تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3516 از 4105 اولاول ... 251630163416346635063512351335143515351635173518351935203526356636164016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,151 به 35,160 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با تمام احترامی که به نظر شما دارم و قبول دارم حرفتونو
    ولی دانشگاه هم شبیه سربازیه و میتونید محیط جامعه و اشخاص رو بشناسید

هیچ فرقی نداره فقط باید اهلش باشی یعنی برات مهم باشه که محیط جامعه چطوره و...

ماها تو دانشگاه به واسطه دوستایی که داشتیم و سر و گوششون برای اینجور موارد میجونبید خیلی از پارتی بازی ها و کثافت کاری ها بعضی از مسئولین دانشگاهو پی بردیم و تازه فهمیدم دنیای آدم بزرگا چقدر میتونه کثیف باشه

نمیدونم کدام ارگان بودید که چنین مقایسه ای میکنید
    اما به هیچ عنوان و باز هم میگم به هیچ عنوان اون محیط سربازی که من دیدم حتی نزدیک به دانشگاه هم نیست .!!

2. 4 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

حرفتونو قبول دارم ولی به نسبت اتفاقاتی که تو دانشگاه میفته، پادگان قابل قیاس با دانشگاه نیست ! به امکان زیاد به خدمت رفتید که این مقایسه رو میکنید اما اونچه که من دیدیم قابل قیاس نبود ! تو دانشگاه رفاقت ارزش داشت ، کسی به خاطر مسائل پیش پا افتاده دوستشو نمیفروخت ! تو خدمت به خاطر یه ساعت مرخصی شاید رفیق نزدیک هم فروخته بشه ! به نظر من که شناخت انسان تو خدمت قابل قیاس با دانشگاه نیست . در مورد مسئولان کاملا درسته ! اتفاقا منم از اون دسته بودم که سرم درد میکرد برا همچین مسائلی ! اما اونا مسئول بودن کم دانشجویی بود که اون روی خودش رو نشون بده ! بود ولی کم ! کلا مسئولا چه تو خدمت چه تو دانشگاه جفت همن ، نظر من بیشتر روی سربازا بود تا کادریا .

من که اصلا سربازی نرفتم و معافیت پزشکی دارم و حرفای سربازی رو هم از این و اون میشنوم

در دانشگاه رفیق فروشی نیست ولی زیرآب زدن هم خیلی هست

کافی بود فقط یه استادی به کسی نمره میداد و پارتی بازی میکرد،تحت هیچ شرایطی نباید جایی درز پیدا میکرد چون هم برای استاد بد میشد هم برای دانشجو

حتی دوستای خود من هم که باهم صمیمی بودن سرهمین مسائل رابطه شون کمی شکروآب شد،هر ازگاهی هم زیرآب دوستشو پیش مسئولین میزد مثلا میگفت فلان دوستمو چرا بهش ارفاق کردید ولی به من ارفاق نکردید و...

کلا بعضی از آدما سر منافعشون چه کارها که نمیکنن حالا اون منافع میخاد نمره باشه میخاد یه ساعت مرخضی باشه

دوستان ببخشید که چندین نقل قولو باهم گرفتم با تمام امکانات انجمن آشنا نیستم.پوزش
    Last edited by محمد7966; 18-03-2016 at 22:23.

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سربازی دوره خوبی هست که خیلی آدم ساز هست .

تو سربازی هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه . دشمنی ، کینه ، ادم فروشی ، دزدی و. ... .

کلا صبر آدم زیاد میشه و یاد میگیری که به بعضی آدم های آشغال چطور باید رفتار کرد !

تنها نکته منفی آن شرایط سربازی در ایران هست . نه حقوق درست و حسابی ، نه استفاده از تخصص افراد تحصیل کرده ، مدت زمان واقعا زیاد .

به نظرم بازم دارم میگم نظر شخصی ، کسی که کارش آزاد است خریت محض است سربازی رفتن برای چنین فردی !!!!!!!!!!!!! هیچ نکته مثبتی نداره .

سربازی فقط برای افراد تخصیل کرده و تنها راه یافتن کار دولتی است . البته با این شرایط بیکاری و پارتی بازی با قاطعیت میشه گفت تحصیل کرده های خدمت رفته هم هیچی نشدند !

6. 3 کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سربازی دوره خوبی هست که خیلی آدم ساز هست .

تو سربازی هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه . دشمنی ، کینه ، ادم فروشی ، دزدی و. ... .

کلا صبر آدم زیاد میشه و یاد میگیری که به بعضی آدم های آشغال چطور باید رفتار کرد !

تنها نکته منفی آن شرایط سربازی در ایران هست . نه حقوق درست و حسابی ، نه استفاده از تخصص افراد تحصیل کرده ، مدت زمان واقعا زیاد .

به نظرم بازم دارم میگم نظر شخصی ، کسی که کارش آزاد است خریت محض است سربازی رفتن برای چنین فردی !!!!!!!!!!!!! هیچ نکته مثبتی نداره .

سربازی فقط برای افراد تخصیل کرده و تنها راه یافتن کار دولتی است . البته با این شرایط بیکاری و پارتی بازی با قاطعیت میشه گفت تحصیل کرده های خدمت رفته هم هیچی نشدند !
    فقط کار ازاد نیست،پاسپورت هم بخای داشته باشی باید سربازی بری و...

و گرنه آره ما هم تو شهرمون داریم که دستفروشه و کار آزاد داره ولی به نظر نمیاد سربازی رفته باشه

برای شغل آزاد هم من شندیم اگر بخای پروانه کسب داشته باشی باید کارت پایان خدمت داشته باشی

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

من که اصلا سربازی نرفتم و معافیت پزشکی دارم و حرفای سربازی رو هم از این و اون میشنوم

در دانشگاه رفیق فروشی نیست ولی زیرآب زدن هم خیلی هست

کافی بود فقط یه استادی به کسی نمره میداد و پارتی بازی میکرد،تحت هیچ شرایطی نباید جایی درز پیدا میکرد چون هم برای استاد بد میشد هم برای دانشجو

حتی دوستای خود من هم که باهم صمیمی بودن سرهمین مسائل رابطه شون کمی شکروآب شد،هر ازگاهی هم زیرآب دوستشو پیش مسئولین میزد مثلا میگفت فلان دوستمو چرا بهش ارفاق کردید ولی به من ارفاق نکردید و...

کلا بعضی از آدما سر منافعشون چه کارها که نمیکنن حالا اون منافع میخاد نمره باشه میخاد یه ساعت مرخضی باشه
    حرفتون درسته و قبول دارم

اما حرف منو دوستانو فقط نفری میتونه درک کنه که سربازی رفته . این مورد که شما گفتید رو با موردی که الان من میگم مقایسه کنید متوجه میشید ! هین خدمت ما یکی از دوستان که ستوانسوم هم بود و رفیق صمیمی من بود بچش متولد شد ! روز اول بهش مرخصی ندادن ! گفتن فردا برو ! شب زنگ زدن گفتن حال بچه بده بردن به مرکز یه استان دیگه. محل خدمت ما هم 6 ساعت با منزل اونها فاصله داشت و مرکز استانی که بیمار رو برده بودن 12 ساعت با پادگان ما . اون شب تا صبح گریه کرد ! منی که بغل دستش بودم هم داغون . فردا صبح رفت . خبر داد که بچش فوت شده . تا ده - دوازده ماه این بنده خدا افسرده و داغون بود . در اون شرایط هم قسمتی هاش که قبلش خیلی باهاش دوس بودن اجازه نمیدادن این بره مرخصی و خودشون بزور و [حـذف شد ] میرفتن مرخصی . این بنده خدا هم بدلایل اعتقادیش که با فرمانده منافات داشت مورد غضب فرمانده بود . تا عمر دارم اون شب رو فراموش نمیکنم . حالا نمیدونم شما چطور میخواید اون شرایط دانشگاه رو با همچین شرایطی مقایسه کنید . این یک نمونه بود ، بودن دوستانی که در خدمت خبر دادن پدرتون سکته کرده یا فاملیتون تصادف کرده و اجازه مرخصی بهشون نمیدادن ! بودن بچه های 18 ساله ای که به خاطر یک روز نهست (غیبت) سه روز بازداشتگاه میفتادن و اینقدر گریه میکردن که .... . منم 4-5 سال دانشجو بودم، هم تو خوابگاه بودم هم تو خونه شخصی . میزان انسان شناسی خدمت ابدا قابل قیاس با خدمت نیست . خوشبحالتون که خدمت نرفتید .
    Last edited by SNOW PATROL; 18-03-2016 at 23:06. دليل: استفاده از کلمه نامناسب

9. 7 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یکی از دوستان ما نمیدونم چرا تصمیم گرفته بره خدمت
    میگه واسه شیش ماه کسری بسیجش باید چکار کنه گفتم بیام از اساتید اینجا بپرسم

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه honeyxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من فک کنم کم کم ب ی نتیجه ای دارم می رسم. خودکشی. فک کنم اون طوری اگه موفقیت آمیزم نباشه معاف شم...

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستش من خیلی فکر نشده دفترچه پست کردم و رفتن به خدمت رو آسون گرفتم در حالی که تصمیم مهمیه و هر کسی باید خوب روش فکر کنه و ببینه اصلا نیاز هست بره یا نه، بالاخره دو سال از عمرت رو باید وقف خدمت تو یه نقطه کشور که هر جایی میتونه باشه کنی و هیچ اختیاری از خودت نداشته باشی. توصیه م به دوستانی که میخوان دفترچه پست کنن اینه که خوب فکر کنن و تصمیم درست بگیرن. سربازی اتفاقا اجباری نیست و بدون کارت پایان خدمت هم میشه زندگی کرد!

13. 2 کاربر از Ehsan PCbase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

راستش من خیلی فکر نشده دفترچه پست کردم و رفتن به خدمت رو آسون گرفتم در حالی که تصمیم مهمیه و هر کسی باید خوب روش فکر کنه و ببینه اصلا نیاز هست بره یا نه، بالاخره دو سال از عمرت رو باید وقف خدمت تو یه نقطه کشور که هر جایی میتونه باشه کنی و هیچ اختیاری از خودت نداشته باشی. توصیه م به دوستانی که میخوان دفترچه پست کنن اینه که خوب فکر کنن و تصمیم درست بگیرن. سربازی اتفاقا اجباری نیست و بدون کارت پایان خدمت هم میشه زندگی کرد!
    ای کاش مثالشو هم بزنید تا ببینیم چطور میشه بدون کارت پایان خدمت هم زندگی کرد؟

یعنی شما از 20 سالگی هیچ وقت کارتون سمت نهادهای دولتی نمیفته؟

برای پاسپورت،ویزا نیازی به کارت پایان خدمت نیست؟

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ای کاش مثالشو هم بزنید تا ببینیم چطور میشه بدون کارت پایان خدمت هم زندگی کرد؟

یعنی شما از 20 سالگی هیچ وقت کارتون سمت نهادهای دولتی نمیفته؟

برای پاسپورت،ویزا نیازی به کارت پایان خدمت نیست؟
    با شغل آزاد
    شما رو نمیدونم ولی ما که مشهد هم به زور میریم چه برسه به سفر خارج

16. 2 کاربر از Ehsan PCbase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •