تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 590 از 646 اولاول ... 90490540580586587588589590591592593594600640 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,891 به 5,900 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

ببین مال من خراب شد(در اثر ضربه)،سه روزه برام درستش کردن؛تعویض‌قطعه شد؛
    تازه شهرستان هستم،تهران مطمئنا راحت تر گیر میاد
    من که دیگه سونی رو گرفتم ولی شیاومی با این مشخصاتش خیلی خوب و به صرفه است منم جز گزینه هام بود ولی چون به رابط کاربری سونی عادت داشتم همون سونی رو گرفتم

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

2. این کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

A7 2017 لرزشگیر اپتیکال نداره. بزرگترین کاستی این گوشی. دیگر ویژگیهاش برتریهای فراوانی دارند.

داره خودمونی میشه mehdi perspolisi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان. من میخوام واسه مامان و بابام گوشی بخرم. بودجه م هم واسه هرکدوم یک میلیون و سیصد (تا یک میلیون و چهارصد هم میتونم هزینه کنم)...
    بعد نظر خودم Samsung Galaxy A5 2017 ست... به نظرتون منطقیه 2 تا گوشی2017 A5 بگیرم؟ یا دو تا گوشی متفاوت بگیرم؟ اصن گوشی خوبی هست A5؟
    دوربین واسشون مهم نیست. فقط اینکه باطریش خوب باشه و این که تا چندسال کارایی داشته باشه. چون اهل زود به زود عوض کردن گوشی نیستن.

ممنون میشم نظرتون رو بدین و اگه پیشنهاد دیگه ای هم جز A5 داشتین بگین

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام دوستان. من میخوام واسه مامان و بابام گوشی بخرم. بودجه م هم واسه هرکدوم یک میلیون و سیصد (تا یک میلیون و چهارصد هم میتونم هزینه کنم)...
    بعد نظر خودم Samsung Galaxy A5 2017 ست... به نظرتون منطقیه 2 تا گوشی2017 A5 بگیرم؟ یا دو تا گوشی متفاوت بگیرم؟ اصن گوشی خوبی هست A5؟
    دوربین واسشون مهم نیست. فقط اینکه باطریش خوب باشه و این که تا چندسال کارایی داشته باشه. چون اهل زود به زود عوض کردن گوشی نیستن.

گوشی خوبیه ولی به نظر من برای یه خانم یه مقدار بزرگ و سنگینه

کلا گوشی بستگی به خواسته ها و سلیقه آدم داره ولی به جز A5 2017 این گوشی ها رو هم میتونید در نظر بگیرید:

SONY XPERIA Z5
    : اینو خودم یه ساله دارم و ازش راضیم
    SONY XPERIA X
    XIAOMI MI 5
    HUAWEI P9
    HONOR 8
    Last edited by MCSE MAN; 18-03-2017 at 13:33.

6. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

گوشی خوبیه ولی به نظر من برای یه خانم یه مقدار بزرگ و سنگینه

کلا گوشی بستگی به خواسته ها و سلیقه آدم داره ولی به جز A5 2017 این گوشی ها رو هم میتونید در نظر بگیرید:

SONY XPERIA Z5
    : اینو خودم یه ساله دارم و ازش راضیم
    SONY XPERIA X
    XIAOMI MI 5
    HUAWEI P9
    HONOR 8
    با پیشنهاداتتون موافقم
    بخصوص سونی ها چون رابط کاربری سرراستی دارند برای افراد مسن تر مناسب تر هم هستند

8. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

درود
    گوشی سامسونگ A5 2017 یکی از بهترین و باکیفیترین گوشی هایی هست که خودتون مدنظر دارید. خیلی ها میگن برای یک میان رده این قیمت بالاست ولی به قابلیت های این گوشی فکر نمیکنند که قابلیت ضد آب و گرد و غبار داره، 3 گیگ رم داره و قابلیت Fast Charging داره با باطری 3000 میلی آمپری و صفحه نمایش Super Amoled که هم کم مصرفه و هم کیفیت و عمق رنگ بسیار واضحتری داره نصبت به صفحه نمایش IPS موجود در برندهای HTC, LG, Huawei و Sony و مهمتر اینکه درگاه شارژ Type-C داره که نسل جدید گوشی ها از این به بعد با این درگاه بازار میان و داره سراسری میشه و البته یکی از حُسن های ویژه این گوشی چیپست و پردازنده بسیار کم مصرف و بهینه و قوی اگزینوس خود سامسونگ هست؛ درضمن اندازه صفحه نمایش نرمالی داره که نه به اون اندازه دست و پاگیر هست که حمل و نگهداریش سخت باشه و نه انقدری کوجیک که نشه کارهای روتین روزمره مثل وب گردی و تایپ و متن نوشت و خوند 5.1". این گوشی در حد میان رده های معمولی نیست و میشه در کنار پرچمداران ازش یاد کرد حتی از پرچمدارهای بعضی از برندهای دیگه هم بهتره بدلایلی که بالا عرض کردم. دوست من بهترین انتخاب همین گوشی هستش البته با کاور محکم بدلیل جنس بدنه فلز و "شیشه" تا ایشالله مدت ها برای پدر و مادر عزیزتون کارا باشه.
    تنها عیبی که از این گوشی و کلا سری گوشی های سری A سال 2017 سامسونگ میشه گرفت اینکه که دوربین با قابلیت OIS یا همون لرزش گیر اپتیکال نداره به همین خاطر موقع عکس برداری باید دقت لازم برای لزرش دست مد نظر داشت ولی از اونجایی که گفتین زیاد مهم نیست پس از این یک مورد میشه چشم پوشی کرد
    Last edited by DJ POLESTAR; 18-03-2017 at 22:37.

10. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

درباره گوشی Samsung J7 2016 جهت راهنمایی خریداران این سری که بنظر بعضی ها خیلی مقرون به صرفه هست:

این گوشی علارغم داشتن چندین مزایا دارای معایب متعددی هست که امیدوارم خریداران تعصبی این گوشی الکی ازش تعریف نکنند. مورد داشتیم طرف اومده تو قسمت نقاط قوت نوشته همه چی و نقاط ضعف نوشته هیچی! انتقادهای من در مورد این گوشی در حد خود گوشی و هم رقیبان میان رده اش هستش نه کمتر نه بیشتر...

نقاط قوت:
    +باتری 3300 میلی آمپر که با چیپست اگزینوس و صفحه نمایش Amoled کم مصرف خیلی بازدهی خوبی داره.
    +کیفیت ساخت گوشی نسبتا خوبه و تا حالا گوشی بی کیفیت چه از لحاظ بدنه و چه سخت افزاری ندیدم از سامسونگ
    +چیپست ساخته شده توسط سامسونگ که اگزینوس نام داره به کم مصرف بودن و بازدهی عالی در گوشی های سامسونگ شهرت داره و واقعا هم که اینجوریه

نقاط ضعف:
    -کیفیت صفحه نمایش: با وجود Amoled بودن که رنک و وضوح بسیار چشم نواز و برتری نسبت به IPS داره اما از تراکم پیکسلی پایینی برخورداره و هرچند کیفیت بسیار خوبی در رنگ و نمایش و تفکیک رنگ ها داره ولی متاسفانه رنگ سفید روشن رو متمایل به زرد نشون میده (با صفحه نمایش IPS یا Amoled موحود در گوشی سری S یا A سامسونک مقایسه کنید متوجه میشید).
    -سنسور: این گوشی فاقد سنسورهای مختلف هست و سامسونگ تا جایی که میتونست تو این سری به معلولیت این گوشی افزوده! حتی ساده ترین سنسور که سنسور نور باشه و حتی گوشی های پایین رده اکثرا دارنش در این گوشی حذف شده و باید دستی تنظیم نور صفحه رو انجام داد!
    -اسپیکر: واقعا وضوح صدا و کیفیت خروجی مناسبی نداره مخصوصا AUX و برای کسی که اهل ساز و صدا باشه مایوس کنندست. ولی بصورت عمومی و کلی قابل قبول هستش.
    -دوربین: نمی دونم بعضی ها چجوری از دوربین این گوشی تعریف میکنن! این دوربین علاوه بر اینکه فاقد لرزشگیر هست از حساسیت فوکوس پایینی هم برخوردار هستش. در حالت عادی و روز خیلی هم عکس های معمولی میگیره ولی بعضی ها فک میکنن چون یه گوشی عکس تار نگرفت و همه چیز واضح بود پس حتما دوربین فوق العاده ای هست! در حالی که فلسفه دوربین اونم در گوشی موبایل به زبون عامیانه باید توانایی عکس های با فوکوس قابل قبول، مایکروی نسبتا دقیق. رنگ بندی طبیعی، و چندین علت دیگه بستگی داره که این گوشی چندان سربلند از دوربین نیست مخصوصا سلفی! فلش دوربین سلفی هم چیز بدردبخوری نیست و الکی جهت بازارگرمی فقط رو این سری گذاشته شده و اصلا چیز استاندار ی برای گوشی های موبایل نیست اگه بود همه شرکت ها روی پرچمداراشون کار میذاشتن.

+حرف آخر: چون دلار تبدیل به ریال شده ما اجبارا با نرخ داخلی خرید میکنیم و با این قیمتی که پرداخت میکنیم ناخودآگاه فکر میکنیم گوشی کم نقصی هست و انتخاب خوبی و عاقلانه ای کردیم ولی واقیعت امر اینه که این گوشی در ممالک کفر یک گوشی معمولی و میان رده رو به پایین هست اما واسه ما با این وضع حقوق قانون کاری اکثریت جامعه شده بهترین انتخاب و گوشی بی نقض!
    دوستان در کل اگه از گوشی کار لپتاپ میکشید و جزئی از لوازم لاینفک زندگیتون هست این گوشی اصلا توصیه نمیشه ولی برای افرادی که کارشون در حد چت و کلیپ و کارهای روتین معمولی هست میتونه انتخاب خوبی باشه.

12. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان مشاوره می خواستم بین 3 گوشی
    desire830 htc
    Honor 6x 2016
    Samsung Galaxy On7 (2016)
    نظر خودم رو 830 هست اما دوستان چه نظری دارند؟
    Last edited by ea.ali; 22-03-2017 at 09:14.

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام به نظرتون honor 8 بخرم یا p9 یا LG nexus 5x یا شیائومی mi 5s?
    مهم ترین چیز برای من اول باتری هست بعدش دوربین.
    ممنون
    چیپست گوشی خیلی مهمه... گوشی ای بخر که پردازنده اش کوالکوام باشه ... مثلا تراشه های کرین هواوی عمر پایین تر نسبت به کوالکوام دارند...

نکسوس گوشی خوبیه اما الان دیگه قدیمیه... شیائومی MI 5s گوشی خوبیه ... می تونه به هواوی نوا پلاس هم فکر کنی چپیپست کوالکام داره.

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود.شاد باش سال نو
    می خواستم بدونم Firmware چه هست و چه کاری برای گوشی انجام میده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •