تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: (موقع دويدن)احساس درد در سمت چپ پايين شكم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14 (موقع دويدن)احساس درد در سمت چپ پايين شكم

از خدمت دوستان صاحب نظر ميخواستم كمكم كنند .من هنگام دويدن بعداز مدت خيلي كوتاهي درد يا بهتر بگم فشاري در ناحيه پاييني سمت چپ شكمم احساس ميكنم و با توجه به اين كه چند روز ديگه قراره به خدمت سربازي اعزام بشم و مشكلاتي كه ممكنه اونجا برام پيش بياد لطفا اگه علتش و درمانش رو ميدونين بهم كمك كنين.
    در ضمن هنگام خوابيدن هميشه به شكم و رو زمين ميخوابم و ازدوران كودكي اين مشكل رو دارم

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    عضلات بدنی و جسمی شما تقویت نشده و به هنگام دویدن یا حتی تند راه رفتن دچار درد می شود که بعد از کمی استراحت بهتر خواهد شد

در دوران کودکی هم احتمالا زیاد اهل بازی های پرشی و دو نبودید؟
    برای رفع این مشکل شما می تونید از تمرینات دراز ونشست ، روزانه بهره ببرید
    همچنین در منزل از بارفیکس استفاده کنید

3. 2 کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    دلیل علمیش چیه؟
    اگر با همون وضع بازم بدویم مشکل حادی ایجاد میشه؟
    من بعد از دو های شدید و کوتاه مدت (مثلا 500 متر تو کمتر از دو دقیقه) حالت تهوع هم دارم
    دلیلش چیه؟ مشکل حادی داره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    دلیل علمیش چیه؟
    من بعد از دو های شدید و کوتاه مدت (مثلا 500 متر تو کمتر از دو دقیقه) حالت تهوع هم دارم
    شاید قندت می افته
    بزار دکتر میاد تو سایت تا شب

6. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    دلیل علمیش چیه؟
    شما از دویدن لذت می برید؟آیا؟
    باید ورزش به نوعی باشه که فرد ازش لذت ببره معمولا هم افراد پر مشغله مخصوصا از ورزش دو خیلی راضی هستند چون هم کالری بدن رو می سوزاند و هم پر هیجان هست

اما برای همه ی افراد خوب نیست اگر به بیماری قلبی یا ریوی مبتلا باشید یا حالت تهوع های شدید به سراغتان بیاید

اما نکته ی مهم اینجاست که کشش منظم و دقیق باعث میشه بدن شما انعطاف پذیر گردد ،شاداب تر شوید وخطر اسیب دیدگی هم کاهش می یابد
    وقتی بدن انعطاف پذیری کافی رو بدست اورد یعنی اماده ی انواع فعالیت ها شدهبرای یک دو مناسب وبدون درد پهلو بهتر هست از سفتی عضلات پیشگیری بشه که این امر توسط نرمش و کشش های منظم امکان پذیر هست

هر شخص الگویی ژنتیکی متفاوتی برای انعطاف پذیری داره ،مهم نیست که سطح انعطاف پذیری شما چقدر هست ، چون می توانید میزان ان را افزایش دهید
    تمرینات کشکشی به جریان خون شما کمک می کنند و به تعبیر بهتر باعث گرم شدن عضلات واماده سازی انها برای فعالیت می شوند در انتهای یک دوره ی فعالیت عضلانی ،کشش عضلات باعث آرام کردن و حفظ انعطاف انها می شود برای دویدن باید عضلات کمر، و ران با کشش های مناسب گرم شوند.
    هرگز به طور ناگهانی فشار را از روی عضله بر ندارید و کشش را تا انجا ادامه دهید تا احساس کنید عضلات به میزان قابل توجهی کشیده شده اند
    قبل از دویدن حتما نرمش داشته باشید.
    برای دچار شدن به حالت تهوع بعد از دویدن باید با پزشک مشورت داشته باشید

8. 2 کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

شما از دویدن لذت می برید؟آیا؟
    باید ورزش به نوعی باشه که فرد ازش لذت ببره معمولا هم افراد پر مشغله مخصوصا از ورزش دو خیلی راضی هستند چون هم کالری بدن رو می سوزاند و هم پر هیجان هست

اما برای همه ی افراد خوب نیست اگر به بیماری قلبی یا ریوی مبتلا باشید یا حالت تهوع های شدید به سراغتان بیاید

اما نکته ی مهم اینجاست که کشش منظم و دقیق باعث میشه بدن شما انعطاف پذیر گردد ،شاداب تر شوید وخطر اسیب دیدگی هم کاهش می یابد
    وقتی بدن انعطاف پذیری کافی رو بدست اورد یعنی اماده ی انواع فعالیت ها شدهبرای یک دو مناسب وبدون درد پهلو بهتر هست از سفتی عضلات پیشگیری بشه که این امر توسط نرمش و کشش های منظم امکان پذیر هست

هر شخص الگویی ژنتیکی متفاوتی برای انعطاف پذیری داره ،مهم نیست که سطح انعطاف پذیری شما چقدر هست ، چون می توانید میزان ان را افزایش دهید
    تمرینات کشکشی به جریان خون شما کمک می کنند و به تعبیر بهتر باعث گرم شدن عضلات واماده سازی انها برای فعالیت می شوند در انتهای یک دوره ی فعالیت عضلانی ،کشش عضلات باعث آرام کردن و حفظ انعطاف انها می شود برای دویدن باید عضلات کمر، و ران با کشش های مناسب گرم شوند.
    هرگز به طور ناگهانی فشار را از روی عضله بر ندارید و کشش را تا انجا ادامه دهید تا احساس کنید عضلات به میزان قابل توجهی کشیده شده اند
    قبل از دویدن حتما نرمش داشته باشید.
    برای دچار شدن به حالت تهوع بعد از دویدن باید با پزشک مشورت داشته باشید
    من بدنم 0 و تعطیله
    اون روز مجبورا 500 متر رو تو 1:40 دقیقه دویدم حالت تهوع شدید داشتم
    ولی مشکلی تو تنفس و ... نداشتم
    پایین شکمم درد میکرد همون سمت چپ

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

از خدمت دوستان صاحب نظر ميخواستم كمكم كنند .من هنگام دويدن بعداز مدت خيلي كوتاهي درد يا بهتر بگم فشاري در ناحيه پاييني سمت چپ شكمم احساس ميكنم و با توجه به اين كه چند روز ديگه قراره به خدمت سربازي اعزام بشم و مشكلاتي كه ممكنه اونجا برام پيش بياد لطفا اگه علتش و درمانش رو ميدونين بهم كمك كنين.
    در ضمن هنگام خوابيدن هميشه به شكم و رو زمين ميخوابم و ازدوران كودكي اين مشكل رو دارم
    همانطور که دوستان اشاره کردند برای انجام فعالیتهای ورزشی بدن باید آمادگی لازم را داشته باشد تا ایجاد ناراحتی نکنه .بنابراین برای انجام فعالیتهایی که خارج از حد و توان بدنی شماست کمی صبور باشید و با تمرینات منظم بدن خود را به حالت ایده آل خود برسونید .
    در مورد درد زیر شکم در هنگام دویدن باید عرض کنم که علت اصلی آن ایسکمی مختصر و گذرای احشائ داخل شکمی می باشد به این معنا که در اثر دویدن شدید سیستم قلبی و عروقی بصورتی عمل می کند که خون بیشتری را به سمت عضلات می فرستد و بدنبال این مساله میزان خونرسانی احشاء داخل شکمی مانند روده ها کاهش می یابد این امر باعث کاهش رسیدن اکسیژن به این بافتها و در نهایت ایجاد درد می شود.

11. 3 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از حالا تا روز اعزام به خدمت سربازي 17 روز فرصت دارم به نظر شما در اين مدت ميشه تاحدي همون عظلت رو قوي كرد؟
    اگر دوستان لطف كنند به صورت تخصصي بگن ممنون ميشم .

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر کسی بعد از دویدن دچار ادرار خونی بشه مشکلش چیه؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگر کسی بعد از دویدن دچار ادرار خونی بشه مشکلش چیه؟
    دوست عزیز این مورد حتما نیاز به بررسی دقیق از نظر کلیه و مجاری ادرای دارد .
    حتما به پزشک متخصص نفرولوژ مراجعه شود تا آزمایشات و بررسی های تکمیلی انجام شود .

15. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •