تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 644 از 646 اولاول ... 144544594634640641642643644645646 آخرآخر
نمايش نتايج 6,431 به 6,440 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

سلام دوستان
    یه گوشی میخوام بخرم ؛ چون قبلا اکثرا سامسونگ داشتم و راضی بودم انتخاب هام رو در محدوده گوشی های سامسونگ محدود کردم
    نظر شما چیه ؟ سامسونگ بگیرم یا نیم نگاهی به بقیه برندها هم داشته باشم ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    یه گوشی میخوام بخرم ؛ چون قبلا اکثرا سامسونگ داشتم و راضی بودم انتخاب هام رو در محدوده گوشی های سامسونگ محدود کردم
    نظر شما چیه ؟ سامسونگ بگیرم یا نیم نگاهی به بقیه برندها هم داشته باشم ؟
    سلام دوست عزیز.

بودجه تون رو نفرمودید ولی اگر A52 گارانتی بنام بخرید خوبه.

گوشی های هواوی هم من راضی بودم.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

سلام دوست عزیز.

بودجه تون رو نفرمودید ولی اگر A52 گارانتی بنام بخرید خوبه.

گوشی های هواوی هم من راضی بودم.
    بودجه تا همون رنج قیمت A52 5G

انتظارم از گوشی اینه که حتما 5G باشه و تا 4-5 سال کارمو راه بندازه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بودجه تا همون رنج قیمت A52 5G

انتظارم از گوشی اینه که حتما 5G باشه و تا 4-5 سال کارمو راه بندازه
    s20 هم تو همون رنجه. خیلی فرق قیمتی ندارن.

شیائومی رو من خودم نداشتم ولی همه دوستان بدون استثنا راضی بودن. اگر خواستید از این برند هم معرفی کنم.

اگر سامسونگ می خواید یه چند مدل بالاتر و پایین تر هست با تفاوت قیمتی حدود 2تا 3 میلیون.

مورد بعدی اینکه دوره N95 و N72 گذشته اگر گوشی برای 4 یا 5 سال می خواید برید سراغ آیفون. آندروید مشکلی نداره ولی ندیدم کسی گوشی آندرویدی 5 سال نگه داره ولی تو خانواده و دوستان هستن کسانی که هنوز 5se دارن.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

s20 هم تو همون رنجه. خیلی فرق قیمتی ندارن.

شیائومی رو من خودم نداشتم ولی همه دوستان بدون استثنا راضی بودن. اگر خواستید از این برند هم معرفی کنم.

اگر سامسونگ می خواید یه چند مدل بالاتر و پایین تر هست با تفاوت قیمتی حدود 2تا 3 میلیون.

مورد بعدی اینکه دوره N95 و N72 گذشته اگر گوشی برای 4 یا 5 سال می خواید برید سراغ آیفون. آندروید مشکلی نداره ولی ندیدم کسی گوشی آندرویدی 5 سال نگه داره ولی تو خانواده و دوستان هستن کسانی که هنوز 5se دارن.
    من از اون آدمایی هستم که وقتی یه چیزی میخرم تا جون داشته باشه ازش استفاده می کنم ؛ گوشی که الان دستمه A5 2015 هست که اذیت می کنه و مجبورم عوض کنم !

سامسونگ بگیرم به نظرم خیالم راحت تره
    ولی مدل های همین رنج قیمتی موندم ، نمی دونم کدومو انتخاب کنم
    A52
    S20FE
    S20Plus
    S21

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

من از اون آدمایی هستم که وقتی یه چیزی میخرم تا جون داشته باشه ازش استفاده می کنم ؛ گوشی که الان دستمه A5 2015 هست که اذیت می کنه و مجبورم عوض کنم !

سامسونگ بگیرم به نظرم خیالم راحت تره
    ولی مدل های همین رنج قیمتی موندم ، نمی دونم کدومو انتخاب کنم
    A52
    S20FE
    S20Plus
    S21
    داداش بحث جون داشتن نیست. اگر از همون A5 راضی هستید از همه اطلاعات بک آپ بگیرید و گوشی رو ریست کنید یا رام جدید بدید بریزن عین روز اولش می شه.

اما دو مورد مهم. باطری این گوشی ها همون 2 تا 3 سال کار می کنن و درنظر داشته باشید گوشی های سامسونگ تقلبی (طرح اصلی) در بازار فراوان هست. من خودم کارم فروش قطعات کامپیوتر هست. دوستی آشنایی کسی می خواد براش می خرم واقعا از این نظر اذیت هستم. ببینید بسته بندی کاملا مشابه اصلیه. مو نمی زنه. فقط از طریق دیدن مشخصات با یکی دو تا برنامه و تست گرفتن و چک کردن تک تک قطعات از رم و سی پی یو تشخیص می دم اصلیه یا نه. البته درنظر داشته باش که فروشنده ها همکارم هستن و اجازه تست بهم می دن و به مشتری عادی نمی دن. این از این دو مورد.

برای خودم چون دنبال دردسر نبودم (آخه بعضی گوشی ها هم اصل هست ولی لوازم داخلش رو عوض می کنن. یه آداپتور 10 تومنی تقلبی سامسونگ می ذارن داخل با همون بسته بندی جای اورجینال) هواوی گرفتم. واقعا عالی بوده.

از بین این 4 موردی هم که گذاشتید مسلما S21 باید بگیرید دیگه جای شک نداره. وقتی هم خواستید بفروشید بهتر می خرن.

ولی تفاوت قیمتی شون زیاده.

یه مورد هم اینکه یه گلس ساده بندازید محافظ بهتری هست و برای گوشه ها (ادج) از کاور سیلیکونی کیفیت بالا استفاده کنید. اینطوری شانس آسیب بسیار کم می شه.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

داداش بحث جون داشتن نیست. اگر از همون A5 راضی هستید از همه اطلاعات بک آپ بگیرید و گوشی رو ریست کنید یا رام جدید بدید بریزن عین روز اولش می شه.

اما دو مورد مهم. باطری این گوشی ها همون 2 تا 3 سال کار می کنن و درنظر داشته باشید گوشی های سامسونگ تقلبی (طرح اصلی) در بازار فراوان هست. من خودم کارم فروش قطعات کامپیوتر هست. دوستی آشنایی کسی می خواد براش می خرم واقعا از این نظر اذیت هستم. ببینید بسته بندی کاملا مشابه اصلیه. مو نمی زنه. فقط از طریق دیدن مشخصات با یکی دو تا برنامه و تست گرفتن و چک کردن تک تک قطعات از رم و سی پی یو تشخیص می دم اصلیه یا نه. البته درنظر داشته باش که فروشنده ها همکارم هستن و اجازه تست بهم می دن و به مشتری عادی نمی دن. این از این دو مورد.

برای خودم چون دنبال دردسر نبودم (آخه بعضی گوشی ها هم اصل هست ولی لوازم داخلش رو عوض می کنن. یه آداپتور 10 تومنی تقلبی سامسونگ می ذارن داخل با همون بسته بندی جای اورجینال) هواوی گرفتم. واقعا عالی بوده.

از بین این 4 موردی هم که گذاشتید مسلما S21 باید بگیرید دیگه جای شک نداره. وقتی هم خواستید بفروشید بهتر می خرن.

ولی تفاوت قیمتی شون زیاده.

یه مورد هم اینکه یه گلس ساده بندازید محافظ بهتری هست و برای گوشه ها (ادج) از کاور سیلیکونی کیفیت بالا استفاده کنید. اینطوری شانس آسیب بسیار کم می شه.
    اینکه میگم جون نداره دیگه یعنی باتریش خراب شده ، دوربین سلفی مشکل پیدا کرده و کلا صفحه جلویی داره کنده میشه !

میشه لطفا یه توضیح بدید که چرا S21 از S20Plus و S20FE بهتره ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اینکه میگم جون نداره دیگه یعنی باتریش خراب شده ، دوربین سلفی مشکل پیدا کرده و کلا صفحه جلویی داره کنده میشه !

میشه لطفا یه توضیح بدید که چرا S21 از S20Plus و S20FE بهتره ؟
    صرفا به این دلیل که s20 ها معرفی شده 2020 هستن ولی S21 معرفی شده 2021. موقع فروش بیشتر به نفع تون هست.

اگر قدرت و ... براتون مهمه.

به ترتیب زیر:

1-s21

2-s20 fe , s20+ دقیقا از نظر پردازش و .... کاملا عین هم هستند.

این وسط رم خیلی مهم نیست از نظر رقم. بیشتر به تراشه و تکنولوژی ش نگاه کنید. توصیه می کنم در رنج قیمتی که هستید حتما اگر به جز اینا چیزی پسندیدید حتما حافظه داخلی 128 گیگ به بالا بردارید.

12. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

صرفا به این دلیل که s20 ها معرفی شده 2020 هستن ولی S21 معرفی شده 2021. موقع فروش بیشتر به نفع تون هست.

اگر قدرت و ... براتون مهمه.

به ترتیب زیر:

1-s21

2-s20 fe , s20+ دقیقا از نظر پردازش و .... کاملا عین هم هستند.

این وسط رم خیلی مهم نیست از نظر رقم. بیشتر به تراشه و تکنولوژی ش نگاه کنید. توصیه می کنم در رنج قیمتی که هستید حتما اگر به جز اینا چیزی پسندیدید حتما حافظه داخلی 128 گیگ به بالا بردارید.
    ممنون از راهنماییتون
    خیلی خیلی لطف کردید

14. این کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

13

وزیر ارتباطات: شرکت ایرانیِ جی ال ایکس در آستانه ورشکستگی است !

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی گفتگوهای خود در سفر پنجشنبه به قم اذعان داشت که از گوشی ایرانیِ جی ال ایکس استفاده می‌کند اما این شرکت در حال ورشکستگی است.

وزیر ارتباطات همچنین گریزی به مسئله مونتاژ گوشی‌های هوشمند زد و اذعان داشت که کار مونتاژ در همه جای دنیا صورت گرفته و قابل قبول واقع شده است. به گفته او بسیاری از برندهای مطرح جهانی (اپل،سامسونگ) در کشورهایی جدای از سازنده اصلی مونتاژ می‌شوند.

16. 3 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •