تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 416 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کانوته: باید مراقب بارسلونا باشیم

مهاجم زیرک سویا گفته بارسلونا هنوز تهدیدی جدی برای آنها به شمار می‌رود.

سایت گل - فردریک کانوته، مهاجم سویا اصرار دارد که بارسلونا می‌تواند شکست سه بر یک در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا را جبران کند.

کانوته قهرمان دیدار رفت بود و در نیمه دوم دو گل زد. لوییس فابیانو هم گل دیگری زد تا تیم خسته بارسلونا شکستی سخت را تجربه کند.

با این حال کانوته می‌گوید هنگامی که صحبت از بارسلونا باشد هر اتفاقی ممکن است: «تلاش کردیم تا می‌توانیم گل بزنیم، اما نمی‌دانیم گل‌هایی که زدیم کافی بود یا نه. هنگامی که حریف بارسلونا باشد مشخص نیست گل‌های ما کافی بوده باشد. در نیمه اول سختی کشیدیم اما در نیمه دوم ابتکار عمل را در دست گرفتیم.»

کانوته همچنین گفت این برد آماده‌سازی کاملی برای دیدار مقدماتی لیگ قهرمانان مقابل اسپورتینگ براگا بود: «امروز مهم این بود که ضرباهنگ و اعتماد به نفس لازم را برای لیگ قهرمانان پیدا کنیم که آن را به بهترین شکل ممکن یافتیم.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/8/16

شکست اوساسونا مقابل رایووالکانو با حضور نکونام و شجاعی

سایت گل - تیم اوساسونای اسپانیا در ادامه بازیهای دوستانه خود یکشنبه شب مقابل رایووالکانو شکست خورد. این تیم در ششمین بازی دوستانه پیش فصل خود میهمان رایووالکانو بود که با نتیجه 1-0 مغلوب شد. جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران در این بازی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت، اما مسعود شجاعی از دقیقه 77 به بازی آمد. اوساسونا در بازیهای پیش فصل خود فقط یک برد بدست اورده است. بازی بعدی این تیم چهارشنبه مقابل وایادولید خواهد بود.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/8/16

نه عزیزم
    من واسه رئالیها گفتم
    خبرگزاری فارس و گل و... به اندازه رئال با بارسا دشمن نیستن
    هر نویسنده یا مترجم گل فارسی علاقه خودشو داره. اینکه ما چیزی نمیگیم به این معنی نیست راجع به بارسلونا اراجیف نمیگن و اشتباهی در نوشته هاشون نیست. حتی همین برنامه های ایران و گزارش بازی ها.

حدس من حساسیت بالای شما و محبوبیت بارساست. که البته هردوتاش ناشی از وضع تیماست و به نظرم طبیعیه.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

حدس من حساسیت بالای شما و محبوبیت بارساست. که البته هردوتاش ناشی از وضع تیماست و به نظرم طبیعیه.
    این محبوبیتی که میگید، تویه همین 2-3 سال اخیر بدست اومد!
    و از همین الان هم خودم به عنوان یه رئالی میگم که سال بعد، خیلی از کسایی که ادعا میکنن الان طرفدار دو آتیشه بارسا هستن، طرفدار رئال میشن متاسفانه! (حالا بحثم سر رئال و بارسا نیست...برا مثال اسم تیم بردم...وگرنه الان فعلا تریپ نفرت از مورینیوس که اونم احتمالا آخر فصل جدید، فراموش میکنن همه با کسب مقام های مورینیو!)
    این افراد باد دوستن!! امسال رئال قهرمان میشه، اینا میشن طرفدار رئال...سال بعد بارسا قهرمان میشه و اونا میشن بارسایی قدیمی! سال بعد نوبت منچستر میشه و اینا طرفدار متعصب منچستر میشن!
    (هنوز یادم نرفته که کلی از کسایی که قبل بازی منچستر-بارسا فینال دو سال قبل طرفدار حرفه ای(!) منچستر بودن، بعد بازی اومدن و از عشقشون به بارسا از زمان کودکی میگفتن!)
    روی این محبوبیت ها خیلی حساب نکنید...
    ببینید کدوم تیم طرفدار هایی داره که تویه زمانی که تیمشون 3-4 سال هم جام نمیگیره، هنوز طرفداد تیمشون هستن و نمیرن طرف تیم بهتر...
    +
    هر نویسنده یا مترجم گل فارسی علاقه خودشو داره. اینکه ما چیزی نمیگیم به این معنی نیست راجع به بارسلونا اراجیف نمیگن و اشتباهی در نوشته هاشون نیست. حتی همین برنامه های ایران و گزارش بازی ها.
    اول اینکه اراجیف داریم تا اراجیف!
    بعد اینکه الان همونطور که خودتون گفتید، الان بارسا طرفدار زیاد داره...
    پس طبیعیه که اخبار و نقد ها(!) هم به نفع این تیم باشه...
    (سیاسی نمیخوام کنم اما خیلی از اخبار خبرگزاری ها(دروغ گزاری؟!)ی ایران، الان جانب دارانه و به دور از واقعیته)

نکته مهم: من این ها رو بدون توجه به اینکه از تیم بارسا خوشم نمیاد گفتم...نمیخواستم اسم ببرم اما بارسا الان رو زبون ها افتاده! پس منم مجبور شدم اسم ببرم از این تیم...

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

محتوای مخفی: نقل قول 

هر نویسنده یا مترجم گل فارسی علاقه خودشو داره
    بحث علاقه با اینکه بخوای تراوشات ذهنیتو تایپ کنی بسیار متفاوته
    خبرگزاری فارس رو که کلا میذارم کنار(روز قبل از معارفه رونالدو اومد مراسمشو برگزار کرد , تعداد حاضران رو گفت و ...)
    تو این خبرگزاری طرف میاد تیتر رو میخونه و بعدش هر چی که دوست داره راجع به اون مینویسه
    طوری که گاهی اوقات خبر کاملا چپه ترجمه میشه
    و اما راجع به ترجمه
    هر کی نظری داره اما نباید نظرشو تو ترجمه یه خبر( یا هر چیز دیگه ) دخیل بده
    این یکی از ارکان نویسندگیه
    اینکه ما چیزی نمیگیم به این معنی نیست راجع به بارسلونا اراجیف نمیگن و اشتباهی در نوشته هاشون نیست.
    راجع به بارسا هم اراجیف میگن ولی خیلی کمتر از رئال , خیلی خیلی کمتر
    حتی همین برنامه های ایران و گزارش بازی ها.
    برنامه های ایران و گزارشگرارو رو هم باید بذاریم کنار
    یه عده بی سواد که حزب بادم هستن اتفاقا

همین خیابانی چند سال پیش طرفدار رئال بود اما بعد از اوج گرفتن بارسا , طرفدار بارسا شد
    امثال جاودانی هم که اصلا ..... حساب نمیشن

حدس من حساسیت بالای شما
    حساسیتی رو که میگید واسه اینه که من و امثال من با اون شخصی که میشینه پای تی وی و تمام اطلاعاتش رو از همین گزارشگرا بدست میاره متفاوتم
    امکاناتش رو دارم تا بخوام خودم خبر هارو از یه منبع انگلیسی بخونم
    اما وقتی میام ببینم همون خبر چپه ترجمه شده فکر میکنی چه احساسی بهم دست میده

و محبوبیت بارساست
    اما محبوبیت بارسا
    خوب این بحث روش زیاده
    شما اول باید بگی که مرجعت کجاست؟
    خیابانی یا امثال اونه؟
    سایت فیفا؟
    یا سایر نظر سنجی ها؟

یه نکته رو دوس دارم اینجا بگم
    خیابانی تو یکی از بازی های پرتغال تو جام جهانی میگفت رونالدو مشهوره ولی محبوب نیست
    تو امار ای اس رونالدو محبوبترین ورزشکار دنیاست

ولی من خودم هیچ کدوم این دو تارو قبول ندارم
    نه رونالدو اونقدر منفوره که خیابانی میگه نه اونقدر محبوبه که ای اس میگه
    اما اون اظهار نظر ....

محبوبیت بارسا هم همینطوره
    وقتی هر روز یه سری اخبار غیر واقعی در خبرگزاری و متاسفانه روزنامه های ایران چاپ میشه چه انتظاری از مردم دارید؟

البته هردوتاش ناشی از وضع تیماست و به نظرم طبیعیه
    طوری صحبت میکنید که انگار دارید بارسا رو با شاهین بوشهر مقایسه میکنین
    اینجا پر افتخار ترین باشگاه جهانه
    هر بازیکنی که میاد رئال میگه آرزوش بازی در این تیمه
    حقیقتا چند تا بارسایی این حرفو زدن؟
    همون دنی آلوز هنوز حسرت میخوره که چرا به رئال نیومده
    اگه شما 3 تا قهرمانی دارید رئال 9 تا داره
    وضع بازیکنا و مربیشم که بد نیست
    تنها نکته منفیش cl
    که اونم با مورینیو رفع میشه

----

ببخشید که طولانی شد
    خوشحال میشم ادامش بدیم
    همیشه از یه بحث منطقی و بر پایه اصول علمی لذت میبرم

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه چیزی که من خیلی می شنوم اینه که می گن طرفدارهای بارسا دو ساله سه ساله و از این جور حرفا که مایه ی بسی تاسفه...این هنره باشگاه بوده که تونسته با جذب بازیکنان خوب و کسب جام های متعدد و بازی زیبا و روان دل خیلیا رو بدست بیاره و فوتبال را به معنای واقعی به نمایش گذاشت یک فوتبال تهاجمی ناب...به قول مجید جلالی فوتبال فردا....
    یکی از افتخارات بارسلونا داشتن بازیکنانی هست که از پایه با بارسا بودند و هنوز که هنوزه داره از اونها استفاده می کنه و من خودم تیمی حتی به بزرگی رئال مادرید ندیدم که از بازیکنان پایه ایش بهره ببره و با خرید های بزرگ سرپوشی روی این ضعف می کشند.
    از دیگر اتفاقات که در این سالها رخ داد و باعث شد خیلیا به بارسا روی بیاورند بازی های زیبای این تیم بود که به جرئت می تونیم بگیم که هیچ تیم بزرگی و هیچ یک از دو کهکشانی های رئال مادرید نتونستند به اون صورت بازی کنند(چه تیم گواردیولا چه تیم رایکارد در سالهای اولش) و مطمئنا با وجود مورینیو باز هم این امر محقق نخواهد شد.مورینیو شاید بیرون از بازی بتواند هیجان و جنجال ایجاد کند اما تیمش توی زمین هیجانی ندارد و ما هم در اینتر و هم در چلسی تیم های مورینیو و نتایج 1-0 یا 2-0 او را خیلی دیدیم.
    من تا حالا نشنیدم که آلوز بگه من دوست دارم رئال بازی کنم خوشحال می شم لینک خبریش رو ببینم. من یادمه اتوئو سال آخر رایکارد(زمان افت بارسا) گفتش زمانی که مایوروکا بودم از رئال پیشنهاد بهتری داشتم و ای کاش به رئال می رفتم. بازیکنانی مثل روبینیو که پارسال از بارسلونا داشت خواهش می کرد که بیاین من رو بخرید و یا بازیکنانی مثل رائول و گوتی و کارلوس و رونالدو و فیگو که چند سال (بهترین عمر فوتبالیشون) رو در رئال گذراندن سران رئال زیاد برایشان ارزش قائل نیستند و به راحتی و نامهربانانه کنار گذاشته می شوند طوری که رائل گفته آرزوی من اینه که به رئال گل بزنم و خوشحالی کنم...وقتی فوتبال فقط توی پول تعریف می شه نتیجه اش این می شه.....این بازیکن ها به چه تیم هایی باید بروند و انگار نه انگار زمانی نام رئال رو حمل می کردن.
    بعدش هم مگه ما می خوایم بریم دعوا که می گید هواداران ما بیشترند مال شما جوونند و از این جور حرفا...البته از ایرانی جماعت که فقط به کمیت نگاه می کنه انتظار بیشتری نیست ما زیاد مشکلی نداریم که فلانی طرفداره بارساست برای اینکه شما هم زیاد اذیت نشید باشه اون هم می ذاریم کنار.

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازیکنانی مثل رائول و گوتی و کارلوس و رونالدو و فیگو که چند سال (بهترین عمر فوتبالیشون) رو در رئال گذراندن سران رئال زیاد برایشان ارزش قائل نیستند و به راحتی و نامهربانانه کنار گذاشته می شوند طوری که رائل گفته آرزوی من اینه که به رئال گل بزنم و خوشحالی کنم...وقتی فوتبال فقط توی پول تعریف می شه نتیجه اش این می شه.....
    دوست عزیز لطف کن بدون سند و مدرک حرف نزن! اولا که همه میدونن بارسا خیلی بازیکن خرابکن تر از رئال هست! شاهکار آخرتون هم زلاتان. همه میدونن بارسا نسبت به اسطوره هاش و بازیکنای خوبشون خیلی فراموش کار تر هستن تا رئال، نمونش رونالدینیو، شوستر و ریوالدو...

پس لطف کن همینجوری حرف نزن، مثل همون امضات که مطمئن هستم فقط از روی تقلید هست، وگرنه هیــــــچ اطلاعی از جنگ داخلی اسپانیا نداری، یه پاراگراف میتونی توضیحی مفید بدی؟ ( انصافا بدون جستجو! )

در مورد رائول، بعضی ها فکر میکنن که مورینیو و پرز اونو انداختن بیرون، ولی همه دیدن رائول بارها گفت که مورینیو ( که الان همه کاره نیمکت هست ) از اون دفاع میکنه، همه میدونن مورینیو از بازیکنای باتجربه خوشش میاد، رائول خودش رفت چون دوست داشت تجربه ی جدیدی رو حس کنه. مثل خیلی بازیکنای بزرگ دیگه که حتی حاضرهستن به تیم های عربی برن...

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

کانوته: دو گل زدم تا بدانند که روزه گرفتن مشکلی ندارد
    به گزارش آس اسپانیا، فردریک کانوته بازیکن مسلمان سویا با آغاز ماه مبارک رمضان هر روز روزه می‌گیرد و البته مثل هر سال با کارشناس تغذیه تیمش مشکل دارد.
    ماجرای ماه رمضان برای سازمان فوتبال اسپانیا مسئله‌ای شناخته شده است اما در برخی تیم‌ها افرادی هستند که همچنان برابر بازیکنان روزه‌دار مانع‌تراشی می کنند.
    کانوته در بازی رفت سوپرجام اسپانیا برابر بارسلونا دو بار گل زد و در شکست قهرمان اروپا و اسپانیا تاثیر بسزایی داشت.
    وی پس از این بازی گفت:« دو گل زدم تا کارشناس تغذیه تیم دست از سرم بردارد و بداند که روزه گرفتن هیچ مشکلی برای من ایجاد نمی کند و حتی انگیزه مرا برای درخشش بیشتر در میادین افزایش می‌دهد.»

اگه نباشه جاش خالی می مونه errmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض جنجال عکس نگرفتن هافبك مسلمان رئال مادريد با یک مانکن خانم

آخرین نیوز: خودداري هافبك مسلمان مادريد از عكس گرفتن با يك زن مدل با اعتراض رئيس رئال همراه شد.

به گزارش نشريه ولت‌ام‌ زون‌تاگ، در پايان ديدار تيم‌هاي بايرن‌مونيخ و رئال‌مادريد كه جمعه شب در ورزشگاه آليانس ‌آره‌نا‌مونيخ انجام گرفت، فلورينتو پرس عليه سامي خديرا، حرف‌هايي بر زبان آورد كه باعث تاسف است.

در اين بازي همه چيز براي رئال و خديرا تازه وارد خوب پيش مي‌رفت. در اين جدال كه به مناسبت جشن تقدير از زحمات چندين دهه فرانتس‌بكن باوئر، چهره اسطوره‌اي ژرمن‌ها ترتيب يافته بود، رئال در ضربات پنالتي بر حريف غلبه كرد و صاحب جام منظور شد. خديرا هم اولين حضورش را خوب جشن گرفت.

به قول خورخه والدانو، مدير ورزشي رئال، بازي خديرا ديد وسيعي داشت، پاس‌هاي خوبي داد و شور زيادي را هم وارد مسابقه كرد؛ ولي پس از آنكه سوت پايان بازي به صدا درآمد، اولين درگيري با رئيس باشگاه برايش به وجود آمد.

هنگامي‌كه بازيكنان مي‌خواستند ورزشگاه را ترك كنند، پرس به بازيكنانش دستور داد كه با يك خانم كه مدل تبليغاتي بود، عكس بگيرند. در اين حال، همه نفرات تيم كهكشاني اين كار را كردند؛ ولي خديرا از انجام اين كار خودداري كرد و فوري سوار بر اتوبوس بازيكنان شد.

چند دقيقه بعد، او از اتوبوس خارج شد تا با چند تن از دوستانش عكس بگيرد كه به يك باره پرس از كوره در رفت و بازيكن آلماني و تازه وارد را فراخواند. وي گفت: "وقتي چيزي را دستور مي‌دهم، همه با بايد بپذيرند. فهميدي؟ " وقتي خديرا به اتوبوس بازگشت، پرس عليه او زير لب حرف زد؛ حتي اين بازيكن را كله پوك خواند.

عالي‌ترين مقام رئال كه حتي در روزهاي واپسين جام‌جهاني در پي جذب و استخدام هافبك متولد اشتوتگارت و فرزند پدري تونسي و مادري آلماني است، رفتاري بحث‌انگيز داشت. وي پس از پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي از اشتوتگارت جدا شد و به تيم متمول شهر مادريد ملحق شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بن زیما چطور؟

بالاش بنویس منبع فارس نیوز

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

فوتبالیستهای ما یاد بگیرند (حداقل روزه تو جلوی مردم نخور)

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

باز اینا یه فوتبالیست مسلمون پیدا کردن . قبلا از این اخبار از ریبری نقل میشد ، بعد از رسوایی اخلاقیش یقه ی خدیرا رو چسبیدن ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •