تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چند وقت یک‌بار سفر می‌کنید؟

راي دهنده
159. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سالی چند‌بار

58 36.48%
  • سالی یک‌بار

43 27.04%
  • چند‌سال یک‌بار

42 26.42%
  • کلا نمی‌رم سفر!

16 10.06%
صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 102

نام تاپيک: گردش و تفریح، مناطق دیدنی ایران

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

گرمترین نقطه جهان البته از نظر کارشناسان ایرانی واقع در کلوتهای شهداد کرمان در محلی به نام گندم بریان

کاری نداریم به اینکه برای کسی این منظره های خشک کویر ارزش نداره به طوری که مانورو هاشون رو اونجا میدن

Last edited by bushido; 23-10-2010 at 21:25.

2. 8 کاربر از bushido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

به همه توصیه میکنم اگه تهران اومدن منطقه کن و سلوقان رو از دست ندن.جای واقعا متفوتیه.شاید چنین منظره ای رو جای دیگه نتونن ببینن:

جاتون خالی امروز تو این هوای سرد اونجا بودیم دیگه خودتون حساب کنید اونجا چه سرمایی میشه......اینم چندتا عکس اینترنتی دیگه:

4. 5 کاربر از vahid0801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با تشکر از همه میشه راجب مناطق دیدنی و تفریحی تهران بیشتر مطلب بزارید (حتما نباید طبیعت باشه جاهای گردشگری)
    والا تفریح ما شده قلیون و رستوران !!! واسه همینم میخوام بدونم دیگه کجا داره این شهر بی در و پیکر که بشه تفریح کرد !!

البته از پیست کارتینگ و مجموعه های بولینگ سرزمین عجایب و عبدوو همچنین پینت بال و مجموعه پیست هوایی جنت آباد و دیزین هم بازدید کردم جاهای خوبی هستند برای تفریح

اگه در این موارد هم اطلاعاتی میخواید بگید بزارم اینجا

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر از همه میشه راجب مناطق دیدنی و تفریحی تهران بیشتر مطلب بزارید (حتما نباید طبیعت باشه جاهای گردشگری)
    والا تفریح ما شده قلیون و رستوران !!! واسه همینم میخوام بدونم دیگه کجا داره این شهر بی در و پیکر که بشه تفریح کرد !!

البته از پیست کارتینگ و مجموعه های بولینگ سرزمین عجایب و عبدوو همچنین پینت بال و مجموعه پیست هوایی جنت آباد و دیزین هم بازدید کردم جاهای خوبی هستند برای تفریح

اگه در این موارد هم اطلاعاتی میخواید بگید بزارم اینجا
    سلام درباره بولینگ یکذره توضیح می دی قیمت و ساعت و اینکه اگه بلد نیستی کسی کمک داره یانه و مال سرزمین عجایب کجاست؟
    ممنون

از تهران گردی من یک ذره حالیم می شه در حد موزه های تهران که الان یکذره می گم بعدا اگه شد کامل می کنم:
    موزه هایی که تا حالا خودم رفتم:

1- موزه سعد آباد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شامل مجموعه ای از کاخ موزه هایی است که محل استقرار خاندان پهلوی و قاجار بوده.
    کاخ موزه های متعددی داره از جمله:
    موزه ملت : که می شه گفت ساختمان اصلی محل اقامت بوده
    موزه سبز: که از بیرون واقعا زیباست از یک نوع سنگ خاص سبز رنگ ساخته شده و داخلش هم چندین اتاق با آینه کاری همراه با گچ بری زیبا دارد
    موزه ای که اختصاص به کارهای استاد فرشچیان دارد و اگر علاقه دارید به نقاشی اصلا نباید این نمایشگاه و از دست بدید واقعا من که لذت فراوان بردم
    موزه نیم قرن کودکی: به اسباب بازی های بچه های خاندان پهلوی تعلق داره
    موزه نظامی: می تونید اون تو از دوران هخامنشی و طرز لباس پوشیدن سربازان اون دوران ببینید تا جنگ تحمیلی
    موزه هنرملل: شامل آثار هنری ای است از هنر مندان مناطق مختلف
    و الته چندین موزه و نمایشگاه دیگه
    و اینم اضافه کنم که فکر کنم با 15000تومان می تونستی در لباس قاجار و با کالسکه یک عکس بندازی و محوطه اش هم بسیار دلباز و بزرگ است
    ولی بدیش اینه کخ کلی بچه مدرسه ای می آرنداونجا
    نکته دیگه اینکه پیشنهاد می شه همه موزه ها رو تو یک روز نبینید خسته می شید
    ولی اینو هم اضافه کنم که در برابر کاخ های کشورهای خارجی خیلی خیی زیبا نیست وبزرگ هم نیست ولی بسیار از مجموعه نیاوران شکیل تر است
    معمولا مراسمی هم در این مجموعه برگزار می شه که برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

2- مجموعه کاخ موزه های نیاوران

مجموعه نیاوران که معرف حضور هست . اون ساختمانی که از بیرون نشون می دند تو قهوه تلخ بیرون ساختمان کوشک احمدشاهی است که داخل این ساختمان هم اتاق ولیعهد قرار داره و نمایشگاهی هست که مثل اینکه دوره ی چیزهای مختلفی رو به نمایش می گذارد
    به نظر من که ساختمان قشنگی است از بیرون

ساختمان محل سکونت خانواده سلطنتی شامل اتاق خوابهای شاهزاده ها اتاق ملکه و شاه و بالاخره اتاق های پذیرایی همراه با فرش ها کوبلن ها و مبللمان و دیگر وسایل رو هم می تونید بازدید کنید
    البته ساختمان کتاب خانه ای که فرح برای خودش ترتیب داده بود هم قابل رویت است که از نظر من هم از لحاظ نگهداری جالب بود هم کلا جزو ساختمان های جالب کاخ بود.
    اینکه این مجموعه رو می تونید یک روزه همه اش رو ببنید (در چند ساعت)
    البته امکانات دیگه از جمله کافی شاپ و محوطه دلبازهم اونجاوجود داشت

3- موزه حیات وحش دارآباد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فکر کنم بیشتر ما در زمان کودکی لا اقل یک بار با مدرسه رفتیم به این موزه (البته اونایی که در تهران زندگی می کنند) من که تا سالی 2 بار نمی رفتم سال های دبستانم نمی گذشت

موزه شامل سالن ها متعدد می باشد که حیوانات تاکسی درمی شده در آن ها نگهداری می شود. برخی تکی تکی برخی به همرا ه نشان دادن شمه ای از محیط زندگی همچنین این مجموعه دارای موزه بخش زمین شناسی (نمایش سنگ های مختلف) و هم چنین بخش آکواریوم شامل آبزیان و خزندگان زنده می باشد. فکر کنم کارگاه تاکسی درمی هم دارد که نشون می دند چه طور موجودات زنده را به یک عدد مجسمه تبدیل می کنند

حالا نمی دونم این تاپیکو آوردم بالا کار خوبی کردم یا نه ولی اگه استقبال شد بازم پست می دم

7. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ساحل زیبای کرانه د رجزیره کیش .

9. 3 کاربر از Behroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mehrnaz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    matrix

پيش فرض

استان فارس:شهرستان ارسنجان .
    در شمال شهر ارسنجان جنگل زیبا و انبوه بناب و اسم چشمه معروف اش هم,چشمه گردنه هست که واقع در همین جنگل هست.

11. این کاربر از Mehrnaz1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام درباره بولینگ یکذره توضیح می دی قیمت و ساعت و اینکه اگه بلد نیستی کسی کمک داره یانه و مال سرزمین عجایب کجاست؟
    ممنون
    بولینگ رو من 2 تا مرکزش رو میدونم
    1: سرزمین عجایب واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی پایین تر از همت ، ساختمان تیراژه
    من تو سرزمین عجایب مربی ندیدم اما خوب با یکم تمرین و دقت میتونی خودت راه بیوفتی
    2 : بولینگ عبدو (مجتمع شهید بهشتی) خیابان شریعتی تقاطع صدر ، که اینجا مربی داره و برای دانشجویان رایگان هست

قیمت هم دو مدل داره
    1 : اینکه دستی بازی کنی !! یعنی یه دست (هر دست شامل چند ست میشه که دقیق یادم نیست فکر کنم 10 ست ، منظور از ست هم 2 دفعه ای هست که میتونی توپ رو پرتاب کنید) که من به نظرم گرون در میاد و بدرد کسایی می خوره که خیلی اروم بازی میکنن و در کنار بازی می خوان چیزی بخورن و استراحت زیاد بکنن
    2 : زمانی که اگه اشتباه نکنم ساعتی 20 تومن بود (دقیق یادم نیست ) اما دقت کنید که 4-5 نفره برید واسه بازی و 1 ساعت ، خیلی نمیشه هزینش و لذت بخش هست

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

مشهد ( بزرگترین قطب توریسم مذهبی در ایران) :
    اول از همه مرقد مطهر امام رضا (ع) که هر سال به خاطر اون میلیونها زائر از همه جای دنیا به مشهد میاند.
    مسجد تاریخی و معروف گوهرشاد در قسمت جنوبی حرم به دلیل وجود تزیینات زیبا و بی نظیر از دیدنی ترین مساجد منطقه به شمار میاد
    مقابر بسیاری از بزرگان از جمله شیخ بهایی، شیخ طبرسی، عباس میرزا ،پیر پالاندوز و... در این شهر است.
    موزه های آستان قدس: موزه تمبر، موزه پول، موزه هنر، موزه ظروف و...
    کتابخانه آستان قدس از قدیمی ترین و بزگترین کتابخانه های کشور به حساب میاد.
    آرامگاه فردوسی ، بقعه هارونیه، کهن دژ توس، باغ نادری، خواجه ربیع، خواجه اباصلت، خواجه مراد و امارت خورشید واقع در کلات نادری از مناطق دیدنی به حساب میاند
    تفرجگاه: ییلاقات طرقبه، شاندیز، کنگ، جاغرق، زشک ، نغندر، آبشار زیبای اخلمد ، بابا امان، بش قارداش، بند فریمان، بند گلستان، سد کارده، حوزه ی رودخانه کشف رود، پارک ملت، کوهسنگی، پارک وکیل آباد و....
    بازارهای مهم مشهد: بازار رضا، مجتمع پروما، زیست خاور، الماس شرق، بازار مرکزی، بازار روسها، بازار بین المللی، بازار گوهرشاد

14. این کاربر از Sayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ansari1404's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    پایتخت مقاومت ایران

پيش فرض قدیمی ترین پل سواره رو جهان در دزفول

بسیار پل قشنگیه و یه رودخونه که آب شیرین داره و به جرات میگم تو ایران مثلشو کم پیدا میکنین از زیر این پل میگذره {رود دز }
    از همه جا برای دیدن این پل و همچنین شنا کردن میان دزفول
    قدمت پل: زمان ساسانی 1700 سال پیش
    عکس های پل دزفول رو از تو گوگل سرچ کنین و خودتون قضاوت کنین

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه درخواستی دارم
    اگه میشه در کنار عنوان کردن اسامی (که عموما اسامی رو همه میدونیم) یه توضیح کوچیک در موردش هم بدید حتی اگه میشه عکس و ادرسی هم قرار بدید
    متشکر

17. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •