تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 71

نام تاپيک: ديدن فيلم با فرمت AVCHD به وسيله پلاسما پاناسونيك وكارت SD

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

لطفا دوستان عنایت کنند که از موضوع اصلی تاپیک خارج نشویم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا من هرچی سعی کردم نتونستم یه فرمت قابل قبول برا v20 تو فلش پیدا کنم.با اون برنامه ای که دوستان هم گذاشته بودند انجام نشد.اگر کسی میتونی یه فایل تصویری بگزاره تا دقیقا متوجه بشم مشکل کجاست!!

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

آقا یه سوال دیگه :
    آیا میشه از طریق لن فیلمی که روی پی سی هست رو تو تی وی نمایش داد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

آقا من هرچی سعی کردم نتونستم یه فرمت قابل قبول برا v20 تو فلش پیدا کنم.با اون برنامه ای که دوستان هم گذاشته بودند انجام نشد.اگر کسی میتونی یه فایل تصویری بگزاره تا دقیقا متوجه بشم مشکل کجاست!!

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

آقا یه سوال دیگه :
    آیا میشه از طریق لن فیلمی که روی پی سی هست رو تو تی وی نمایش داد؟
    منظورتون از "نتونستم یه فرمت قابل قبول برا v20 تو فلش پیدا کنم" چیه؟ باید فولدر AVCHD را در روت فلش مموری ذخیره کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من برای قرار دادن زیر نویس فارسی دربرنامه multi avchdدچار مشکل هستم.اگر کسی میتواند مرا راهنمایی کند.من از فایل srtبرای زیر نویس استفاده میکنم وآن را در قسمت external subtitil اد میکنم ولی بعد از تبدیل زیر نویس زیر فیلم اجرا نمیشود.من از روش دوستمان در صفحه قبل استفاده میکنم.آیا کسی در مورد تنظیمات این برنامه در قسمت subtitl اطلاعاتی دارد.با تشکر

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من برای قرار دادن زیر نویس فارسی دربرنامه multi avchdدچار مشکل هستم.اگر کسی میتواند مرا راهنمایی کند.من از فایل srtبرای زیر نویس استفاده میکنم وآن را در قسمت external subtitil اد میکنم ولی بعد از تبدیل زیر نویس زیر فیلم اجرا نمیشود.من از روش دوستمان در صفحه قبل استفاده میکنم.آیا کسی در مورد تنظیمات این برنامه در قسمت subtitl اطلاعاتی دارد.با تشکر
    در پست مربوطه توضیح دادم:
    "ابتدا نام فایل MKV (از این پس منظور از فایل MKV فایل بدون زیرنویس انگلیسی است) را با نام فایل زیرنویس فارسی آن دقیقا یکی کنید (غیر از اینکه اولی .mkv و دومی .srt باشد) و هر دو را داخل یک فولدر قرار دهید."
    نباید در قسمت زیرنویس خارجی add کنید.

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

یک مطلب جدید:

اگر در صفحه transcode، گزینه 2pass VHQ را انتخاب کنید، زمان تبدیل از 1.5 به حدود 4.5 افزایش می یاد ولی کیفیت عالی می شود.

داره خودمونی میشه hamed473's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام دوستان من یک پلاسما پاناسونیک مدل42x30 گرفتم وفایلهای mkvروپخش میکنه ولی با اینکه زیرنویس فارسی وفیلم رو همنام میکنم توی تی وی نشون نمیده .ایا مشکل از همون زیرنویس انگلیسی داخل فیلم هست که بایداستخراج بشه؟یا راه خا دیگه ای هم هست؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان من یک پلاسما پاناسونیک مدل42x30 گرفتم وفایلهای mkvروپخش میکنه ولی با اینکه زیرنویس فارسی وفیلم رو همنام میکنم توی تی وی نشون نمیده .ایا مشکل از همون زیرنویس انگلیسی داخل فیلم هست که بایداستخراج بشه؟یا راه خا دیگه ای هم هست؟
    گرچه سوال شما مستقیما به این تاپیک مربوط نیست،
    علت خیلی چیزها ممکنه باشه، ممکنه اصلا زیر نویس فارسی یا خارجی را ساپورت نکنه. ولی یک جستجویی در منو هاش بکنید ببینید چیزی در رابطه با انتخاب زبان زیرنویس داره؟ یا اینکه وقتی کل منوها را فارسی می کنید باز هم مشکل دارید؟ در ضمن زیرنویس های داخل فایل MKV را که معمولا انگلیسی هست نشان میده؟ آیا زیر نویس فارسی را اصلا نشان نمیدهد و یا اینکه بصورت کاراکترهای بهم ریخته نشان میدهد؟

داره خودمونی میشه hamed473's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

شرمنده که اینجا سوالم پرسیدم اخه جای دیگه ای ندیدم که در این مورد بحث شده باشه.اما درمورد سوال بله زیرنویس انگلیسی رو نشون میده وزبان تلویزیون هم فارسیهست وسایر قسمتهارو برای نمایش متن فارسی کردم زبانش رو حالا معلوم نیست مشکل از چیه

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام
    دوستان
    ما هم یک عدد panasonic d25 داریم با برنامه های مختلف فرمت mkv رو به mpeg2 تبدیل میکردم ولی باز تو تی وی میزد فیل معتبری برای پخش پیدا نشد.اگر از اموزش تاپیک 36 استفاده کنم به جایی هم میرسم؟
    با تشکر

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

دوستان لطفا یکی راهنمایی کنید
    من از اموزش ها استفاده کردم و رو ی تی وی به خوبی پخش شد ولی صدای فیلم حدود سی ثانیه از تصویر عقب تره و زیر نویسش هم نمیاد؟چیکار کنم؟یکی به اینجا هم سر بزنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •