تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4105 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تو آموزشی سعی کنید منشی بشید که دیگه خیالتون راحت باشه از همه چی و کلا بهتون سخت نگذره !!!
    یا اگه منشی نمیشید با منشی رفیق بشید تا واستون مرخصی رد کنه !!! من که تو اموزشیم هفته ای 2 شب (یا فوقش 3 شب) پادگان بودم 5شنبه جمعه ها هم مرخصی بودم

واشه پیچوندن مراسم صبحگاه هم میتونید از بهوونه عذر شرعی استفاده کنید البته خیلی قئیمی شده اما ممکنه هنوز جواب بده

تا میتونید سعی کنید به خودتون سخت نگیرید ! کتاب با خودتون ببرید که حوصلتون سر نره ! خوراکی هم خیلی مهمه البته بقل پادگان ما یه پیتزایی بود شبا ساندویچ و پیتزا میگرفتیم ازش

اگه میتونید کاری کنید سپاه بیوفتید به خصوص هتل مدرس کرج که واقعا هتله به خصوص اگه زمانی بفرستید که با هیئت علمی ها بخورید
    اگه هم معاف رزم بتونید بگیرید ( یسری مشکل دریچه قلبی هست که تقریبا همه دارن .و میشه باهاش معاف از رزم شد) دیگه هیچ کاری بهتون ندارن حتما دنبال این معاف از رزم باشید که کارتون راحت میشه (من معاف از رزم نبودم اما الکی خودمو معاف از رزم جا زدم تا روز اخر)

کلا آموزشی یکی از دوران خوب زندگی من بود که البته بگم حدود 7 کیلو هم چاق شدم تو این دوره

2. 5 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

این سه ماه اضافه خدمت که به خاطر دیر معرفی کردنه در چه شرایطی بخشیده میشه؟
    اصلا احتمال بخشیده شدن اون هست یا نه؟

قبلا به خاطر اعیاد یا 22 بهمن رهبر میبخشید یادمه خودم داشتم که 22 بهمن 86 بخشیده شد ولی بعد از اون این قانون رو برداشتن و الان شما اضاف رو هم باید بکشی

4. این کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلا به خاطر اعیاد یا 22 بهمن رهبر میبخشید یادمه خودم داشتم که 22 بهمن 86 بخشیده شد ولی بعد از اون این قانون رو برداشتن و الان شما اضاف رو هم باید بکشی
    یعنی هیچ راهی نداره که اون بخشیده بشه؟!

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

این سه ماه اضافه خدمت که به خاطر دیر معرفی کردنه در چه شرایطی بخشیده میشه؟
    اصلا احتمال بخشیده شدن اون هست یا نه؟
    از برج 10 سال 1386 تا برج 4 سال 1388 که من اطلاع دارم هر کسی که این اظافه 3 ماه دفترچه را خورده بود
    نبخشیدن،و فقط در موارد خاص مانند مناطق محروم و تحت پوشش کمیته امداد و ... بخشیده میشد و فکر نکنم که
    قانونش عوض شده باشه.

بای
    Last edited by ehsan30; 27-10-2010 at 20:06.

7. این کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

آقا جریان این بومی و اینا چیه پس؟ مگه قرار نیست هرکس ت. شهر خودش خدمت کنه؟

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

چرا قرار هست ولی وقتی تو شهری هیچ پادگانی نباشه مجبورن به نزدیکترین شهر انتقال بدن ولی خوب بعضی ها هم شانس ندارن و بد جا میفتن ولی برای راه حل مناسب اگر شرایط دارید

1- تک فرزند مذکر
    2-کمیته امداد
    3-پدر از کار افتاده
    4-متاهل

هستید مدرک رو آموزشی ببرید البته کپی که همونجا ارسال میشه و به نزدیکترین محل میندازن

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگه هم معاف رزم بتونید بگیرید ( یسری مشکل دریچه قلبی هست که تقریبا همه دارن .و میشه باهاش معاف از رزم شد) دیگه هیچ کاری بهتون ندارن حتما دنبال این معاف از رزم باشید که کارتون راحت میشه (من معاف از رزم نبودم اما الکی خودمو معاف از رزم جا زدم تا روز اخر)
    این معاف رزم چی چی هست ؟
    میشه راجع به این دریچه قلب توضیح بدید ؟ البته من در شرف سربازی رفتن نیستما ! ولی خوب این شتریه که در خونه ی هر پسری میخوابه اگه نرمی دریچه میترال هم توش باشه که دیگه حرف نداره (از همین فردا میرم سراغ دکتر های قلب برای جمع کردن و مدرک و ... )

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام
    سربازی همش شانسیه!
    ممکنه یه جایی بیفتی که مرغان آسمون برات گریه کنن یا اینکه بیفتی یه هتل عشق و حال کنی!
    منشی که عالیه! من خودم منشی بودم! ولی سعی کنید کلا مسئولیت نگیرید! چون بعدا پشیمون میشید!
    فقط باید فیلم بازی کنید! اونم در حد هالیوود! انواع مرض ها رو تمرین کنید! یه روز چشم درد، 10 روز پا درد، 1 روز سرگیجه، 1 روز بیهوش شید، 1 روز تهوع! 3 روز دندون درد، و... البته اینا واسه آموزشیه!( سرماخوردگی و آنفولانزا مورد خوبی برای جیم زدن نیست!)
    تو آموزشی اگه منشی نشدید حنما باهاش رفیق شید و هرگز باهاش دعوا نکنید، چون بدبخت میشید!
    معاف از رزم هم همیشه و همه جا کاربرد نداره! ما یه فرمانده گروهان داشتیم، به معاف از رزم و معاف از پوتین و معاف از ورزشها و... میگفت بیل بزنید: شما که معاف از بیل نیستید!.... دست بالای دست بسیار است!
    پس مسئلیت نگیرید و بزنید به بیخیالی و درمانگاه رو بیاد داشته باشین! البته تو آموزشی! تا بعد اون خدا بزرگه، اون موقع دیگه تفاوت زیاد میشه! بعضیها امریه میگیرن، بعضیها کد میخورن و بعدش میشن افسر آموزش! بعضیها .....
    امیدوارم شانس باهاتون یار باشه و جایه خوبی بیفتین و حالشو ببرین! نگران نباشید: اینم یکی دیگه از مراحل مزخرفه زندگیه دیگه!

12. 7 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بنظر من آموزشی برید پادگان 40 دختر شاهرود
    پادگان تکاوری ارتشه.
    یه کاری میکنن آخر دوره از دیوار راست بالا میرید

14. 2 کاربر از Bobby Sands بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اقا این کارت معافیت اونی که نوشته معاف از خدمت زیر پرچم با معاف از خدمت دوره ضرورت چه فرقی داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •