تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3565 از 4105 اولاول ... 256530653465351535553561356235633564356535663567356835693575361536654065 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,641 به 35,650 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه Hans Christian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

قانون به این صورته که اگه متولد 72 به بعد باشی بهت کسری تعلق نمیگیره ولی اگه پدرت 30 ماه یا بیشتر سابقه جبهه داشته باشه می تونی معاف بشی. یعنی اگه سابقه جبهه پدرت کمتر از 30 ماه باشه و متولد 72 به بعد باشی کسری تعلق نمیگیره. در مورد معاف شدن کامل ، شرایط سنی در نظر گرفته نمیشه.
    شما هم خیالت راحت باشه اضافه خدمت نکردی!
    پس اگه اینطوری هست چرا اون دوست من که پدرش 31 ماه سابقه جبهه داشت معاف نشد که هیچ حتی یک روز هم کسری نگرفت و مجبور شد 21 ماه کامل خدمت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان شنیدم جدیدا اگه نمره امتحان آموزشیت بالا باشه با مدرک دیپلم میتونی گروهبان دومی بگیری ، حقیقت داره آیا؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

پس اگه اینطوری هست چرا اون دوست من که پدرش 31 ماه سابقه جبهه داشت معاف نشد که هیچ حتی یک روز هم کسری نگرفت و مجبور شد 21 ماه کامل خدمت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما زیاد به حرف های دیگران توجه نکن چون زیاد دروغ میگن!!! سابقه جبهه در مناطق عملیاتی ملاک هست. شاید کسی 31 ماه سابقه جبهه داشته باشه ولی منطقه عملیاتی نبوده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doctor Splinter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ممنونم رضا جان

اگر کسی به خاطر وضعیت پزشکی "معاف از رزم" بشه، تو کارت پایان خدمتش درج میکنن؟

با تشکر مهران...
    سلام
    هیچ تاثیری نداره بر وضعیت کارت پایان خدمت!
    در واقع بر خود خدمت هم تاثیر نداره و اگه بخوان از شما به عنوان نگهبان استفاده کنند حتی با معاف از رزم هم این کار رو خواهند کرد!
    در واقع معاف از رزم رو برای زمان جنک می دونن
    همه چیز بر می گرده به فرمانده

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

دوستان شنیدم جدیدا اگه نمره امتحان آموزشیت بالا باشه با مدرک دیپلم میتونی گروهبان دومی بگیری ، حقیقت داره آیا؟!
    سلام
    نه برادر جان ! پرونده ی اموزشی چندین ماه بعد از اغاز خدمتت در یگان به اونجا ارسال میشه ! کسی هم تو اموزشی امتیاز و اینجور مسائل رو ثبت نمیکنه ! اونجا هرچی میگن سرسریه ! زیاد توجه نکن بهش !

شما زیاد به حرف های دیگران توجه نکن چون زیاد دروغ میگن!!! سابقه جبهه در مناطق عملیاتی ملاک هست. شاید کسی 31 ماه سابقه جبهه داشته باشه ولی منطقه عملیاتی نبوده.
    خوب برادر جان جبهه یعنی عملیات دیگه به امکان زیاد منظورتون این بوده که اگه کسی در زمان جنگ در جایی جز جبهه ی جنگ خدمت کرده باشه کسری دریافت نمیکنه ! که این درسته، من کسی رو میشناختم که پدرش در زمان جنگ در تهران خدمت سربازیش رو گذرونده بود و کسری هم ندادن بهش !

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhan123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اگه آموزشی شهر خودت باشی پنج شنبه جمعه مرخصی میدن؟

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام
    ۲هفته از اموزشی هم گذشت(ناجا شهید دستغیب جهرم) به جرات میتونم بگم بدترین روزهای زندگیم بود تو این چند سال.اصلا منظورم سختی های دوران اموزشی و کلاسهاش نیست. دوستانه دارم میگم هر کسی اینجا افتاد تا اونجا که میتونه تمدید کنه.امکانات در حد صفر.
    نمرات تیراندازی چقدر تاثیر داره تو درجه؟
    گفتن فوق لیسانس ۴۰درصد ستوان ۲
    ۶۰درصد ستوان ۳
    رژه چی اونم تاثیر داره
    یا کلا این امتحانات و نمراتش واسه درجه و تجدید دوره کشکه؟

8. این کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    ۲هفته از اموزشی هم گذشت(ناجا شهید دستغیب جهرم) به جرات میتونم بگم بدترین روزهای زندگیم بود تو این چند سال.اصلا منظورم سختی های دوران اموزشی و کلاسهاش نیست. دوستانه دارم میگم هر کسی اینجا افتاد تا اونجا که میتونه تمدید کنه.امکانات در حد صفر.
    نمرات تیراندازی چقدر تاثیر داره تو درجه؟
    گفتن فوق لیسانس ۴۰درصد ستوان ۲
    ۶۰درصد ستوان ۳
    رژه چی اونم تاثیر داره
    یا کلا این امتحانات و نمراتش واسه درجه و تجدید دوره کشکه؟
    همش کشکه
    فقط اگه نمره میدون تیرتون خوب باشه به حدود 20-10 نفر اول یه درجه تشویفی میدن (من که شهدای کرمانشاه بودم، به 20 نفر اول یه درجه تشویقی دادن)
    اگر امتحانا و میدون تیر هم صفر بشی هیچ تاثیری نداره
    مارو هم خیلی سر این مزخرفات که اگه نمراتتون زیر 70 بشه، تجدید دوره میشین و کسر از آموزش میشین، میترسوندن!
    نشون به اون نشون که قبل از اینکه امتحان بدیم و بریم میدون تیر قبلش برگ سبز ها صادر شده بود!

Sent by Tapatalk on Android
    Last edited by Globe; 06-05-2016 at 11:04.

10. این کاربر از Globe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

معاف از رزم ها رو به ما گفتن کف درجه میدن در حالی که قبل از اعزام من از اکثر کسایی که میپرسیدم میگفتن یه درجه کم میشه
    دارن الکی میگن یا همینطوره ؟
    اخه وقتی کف درجه بدن دیگه علنا امتحانا برای ما معاف از رزم ها الکی و بی تاثیره . چه نمره کامل تو امتحانا و تیراندازی بگیریم چه پایین ترین نمره رو درجمون مشخصه

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

معاف از رزم ها رو به ما گفتن کف درجه میدن در حالی که قبل از اعزام من از اکثر کسایی که میپرسیدم میگفتن یه درجه کم میشه
    دارن الکی میگن یا همینطوره ؟
    اخه وقتی کف درجه بدن دیگه علنا امتحانا برای ما معاف از رزم ها الکی و بی تاثیره . چه نمره کامل تو امتحانا و تیراندازی بگیریم چه پایین ترین نمره رو درجمون مشخصه
    امتحان واسه همه الکیه چه معاف از رزم چه بقیه ، کلا درجه الکیه که کف و سقفش بخواد ملاک باشه ایشالا رفتی سر یگان بهت میگن درجه واسه آبگرمکنه نه سرباز. بعضی وقتا حتی درجه کمتر به نفعتون میشه.

13. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •