تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 646 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

14 مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

سلام دوستان

من اين موضوع جديد رو ايجاد كردم چون حس مي كنم:

دوستاني كه در كلوپ گوشي هاي تحت آندرويد فعالييت مي كنن ميتونن مشاوره ي بهتري به اعضا بدن
    البته بخش مشاوره براي خريد گوشي هم هست اما دوستان مي تونن اينجا مشاوره ي تخصصي تري بگيرن

__________________________________________________ _______________________________

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

از آقا كيهان (Real Madrid C.F ) هم تشكر مي كنم
    Last edited by PersiAndroid; 09-08-2012 at 14:44.

2. 9 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

رفقا اچ تی سی دریم خوبه؟!
    من امروز رفتم بازار گشتم واسه یه x10 mini که نداشتن....الان اومدم میبینم دریم هم مثل اونه فقط بزرگ تره،اندروید داره و اینکه قطب نما و جی پی اس هم داره.....(با اینکه دوربین بیشتر به کارم میاد ولی فعلا قطب نما و اینا برام مهتره نمیدونم چرا!!!!)

به نظرتون کدوم رو بگیرم؟ دوریبن ایکس تن مینی 5 مگاپیکسله ...عکاسیش از n95 اینا بهتره یا بد تر؟!!!
    منظروم اینه که خوب من فعلا k800 دارم که عکسش حقیقتا راضی نیستم از فیلمش که دیگه هیچی!!!
    ئلی خوب 5 مگاپیکسل کجا و 3 کجا....

سیستم عاملشون چجوریه؟!!
    منظروم اینه که ببینید من یه sdk دانلود کردم که بهت اجازه میده تو سیستم،اندروید رو امتحان کنی....
    من اندروید 2.2 رو روی سیستمم دارم.....
    وقتی عکس های این x10 رو نیگا میکنم،هیچ شباهتی نمیبینم....فکر هم نمیکنم که تفاوت نسخه ی قبلی اندروید با نسخه ی 2.2 اینقد زیاد باشه....(واقعا اینقدر زیاده؟!!)

یا اینکه سونی اریکسون در حقیقت میاد سیستم عامل رو دستکاری میکنه؟
    منظروم اینه که تمام تست هایی که روی سیستم با اندروید انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که بهتره اندروید بخرم،رو فراموش کنم چون قراره بازم با یه سیستم عامل خشک و سرد مثل k800 روبرو بشم؟!!

راستش تنها هدف من از تاچ خردن اینه که روی خودمو کم کنم!!!راستش من عاشق ایفونم ولی خوب بودجم نمیرسه(بابا پول یه سیستم رو باید بدی به این ایفون!!)
    واسه همینم میخوام تجربه ی تاچ رو تو یه گوشی ارزون تر داشته باشم.....
    قطب ما و جی پی اس برام خیلی مهمه.....ظاهرا بسیاری از برنامه هایی که برای ایفون دیدم،تو اندروید هم هستن.....

سوال اینه که ایا این گوشی ها یا کدوشمون میتونه به من این امکان رو بده که مثل ایفون ایکن های منو رو تنظیم کنم و به راست و چپ ببرمشون اونم با کشیدن انگشتم رو صفحه به سمت چپ یا راست؟!!

یا اینکه کدومشون به من این امکان رو میده که برای زوم کردن روی عکس،دوتا انگشتم رو روی عکس از هم باز کنم تا اون زوم کنه؟! درست مثل ایفون.....

برام مهم نیست که نسخه ی سیستم عاملشون این کارو میده یا نه!!!مهم اینه که خود گوشی قالبلیتش رو داره یا نه!!!چون ضعف های سیتم عاملی برطرف میشن به هر حال.....

خلاصه اینکه با توجه به عقده هایی که من دارم از گوشیم،و بعد از یه ماه راضا میشن و دوباره دوربین و قدرتش و توانایی پخش موزیک و اینا مهم میشن.... اینو هم میدونم...
    با این تفاسیر،با توجه به نزدیک بودن قفیمت این دوتا...کدومشون خریدن یه ایفون رو از سرم میپرونه و این عقده های منو برطرف میکنه؟
    یا اینکه هیچ کدومشون و باید بودجم رو بیشتر از 300 کنم؟
    Last edited by PersiAndroid; 09-08-2012 at 14:43.

4. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه faravahar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

dream دیگه تقریبا منسوخ شده... به نظر من شما X10 Mini Pro بگیر خیلی جذاب و خوبه.
    دوربین مینی خوبه. البته میشه گفت بد نیست.
    قراره 21 سپتامبر 2.1 برای x10 بیاد. البته قرار بوده برای مینی هم بیاد. دیگه خدا میدونه که میاد یا نه.
    سونی اریکسون رابط کاربری خودشو گذاشته روی آندروید به همین خاطر با همون سیمیلاتوری که شما داری فرق میکنه.
    سرعت کار با مینی خیلی خوبه. ولی دریم رو نمیدونم. اون کشیدن دست رو تو منو ها و عکس ها و گالری میشه انجام داد با آندروید اما مولتی تاچ رو فعلا هیچ کدوم ندارن.
    به نظر من شما که عشق آیفون دارین صبر کنین تا آیپاد تاچ 4 بیاد دقیقا آیفون 4ه بدون فون.

6. 3 کاربر از faravahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

x10mini هم gps داره هم قطب نما...

8. 2 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

به نظرم یه Hero کارکرده بخر الان با این پول میتونی یکی در حد آکبندشو بخری...به حرفم فکر کن بهترین راه حله

10. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ممنون رفیق،ولی این تاپیک خیلی قدیمیه!!! در حال حاظر هیچ یک از این چند گوشی واسه من گزینه نیستن!

12. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

كار درستي كردين
    ولي فكر كنم اگه توي قسمت مشاوره بود اين كار شما بهتر توجيه ميشد

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

دقیقاً مشکلی که من دارم و چند روزه کسی جواب نمیده:

SAMSUNG GALAXY S i9000
    یا
    HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

SAMSUNG GALAXY S i9000
    یا
    HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید
    خوب دیزایر هنوز نیومده و معلوم هم نیست کی بیاد!! بیاد هم قیمتش 1 تمومنه....مسلما از گلکسی بهتره....
    در حال حظار،با توجه به قیمت ها و ... گلکسی یکی از بهترین گزینه هاست....ضمن اینکه با حل شدن مشکل احتمالی! سه دگمه،16 گیگ بهترین گزینه ی گوشی های موجوده....

16. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام دوستان

من اين موضوع جديد رو ايجاد كردم چون حس مي كنم:

دوستاني كه در كلوپ گوشي هاي تحت آندرويد فعالييت مي كنن ميتونن مشاوره ي بهتري به اعضا بدن
    البته بخش مشاوره براي خريد گوشي هم هست اما دوستان مي تونن اينجا مشاوره ي تخصصي تري بگيرن

__________________________________________________ _______________________________
    در ضمن شايد اين بحث رو بايد اعضا قديمي تر يا مديران و همكاران انجمن ارسال مي كردن (البته من خودم از اعضاي قديمي سايت هستم اما با اين نام كاربري تازه واردم) و من به خاطر اين از همه عذر خواهي مي كنم اميدوارم كه اين بحث بتونه براي اعضا مفيد باشه

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

از آقا كيهان (Real Madrid C.F ) هم تشكر مي كنم
    بابا شما آقایی من خره کی باشم...خیلی خوب کاری کردی واقعا نیاز بود...کلوپ داره تخصصی میشه و با این حرکتای شما جوونا ما به آینده امید وار میشیم. حالا نگفتی تشکر واسه چی!؟

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

SAMSUNG GALAXY S i9000
    یا
    HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یه چیز بهت میگم تو گوش کن! گالاکس 16 بگیر اگه پولت جوره میگن ال سی دی دیزایر hd مشکل کیفیت رنگ و نور دهی کم داره... البته اگه مثل من فعلا پول نداری بزار اونم بیاد و اونموقع انتخاب کن

18. 3 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •