تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3268 از 4105 اولاول ... 226827683168321832583264326532663267326832693270327132723278331833683768 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,671 به 32,680 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام آقا مانی عزیز mani6606
    آقا شما اطلاعاتی درباره تیپ 377 مشهد داری به ما بدی؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

امروز به هر بدبختی ای بود، نامه معرفی به نظام وظیفه رو از دانشگاه گرفتم؛ حالا که با هزار شوق و ذوق میای پلیس+10 میگه هنوز پرونده درخواست معافیت تحصیلیت تکمیل نشده (7 شهریور درخواست معافیت تحصیلی برا ارشد رو دادم) میگه باید بری میدون سپاه تا پرونده معافیت تحصیلیت تکمیل بشه
    امروز آخرین فرصت برا درخواست اعزام بود
    سه ماه اضاف رفت تو پاچه + از دست دادن قرارگاه خاتم:((

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام آقا مانی عزیز mani6606
    آقا شما اطلاعاتی درباره تیپ 377 مشهد داری به ما بدی؟؟؟؟
    تيپ ٣٧٧ كه به نام شهيد جيرانى است در حقيقت همان لشكر ٧٧ خراسان است كه از چند سال قبل و با كوچكتر شدن لشكرها ان نيز تغيير نام داده و فعلا در همان مكان لشكر و ديوار به ديوار پشتيبانى منطقه ٥ است ، چه اطلاعاتى لازم داريد؟
    امروز به هر بدبختی ای بود، نامه معرفی به نظام وظیفه رو از دانشگاه گرفتم؛ حالا که با هزار شوق و ذوق میای پلیس+10 میگه هنوز پرونده درخواست معافیت تحصیلیت تکمیل نشده (7 شهریور درخواست معافیت تحصیلی برا ارشد رو دادم) میگه باید بری میدون سپاه تا پرونده معافیت تحصیلیت تکمیل بشه
    امروز آخرین فرصت برا درخواست اعزام بود
    سه ماه اضاف رفت تو پاچه + از دست دادن قرارگاه خاتم:((
    شما بايد به تاريخ هاى فارغ التحصيلى و اعزام دقت بيشترى مى كرديد ، به هر حال نگران اضاف نباشيد ممكنه در دهه فجر مشمول عفو رهبرى شويد

4. 2 کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان من با درجه گروهبان یکمی در نزاجا هفته ای سه بار نگهبانی بهم میخوره + اینکه هرروز صبح بایدمنطقه خاصی رو نظافت کنیم .ایا این دو مورد موقتی هستند و با بالا

رفتن پایه خدمتی از لوحه حذف میشن یا تا اخر خدمتمون پابرجاست ؟

2-به من گفتن چون جدید الورود هستی هر روز میتونی روز برگ بری خونه و بعد از گذشت یکی دو ماه دیگه اجازه نمیدن روز برگ بریم و هر 10 روز یک بار یا دو سه هفته ای یک بار اجازه خونه رفتن میدن .ایا حقیقت داره ؟ (پادگان نزدیک خونمونه )

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doctor Splinter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان من با درجه گروهبان یکمی در نزاجا هفته ای سه بار نگهبانی بهم میخوره + اینکه هرروز صبح بایدمنطقه خاصی رو نظافت کنیم .ایا این دو مورد موقتی هستند و با بالا

2-به من گفتن چون جدید الورود هستی هر روز میتونی روز برگ بری خونه و بعد از گذشت یکی دو ماه دیگه اجازه نمیدن روز برگ بریم و هر 10 روز یک بار یا دو سه هفته ای یک بار اجازه خونه رفتن میدن .ایا حقیقت داره ؟ (پادگان نزدیک خونمونه )

مواردی که شما گفتی بستگی داره به عوامل مختلف ،مثلا هر چی نیرو بیشتر بعد از شما بیاد نگهبانی و نظافت شما کمتر میشه و نگهبانی های بهتری به شما میخوره
    البته به شرطی که هم درجه یا پایین تر باشن مثلا اگه 10 ستوان پشت سر شما بیاد چندان توفیری به حالت نداره!
    بحث مرخصی کاملا مربوط به فرمانده یگان شماست،اگه رابطه خوبی با فرمانده بر قرار کنی از این لحاظ راحتی و گرنه کار مشکل میشه چون استحقاق شما ماهی 1 روز بیشتر نیست
    خب برادر کدوم یگان افتادی؟
    بگو شاید بتونم راهنمایی بیشتری بکنم

- - - Updated - - -

مواردی که شما گفتی بستگی داره به عوامل مختلف ،مثلا هر چی نیرو بیشتر بعد از شما بیاد نگهبانی و نظافت شما کمتر میشه و نگهبانی های بهتری به شما میخوره
    البته به شرطی که هم درجه یا پایین تر باشن مثلا اگه 10 ستوان پشت سر شما بیاد چندان توفیری به حالت نداره!
    بحث مرخصی کاملا مربوط به فرمانده یگان شماست،اگه رابطه خوبی با فرمانده بر قرار کنی از این لحاظ راحتی و گرنه کار مشکل میشه چون استحقاق شما ماهی 1 روز بیشتر نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

[QUOTE=mani6606;8702403]تيپ ٣٧٧ كه به نام شهيد جيرانى است در حقيقت همان لشكر ٧٧ خراسان است كه از چند سال قبل و با كوچكتر شدن لشكرها ان نيز تغيير نام داده و فعلا در همان مكان لشكر و ديوار به ديوار پشتيبانى منطقه ٥ است ، چه اطلاعاتى لازم داريد؟

مانی جان می خواستم بدونم که آیا تیپ 377 به حارج از شهر منتقل شده یا نه؟ چون ظاهرا یه مکانی نزدیک تپه سلام مشهد داره میشه محل جدید تیپ 377

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من یگانم فعلا 92 زرهی هست .نیرو که فکر نمیکنم حالا حالاها بیاد چون اکثرا 4-5 ماه خدمت هستن اگر هم بیاد یا گروهبان هستن یا سرباز صفر چون اکثرا زیر دیپلم میگیره (توی اسایشگاه حدودا 17 -18 نفر هستیم فعلا هم گروهبان هم صفر - اما من اونجا کسانی رو که توی رکن و ... هستن چه ستوان و چه گروهبان ندیدم که نظافت کنن یا نگهبانی بدن .واسه همین خاستم بدونم الان این چه وضعیه که من دارم

منظورت از فرمانده یگان همون ستوان یکم هست یا اون سرهنگ 2 ؟ چون ظاهرا فرمانده خودم ادم خوبیه و اهل حال ولی اون سرهنگه فکر کنم با مرخصی زیاد و اینا مشکل داره

شما که میگی استحقاق ماهی یک روز هست و به احتمال زیاد درست داری میگی پس این که میگن هر کس توی شهر خودش باشه میتونه روز برگ بره پس اون چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doctor Splinter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من یگانم فعلا 92 زرهی هست .نیرو که فکر نمیکنم حالا حالاها بیاد چون اکثرا 4-5 ماه خدمت هستن اگر هم بیاد یا گروهبان هستن یا سرباز صفر چون اکثرا زیر دیپلم میگیره (توی اسایشگاه حدودا 17 -18 نفر هستیم فعلا هم گروهبان هم صفر - اما من اونجا کسانی رو که توی رکن و ... هستن چه ستوان و چه گروهبان ندیدم که نظافت کنن یا نگهبانی بدن .واسه همین خاستم بدونم الان این چه وضعیه که من دارم

منظورت از فرمانده یگان همون ستوان یکم هست یا اون سرهنگ 2 ؟ چون ظاهرا فرمانده خودم ادم خوبیه و اهل حال ولی اون سرهنگه فکر کنم با مرخصی زیاد و اینا مشکل داره

شما که میگی استحقاق ماهی یک روز هست و به احتمال زیاد درست داری میگی پس این که میگن هر کس توی شهر خودش باشه میتونه روز برگ بره پس اون چیه ؟
    منظور از یگان یعنی واحد خدمتی شما،مثلا گردان فلان یا گردان خدمات،گروهان قرارگاه،بازرسی،انتظامات و ...
    اگه شما واحد رو بگی می تونم در مورد فرمانده هم راهنمایی کنم چون گردان ه،ا 4 گروهان دارن که هر گروهان یک فرمانده داره که معمولا ستوان 2 تا سروان هست،و یه فرمانده هم گردان داره که معمولا سردگرد تا سرهنگ تمام است. اگه شما توی گردان باشی اول باید اون ستوان برگه مرخصی شما رو امضا کنه و بعد هم فرمانده گردان که احتمالا همون سرهنگ 2 باشه برای شما،یا حداقل جانشین گردان به جاش امضا کنه!
    ولی اگر شما در یک گروهان مستقل مثل قرارگاه خدمت کنی فقط یک فرمانده داری که وقتی برگه مرخصی رو امضا می کنه شما روانه مرخصی خواهی شد
    اون نفراتی که شما میگی در رکن هستن باید در گروهان ارکان باشد
    معمولا چون کارهای اداری گردان رو گروهان ارکان انجام میده پس قدرت و نفوذ بیشتری نسبت به بقیه گروهان ها داره و لوحه نگهبانی هم دست اوناست،همچنین دفترچه های مرخصی
    البته سال 89 که من اعزام شدم لیسانس وظیفه ها ستوان 2 می شدن و ساعت 1 و نیم خدمتشون تمام و اگه شهرستانی هم بودن می تونستن برن مهمان سرا و نگهبانی هم افسر آشپزخانه فقط می شدند که ماهی 1 بار بیشتر نبود و خدمتشون با دیپلم و زیر دیپلم که سهله با فوق دیپلم هم زمین تا آسمون فرق داشت!
    روز برگ یه چیزه استحقاق یه چیز دیگس!
    اون که شما ساعت 4 عصر بری و فرداش ساعت 6 صبح بر گردی که استحقاق حساب نمیشه!
    استحقاق یعنی یک روز کامل!

- - - Updated - - -

منظور از یگان یعنی واحد خدمتی شما،مثلا گردان فلان یا گردان خدمات،گروهان قرارگاه،بازرسی،انتظامات و ...
    اگه شما واحد رو بگی می تونم در مورد فرمانده هم راهنمایی کنم چون گردان ه،ا 4 گروهان دارن که هر گروهان یک فرمانده داره که معمولا ستوان 2 تا سروان هست،و یه فرمانده هم گردان داره که معمولا سردگرد تا سرهنگ تمام است. اگه شما توی گردان باشی اول باید اون ستوان برگه مرخصی شما رو امضا کنه و بعد هم فرمانده گردان که احتمالا همون سرهنگ 2 باشه برای شما،یا حداقل جانشین گردان به جاش امضا کنه!
    ولی اگر شما در یک گروهان مستقل مثل قرارگاه خدمت کنی فقط یک فرمانده داری که وقتی برگه مرخصی رو امضا می کنه شما روانه مرخصی خواهی شد
    اون نفراتی که شما میگی در رکن هستن باید در گروهان ارکان باشد
    معمولا چون کارهای اداری گردان رو گروهان ارکان انجام میده پس قدرت و نفوذ بیشتری نسبت به بقیه گروهان ها داره و لوحه نگهبانی هم دست اوناست،همچنین دفترچه های مرخصی
    البته سال 89 که من اعزام شدم لیسانس وظیفه ها ستوان 2 می شدن و ساعت 1 و نیم خدمتشون تمام و اگه شهرستانی هم بودن می تونستن برن مهمان سرا و نگهبانی هم افسر آشپزخانه فقط می شدند که ماهی 1 بار بیشتر نبود و خدمتشون با دیپلم و زیر دیپلم که سهله با فوق دیپلم هم زمین تا آسمون فرق داشت!
    روز برگ یه چیزه استحقاق یه چیز دیگس!
    اون که شما ساعت 4 عصر بری و فرداش ساعت 6 صبح بر گردی که استحقاق حساب نمیشه!
    استحقاق یعنی یک روز کامل!

10. این کاربر از Doctor Splinter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

[QUOTE=mmahestan;8702527]
    تيپ ٣٧٧ كه به نام شهيد جيرانى است در حقيقت همان لشكر ٧٧ خراسان است كه از چند سال قبل و با كوچكتر شدن لشكرها ان نيز تغيير نام داده و فعلا در همان مكان لشكر و ديوار به ديوار پشتيبانى منطقه ٥ است ، چه اطلاعاتى لازم داريد؟

مانی جان می خواستم بدونم که آیا تیپ 377 به حارج از شهر منتقل شده یا نه؟ چون ظاهرا یه مکانی نزدیک تپه سلام مشهد داره میشه محل جدید تیپ 377
    از چند سال قبل يعنى از اوايل دهه ٨٠ قرار بود به خارج شهر منتقل شود اما با توجه به مشكلات مالى روند ساخت و ساز بسيار را كند پيش رفته هنوز هم بخش بزرگى از تيپ داخل مشهد است

متاسفانه با كاهش سرباز صفر ها بخشى از نظافت محيط هاى پادگان هاى ارتش به عهده گروهبان ها افتاده و اين وظيفه تا پايان خدمت بر عهده شما است مگر اينكه ارشد گروهبان ها باشيد كه بخواهيد نظارت بر كار گرهباهاى وظيفه باشد اما در مورد مرخصى دو مورد حرف و حديثى كه در پادگان مى سنويد اطمينان نكنيد بخش بزرگى از انها شايعه است به خصوص در موود اينده ، اگر الان به شما مرخصى مى دهند در اينده هم خواهند داد به نفع پادگان است كه وظيفه هاى محلى و بومى شبها در خانه خودشان باشند تا در انرژى و جيره صرفه جويي شود، شما در ماه يك روز مرخصى داريد و اين مرخصى كه به شما در پايان وقت ادارى مى دهندروز برگى است و از استحقاق مرخصى شما كم نمى شود

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk
    Last edited by mani6606; 03-09-2015 at 17:53.

12. 2 کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام شما کدوم گردان یا گروهان افتادی ؟ بگو تا کلا واست همه چیو توضیح بدم . من گروهان مهندسی رزمی هستم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •