکنم برای تعجیل شانسم بیشتره یا مثلا یک ماه دیگه؟
    من ماه 4 نمیخاهم بیفتم، البته الان ماه 8 هستم، میخاهم ماه 6 بیفتم، چون جایی که رزرو کردم تو قرارگاه گفتن ماه 6 میتونی بیای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

با سلام
    بنده میخوام به دلیل اختلال تنفس از طریق بینی(انحراف و شکستگی قدیمی) برم بهداری ناجا
    الانم مشغمل به خدمتم
    می خوام بدونم در صورت عمل چقدر استعلاجی میدن
    همچنین مشکل کمر در هم دارم که تو سانحه رانندگی پیش اومده
    حالا سوال دوم اینه که اگه دکتر ها برای هر مورد مرخصی استعلاجی بدن چطور اعمال میشه؟
    با تشکر از راهنمایی دوستان

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام
    بنده میخوام به دلیل اختلال تنفس از طریق بینی(انحراف و شکستگی قدیمی) برم بهداری ناجا
    الانم مشغمل به خدمتم
    حالا سوال دوم اینه که اگه دکتر ها برای هر مورد مرخصی استعلاجی بدن چطور اعمال میشه؟
    باید از خود پزشک بپرسی ولی اگه انحراف تیغه باشه نه پولیپ حدود 20 روز.
      محتوای مخفی: 0 
    حواست باشه خرابترش نکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام من 13 ماه از خدمتم گذشته هنوز دفترچه بیمه و حقوقم رو دریافت نکردم! نیروی انسانی پادگان هم رفتم اسفند پارسال برام یه نامه زدن به ستاد نزاجا هنوز خبری نیست! وقتی میرم دفترچه بگیرم میگه اسمت هنوز تو سیستم نیومده!! دوستان با تجربه تر شما راه بهتری بلدید خودم پیگیری کنم والا این رکن 1 و مد ن ا جواب درست حسابی به ما نمیدن!

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

دست شما درد نکنه بابت راهنمایی، خیلی ممنونم
    بنظرتون الان اقدام بکنم برای تعجیل شانسم بیشتره یا مثلا یک ماه دیگه؟
    من ماه 4 نمیخاهم بیفتم، البته الان ماه 8 هستم، میخاهم ماه 6 بیفتم، چون جایی که رزرو کردم تو قرارگاه گفتن ماه 6 میتونی بیای
    قربان شما
    اصولش این هست که تعجیل برای هر دوره ، بعد از شروع دوره قبلش شروع میشه . یعنی بعد از برج 2 تعجیل برا برج 4 شروع میشه و بعد از برج 4 تعجیل برا برج 6 . اما همیشه راهکار دیگه ای هم هست . برید +10 و بهشون بگید که میخوام برا برج 6 تعجیل میزنم . من فرم تعجیل رو ندیدم ولی حتما حواستون باشه که برا برج 6 بزنید وگرنه دیدید اشتباهی افتاد برا برج 4 و یه ماه دیگه اعزام شدید ! پیشنهاد من اینه که بعد از شروع برج 4 تعجیل بزنید بهتره تا الان ! ریسکش کمتره ! هرچند حتما برید و از +10 سوال کنید .

با سلام
    الانم مشغمل به خدمتم
    من دو موارد خیلی زیادی برای انحراف بینی دیدم ، اگه تو بیمارستان های خود نظام عمل کنید تا 21 روز یا همون سه هفته هم میدن ولی اصولش برای این عمل 14 روز یا دو هفته هست . اگه با دکتر صحبت کنید شاید 21 روز بده . اما اگه بیمارستان خارج از نظام عمل کنید به امکان زیاد با بیشتر از 14 روز موافقت نمیکنن . حداکثرش همون 14 روز میدن !
    برا دیسک کمر هم اگه وضعیتش حاد باشه یه هفته تا 10 روز استراحت میدن .

سلام من 13 ماه از خدمتم گذشته هنوز دفترچه بیمه و حقوقم رو دریافت نکردم! نیروی انسانی پادگان هم رفتم اسفند پارسال برام یه نامه زدن به ستاد نزاجا هنوز خبری نیست! وقتی میرم دفترچه بگیرم میگه اسمت هنوز تو سیستم نیومده!! دوستان با تجربه تر شما راه بهتری بلدید خودم پیگیری کنم والا این رکن 1 و مد ن ا جواب درست حسابی به ما نمیدن!
    این پست رو ببیند : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خانواده ی نظامی هستید ؟! یعنی قبلا دفترچه ی نیروهای مسلح داشتید ؟!
    خدمت قبلی چطور ؟! فراری که نبودید ؟!
    شما به یکی از ذفاتر بیمه ی نیروهای مسلح برید و شماره ملیتون رو بدید چک کنن . شاید دفترچه در محل خدمت اموزشیتون صادر شده باشه (این مورد رو خیلی دیدم) .
    در مورد دفترچه هم نامه به ستاد مرکز اصلا نیاز نیست ! رکن 1 قسمت خدمات برید اونجا یه نامه مینویسن با امضای فرمانده ی یگان و خودتون به همراه عکس مراجعه میکنید به یه دفترخدماتی بیمه ، نیم ساعت طول نمیکشه تا دفترچتون رو بهتون بدن ! خیلی دیدیم که نامه ی بیمه ی سربازها تو کشوی خدمات مونده و تا ماهها نفرستادن !! من همیشه نامه ی دوستان رو یواشکی میدادم به خودشون تا ببرن دفترچشون رو دستی بگیرن ! از نظر قانونی این کار درست نیست ولی اگه باهاشون صحبت کنید و بگید که خیلی مشکل دارم نامه رو میدن بهتون ! یه نامه ی دو برگی هست با امضای فرمانده یگان .
    بعد از صدور بیمه حقوقتون هم اصولا باید واریز بشه اگر واریز نشد روشی که در پست بالا گفتم رو اجرایی کنید سریع حقوقتون جریان پیدا میکنه !
    Last edited by alex_love; 12-05-2016 at 21:49.

7. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

آیا کسی از دوستان نیست اینچا پادگان آموزشیش 01 بوده باشه؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

چرا دوستان ۰۱ی زیاد هستن.. اگر افتادی اونجا خیالت راحت باشه بهترین پادگان اموزشی ارتشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نبوووووووود 11 ماه دیگه

سلام دوست عزیز

گذشته از این که بهترین پادگان نیرو زمینیه، در حین آموزشی از پادگان های متعددی میان اونجا برا پذیرش مثلا از ستاد کل نیروی زمینی واقع در چهار را مینی سیتی .........

من خودم الان دارم ستاد کل خدمت میکنم بعضی از دوستان شهرستانی فرم پر نکردن و گفتن هر چی شانسمون زد یکیشون افتاد تیپ تکاور پرندک که فراری شد یکی افتاد لب مرز دیزل پست شد و .........

پس حواستو جمع کن که حتما از هر جا فرم اوردن پر کنی تنها پادگانی که واقعا به درجه احترام میذاره همین ستاد کل نیروی زمینی...... تا دلت بخواد میتونم برات مثال بزنم

نگهبانی هم خیلی بخش هاش اصلا نداره مثلا مد حقوقی

من خودم اولش جایی افتادم که بنایی بود و خلاصه کمی دهنمون سرویس شد

ولی با زرنگی خودم به قسمتی منتقل شدم که فقط روزای زوج تا ساعت شیش هفت میرم پادگان یعنی 11 روز در ماه

آمار هم ندارم.... یعنی نه صبحگاه نه ورزش نه تمرین رژه

یعنی اینجوری بگم که خیلی از امریه دارها حسرت اینو میخورن که جای من باشم.

کلا خدمت یه جور بخت آزماییه واقعا همه چی به شانست بستگی داره

11. این کاربر از tuupak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

دوستان من اواخر تیر ماه معافیت تحصیلیم تموم میشه. و چون تکلیف قبول شدن یا نشدن ارشدم مشخص نیست. خواستم بدونم کی باید اقدام کنم برای فرستادن دفترچه؟ اگر الان اقدام کنم یا اواخر تیر ماه چه قدر ممکنه تو تاریخ اعزام تفاوت داشته باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •