تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 416 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آخرین نیوز: خودداري هافبك مسلمان مادريد از عكس گرفتن با يك زن مدل با اعتراض رئيس رئال همراه شد.

به گزارش نشريه ولت‌ام‌ زون‌تاگ، در پايان ديدار تيم‌هاي بايرن‌مونيخ و رئال‌مادريد كه جمعه شب در ورزشگاه آليانس ‌آره‌نا‌مونيخ انجام گرفت، فلورينتو پرس عليه سامي خديرا، حرف‌هايي بر زبان آورد كه باعث تاسف است.

در اين بازي همه چيز براي رئال و خديرا تازه وارد خوب پيش مي‌رفت. در اين جدال كه به مناسبت جشن تقدير از زحمات چندين دهه فرانتس‌بكن باوئر، چهره اسطوره‌اي ژرمن‌ها ترتيب يافته بود، رئال در ضربات پنالتي بر حريف غلبه كرد و صاحب جام منظور شد. خديرا هم اولين حضورش را خوب جشن گرفت.

به قول خورخه والدانو، مدير ورزشي رئال، بازي خديرا ديد وسيعي داشت، پاس‌هاي خوبي داد و شور زيادي را هم وارد مسابقه كرد؛ ولي پس از آنكه سوت پايان بازي به صدا درآمد، اولين درگيري با رئيس باشگاه برايش به وجود آمد.

هنگامي‌كه بازيكنان مي‌خواستند ورزشگاه را ترك كنند، پرس به بازيكنانش دستور داد كه با يك خانم كه مدل تبليغاتي بود، عكس بگيرند. در اين حال، همه نفرات تيم كهكشاني اين كار را كردند؛ ولي خديرا از انجام اين كار خودداري كرد و فوري سوار بر اتوبوس بازيكنان شد.

چند دقيقه بعد، او از اتوبوس خارج شد تا با چند تن از دوستانش عكس بگيرد كه به يك باره پرس از كوره در رفت و بازيكن آلماني و تازه وارد را فراخواند. وي گفت: "وقتي چيزي را دستور مي‌دهم، همه با بايد بپذيرند. فهميدي؟ " وقتي خديرا به اتوبوس بازگشت، پرس عليه او زير لب حرف زد؛ حتي اين بازيكن را كله پوك خواند.

عالي‌ترين مقام رئال كه حتي در روزهاي واپسين جام‌جهاني در پي جذب و استخدام هافبك متولد اشتوتگارت و فرزند پدري تونسي و مادري آلماني است، رفتاري بحث‌انگيز داشت. وي پس از پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي از اشتوتگارت جدا شد و به تيم متمول شهر مادريد ملحق شد.
    واقعا خجالت آوره. عقايد و كارهاي عهد قلقلك ميرزا

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کانوته: دو گل زدم تا بدانند که روزه گرفتن مشکلی ندارد
    به گزارش آس اسپانیا، فردریک کانوته بازیکن مسلمان سویا با آغاز ماه مبارک رمضان هر روز روزه می‌گیرد و البته مثل هر سال با کارشناس تغذیه تیمش مشکل دارد.
    ماجرای ماه رمضان برای سازمان فوتبال اسپانیا مسئله‌ای شناخته شده است اما در برخی تیم‌ها افرادی هستند که همچنان برابر بازیکنان روزه‌دار مانع‌تراشی می کنند.
    کانوته در بازی رفت سوپرجام اسپانیا برابر بارسلونا دو بار گل زد و در شکست قهرمان اروپا و اسپانیا تاثیر بسزایی داشت.
    وی پس از این بازی گفت:« دو گل زدم تا کارشناس تغذیه تیم دست از سرم بردارد و بداند که روزه گرفتن هیچ مشکلی برای من ایجاد نمی کند و حتی انگیزه مرا برای درخشش بیشتر در میادین افزایش می‌دهد.»
    قهرمان اروپا اینتر هست نه بارسلونا! اگه اینجوری باشه که چون دوره ی قبلش قهرمان شده هنوز بهش بگیم قهرمان اروپا، رئال همیشه قهرمان اروپا هست!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شرف هم خوب چیزیه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

الان کی بی شرفه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

ما هر جا اومدیم نظر بدیم بهمون فحش دادن الان هم که بی شرف شدیم خوب منظور بد فهمیدی نظر نده داداش من

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

واقعا انقد جای بحث داره ؟ طرف دوس نداشته خوب به منو شما چه ربطی داره ؟

بعدشم این فارس نیوزه معلوم نیس خبراشو از کجاشون درمیارن!

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این محبوبیتی که میگید، تویه همین 2-3 سال اخیر بدست اومد!
    و از همین الان هم خودم به عنوان یه رئالی میگم که سال بعد، خیلی از کسایی که ادعا میکنن الان طرفدار دو آتیشه بارسا هستن، طرفدار رئال میشن متاسفانه! (حالا بحثم سر رئال و بارسا نیست...برا مثال اسم تیم بردم...وگرنه الان فعلا تریپ نفرت از مورینیوس که اونم احتمالا آخر فصل جدید، فراموش میکنن همه با کسب مقام های مورینیو!)
    این افراد باد دوستن!! امسال رئال قهرمان میشه، اینا میشن طرفدار رئال...سال بعد بارسا قهرمان میشه و اونا میشن بارسایی قدیمی! سال بعد نوبت منچستر میشه و اینا طرفدار متعصب منچستر میشن!
    (هنوز یادم نرفته که کلی از کسایی که قبل بازی منچستر-بارسا فینال دو سال قبل طرفدار حرفه ای(!) منچستر بودن، بعد بازی اومدن و از عشقشون به بارسا از زمان کودکی میگفتن!)
    روی این محبوبیت ها خیلی حساب نکنید...
    ببینید کدوم تیم طرفدار هایی داره که تویه زمانی که تیمشون 3-4 سال هم جام نمیگیره، هنوز طرفداد تیمشون هستن و نمیرن طرف تیم بهتر...
    +

اول اینکه اراجیف داریم تا اراجیف!
    بعد اینکه الان همونطور که خودتون گفتید، الان بارسا طرفدار زیاد داره...
    پس طبیعیه که اخبار و نقد ها(!) هم به نفع این تیم باشه...
    (سیاسی نمیخوام کنم اما خیلی از اخبار خبرگزاری ها(دروغ گزاری؟!)ی ایران، الان جانب دارانه و به دور از واقعیته)

نکته مهم: من این ها رو بدون توجه به اینکه از تیم بارسا خوشم نمیاد گفتم...نمیخواستم اسم ببرم اما بارسا الان رو زبون ها افتاده! پس منم مجبور شدم اسم ببرم از این تیم...
    من که طرفدار هیچ کدومشون نیستم ولی این حزب باد رو خوب اومدی
    من حدود11سال پیش طرفدار چلسی شدم اون موقع کسی چلسی رو نمی شناخت ولی حالا تا چندتا بازیکن گرفت و با مورینیو قهرمان شد همه شدن طرفدار چلسی این وضع اونقدر ادامه داشت که از طرفداری چلسی دست کشیدم

الآن هم چسبیدیم به اتلتیکو مادرید

پروفشنال ghermezeteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

از مسلمونا بیشتر از این انتظار نمیره

با اینکه آلمانیه ولی این حرکتش خیلی غیر متمدنانه بود

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اتلتیکو واقعا تیم خوبیه و تیم دوم منم هست

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بعد از اینکه ماتراتزی به زیدان گفت تروریست و متعاقب ان کله پا شدن ماتریکس یه خبرنگار از زیدان پرسید گفت برای چی این کار رو کردی
    زیدان گفت:
    در زندگــــي اعتقاداتـــي وجـــــود دارد که نمي شود از آنها گذشت واگر از آنها بگذري حتما پشيمان مي شوي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •