تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2433 از 4105 اولاول ... 1433193323332383242324292430243124322433243424352436243724432483253329333433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,321 به 24,330 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

مطمئن باشید که این مدت در اینده بیشتر هم میشود ...پس هر چه زودتر شر ان را بکنید بهتر است .

2. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lord Asghar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام به همه
    میخواستم شرایط معافیت پزشکی دائمی رو بدونم(چشم)مثلا واسه معافیت دائمی چشم چند شماره باید ضعیف باشه؟یا نمره ی استیگمات چقد باید باشه؟
    و اینکه اگه مثلا بخاطر مشکلات چشمی مثل استیگمات و ... معافیت پزشکی دائمی بگیریم و بعد چشم رو عمل کنیم که دیگه مشکلی نداشته باشه با این وجود باز هم موقع استخدام تو شغل های دولتی مثل بانک و... دچار مشکل میشیم؟؟
    ممنون از پاسختون

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مطمئن باشید که این مدت در اینده بیشتر هم میشود ...پس هر چه زودتر شر ان را بکنید بهتر است .
    من این حرف رو 2 سال پیش تو تاپیکی که دوستی پرسیده بود برم ارشد یا سربازی گفتم!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا تو این مملکت آدم یکم باهوش باشه نه خیلی، میفهمه که خیلی چیزها اتفاقا قابل پیش بینیه

به همون دلیلی که تو اون پست توضیح دادم، اینجا هم میگم:
    اما سربازی هر سال بدتر خواهد شد

واقعا تو این 5 ماه باقی مونده از هر امکانی که دارید مثل معافیت و کسری و پارتی و استفاده کنید. هیچ تضمینی نیست 5 ماه دیگه چه اتفاقاتی بیفته
    رو حرف فامیل و آقای فلانی و سرهنگ ... حساب نکنید. آیندتون رو خودتون تعیین کنید
    (برید ببینید توی اون تاپیک چقدر به ادامه درس تشویق کردن)
    Last edited by farzad02; 30-09-2014 at 22:33.

5. 4 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

میگم واقعا کدوم عقل سلیمی دو سال سربازی رو قبول میکنه? چرا باس همچین ذلتی رو پذیرفت?

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

سلام تشکر و دمت گرم که جواب همه رو میدی
    اگه بخوام دی اعزام شم کی باید دفترچه پست کنم و همچنین اگه بخوام اسفند اعزام بشم چی؟ اصلا حساب کتابی داره یا نه؟
    بازم ممنون
    با سلام
    خواهش میکنم، وظیفه هست.

برای دی تقریبا بعد 15 مهر اقدام کنید تا قبل آبان، برای افند هم از 15 آذر تا قبل دی.

البته در اکثر مواقع اینطور هست ولی من قبلا مثلا زدم که زمان خود ما، ما سه نفر دوست بودیم که سه روز پست سر هم فرستادیم، دو نفری که روز قبل و بعد من فرستاد اعزام خورد آبان و من که روز وسط فرستادم خوردم دی ماه در حالی که هدف من هم همون آبان بود. در نتیجه هیج چیز 100% نیست.

دوستان الان معمولا دفترچه رو بفرستی چند ماه بعد اعزام میشی ؟ به نظرتون آبان ماه پست کنم تاریخ اعزامم کی میشه؟
    اوایل آبان احتمال قوی دی اعزام بشین، البته هونطور که توضیح دادم قطعی نیست.

در حال حاضر مدت زمان خدمت اعزامی های 93 چقدره؟ 24 یا 21 ماه؟
    صفحه قبلی را مطالعه کنین. 21 ماه.

سلام به همه
    میخواستم شرایط معافیت پزشکی دائمی رو بدونم(چشم)مثلا واسه معافیت دائمی چشم چند شماره باید ضعیف باشه؟یا نمره ی استیگمات چقد باید باشه؟
    و اینکه اگه مثلا بخاطر مشکلات چشمی مثل استیگمات و ... معافیت پزشکی دائمی بگیریم و بعد چشم رو عمل کنیم که دیگه مشکلی نداشته باشه با این وجود باز هم موقع استخدام تو شغل های دولتی مثل بانک و... دچار مشکل میشیم؟؟
    ممنون از پاسختون
    جزییات را نمی دونم ولی آخرین خبری که بود از خرداد امسال شرایط سخت تر شده و برای مثال از جمع دو چشم نمره 8 شده حداقل یک چشم نمره 8.

میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ضمناً در زندان ممکنه چه کارهایی به من بدن؟
    با تشکر.
    اینکه چه وظیفه ای بدن را نمیشه گفت، حتی شاید شما داخل زندان نباشین و بخش اداری، مرکزی و... باشین.

در کل کسی که ناجا خدمت میکنه علی الخصوص کسی که در رسته انتظامی (کلانتری و پاسگاه) و یا حفاظتی خدمت میکنه باید حواسش جمع باشه، چون بعضا یه اشتباه میتونه فردی را بدبخت کنه.

موارد هم زیاده از فرار متهم بگیرین تا آخر...

دوستان متاسفانه باید بگم این کسر خدمت ها اصلا به ما تعلق نمیگیره همین الان شبکه خبر داره زیر نویس میکنه و میگه این قوانین از اول فروردین 94 اجرا خواهد شد و این کسری خدمت برای متاهلین از 24 ماه کسر خواهد شد و خیلی تاکید میکنه چندین بار که این قوانون متاهلین از 24 ماه کسر خواهد شد

میگم دولت جایی نمیخوابه که زیرش اب بره سه ماه اضافه کردن به خدمت بعد اومدن کسری گذاشتن براش

خسته نباشن

از صبح فقط با روان سرباز هایی مثل ما بازی کردن
    کلا من حدس نمیزنم تعلق بگیره، اینها زرنگ تر این حرفها هستن، خدمت افزایش پیدا کرده میگه کاهش خدمت برای متاهلین و بخشش غایبین!

البته همونطور که گفتم باید کل بخشنامه را دید، یه تبصره کلی شرایط را عوض میکنه ولی با توجه به شناختی که هست اینها کاری نمیکن که به نفع سرباز باشه.

میگم واقعا کدوم عقل سلیمی دو سال سربازی رو قبول میکنه? چرا باس همچین ذلتی رو پذیرفت?
    عقل سلیم قبول نمیکنه، نیاز مجبور میکنه.

8. 9 کاربر از ice_man_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اقای ice_man_sh واقعا گل گفتی .

عقل سلیم قبول نمیکنه ، نیاز مجبور میکنه .

افراد تحصیل کرده بدون سربازی با فردی بی سواد برابر هستند .

10. 4 کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

عاغا 31 شهریور چیزی بخشیدن ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان من دارای سابقه خدمت قبلی هستم. ولی نتونستم برای آبان ماه اعزام بشم. درخواست تعجیل هم قبول نمیکنن. راهی داره آبان ماه برم؟سوال بعدی هم اینه که من ارتش خدمت کردم . جدیدا میگن اگر یگان قبلیت پر شده باشه ممکنه اعزام مجدد جای دیگه ای بیفتی مثل نیروی انتظامی. درسته؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

عاغا 31 شهریور چیزی بخشیدن ؟
    اضافه خدمت ها معمولا در دهه فجر بخشیده میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اضافه خدمت ها معمولا در دهه فجر بخشیده میشه.
    نه باو ! پارسال 31 شهریور 50 % اضافات بخشیده میشد اگه 100 روز داشتی 50 روز میشد....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •