تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 604 از 646 اولاول ... 104504554594600601602603604605606607608614 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,031 به 6,040 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

از نظر طراحی ظاهری که همه گوشی هاش شبیه کاشی هستن!
    اینو خوب اومدی

Sent from my K00E using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اصلا هم احساسی نظر ندادم و هرچی گفتم حق و بجا بوده. کانفیگ گوشی ها هم موجود هست میتونید اگه تعصب خودتونو کنار بذارید؛ ببینیدش. هر سال طرفدارای سونی با سر و صدای نظیر این سر و صدای شما (صبر کن سونی فلان بیاد بعد!) و در موقع موقر میبینیم که چیز خاصی برای عرضه نداشت. نه نوآوری خاص و بروز از نظر طراحی ظاهری که همه گوشی هاش شبیه کاشی هستن! و نه سخت افزاری (تنها به استفاده کردن آخرین تکنلوژی سخت افزاری نمیگن بهترین!). هرچی تو سونی جدید سوار میکنن از استاندارد و پروتکل پیروی میکنن و میبینیم که با ارتقای چیپست جدید اسنپدرگن و با افزایش رزولوشن صفحه اما در ips و مموری ۳۲ و ۶۴ و... که اینا همشون توسط شرکت های دیگه هم سوار گوشی میشن! تنها که به جمع آوری سخت افزاری نیست! سونی تو این چند سال اخیر هم فروشش از گوشی موبایل خیلی اومده پایین اونم در سطح جهانی پس علتش سیاست غلطش هست و با حرف شما و امثال شما سونی برترین دنیا نمیشه. سونی فقط از لحاظ آپدیت سیستم عامل واقعا قوی عمل میکنه علتشم اینه که "اندروید خام" استفاده میکنه تو گوشی و این کار رو برای آپدیت راحت میکنه و کار اضافی و سخت رو دست برنامه نویس ها نمیذاره.
    شما من رو به تعصبی بودن متهم میکنید منی که الکی گلکسی گلکسی نکردم اما خودتون بدون ذکر دلیل و مدرک تنها با آوردن مدل گوشی اقدام به تعریف میکنید!
    اگه انقدر گوشی های سامسونگ همه چی تمومن وهمه.چی شون از بقیه گوشی ها بهتره پس چرا روی ثوربیت هاش از سنسور های سونی استفاده می کنه اگه سونی نو آوری نداره دوربین های سامسونگ می تونن فیلم آهسته با نرخ فرم 960 ضبط کنن بعد اطلاعت ندارید الکی نظر ندید کدوم گوشی سونی اندروید خام داره گوشی های سامسونگ بلندگوی استریو دارن الان منم که احساسی نظر می دم یا شما شما سامسونگ رو یک یک گوشی بدون عیب می دونی که این می شه احساسی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگه انقدر گوشی های سامسونگ همه چی تمومن وهمه.چی شون از بقیه گوشی ها بهتره پس چرا روی ثوربیت هاش از سنسور های سونی استفاده می کنه اگه سونی نو آوری نداره دوربین های سامسونگ می تونن فیلم آهسته با نرخ فرم 960 ضبط کنن بعد اطلاعت ندارید الکی نظر ندید کدوم گوشی سونی اندروید خام داره گوشی های سامسونگ بلندگوی استریو دارن الان منم که احساسی نظر می دم یا شما شما سامسونگ رو یک یک گوشی بدون عیب می دونی که این می شه احساسی

بنده هم با شما موافقم.
    از نظر نوآوری سونی از سامسونگ جلوتره.۹۶۰ فریم توی خواب هم نمیشه دید
    اندروید سونی زیاد دستکاری نشده.ولی نمیشه گفت خام هست.
    .
    .
    .
    در ضمن اینجا هم جای بحث نیست.لااقل کمی با احترام به هم دیگه اثبات کنید برند هارو.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

گوشی در حد 700 تومان اندرویدی فقط برای تلفن و استفاده از تلگرام و اینا نه بازی پیشنهادتون چیه؟

داره خودمونی میشه saeed3w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشخصه Z5
    من خودم الان بیشتر از یه سال Z5 دارم و هیچ مشکلی از لحاظ کیفیت و دوام و هنگی نداشتم.
    Z5 فقط از نظر گرم شدن (به خاطر پردازنده اسنپ 810) و نویز عکس تو شب مشکل داشت که گرم شدنش رو با آپدیت های جدید کاملا کنترل کرد .
    اندورید 7 هم براش اومد که برای A7 2016 نیومد.
    بقیه چیزا رو هم خودشون اشاره کردید.
    تو بررسي عكسهاي گرفته توشده توسط اين گوشي Z5و گوشي سامسونگ A7 2016 توي سايتهاي asmarena و ديجي كالا تقريبا عكس گرفته شده سامسونگ يك مقدار بهتربود
    ولي با دنظر گرفتن ساير موارد ونظرات دوستان بنظرم Z5 بهتر باشه

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوست عزیز من نمیگم سامسونگ همه چی تمومه. شما چرا بچه گانه حرف میزنی آخه! من با دلیل و شواهد و کانفیگ موجود در نرم افزار و سخت افزار گوشی ها که کاملا هویداست و همه جای عالم هستی برید همینه دارم حرف میزنم نه روی شنیده ها مثل شما!
    درمورد سنسور دوربین اصلا شما چیزی میدونی در این مورد؟ مطمئنا که تهت جو رسانه ای یا دوستانتون قرار گرفتین! اون سنسوری که شما ازش میحرفی جریانش اینه که سنسور IMX260 سونی اولا هیچ فرقی با ISOCELL سامسونگ نداره خبرش دو سال پیش بود که سامسونگ میخواد سنسور IMX260 رو تو گوشی s7 flat ببنده که بعدها سنسور خود سامسونگ با دیافراگم شاهکار 1.7 که تا حالا هم هیچ شرکتی نتونسته تو گوشی سوار کنه سوار کرد. جناب عالی اگه زیاد تحت جو شنیده ها هستین بهتره برین مقایسه دو گوشی Xiaomi شیائومی Redmi Note 4x با Redmi 4 Prime رو ببینی کامپیر سایت های خارجی و یویتوب تو این دو گوشی هم رده، در Note 4 از سنسور سونی و در Prime از سنسور سامسونگ استفاده شده. اونوقته که متوجه میشید سنسور سونی و سامسونگ کردن ها چه عواقبی داره! از بحث و معقوله پیچیده دوربین که بگذریم. اولا همه چیز یک گوشی موبایل تو دوربین خلاصه نمیشه که من هی بخوام در مورد دوربین حرف بزنم. و اما در مورد اندروید شما اطلاعات دارید خب بهتر و کاملتر نظر بدید نه اینجوری گذرا! اندروید خام منظورم این نیست که یک اندروید کد رو چپوندن تو گوشی! منظور اینه که کمترین دستکاری تو مد اندروید اعمال کردن که همونطور که گفتم راحتر و زودتر از اندروید های رابطی سایر شرکت ها (مخصوصا سامسونگ با رابط کاربری تاچ ویز سنگینش) آپدیت میاد. ولی خیلی دیدم از تعصبی های سونی که این رو یک امتیاز میدونن البته بدونن همین یک امتیاز مال اونا!
    بلندگوی استریو هم درسته چیز خوبیه ولی از واجبات نیست شما دوتا گوشی سونی و الجی و سامسونگ یا... از پرچمداراشون بگیر دستتون هر کدومشون یجور خاص صدای رسا و خوبی دارن باز هم میگم استریو بودن یک گوشی حد اندازه 15 سانتی متری!!! هیچ امتیازی محسوب نمیشه! یجوری میگن استریو انگار کنار تلویزیون 100 اینچ و Sound Bar و سینمای خانگی ایستادنه خخخخ
    و اما حرف شما در مورد بی عیب دونستن سامسونگ توسط اینجانب: بی عیب خداست... من هر برندی باشه گوشی خوبی بزنه و از لحاظ تکنولوژیک و نوآوری حرف اول عالم بشریت رو بزنه تحسینش میکنم عصر حاضر هم ازعان سامسونگ است ولاغیر. یه مدت پیش وقتی اولین گوشی ضد آب دنیا توسط سونی معرفی شد شدیدا جذبش شدم نه من بلکه همه جذب شدن (اینم از تعریف سونی خخخخ) عزیزم من خودم تا 2 3 سال پیش یکی از آدمایی بودم که از طراحی تکراری سامسونگ با اون دکمه HOME ضایع خوشم نمیومد و حاضر نبودم پول به گوشی سامسونگ بدم ولی نظرم به این دلیل به سامسونگ گراییده تا بقیه: قابلیت صفحه نمایش کم مصرف و زیبای Amoled و قابلیت Always On Display صفحه همیشه روشن، عمر گوشی از لحاظ سخت افزاری و بدنه، صفحه اج که مختص صفحه های سامسونگه و هم کاربردی هست و هم زیبایی خاصی داره (با اپل هم قرارداد دوساله بستن برای تولید صفحه های امولد و اج iphone 8) و همینطور باتری های با ظرفیت بالا با بازدهی بالاتر از رقیب ها. بعنوان مثال دو گوشی پرچمدار s8 سامسونگ و xz p سونی که تنها یک ماه اختلاف در ریلیز تو بازار جهانی دارن، s8 با 3000 میلی آمپر توانایی پایداری 84 ساعت و سونی با 3230 میلی آمپر 72 ساعت (منبع: GSMARENA)
    یا پارسال پرچمدار s7 که با 3600 میلی آمپر با پایداری 92 ساعت سونی xz با 2900 میلی آمپر 72 ساعت!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن وزن گوشی های سونی همیشه بالاست، اصلا نوآور نیست و طبق گفته اخیرم گوشی هاش شباهت عجیبی به کاشی دارند!

بنده هم با شما موافقم.
    از نظر نوآوری سونی از سامسونگ جلوتره.۹۶۰ فریم توی خواب هم نمیشه دید
    اندروید سونی زیاد دستکاری نشده.ولی نمیشه گفت خام هست.

در ضمن اینجا هم جای بحث نیست.لااقل کمی با احترام به هم دیگه اثبات کنید برند هارو.

شما هم که با همه موافقین
    والا با احترامیم ولی دوستمون علاقه شدیدی به حرف تو دهن ما گذاشتن دارند...

تو بررسي عكسهاي گرفته توشده توسط اين گوشي Z5و گوشي سامسونگ A7 2016 توي سايتهاي asmarena و ديجي كالا تقريبا عكس گرفته شده سامسونگ يك مقدار بهتربود
    ولي با دنظر گرفتن ساير موارد ونظرات دوستان بنظرم Z5 بهتر باشه
    حالا A7 ِیک گوشی میان رده هست بدون لزرش گیر اپتیکال تو دوربینش ولی عکس های خوبی میگیره.
    Last edited by DJ POLESTAR; 13-06-2017 at 09:59.

7. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

مشخصه Z5
    من خودم الان بیشتر از یه سال Z5 دارم و هیچ مشکلی از لحاظ کیفیت و دوام و هنگی نداشتم.
    Z5 فقط از نظر گرم شدن (به خاطر پردازنده اسنپ 810) و نویز عکس تو شب مشکل داشت که گرم شدنش رو با آپدیت های جدید کاملا کنترل کرد .
    اندورید 7 هم براش اومد که برای A7 2016 نیومد.
    بقیه چیزا رو هم خودشون اشاره کردید.
    اینکه شما یک گوشی پرچمدار دستتون دارید و از کیفیت و عدم هنگ و اینا حرف میزنید بایدم اینجوری باشه. همه برندها در حد توان هرچی تو کیسه دارن سعی میکنن رو کنن چراکه یک پرچمدار آبروی یک شرکت رو تضمین میکنه و اگه شما حتی از Huawei و asus و xiaomi و همینطور htc و سامسونگ و یا هر برند دیگه ای گوشی بخرید مسلما درصد نارضایتیتون خیلی کم خواهد بود چراکه هم به لحاظ سخت افزاری و هم به لحاظ کیفیت جنس بدنه گوشی دستتون خواهید داشت که قابل مقایسه با یک میان رده یا پایین رده 500 هزار تومنی نیست! پس مطمئن باشید بجای سونی زد ۵ اگه سامسونگ اس ۷ یا اچ تی سی 10 دستتون میگرفتید از اون به همین اندازه زد ۵ تعریف میکردید. مهم اینه که اکثر پرچمدارهای برندهای مختلف رو تو زمان خودش بخرید و یک سال استفاده کنید بعد در مورد برتری اون نسبت به رقباش نظر بدید.

9. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اینکه شما یک گوشی پرچمدار دستتون دارید و از کیفیت و عدم هنگ و اینا حرف میزنید بایدم اینجوری باشه. همه برندها در حد توان هرچی تو کیسه دارن سعی میکنن رو کنن چراکه یک پرچمدار آبروی یک شرکت رو تضمین میکنه و اگه شما حتی از Huawei و asus و xiaomi و همینطور htc و سامسونگ و یا هر برند دیگه ای گوشی بخرید مسلما درصد نارضایتیتون خیلی کم خواهد بود چراکه هم به لحاظ سخت افزاری و هم به لحاظ کیفیت جنس بدنه گوشی دستتون خواهید داشت که قابل مقایسه با یک میان رده یا پایین رده 500 هزار تومنی نیست! پس مطمئن باشید بجای سونی زد ۵ اگه سامسونگ اس ۷ یا اچ تی سی 10 دستتون میگرفتید از اون به همین اندازه زد ۵ تعریف میکردید. مهم اینه که اکثر پرچمدارهای برندهای مختلف رو تو زمان خودش بخرید و یک سال استفاده کنید بعد در مورد برتری اون نسبت به رقباش نظر بدید.
    با این یکی هم موافقم

11. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

چه ربطی به قضیه داشت؟!!
    ایشون گفتن بین Z5 و A7 2017 کدوم بهتره منم واقعیت رو گفتم. مهم اینه الان رنج قیمتشون یکیه پس واسه کسی که میخواد انقدر پول بده لازمه مقایسه انجام بشه
    شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!!
    هروقت کسی اومد و بین Z5 و S7 سوال کرد، بین این دوتا مقایسه انجام میدم
    شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم

اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017

من تو هیچ شرکتی سهمی ندارم که بخوام سنگشو به سینه بزنم. اون دوستمون هم بیاد بره A7 بخره برای من هیچ فرقی نمیکنه ولی حداقل شاید شما راضی بشی و یه سهمی ببری!
    Last edited by MCSE MAN; 12-06-2017 at 23:35.

13. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

چه ربطی به قضیه داشت؟!!
    ایشون گفتن بین Z5 و A7 2017 کدوم بهتره منم واقعیت رو گفتم. مهم اینه الان رنج قیمتشون یکیه پس واسه کسی که میخواد انقدر پول بده لازمه مقایسه انجام بشه
    شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!!
    هروقت کسی اومد و بین Z5 و S7 سوال کرد، بین این دوتا مقایسه انجام میدم
    شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم

اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017

من تو هیچ شرکتی سهمی ندارم که بخوام سنگشو به سینه بزنم. اون دوستمون هم بیاد بره A7 بخره برای من هیچ فرقی نمیکنه ولی حداقل شاید شما راضی بشی و یه سهمی ببری!
    اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017:

در این مورد کاملا حق با شماست من دقت نکردم علتشم پایین عرض میکنم خدمتتون. معذرت میخوام. ولی درمورد گوشی چیپست z5 مشهوده که قوی تر از a7 2017 هست ولی نمیشه از صفحه نمایش و باطری 3600 میلی آمپر و Always On و درگاه Type-Cو همینطور کتیگوری 6 آ7 که همزمان میتونه از دو دکل جهت ثبات اینترنت 4g استفاده میکنه و اینترنت پرسرعتری بده با کتیگوری 4 زد5 گذشت.
    پس اگه ملاک رو بر مقایسه بذاریم بهتره همه جوانب رو در نظر بگیریم تا بهتر کمک کنیم!.

شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!! شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم:
    هیچ تعصبی رو هیچ برند خاصی ندارم ولی اما بحث من از جایی شروع شد که دوست هم وطنمون پست منو ریپلای کردن و گفتن من نظر ندم و منتظر تحلیل و بررسی ها! در مورد sony xzp باشم!!! شما هم تشریف ببری چند پست بالاتر میفهمی قضیه رو تا اینکه با یک ریپلای پست جنابعالی از کوره در برید.

15. 3 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •