تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 416 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثلا کاناوارو میاد بازنشستگی تو رئال یا یوونتوس رو بیخیال میشه میره...
    شما پولیم که بهش پیشنهاد شده رو درنظر بگیر بعد مقایسه کن با بازنشستگی

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

رائول چی
    یا
    نیستلروی ؟؟؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رائول چی
    یا
    نیستلروی ؟؟؟

اونا هنوز عطش بازی دارن
    بعدشم اینکه نیستلروی به هامبورگ رفت که شانس قهرمانی توی لیگ اروپا رو داشت و تا نیمه نهایی هم باهاش پیش رفت
    آمار خوبیم داره،8گل توی 13 بازی

رائول هم فقط 33سالشه و هیچ فوتبالیست سطح بالایی تو این سن نمیاد خداحافظی بکنه
    رائول هم به شالکه رفته تا بتونه فیکس بازی کنه و تو چمپیونز لیگ تعداد گلاشو افزایش بده
    فرق میکنن با کاناوارو 36ساله که از تیم شهرش ناپولی هم پیشنهاد داشت و میتونست بازنشست هم بشه با یووه ولی ترجیح داد برای پول بره امارات

الان سن نرمال خداحافظی از فوتبال بین بازیکنا 35هستش مگر اینکه دچار مصدومیت باشن.

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کی گفته فقط کاپ بردنه؟! ضمنا استیون جرارد که یه بار CL رو برده! البته وقتی یه بازیکن کل دوران بازیش تو یه باشگاه کاپ نمیبره، عقده ای میشه، ولی این حرفتون اصلا صحیح نیست که مهمترین چیز واسه بازیکن... اگر اینطور بود، زلاتان رو بارسا میموند.

بازیکن میخواد بازی کنه! این مهمترین چیز برای همه ی بازیکنای حرفه ای و غیر حرفه ای هست. فقط حرفه ای ها هستن که میتونن دل از بازی کردن بکنن و بازنشسته بشن. نمیبینی بعضی از این بازیکنا، حتی حاضرا برن تیم های عربی؟!! مثلا کاناوارو میاد بازنشستگی تو رئال یا یوونتوس رو بیخیال میشه میره...
    درسته بازی کردن هم خیلی مهم هست اما بازیکن در سطح فابرگاس نمی تونه خودش رو توی یه تیم سطح پایین ببینه تیمی که مدام به تیم های بزرگ می بازه و باعث تحقیر شدنش می شه.قضیه زلات خیلی فرق می کرد.زلاتان تا قبل از اینکه رفتنش به میلان جدی بشه زمانی که ویا اومد با وجود اینکه یه رقیب دیگه براش اورده بودن می گفت من دوست دارم بارا بمونم تا اینکه ماجرای مدیر برنامه ها و دیگر چیزها پیش اومد.
    کاپ و برد بازی های بزرگ روی روحیه بازیکن ها خیلی تاثیر داره و براشون خیلی مهمه.فابرگاس خودش رو به در و دیوار زد تا از آرسنال بره و مقامات آرسنال جلوش رو گرفتن اما زلاتان برای رفتن از بارسا مثل فابرگاس صحبت نکرد که مثلا من میلان رو تیم خودم می دونم و آرزوم بازی کردن در میلانه.چرا؟ چون زلات می دونست حتی اگر در بارسا بمونه با وجود نیمکت نشینی باز می تونه به کاپ برسه! اما فابرگاس می دونه تا چند سال دیگه هم آرسنال با وجود همچین رقبایی نمی تونه کاپ بیاره!
    البته بازی کردن هم فاکتور خیلی مهمی هست!

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در ضمن جرارد به خاطر رفتن هم تیمی هاش و افت شدید لیورپول خودش می دونه که دیگه این لیورپول لیورپولی نیست که بخواد بازی 3-0 باخته ی جلوی میلان رو به تساوی بکشونه قهرمان بشن.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اونا هنوز عطش بازی دارن
    بعدشم اینکه نیستلروی به هامبورگ رفت که شانس قهرمانی توی لیگ اروپا رو داشت و تا نیمه نهایی هم باهاش پیش رفت
    آمار خوبیم داره،8گل توی 13 بازی

رائول هم فقط 33سالشه و هیچ فوتبالیست سطح بالایی تو این سن نمیاد خداحافظی بکنه
    رائول هم به شالکه رفته تا بتونه فیکس بازی کنه و تو چمپیونز لیگ تعداد گلاشو افزایش بده
    فرق میکنن با کاناوارو 36ساله که از تیم شهرش ناپولی هم پیشنهاد داشت و میتونست بازنشست هم بشه با یووه ولی ترجیح داد برای پول بره امارات

الان سن نرمال خداحافظی از فوتبال بین بازیکنا 35هستش مگر اینکه دچار مصدومیت باشن.
    منم که همون عطش بازیو گفتم !!!!!

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درسته بازی کردن هم خیلی مهم هست اما بازیکن در سطح فابرگاس نمی تونه خودش رو توی یه تیم سطح پایین ببینه تیمی که مدام به تیم های بزرگ می بازه و باعث تحقیر شدنش می شه.قضیه زلات خیلی فرق می کرد.زلاتان تا قبل از اینکه رفتنش به میلان جدی بشه زمانی که ویا اومد با وجود اینکه یه رقیب دیگه براش اورده بودن می گفت من دوست دارم بارا بمونم تا اینکه ماجرای مدیر برنامه ها و دیگر چیزها پیش اومد.
    کاپ و برد بازی های بزرگ روی روحیه بازیکن ها خیلی تاثیر داره و براشون خیلی مهمه.فابرگاس خودش رو به در و دیوار زد تا از آرسنال بره و مقامات آرسنال جلوش رو گرفتن اما زلاتان برای رفتن از بارسا مثل فابرگاس صحبت نکرد که مثلا من میلان رو تیم خودم می دونم و آرزوم بازی کردن در میلانه.چرا؟ چون زلات می دونست حتی اگر در بارسا بمونه با وجود نیمکت نشینی باز می تونه به کاپ برسه! اما فابرگاس می دونه تا چند سال دیگه هم آرسنال با وجود همچین رقبایی نمی تونه کاپ بیاره!
    البته بازی کردن هم فاکتور خیلی مهمی هست!
    باز که تو حرفات پارادوکس شد رفیق منظورم سر جریان اینه که زلاتان کاپ رو میخواست یا بازی. البته به نظر من، زلاتان شرایطش خیلی بد شد! اینتر رو رها کرد، اینتری که دقیقا همون کاری که بارسا فصل پیش کرد رو تکرار کرد! حتی همون بارسا رو شکست داد، سه جام رو هم درو کرد ( بقیه جام ها هم که ارزشش خیلی پایین تر هست و اگه مورینیو میموند حتما اونا رو هم میگرفت ) به هر حال، با اومدن ویا زلاتان کاملا ناامید شد... در مورد مدیر برنامه ها، مدیر برنامه ها دقیقا حرف بازیکن رو میزنن! اونا کاملا به بازیکن نزدیک، اینجوری نیست که هرکی راه خودش رو بره!

متوجه نشدم، از این باید چه نتیجه ای بگیریم؟!

رائول چی
    یا
    نیستلروی ؟؟؟
    نیسروی که مدام مصدوم میشد، 2-3 فصل هم بیشتر تو رئال نبود و جز فصل آخر که تقریبا کل فصل مصدوم بود، بقیه دورانش عالی بود.

اما رائول، به شخصه به عنوان یه طرفدار رئال، از رائول خیلی دلخورم! اینا نگفته بودم که بقیه سو استفاده نکنن، ولی رائول هم باید مثل زیدان خداحافظی میکرد. درسته که سنش زیاد بود، قسمتی از تصورش هم درست بود ( رفت تا فشاری به بنزما و هیگواین نیاره و اونا راهت رشد کنن ) اما نباید میرفت

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

رائول بازیکن با شخصیتی هست

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این گرافیکار هم خیلی پایه خندستا (سوء تفاهم نشه ؟ )
    شما درست ميگي

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض سلام

اميدوارم يه تيم سومي با بارسا و رئال رقابت كنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •